Jump to content

İnsanı Tanrı Yaratmışmış...

Recommended Posts

Farklı tabiiki. Senin Allah'ın kancıklık edip Muhammed'e karı kız tedarik etmek için ayet indirmeden meslek ahlak ve onurunu satmadan düzgünce tanrılığını yapsaydı mesele yok idi. Ama senin kancık Allah'ın Muhammed'in sapık dürtülerini tatmin etmek için dinini imanını satıp sapıtınca Süper Zenci de geldi, olaya el koydu ve senin Allah'ını bir güzel domalttı. Mert adamdır olm Süper Zenci. Yanlışı affetmez, oracıkta yatırır, işini görür, oyar adamı.

Anadın mı!

Sen pezevenk bir Ay Tanrısına iman ediyorsun, bizse sapına kadar erkek, mert adam gibi bir Süper Zenci'nin varlığına inanıyoruz. Çünkü sen yalancısın ve Allah'ın anlamının Ay Tanrısı olduğunu bilmezden geliyorsun (ya da bilmiyorsun, cahilsin). Senin yaratıcın Sümer mitolojisinden çalıntı bir tanrı. Uyduruk, boktan boyama bir tanrıya inanmak mı daha iyi, yoksa pezoluk yapanı domaltıp cezasını veren adil bir zenciye inanmak mı?

Kancıkların yaptıkları yanına kar mı kalacak sanıyorsun yoksa.

Her zaman bir mertoğlu mert çıkar, şerefsizlik yapanın defterini dürüverir. Allah gibi .pneler olduğu sürece Süper Zenci gibi mert adamlar da var olacaktır. Ben tanrı diye ona derim be!

Seninde bu yazdıkların ve yapdıkların yanına kar kalmayacak bende buna inanıyorum.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 99
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bizde Süper Zenci'nin varligina ve allahi düzdügüne inaniyoruz.

Hadi böyle bir seyin olmadigini kanitlayinda görelim.

Elinizi cabuk tutun allah dokuz doguracak.

Laf ebeligi demogoji yapmadan tartismaya calisalim.

Eger bir tanrinin var oldugu iddia ediliyorsa bunu iddia edenler kanitlamak zorundadirlar.

Tanrinin var oldugunu kanitlamaya yanasmiyor da onu düzdügünü söyledigimiz Süper Zenci'nin var oldugunu kanitlayin diyor.

Var olduguna inandigin tanriyi kanitla sonra sira bize gelsin.

Üstteki iletinize bakarsak inancınızı zaten ortaya koymuşsunuz siz.

Ve bu durumda laf ebeliği yapan siz oluyorsunuz. Bu yüzden etiketlerinizi kendinize takın.

Biz bir Tanrının var olduğuna inanıyoruz diyoruz. Nesnel olarak bir belirteci yoktur diyoruz.

Sizde buna karşılık süper zenci argümanını getiriyorsunuz. Sizin süper zencinizin nesnel bir belirteci varsa buyurun gösterin. Yoksa susmayı bilin.

Oldu mu şimdi ikiside inanç?

Bence oldu.

Farklı tabiiki. Senin Allah'ın kancıklık edip Muhammed'e karı kız tedarik etmek için ayet indirmeden meslek ahlak ve onurunu satmadan düzgünce tanrılığını yapsaydı mesele yok idi. Ama senin kancık Allah'ın Muhammed'in sapık dürtülerini tatmin etmek için dinini imanını satıp sapıtınca Süper Zenci de geldi, olaya el koydu ve senin Allah'ını bir güzel domalttı. Mert adamdır olm Süper Zenci. Yanlışı affetmez, oracıkta yatırır, işini görür, oyar adamı.

Anadın mı!

Sen pezevenk bir Ay Tanrısına iman ediyorsun, bizse sapına kadar erkek, mert adam gibi bir Süper Zenci'nin varlığına inanıyoruz. Çünkü sen yalancısın ve Allah'ın anlamının Ay Tanrısı olduğunu bilmezden geliyorsun (ya da bilmiyorsun, cahilsin). Senin yaratıcın Sümer mitolojisinden çalıntı bir tanrı. Uyduruk, boktan boyama bir tanrıya inanmak mı daha iyi, yoksa pezoluk yapanı domaltıp cezasını veren adil bir zenciye inanmak mı?

Kancıkların yaptıkları yanına kar mı kalacak sanıyorsun yoksa.

Her zaman bir mertoğlu mert çıkar, şerefsizlik yapanın defterini dürüverir. Allah gibi .pneler olduğu sürece Süper Zenci gibi mert adamlar da var olacaktır. Ben tanrı diye ona derim be!

Üslubunuz çok çirkin. Kurana baktığınız zaman elçilere hep kadın ayarlayan bir Tanrı mı görüyorsunuz, yoksa çalmayın, adil olun, iyilik yapın diyen bir Tanrı mı?

Algıda seçiciliğiniz had safhada. Adeta iç dünyanıza ayna tutmuşsunuz.

Kaldıki cinsellik insan için hemen hemen olmazsa olmaz birşeydir.

Bu yüzden ilahi kaynaklı metinlerin önermeleride insan merkezli olduğundan elbet cinselliğe atıf olacaktır.

Allahın kimseye pezevenklik yaptığı yoktur. Bu sizin uydurmanızdır. Dönemindeki birtakım adetlere radikal değişiklikler yapmak için elçiye görev verilmiştir ve o da bunu hakkıyla yapmıştır.

Burada tartışılan konu bu değil oysa. Kusmuk için fırsat kollayan durumuna düşmeyin.

Bir üstün gücün varlığı konuşuluyor ve varlığının kaynağı.

Bunun karşılığında başka bir üstün gücü koyan sizsiniz.

İnancınızla boğuşun durun. Biz rahatız ve netiz.

Sitelerde Paylaş

Üstteki iletinize bakarsak inancınızı zaten ortaya koymuşsunuz siz.

Ve bu durumda laf ebeliği yapan siz oluyorsunuz. Bu yüzden etiketlerinizi kendinize takın.

Biz bir Tanrının var olduğuna inanıyoruz diyoruz. Nesnel olarak bir belirteci yoktur diyoruz.

Sizde buna karşılık süper zenci argümanını getiriyorsunuz. Sizin süper zencinizin nesnel bir belirteci varsa buyurun gösterin. Yoksa susmayı bilin.

Oldu mu şimdi ikiside inanç?

Bence oldu.

Nesnel olarak bir belirtici yok ama bir tanrinin var olduguna inaniliyormus.

Bu ne demek oluyor?

Insan beyninin ürettigi hayal ürünü tanri...

...milyarlarca cesit cesit, cins cins tanri.!

Sec sec, begen begen al.

Sizin ki hangi renk, boyu kilosu ayak numarasi ne kadar?

Kilotlu corap giyiyor mu?

Sitelerde Paylaş

tanrıyı ınsan beynı uretmemıstır peygamberler doga olaylarını bır tanrının yaptıgını söylerler ve buna ınanırlar hadı sızofrendıler dıyelım meleklerle konusuyorlardı yada palavracılardı.. son peygamberıbılıyorlardı mucızelerı vardı ınsanları kandırdılar

Sitelerde Paylaş

Nesnel olarak bir belirtici yok ama bir tanrinin var olduguna inaniliyormus.

Bu ne demek oluyor?

Insan beyninin ürettigi hayal ürünü tanri...

...milyarlarca cesit cesit, cins cins tanri.!

Sec sec, begen begen al.

Sizin ki hangi renk, boyu kilosu ayak numarasi ne kadar?

Kilotlu corap giyiyor mu?

Bizimki adil olanı, ahlaklı olanı.

Sizinki süper zenci. Sizde ona inanıyorsunuz.

tarihinde Berran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bunları hiç düşünmemiştim, boş yerimden yakaladın sübhanallah, müslo oluyorum galiba

hooop, aah gene gitti, yapıcak bişey yok, allahın şansına küssün

lanet olsun dostum , kendine tanrı diyen zavallı k*ltaklar kendilerini kaçırmışlar.

Aa yok yok Palm Springs'e bir haftalığına eğlenmeye gitmişler :D

tarihinde Zerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

iyi de , Süper Zenci'nin Allah'a müdahalesinden sonra Allah istediği kadar ahlaklı ayağına yatsa ne yazar ki ?

Törenin yerini bulması lazım :)

tarihinde Zerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sizinki dantelli külotlu corap giyeni...

Bizim ki, külotlu corabi cikartan.

Bilgisiz akil fukarasi cahil tutmus birde "bizimki adil ve ahlakli" demis...

...mahallenin muhtari ya.

Eee nerde bu adil ve ahlakli muhtar?

Sitelerde Paylaş

şimdi bunlara dyanarak allahın olmadıgını söylüyorsunz ve bunu ateistler olarak bilime dayıyorsunuz peki arkadaşlar bilime göre göremedigimiz duyamadıgımız dokunamadıgımız bir şey yoktur ozaman,aşk yok kin nefret gibi duygularda yok çünkü görülmüyor vede duyulup dokanılamıyor ama bunların varlıgını nasılsa biliyorsak allahın varlıgınıda biliyoruz bn yeni üye oldum 4 5 saatten beri yazıları okuyorum şaşırıyorum mademki allah yok siz inanmıyorsunuz ben ve bnm inancımda olanlar için allah tektir gökleri ve yeri o yaratmıştır ve inanıyorum sonuna kadar eger bu işin sonunda ceset torbası olacaksak bu tartışmalarada gerek yok bn inanıyorum ölüp yok olucam siz inanmıyorsunuz ölüp yok olacaksınız ama bn yok olmayacagımı biliyorum .....

Sitelerde Paylaş

şimdi bunlara dyanarak allahın olmadıgını söylüyorsunz ve bunu ateistler olarak bilime dayıyorsunuz peki arkadaşlar bilime göre göremedigimiz duyamadıgımız dokunamadıgımız bir şey yoktur ozaman,aşk yok kin nefret gibi duygularda yok çünkü görülmüyor vede duyulup dokanılamıyor ama bunların varlıgını nasılsa biliyorsak allahın varlıgınıda biliyoruz bn yeni üye oldum 4 5 saatten beri yazıları okuyorum şaşırıyorum mademki allah yok siz inanmıyorsunuz ben ve bnm inancımda olanlar için allah tektir gökleri ve yeri o yaratmıştır ve inanıyorum sonuna kadar eger bu işin sonunda ceset torbası olacaksak bu tartışmalarada gerek yok bn inanıyorum ölüp yok olucam siz inanmıyorsunuz ölüp yok olacaksınız ama bn yok olmayacagımı biliyorum .....

Eğer aşk denen şey varsa bir yaratıcı da vardır diyorsun yani.

Vay be bu da iyiymiş koçum.

Direkt damardan girdin len.

Damar adamsın vel hasıl kelam.

Sitelerde Paylaş

Aleykumselam, hosgeldin kardes. Dur bi soluklan once.

Eger, ateizm'le ilk tanisman ise, tabii biraz zaman alacak alisman, normaldir.

Bu sorularinin cevaplari defalarca verilmis. Istersen biraz daha oku, uc dort saatte koskoca forumu gozden gecirmek imkansiz.

Yalniz, seni uyarmaliyim. Eger, aklini, mantigini kullanabilen birisi isen bu yolun sonu ateizm'e kadar gider, benden soylemesi...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...