Jump to content

Ateist Dergi

Recommended Posts

Dostum, solculara 30 sene önce ne yaptılarsa, bize de bugün aynısını yaparlar.

Elbette kuru kalabalıkla zafer kazanılmaz ama ne kadar az olduğumuzun farkında olmalısın.

YAPILABİLECEK TEK ŞEY KORSAN EYLEMLERDİR. Müslümanlarla ancak ve ancak gerilla taktiği ile savaşabilirsin.

Oldu. Yarın hemen silahları alıp dağa çıkalım, önümüze çıkan yobazları da devirelim. Aydınlık için böyle savaşalım. Eylemlerden sonra da akşamları forumda buluşur bilimsel yazılar yazarız; haktan hukuktan, çağdaşlık ve bilginin değerinden sözederken İslam'ın şiddet dolunu yüzünü, terörizmini vs. de anlatırız.

Allah akıl fikir versin. İnsanlar şurada dergi çıkarmaktan, okuyarak okutarak eğitmek ve eğitilmekten bahsediyor, sen çıkmışsın savaş çığırtkanlığı yapıyorsun.

Forum kurallarınca da yasak bu. Bir daha olmasın lütfen.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 204
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Oldu. Yarın hemen silahları alıp dağa çıkalım, önümüze çıkan yobazları da devirelim. Aydınlık için böyle savaşalım. Eylemlerden sonra da akşamları forumda buluşur bilimsel yazılar yazarız; haktan hukuktan, çağdaşlık ve bilginin değerinden sözederken İslam'ın şiddet dolunu yüzünü, terörizmini vs. de anlatırız.

Allah akıl fikir versin. İnsanlar şurada dergi çıkarmaktan, okuyarak okutarak eğitmek ve eğitilmekten bahsediyor, sen çıkmışsın savaş çığırtkanlığı yapıyorsun.

Forum kurallarınca da yasak bu. Bir daha olmasın lütfen.

Anlayıp anlamadan her konuya atlamayın. Kafanızı savaşla bozmuşsunuz. Benim kimseyi savaşa davet ettiğim falan yok. Din/dinsizlik gibi saçma bir kavga için elime silah da almam, merak etme.

Ben Diyanet İşleri Başkanlığı'nın binasına kocaman bir ALLAH YOKTUR yazısı yazmaktan bahsediyorum veya bunun gibi şiddet içermeyen belirli bir şiddete de maruz kalmayacağın eylemler.

Sitelerde Paylaş

Anlayıp anlamadan her konuya atlamayın. Kafanızı savaşla bozmuşsunuz. Benim kimseyi savaşa davet ettiğim falan yok. Din/dinsizlik gibi saçma bir kavga için elime silah da almam, merak etme.

Ben Diyanet İşleri Başkanlığı'nın binasına kocaman bir ALLAH YOKTUR yazısı yazmaktan bahsediyorum veya bunun gibi şiddet içermeyen belirli bir şiddete de maruz kalmayacağın eylemler.

Sen bu iletin aşağıdaki iletinle çelişiyor ama..

Sestus, on 08 December 2010 - 03:35 PM, said:

Dostum, solculara 30 sene önce ne yaptılarsa, bize de bugün aynısını yaparlar.

Elbette kuru kalabalıkla zafer kazanılmaz ama ne kadar az olduğumuzun farkında olmalısın.

YAPILABİLECEK TEK ŞEY KORSAN EYLEMLERDİR. Müslümanlarla ancak ve ancak gerilla taktiği ile savaşabilirsin.

Gerilla taktiği sana göre Diyanetin kıçını mı öpmek?

Burada senin Diyanet'in kıçını öptüğüne dair bir anlam çıkmıyor ama.

Sen resmen öldürmekten bahsediyorsun.

Sonra çark ediyorsun.. Korkak kahraman seni..

Senin gibiler yüzünden burnumuz boktan kurtulmuyor zaten.

BU ARADA BEN TÜRK MÜSLÜMAN ATEİSTLERİ DİYE SUÇLAYIP DURUYORUM BAZI ATEİST UŞAKLARI...

ARALARINA GİRDİN.. TEBRİKLER..

Sitelerde Paylaş

Sen bu iletin aşağıdaki iletinle çelişiyor ama..

Sestus, on 08 December 2010 - 03:35 PM, said:

Gerilla taktiği sana göre Diyanetin kıçını mı öpmek?

Burada senin Diyanet'in kıçını öptüğüne dair bir anlam çıkmıyor ama.

Sen resmen öldürmekten bahsediyorsun.

Sonra çark ediyorsun.. Korkak kahraman seni..

Senin gibiler yüzünden burnumuz boktan kurtulmuyor zaten.

BU ARADA BEN TÜRK MÜSLÜMAN ATEİSTLERİ DİYE SUÇLAYIP DURUYORUM BAZI ATEİST UŞAKLARI...

ARALARINA GİRDİN.. TEBRİKLER..

Bak Hacı

1- Burayı babanın çiftliği gibi kullanamaz ve konuyla alakasız kışkırtıcı saçma sapan saptamalar yapamazsın

2- Sen kimseye Türk ve Müslüman kelimelerini Ateist sıfatıyla birleştirip aşağılayıcı ifade kullanamazsın bu sadece geri kalmış ülkelerin değil medeniyette ileri gitmiş ülkelerin kanunlarında bile suçtur. Sen Türk'ü, Müslüman'ı, Ateist'i tek zincirleme isim tamlamasıyla birleştirip hakaret boyutuna sokamazsın.

3- Sen kimseye uşak diyemezsin. Çünkü sen kendin 2 tane bireysel araştırmaya dayalı roman kitabının uşağısın. Bir tarafta milyonlarca sayfa her bir dil ve kültürde senkronize olmuş tarih bilimi var, diğer tarafta senin da vinci kitabın. Buradan anla ne durumda olduğunu.

4- Sen mutlak objektifliğe ulaşamamış bir bireysin. Bunu kullandığın kelimeler, konulara ve insanlara yaklaşımın, parlaman, kontrolsüz ve tutarsız davranışların gösteriyor. Sana bir tavsiye: Mutlak objektifliğe ulaşmak için, mutlak bilgi gerekir. İnanç ve kör yorum değil.

5- Bu işe bir son ver. Sen yöneticisin. Konumunu kullanıp insanları aciz durumda bırakmaya çalışıyorsun. Konumun milyonda bir oranında da olsa baskı yaratıyor. Sen de biraz aklını başına al ve adalet, ahlak ve etik gibi kavramlarla dost olmayı öğren.

Bir daha bana karşı asla ve asla Müslüman ve Türk kelimelerini zincirleme tamlama yapıp benim sıfatımı aşağılayıcı niteleme yoluna girişme.

(Bu sözüm üzerine senin kafanda beliren düşünceyi söyleyeyim, girişirsem ne olur ulan :) değil mi? Eminim öyledir-Girişirsen bir bok olmaz. Ancak sana bu gezegende o eyleme girişme hakkını ve özgürlüğünü veren bir halt yok. Sen bir nakliyecisin, yolladığın kelimeler de yükler. Sana karşı taraf yeter ulan gönderme bu yükü dediğinde durmak zorundasın. İnsan isen, akıllı başlı bir adam isen durmak zorundasın. Durmaz isen kendi gemileirni batırırsın.)

And now I rest my case.

Sitelerde Paylaş

Ateist.bakış....

Bu şekilde devam edersen seni önleyeceğim.

Burasını önüne gelene hakaret etmek için bir platform olarak kullanıyorsun.

Bu minval üzere bir iletini daha görürsem üyeliğini sonlandıracağım.

Sen bizim davamıza hizmet etmiyorsun. Ona ihanet ediyorsun.

Sadece polemik ve demagoji yapıyor, hakaret ediyorsun.

Sabrımızın sonuna geldik.

Senin gibi cahil, inatçı, hislerinin etkisi alınta zırvalayan, saçmalayan çok ateist geldi ve gitti bu forumdan.

Öyle görünüyor ki sen de gidicisin.

Forumun sana ve senin gibilere hiç ihtiyacı yok.

Sitelerde Paylaş

Ateist.bakış....

Senin gibi cahil, inatçı, hislerinin etkisi alınta zırvalayan, saçmalayan çok ateist geldi ve gitti bu forumdan.

Ben diyeceğimi dedim.

Kuran ayeti gibi konuşmayı bırak artık.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de yasayan ateistlerden bir halt olmaz, onlarla hic bir isin ucundan tutulmaz.

Deve oldugum icin anlayabilmem yillar sürdü ama artik anladim.

Geneli laf ebesi, himbil tembel ve korkaklar...

...özellikle erkekler.

Eger birileri bunlar icin bir forum acarsa yazip üfürür dururlar, baska hic bir sey yapamazlar.

Ateistin de kralidirlar heee...

...mangalin üstüne dogru pirt yapmada da üstlerine yoktur heee.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de yasayan ateistlerden bir halt olmaz, onlarla hic bir isin ucundan tutulmaz.

...özellikle erkekler.

Eger birileri bunlar icin bir forum acarsa yazip üfürür dururlar, baska hic bir sey yapamazlar.

Sana Namibyadan ateist verelim cigi :)

ister misin? :D

Sitelerde Paylaş

...özellikle erkekler.

İslamda bide şu vardır.

Hangimiz daha iyi müslümanız.

Cennetin katları falan.

Daha iyi müslüman daha yukarda olur müslüman olmak yetmez en iyi müslüman biz olmalıyız gibi.

Buna benzer bir uygulamayıda ateistler arasındamı başlatıyorsunuz ?

Hangimiz daha iyi ateistiz ?

Biri diyor ben muhammede inanmıyorum daha iyi ateistim digerleri müslüman ateist.

Digeri diyor ben cesur ateistim.

Teizm problemini bi kenara bıraktık , birbirimizi yiyoruz.

Ateist.bakış....

Hacı ateist.bakış ı tehtit etmen yanlış.

Onu ateizme ihanet etmekle suçlaman gülünç.

Sadece demogoloji yaptıgını söylemen körlüktür.

Ben çok güzel fikirlerine rastladım.

Hacıya boşa yükleniyorsunuz. Hacı genelde insanların burada olması ve kurallar dahilinde yazması taraftarıdır. Fikri, düşüncesi ve inancı ne olursa olsun böyledir.

Hacıyı bu noktaya getirenlere bakın siz esas. :)

Ateistlerin arasında fitne ve fesat çıkarmaya çalışmak adice bir davranış vazgeç kimse yemez.Senin bu laflarını ohh bana destek verdi biri diye atlıcak kadar düşmedi ateistler.

Sitelerde Paylaş

Türkiyenin dışında yaşayan ateisterin türkiyede yaşayan ateistleri beğenmemesini çok iyi anlıyorum aslında . Ama onlar türkiyede yaşıyor olsalardı kendilerini beğenirler miydi acaba ??

Sürekli burada ( türkiyede) Yaşayan ateistleri aşağılayıcı bir üslup var . Ben türkiyede yaşayan biri olarak bu ifadeleri üzerime almasam da Yine bu ifadelerin kullanımında ilişkin bir şeyler söylemek istiyorum .

Siz sevgili aşırılı bilgin , aydın , çağdaş türkiye dışında yaşayan ateistler Kültür nedir biliyor musunuz ? Duydunuz mu ?

Yok eğer duymadıysanız gidin araştırın . Sonra buraya gelip türk ateistleri böyle , türk ateistleri şöyle diye yazmaya devam edersiniz .

Kafanızda tasarladığınız ateist bir kişiliğe belirli karakterler , ve davranışlar yüklemeye çalıştıkça , Bir teistin tanrısını büründürmeye çalıştığı belirli kişilik ve davranışların arasında hiçbir fark göremiyorum .

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin arasında fitne ve fesat çıkarmaya çalışmak adice bir davranış vazgeç kimse yemez.Senin bu laflarını ohh bana destek verdi biri diye atlıcak kadar düşmedi ateistler.

Fitne ve fesatı nerden çıkardın.

Gün gibi gerçeklerden bahsediyorum ben.

Seninde çok iyi bildiğin gerçeklerden.

Adice davranış demişsin.

Sana bir adice davranış örneği vereyim, umulurki öğrenirsin.

Forumda yetkisi nedeniyle birini tehdit etmek adice bir davranıştır.

Bunu görüpte buna müdahale etmemekte adice davranıştır.

Bana birkaç ateist saysana bu adice davranışı göstermeyen.

En fazla 3-5 dir. Daha fazlası yoktur.

Siz ateist ateisti tutar diyerek en başta davranış biçimini ortaya koyuyorsunuz zaten, gayrısına gerek yokki!!!

Sitelerde Paylaş

Türkiyenin dışında yaşayan ateisterin türkiyede yaşayan ateistleri beğenmemesini çok iyi anlıyorum aslında . Ama onlar türkiyede yaşıyor olsalardı kendilerini beğenirler miydi acaba ??

Sürekli burada ( türkiyede) Yaşayan ateistleri aşağılayıcı bir üslup var . Ben türkiyede yaşayan biri olarak bu ifadeleri üzerime almasam da Yine bu ifadelerin kullanımında ilişkin bir şeyler söylemek istiyorum .

Siz sevgili aşırılı bilgin , aydın , çağdaş türkiye dışında yaşayan ateistler Kültür nedir biliyor musunuz ? Duydunuz mu ?

Yok eğer duymadıysanız gidin araştırın . Sonra buraya gelip türk ateistleri böyle , türk ateistleri şöyle diye yazmaya devam edersiniz .

Kafanızda tasarladığınız ateist bir kişiliğe belirli karakterler , ve davranışlar yüklemeye çalıştıkça , Bir teistin tanrısını büründürmeye çalıştığı belirli kişilik ve davranışların arasında hiçbir fark göremiyorum .

Is güzar cumbullu teistlerin yazilarini görmezden gelin...

...ateistler birbirleri ile kiran kirana tartisirlar ama sonunda uzlasmayi bilirler.

Everestin düzgün ve objektif iletisine rağmen aşağıdaki ileti.

Alın size en güzel davranış örneği, alttaki ileti.

En saygınından hemde ofsipring!!!

Sitelerde Paylaş

Fitne ve fesatı nerden çıkardın.

Gün gibi gerçeklerden bahsediyorum ben.

Seninde çok iyi bildiğin gerçeklerden.

Adice davranış demişsin.

Sana bir adice davranış örneği vereyim, umulurki öğrenirsin.

Forumda yetkisi nedeniyle birini tehdit etmek adice bir davranıştır.

Bunu görüpte buna müdahale etmemekte adice davranıştır.

Bana birkaç ateist saysana bu adice davranışı göstermeyen.

En fazla 3-5 dir. Daha fazlası yoktur.

Siz ateist ateisti tutar diyerek en başta davranış biçimini ortaya koyuyorsunuz zaten, gayrısına gerek yokki!!!

Bu 3-5 dışı kişilerin hepsine adi demiş oluyorsun bilmem farkında mısın ?

Kusura bakma ama bu yaptığın terbiyesizliktir. Tüm foruma hakaret etmiş oluyorsun.

Bizler de ceza aldığımızda sizler müdahil olmamışken sizlere adi dediğimizi hiç hatırlamıyoruz.

Burada da müdahil olmayanların durumu sizin atılmanızı kabullenmişliğe yormak doğru değildir .

Seni terbiyeye davet ediyorum . Sözlerin yanlış . Birdaha da aynı şeyleri gündeme getirmeni ben forumdaşın olarak istemiyorum .

Foruma da , başlığa da sövdürecek kadar özemeci olmayın . Burada yazmana halen izin verildiğine göre tekrardan bunları gündeme getirmek doğru değil.

Sana laf sokanlar varsa da sesini kesmelisin . Sen burada er meydanında mat etme telaşı güden insan değilsin ve de olmamalısın .

Her ürüyene cevap vermediğimiz gibi her bize yönelik iletiden de eskileri gündeme getiren kimseler değiliz .

Artık sesini kes Bergüzar .

SAYGILAR ( halen bunu kullanıyorsam sesini kes )

Sitelerde Paylaş

Bundan sonra konuyu kişiselleştirdin, başlığı sulandırdın naraları atılmazsa bende ne oliiim. :D

Yahu Bergüzar,

Ateist Dergi başlığı altında mesaj sayısı çok olması gerekenler ateistler. Sen de teist dergi başlığı açtığını (aslında güzel fikir bak, Türkiyede genel bir dinler üstü tanrıcılık hareketi de yok, deizm ve teizm sentezi bir halt yani, aslında ateistlerden daha beter onların durumları :) ama neyse konu bu değil) düşün ve mesaj yarışında bayrağı bir ateistin kimseye kaptırmadığını düşün :)

Demez misin buna ne oluyor böyle yahu? Bu adam kesin bir piçlik düşünüyordur vs diye? :)

tarihinde Ateist Bakış tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Everest Türkiye'nin sartlarini biliyoruz ve onu göz önünde bulundurarak düsüncelerimizi yazmaya calisiyoruz.Asla göz ardi etmiyoruz.Sonucta bizlerin, siz ateist kardeslerimizin esit haklara sahip olmalari icin yirtinip tutustugumuzun bilinci icinde olmaniz gerekir diye düsünüyorum.

Bizim tek derdimiz calisacak ve is yapacak birilerini bulamamamiz.Bu konuda belki sabrimizin kalmamasi nedeni ile feveran etmemizin normal karsilanilmasi gerekir diye düsünüyorum.

Araya girip her halta maydanoz olmaya calisan cumbullu teistlere yanit verip önemsemeyin...

Sitelerde Paylaş

Haklısın, üstelik yurtdışında yaşayanların ciddi bir kısmı tartışma seviyeleri, olaylara bakış açıları ile yurtdışında Her havlayan köpeğe taş atılacak olsa daha çok şey söylenebilir. Aldırma, böyle havalarda gezenler kendilerini başka başlıklarda çok güzel ispatlıyorlar.

Ne kadar özgürsün ulan küstah yobaz he?

Sokakta ne kadar özgürsün?

Sizi gidi sanal küstah müslüman yobaz ateistler sizi...

Önce dini inanclarinizdan arinin, sonra düzgün erdemli birer insan olmayi ögrenin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...