Jump to content

Ateist Dergi

Recommended Posts

Everest Türkiye'nin sartlarini biliyoruz ve onu göz önünde bulundurarak düsüncelerimizi yazmaya calisiyoruz.Asla göz ardi etmiyoruz.Sonucta bizlerin, siz ateist kardeslerimizin esit haklara sahip olmalari icin yirtinip tutustugumuzun bilinci icinde olmaniz gerekir diye düsünüyorum.

Bizim tek derdimiz calisacak ve is yapacak birilerini bulamamamiz.Bu konuda belki sabrimizin kalmamasi nedeni ile feveran etmemizin normal karsilanilmasi gerekir diye düsünüyorum.

Araya girip her halta maydanoz olmaya calisan cumbullu teistlere yanit verip önemsemeyin...

Türkiye nin günümüzdeki şartları ortada . Bunu sadece türkler değil bütün dünya biliyor . Burada düşünce özgürlüğünün olmadığı gün gibi açık .

Fakat sorun sadece düşünce özgürlüğünü ortaya çıkarmakla bitmiyor ki . Türkiyede ne kadar ateist var ? Türkiye nin nüfusu kaç ? Türkiyede illere göre nüfus yoğunluğu nedir ?

Bu nüfus yoğunluğunun ateist nüfusuna oranı nedir ? Bu ateistlerden ne kadarı aktif rol almak istiyor ? Geriye ne kadar ateist kalıyor ?

Sorun sadece bir dergi basmak değil ki . Hatta dergi basmak için en kolay yanı diyebilirim . Önemli olan bir araya gelebilmek . Aynı ana fikir altında toplanabilmek .

Bunu bu sanal ortamda ne kadar başarabiliyoruz ki gerçek ortamda başarabilelim . Türkiyede olsun türkiye dışında yaşayanı olsun .

Sitelerde Paylaş
  • İleti 204
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bizim tek derdimiz calisacak ve is yapacak birilerini bulamamamiz.Bu konuda belki sabrimizin kalmamasi nedeni ile feveran etmemizin normal karsilanilmasi gerekir diye düsünüyorum.

oradan konuşmak kolay tabii.

Hem TÜRKİYE'de birliktelik, kurumsallaşma, yüz oluşturma, uyanış hareketi yapalım diyeceksin hem de bu hareketin dışındaki coğrafyada bulunup orada da kimse elini tşaın altına sokmuyor diyeceksin.

Bu işlerde içeriyi suçlamayı bırakın.

Siz oradan buraya organize edeceksiniz.

İlkokulunda din kültürü ve ahlak bilgisi dersi olan bir ülkedeyiz.

Burada senin gördüğünün 1000 misli bir ağırlık var.

Ülkenin kanunları teistlerden yana.

İçeride görüyorsun, evrim teorisini anlatan adamla bile dalga geçen bir toplum var.

Bu ülke ve insanlarının erişemeyeceği bir merkezden yapılmalı bu.

Bu durumda da senin Türkiyedekilerden bir halt olmaz tezin tam tersine dönüyor.

Bak sana küçük bir matematik hesabı.

Her ay 50 dolar bağışı internet üzerinden veya çeşitli yollarla Türkiyeyi örgütleyen yurtdışındaki bir merkeze aktarmaya razı olacak en az 500 kişi çıkar diye düşünüyorum (denetimi garanti etmek şartıyla, güven verilirse fazlasını bile akıtırlar)

Bu da sana ayda 25 bin dolar eder ki, bu parayla profesyonel video çekimlerinden, profesyonel tasarımlara kadar dört dörtlük bir basın yayın kuruluşu çıkar (kendine gelir yaratacağı diğer aktiviteler hariç)

Çuvaldızı kendinize batırma zamanı geldi biraz cigi.

Bu işin temeli Türkiye gibi bir ülkede olmaz. Ancak kolları uzatılır Türkiyeye.

Sitelerde Paylaş

Sorun sadece bir dergi basmak değil ki . Hatta dergi basmak için en kolay yanı diyebilirim . Önemli olan bir araya gelebilmek . Aynı ana fikir altında toplanabilmek .

Bunu bu sanal ortamda ne kadar başarabiliyoruz ki gerçek ortamda başarabilelim . Türkiyede olsun türkiye dışında yaşayanı olsun .

Esit hak ve özgürlüklere sahip olunmak isteniliyorsa mücadeleye baslamak gerekir.Mücadeleye baslamadan hic bir kazamim elde edilmez.Söz konusu olan Türkiye ateistlerinin hak ve özgürlükleri ise mutlaka mücadeleye baslanilmasi gerekir.

Din tacirleri ateistlere özgürlükler tanimazlar bunu aklinizdan cikartmayin.

Sitelerde Paylaş

Ne kadar özgürsün ulan küstah yobaz he?

Sokakta ne kadar özgürsün?

Sizi gidi sanal küstah müslüman yobaz ateistler sizi...

Önce dini inanclarinizdan arinin, sonra düzgün erdemli birer insan olmayi ögrenin.

Hem ne alaka ne kadar özgürsün? Benden mi kaynaklanıyor benim özgürlüğümün sınırları da bana soruyorsun tospa? Sen Türkiye'ye gelip de bol keseden salladığın gibi sallayabileceğini mi sanıyorsun sanal kahraman.

Dini inanç ne alaka, erdemli insan olmak ne alaka anlamadım.

Anladığım şeye gelince senin canını sandığımdan çok yakmışım.

Ne gram genel kültürün var, ne ana diline hakimsin, ne de eleştirdiğin dini biliyorsun. Buna rağmen en çok konuşan, en çok bol keseden sallayan da sensin.

Sitelerde Paylaş

Şurası unutulmasın ki biz burada forumun düzeninden ve devamından sorumluyuz.

Bunu sağlamak için elimizden geleni yapmak zorundayız.

Forumda gerilim yaratmak foruma yapılacak en büyük kötülüktür.

Bütün yapacağınız gerilim yaratmadan düşüncelerinizi savunmaktır.

Ben Türk Müslüman ateistlerinden bahsediyorsam, onların olmadığını, ya da öyle olmadığınızı bana gerilim yaratmadan kanıtlamalısınız.

Ben Türk ateist ahlakından ve Türkiye'de izlenen ateist politikadan hoşnut değilim.

Bunu her fırsatta ortaya koyuyorum. Ama buna karşı yalnız küfür ve hakaretle, demagoji ve polemikle karşı geliniyorum.

Değerli fikirlerle değil.

Ve bu antanoizma benim ne kadar haklı olduğumu da gösteriyor.

Muhammed'in yaşamadığı tarihsel bir gerçektir. Size bu gerçeği delillerle gösteriyoruz.

Ve daha da göstereceğiz.

İslam tarihi ve efsanesini birbirlerinden nasıl soyutlayacağımız başlığını yakından izleyin.

Orada beklediğiniz delillerden de fazlasını bulacaksınız.

Ateizmde bazı değerlerin ve ahlakın olmadığını ileri süren Türk ateist görüşün kökeni Türk İslamıdır.

Türk Müslüman ahlakı Türk ateizmine sinmiş ve onu yozlaştırmıştır.

Türk ateizmi ahlaksal değerlerden yoksundur.

Ama bu demek değildir ki ateizm ahlaksal değerlerden yoksundur ve ilkesiz nötral bir pozisyondur.

ABD'de üç ayrı ateist örgütün sadık üyesi olarak sizi temin edebilirim ki ateizm düşündüğünüz gibi bir eğilim değildir.

Yıllardır tartıştığımız bu ve benzeri konuları burada daha uzun zaman tartışacağız.

Ve Türk ateistlerini aramızda oluşturacağımız bazı ilkeler ve değerler etrafında toplamaya çalışacağız.

Şimdilik bu birliğe ve dayanışmaya direnen çok sayıda ateist var aramızda..

Onlardan ya kurtulacağız, ya da onları da asimile ederek, güçlü bir Türk ateizmi oluşturmaya çalışacağız.

Buna mecburuz..

Sitelerde Paylaş

Ben Türk Müslüman ateistlerinden bahsediyorsam, onların olmadığını, ya da öyle olmadığınızı bana gerilim yaratmadan kanıtlamalısınız.

Ben Türk ateist ahlakından ve Türkiye'de izlenen ateist politikadan hoşnut değilim.

Bunu her fırsatta ortaya koyuyorum. Ama buna karşı yalnız küfür ve hakaretle, demagoji ve polemikle karşı geliniyorum.

Muhammed'in yaşamadığı tarihsel bir gerçektir. Size bu gerçeği delillerle gösteriyoruz.

Ve daha da göstereceğiz.

İslam tarihi ve efsanesini birbirlerinden nasıl soyutlayacağımız başlığını yakından izleyin.

Ateizmde bazı değerlerin ve ahlakın olmadığını ileri süren Türk ateist görüşün kökeni Türk İslamıdır.

Ama bu demek değildir ki ateizm ahlaksal değerlerden yoksundur ve ilkesiz nötral bir pozisyondur.

ABD'de üç ayrı ateist örgütün sadık üyesi olarak sizi temin edebilirim ki ateizm düşündüğünüz gibi bir eğilim değildir.

Yıllardır tartıştığımız bu ve benzeri konuları burada daha uzun zaman tartışacağız.

Ve Türk ateistlerini aramızda oluşturacağımız bazı ilkeler ve değerler etrafında toplamaya çalışacağız.

Onlardan ya kurtulacağız, ya da onları da asimile ederek, güçlü bir Türk ateizmi oluşturmaya çalışacağız.

Buna mecburuz..

Güçlü olan ayakta kalır diyorsun yani Hacı

Peki Türk Müslüman Ateistleri sizden kurtulursa ne olacak?

Sitelerde Paylaş

oradan konuşmak kolay tabii.

Hem TÜRKİYE'de birliktelik, kurumsallaşma, yüz oluşturma, uyanış hareketi yapalım diyeceksin hem de bu hareketin dışındaki coğrafyada bulunup orada da kimse elini tşaın altına sokmuyor diyeceksin.

Bu işlerde içeriyi suçlamayı bırakın.

Siz oradan buraya organize edeceksiniz.

İlkokulunda din kültürü ve ahlak bilgisi dersi olan bir ülkedeyiz.

Burada senin gördüğünün 1000 misli bir ağırlık var.

Ülkenin kanunları teistlerden yana.

İçeride görüyorsun, evrim teorisini anlatan adamla bile dalga geçen bir toplum var.

Bu ülke ve insanlarının erişemeyeceği bir merkezden yapılmalı bu.

Bu durumda da senin Türkiyedekilerden bir halt olmaz tezin tam tersine dönüyor.

Bak sana küçük bir matematik hesabı.

Her ay 50 dolar bağışı internet üzerinden veya çeşitli yollarla Türkiyeyi örgütleyen yurtdışındaki bir merkeze aktarmaya razı olacak en az 500 kişi çıkar diye düşünüyorum (denetimi garanti etmek şartıyla, güven verilirse fazlasını bile akıtırlar)

Bu da sana ayda 25 bin dolar eder ki, bu parayla profesyonel video çekimlerinden, profesyonel tasarımlara kadar dört dörtlük bir basın yayın kuruluşu çıkar (kendine gelir yaratacağı diğer aktiviteler hariç)

Çuvaldızı kendinize batırma zamanı geldi biraz cigi.

Bu işin temeli Türkiye gibi bir ülkede olmaz. Ancak kolları uzatılır Türkiyeye.

Ateist.bakis yazdiklarinin daha fazlasindan haberimiz var fakat Türkiye'de tasin altina ellerini sokacak insan olmayinca bizler hic bir sey yapamiyoruz.

Su anda iki tane özgün erisimde olan ateist site bulunmakta biri Ateistforum digeri Bilimselfelsefe...Bunlarin erisimlerini gerceklestirebilmek icin ne zahmetler cekiliyor hic kimse farkinda dahi degil.

Iletisimi saglayabilmek icin dünyanin zahmetleri ile bogusuyoruz ama Türkiye'de olan arkadaslarimiz her seyi bizden bekliyorlar.

Artik Türk ateistlerinin kendi aralarinda örgütlenmeleri ve mücadeleye baslamalarinin gerektigini düsünüyorum yoksa dökme suyla degirmenin tasi dönmüyor, dönmeyecek.

Sitelerde Paylaş

Ve daha da göstereceğiz.

Buna mecburuz..

Biz ne diyoruz sen diyorsun yahu?

Oluşum ayaklarından, emek koyma, alma vb nüanslardan konuşuyoruz sen halen daha kendi sazını öttürüyorsun.

Konu dergi, kitlesel hareket, kurumsallaşma.

Konu kim daha uzağa işeyecek konusu değil..

tarihinde Ateist Bakış tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiyenin dışında yaşayan ateisterin türkiyede yaşayan ateistleri beğenmemesini çok iyi anlıyorum aslında . Ama onlar türkiyede yaşıyor olsalardı kendilerini beğenirler miydi acaba ??

Sürekli burada ( türkiyede) Yaşayan ateistleri aşağılayıcı bir üslup var . Ben türkiyede yaşayan biri olarak bu ifadeleri üzerime almasam da Yine bu ifadelerin kullanımında ilişkin bir şeyler söylemek istiyorum .

Siz sevgili aşırılı bilgin , aydın , çağdaş türkiye dışında yaşayan ateistler Kültür nedir biliyor musunuz ? Duydunuz mu ?

Yok eğer duymadıysanız gidin araştırın . Sonra buraya gelip türk ateistleri böyle , türk ateistleri şöyle diye yazmaya devam edersiniz .

Kafanızda tasarladığınız ateist bir kişiliğe belirli karakterler , ve davranışlar yüklemeye çalıştıkça , Bir teistin tanrısını büründürmeye çalıştığı belirli kişilik ve davranışların arasında hiçbir fark göremiyorum .

Bir kere sen kendinle çelişiyorsun.

Müslüman ateist tanımına uymadığın halde bu tabiri üzerine alınmanın ve gayet nesnel bir tespitin insanlara iletilmesini kınamanın alemi var mı?

Türkiye'de yaşadığın ve bu zehirli kültürel atmosferi soluduğun halde kendini ahlaki kokuşmuşluktan uzak tutabilmiş olman senin kişiliğinin olumlu bir yönüne işaret eder. Ama, bu durum genelin kınanmasına neden engel teşkil etsin?

Sen müslüman ateistlerin kınanmasından yakınmak yerine onları bizzat kendi kelimelerinle kınayarak bu hayasızlığı durdurmak için saf tutmalısın. Bu yoz kültürün etkisinin kırmanın başka bir yolu yok. Sayıları fazla diye bu pislikleri olağan karşılayacak değiliz herhalde. Ateizmin yaygınlaşabilmesinin önündeki en büyük engellerden biri bu adi, karaktersiz ve şerefsiz ateist müslümanlardır. Bunlar ateist görünümlü ucubelerden başka birşey değildir. İçinde yetiştikleri ortamın kirliliği onları aklamamız için bir neden olamaz.

tarihinde DİRİLİŞ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hem ne alaka ne kadar özgürsün? Benden mi kaynaklanıyor benim özgürlüğümün sınırları da bana soruyorsun tospa? Sen Türkiye'ye gelip de bol keseden salladığın gibi sallayabileceğini mi sanıyorsun sanal kahraman.

Dini inanç ne alaka, erdemli insan olmak ne alaka anlamadım.

Anladığım şeye gelince senin canını sandığımdan çok yakmışım.

Ne gram genel kültürün var, ne ana diline hakimsin, ne de eleştirdiğin dini biliyorsun. Buna rağmen en çok konuşan, en çok bol keseden sallayan da sensin.

Evet sanal dindar ateist yavrucugum Türkiye'de kimse bana bir sey yapamaz ve yapamiyor bunu senin kafan almaz ve diger konularida anlamaman cok normal.

Òzgùrlùgúnùn olmayisi elbette senden kaynaklaniyor...

...daha coook firin ekmek yemen gerekiyor.

Deveye tospa demisin ayip etmisin.

Sitelerde Paylaş

Ve daha da göstereceğiz.

Kardaşım iyi de kültür etkileşimi normaldir.İnsanlar çevrelerindeki kültürlerden etkilenip onun beğendikleri, kendilerince güzel yanlarını alırlar.Ne var bunda?Ne yani, İslami kökenli diye Türk Sanat Müziği dinlemeyelim mi?Divan şiiri okumayalım mı?

Ayrıca "Muhammed yaşamamıştır" lafına da katılmıyorum.Bal gibi yaşamıştır.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

Sorun ne biliyor musun DİRİLİŞ ?

Sorun türkiyede yaşayan ateistlerin Fikirlerine karşı bir önyargı oluşturulmuş olması . Bu önyargılarıda oluşturan sizlersiniz . Kimseyi savunmuyorum ve savunma ihtiyacı da hissetmiyorum .

Karşıt görüşlere hiç tahammülünüz yok . En doğrular sizin . Bunlara sizin gibi ender kişiler sahip öyle değil mi ?

Şu an türkiyede yaşadığım için siz ( Bilmem nerenin ateistleri) Her an beni bir "türk müslüman ateisti" sınıfına sokmak için sadece size aykırı bir düşüncemi beklemektesiniz .

Karşılaşabilirsinizde . Şu ana kadar sizin fikirlerinize aykırı kayda değer bir düşüncem olmasada bu ilerde olmayacağı anlamına gelemez .

"Bilmem ne ateisti" olarak sınıflandırılmam hiç umrumda değil . Sınıflandıran da umrumda değil . Umrumda olan kabuklaşmaya başlayan önyargılarınız .

Belirli düşüncelere hapsolmak ne zamandan beri sorgulayıcı araştırıcı ateist kavramına dahil oldu ? Bir insanı sizin kalıplaşmış düşüncelerinize aykırı düşüncelere sahip olduğu için aşağılayıcı bir sınıflandırmaya dahil etmek sizi Ne Ateisti yapıyor ?

Ateizmin kitabını mı yazmaya uğraşıyorsunuz ki burada bu kitabın içeriğine dahil olmayanları direk eleme çabasına girişiyorsunuz ?

Yaptığınız en büyük yanlış insanı bir kalıba sokmak . Bunun hala tüm düşünce varlığınızla sürdürüyorsunz ama bırakın artık .

Bİr eleme yapmaya uğraşsanız bile elinizde sadece kalıplaşmış bir kaç beyinden fazla birşey kalmaz bunun bilincinde olunuz .

Sitelerde Paylaş

Ateist adam bilimin ne söylediğini referans alan adamdır.

Eğer 2 veya daha fazla ateistin arasında sorun yaşanıyorsa onlardan birisi bilim dışıdır.

Bilim dışı olan genellikle diğerine nesnel olmayan ifadeler yöneltendir.

Ben bu forumda daha önce de bahsettiğim gibi yeniyim.

Ve benim burada bahsettiğim dergiden çok bir portal gazete çıkarılmasında uzun vadede varım (gerçekçi olmak lazım, pat diye hiçbir şey olmaz)

Kaynak açısından da aylık 50 dolara kadar kaynağı şahsen vermeye de hazırım.

Buradaki bu konuşma verimsiz ve aptalca.

Ateist adamın aptalca işlerle işi olmaz.

Dergiyi çıkaralım diyenler kaş göz muhabbetine girmeden temiz bir başlık açsınlar konuşalım.

Dergi harici konular beni ilgilendirmiyor.

İmhotep sıfırdan daha spesifik isimli bir başlık aç da baştan sona adam gibi sadece konuya odaklı şeyler olsun, tartışalım. Tartışmayı da geçtik. VARIM!!!!!!!!!!!!!!

tarihinde Ateist Bakış tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Genel olarak ateistler, hele ki Türk (müslüman) ateistlerini ortak bir amaç etrafında biraraya getirmek oldukça zordur. R. Dawkins'in deyişiyle bunun kedilerden bir manga oluşturmaktan farkı yoktur. Çünkü ateistin yaşamı ve fikirleri, özel ve bağımsız niteliğini ısrarla koruma eğilimi gösterir. Özel olaraksa, Türk ateistleri tutarsız ve kaypaktırlar. Fikirlerini yaymak için herhangi bir çaba sarfetmezler; hatta bunu hiç önemsemezler bile.

Fakat, yine de güçlü bir liderlikle ve gözüpek atılımlarla bir ateist birliği oluşturmak ve etkin kılmak büsbütün olanaksız da değildir. Bu ülkede komünistler bile çok aktif eylemler düzenleyebilmiş ve ses getirecek örgütlenmeler inşa edebilmişken ateislerin de benzer seviyelerde örgütlenmeleri ve çalışma platformları kurmaları elbette mümkündür.

Lider kadronun izleyeceği basiretli ve karizmatik siyaset bu anlamda yaşamsal öneme sahip olacaktır. Şu var ki, bu öncülerin önemli bir kısmı hunharca katledilecektir. Türkiye'de aydınlanmaya karşı koyuş tüm diğer coğrafyalardan çok daha güçlü ve acımasızdır. Tüm bunlara, aşırı solcu meczupların muhalefeti de eklenince ortaya çıkan tablo epey düş kırıcı görünüyor. Sol ve sağ sapıkların işbirliğine gidebilecek kadar alçak olduklarını biliyoruz.

Yine de tek yol mücadele etmek.

Savaşarak ölme zamanı geliyor.

Sitelerde Paylaş

Bu kadar cevap verildi hacı hiçbirisine aldırmadı.

Gözüne avını kestirdi ve saldırıyor.

Şuanda Amerikan Hristiyan Ateistin , asimile saldırısını görüyorsunuz...

Bu da bilgi mi yoksa desteksiz bir spekülasyon mu? Veya inanç mı?

Sitelerde Paylaş

Sorun ne biliyor musun DİRİLİŞ ?

Sorun türkiyede yaşayan ateistlerin Fikirlerine karşı bir önyargı oluşturulmuş olması . Bu önyargılarıda oluşturan sizlersiniz . Kimseyi savunmuyorum ve savunma ihtiyacı da hissetmiyorum .

Karşıt görüşlere hiç tahammülünüz yok . En doğrular sizin . Bunlara sizin gibi ender kişiler sahip öyle değil mi ?

Şu an türkiyede yaşadığım için siz ( Bilmem nerenin ateistleri) Her an beni bir "türk müslüman ateisti" sınıfına sokmak için sadece size aykırı bir düşüncemi beklemektesiniz .

Karşılaşabilirsinizde . Şu ana kadar sizin fikirlerinize aykırı kayda değer bir düşüncem olmasada bu ilerde olmayacağı anlamına gelemez .

"Bilmem ne ateisti" olarak sınıflandırılmam hiç umrumda değil . Sınıflandıran da umrumda değil . Umrumda olan kabuklaşmaya başlayan önyargılarınız .

Belirli düşüncelere hapsolmak ne zamandan beri sorgulayıcı araştırıcı ateist kavramına dahil oldu ? Bir insanı sizin kalıplaşmış düşüncelerinize aykırı düşüncelere sahip olduğu için aşağılayıcı bir sınıflandırmaya dahil etmek sizi Ne Ateisti yapıyor ?

Ateizmin kitabını mı yazmaya uğraşıyorsunuz ki burada bu kitabın içeriğine dahil olmayanları direk eleme çabasına girişiyorsunuz ?

Yaptığınız en büyük yanlış insanı bir kalıba sokmak . Bunun hala tüm düşünce varlığınızla sürdürüyorsunz ama bırakın artık .

Bİr eleme yapmaya uğraşsanız bile elinizde sadece kalıplaşmış bir kaç beyinden fazla birşey kalmaz bunun bilincinde olunuz .

Senin hiç gerek ve neden yokken karşına aldığın bizler (oranın ateistleri), insanları kalıba sokmak için özel bir çaba harcamıyoruz. Ayrıca, biz dediğin her kim iseler, senin görüşlerine bir problemleri olmadıkları da bana göre kesindir. Tersine, karşımıza çıkan spastik, çarpık beyinli kimi insanlar bilim karşıtı görüşlerini kesinkes ve inatla savunmaya başlıyorlar. Önce uyarıyor ve araştırmalarını istiyoruz. Ama bu mübarek adamlar her boku bilircesine direniyorlar. İnan bana bu forumdaki kadar ukala insanı başka bir yerde bulamazsın. Türkiye'de bile gerçek hayatta bu kadar ucube ve tutarsız insana rastgelmek zordur. Ama ortam sanal olunca işler değişiyor ve hasta kompleksler kendileri tatmin edecek kanallara sınırsız bir erişim bulduklarını sanıyorlar. Siber alemin verdiği bu özgürlük ve denetimsizliği fırsat bilen ukalalar mangalda kül bırakmadan atıp tutarak sapık egolarını tatmin ediyorlar doludizgin. Ee haklı olarak da kınanıyor ve aşağılanıyorlar.

Temelinde ateizmde ahlaki hiçbir değer olmadığı savıyla kendi ahlaksızlıklarına kılıf uyduran bu grubu tanımlamakla suç işlediğimizi düşünmüyorsundur umarım. Bilimin etiği vardır. Hatta denebilir ki, bilimin soğuk ve acımasız bir etiği vardır. Bilimin kestiği parmak acımaz Everest.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...