Jump to content

Kaç Yaşındasınız?

Kaç Yaşındasınız?  

52 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 58
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yukarıdaki grafikten o sonuca nasıl vardın?

şimdi söyleyeceğim ama hadi ordan kıvırma diyeceksin , nasıl düşünürsen düşün ,

kiminle konuşsam geneli 25 ve üzeri , bu grafiğe katılan sayısı kaç ki buna göre yorum yapmalıyım , sende bunu çürütmelisin ben tüm forum için konuşmuşta olabilirim , grafiğe bakılırsa yazdım mı ?

Sitelerde Paylaş

şimdi söyleyeceğim ama hadi ordan kıvırma diyeceksin , nasıl düşünürsen düşün ,

kiminle konuşsam geneli 25 ve üzeri , bu grafiğe katılan sayısı kaç ki buna göre yorum yapmalıyım , sende bunu çürütmelisin ben tüm forum için konuşmuşta olabilirim , grafiğe bakılırsa yazdım mı ?

Bu anket başlığına gelip "anlaşılan" deyince öyle yorumladım, kusura bakma.

foruma gençlerde lazım dedim ayriyetten , ama senin amacın türban vesayre savunması olduğu için , es geçiyorum :)

Tabii, benim hayatta tek olayım o, yarın sabah 8'de çıkıp sokakta karşıma çıkan kadınları kapanmaya ikna etmeye çalışacağım. Te allaam... :)

Sitelerde Paylaş

Bu anket başlığına gelip "anlaşılan" deyince öyle yorumladım, kusura bakma.

Tabii, benim hayatta tek olayım o, yarın sabah 8'de çıkıp sokakta karşıma çıkan kadınları kapanmaya ikna etmeye çalışacağım. Te allaam... :)

evet benim anlatım bozukluğumdan kaynaklanan birşey olmuş :)

Özürlerimi iletiyorum.

Sitelerde Paylaş

Geçen yıllarda Forum'da, doğum günü kutlama salgını vardı.

Çok şükür bitti.

Ne zararı var, forum sadece forum değil, aynı zamanda bir çeşit topluluk, insanlar güzel arkadaşlıklar falan kuruyor, bırakın kutlasınlar birbirlerinin doğum günlerini.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...