Jump to content

Ateist Forum Tanıtım

Recommended Posts

Selam arkadasim nacizane düsüncelerimi yazayim.

:)

After efeckt kullaniyorsun bu cok iyi.Görüntüler ve müzik güzel.

0.12 saniyede olan yazinin Türkce karekterli olmasi gerekir.

Tanitim videolarinin sonunda hazirlayinin ismi olmaz tanitimi yapilanin ismi olur.Ayrica Türkce bir videoda "yapan" kelimesinin Ingilizce olmamasi gerekir.

Selamlar.

Sitelerde Paylaş

teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için cigi arkadaşımızın önerisi doğrultusunda video değiştirilmiştir...eski videoyu sildim..konuyu düzeltmeye yetkim olmadığı için, düzelmesi için sayın yöneticimize yeni video linkini gönderdim..

bunuda hazırlayan arkadaşa teşekkürler :) iyi olmuş

o videoyuda ben yaptım, o 3d animasyon ve o kadın sesi tamamen digitaldir, bilgisayar ürünüdür...devamı gelecektir..

Sitelerde Paylaş

o videoyuda ben yaptım, o 3d animasyon ve o kadın sesi tamamen digitaldir, bilgisayar ürünüdür...devamı gelecektir..

Sevgili Combatiente,

Video yapimini umarim devam ettirirsin ve baska arakadaslarimizda video calismalari yaparlar.Belki ileride video grubuda kurabiliriz.

Yalniz bir yanlis anlamayi hemen düzelteyim...

...ateistforum da yönetici degilim.

Video calismalari yapiyorum ve Ateist forumun youtube sayfasina videolari asiyorum.

Videolarinin devami geldikce bende youtube sayfalarimiza asmaya devam edecegim.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Combatiente,

Her iki video için de ellerine sağlık diyeyim. Birinci video çok başarılı bir teaser, ikincisi ise başarılı olmakla birlikte ilgi çekici ve değişik bir video. Tamamen teknoloji ürünü.

Çok güzeller. Tebrik ve teşekkür ederim ben de..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...