Jump to content

Birde Polis Niye Copluyor, Güç Kullanıyor Diyorlar?

Recommended Posts

Ben görmedim o tarz bir şey valla haberlerde, bildiğim kadarıyla hiçbir yayın organı bu tarz bir haber yapmadı. Kaynak verirsen bakarım ama bu hâliyle güvenilir gelmedi bana bu iddia. Önceki müdahaleyi yoğun biçimde eleştiren basın bunu niye atlasın?

Ben gündüz haberlerinde olayın hemen arkasından NTV de izledim, öğrenciler kapıyı kapalı tutmaya çalışırken polis aradan biber gazı sıkıyordu, sonra kapı açıldı ve öğrenciler kaçıştı, polis gaz sıkarak içeriye daldı.

Arattığımda bulabildiğim tek haber şu, http://www.stargundem.com/guncel/1109059-kuzuya-yumurta-atan-gruba-polis-mudahale-etti.html

Bunun videosuda olmalı bir yerlerde ama bulamadım.

Üzerinde durulmamasının sebebini anlıyamadım, atlama falan değil de, örtülüyor herhalde olayı tırmandırmamak için.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ben gündüz haberlerinde olayın hemen arkasından NTV de izledim, öğrenciler kapıyı kapalı tutmaya çalışırken polis aradan biber gazı sıkıyordu, sonra kapı açıldı ve öğrenciler kaçıştı, polis gaz sıkarak içeriye daldı.

Arattığımda bulabildiğim tek haber şu, http://www.stargundem.com/guncel/1109059-kuzuya-yumurta-atan-gruba-polis-mudahale-etti.html

Bunun videosuda olmalı bir yerlerde ama bulamadım.

Üzerinde durulmamasının sebebini anlıyamadım, atlama falan değil de, örtülüyor herhalde olayı tırmandırmamak için.

Bu linkte de biraz farklı anlatılmış, öğrenciler daha sonra toplanmış vs. Bilemiyorum, dediğin gibi tırmandırmama gibi bir amaç güdülmüş olabilir.

Sitelerde Paylaş

Bendim dayıcım, ne var? Nedir yanlış olan o denende? Orantısız güç kullanmıyor mu İsrail? Sen de mi Albatross gibi soykırım yapıyor diyorsun İsrail için? Yanlış biliyorsak göster doğrusunu da öğrenelim, niye çocukluk yapıyorsun ki? :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...