Jump to content

ateistler hangi partiye oy verirler?

ateistler hangi partiye oy verirler  

51 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

'ateistler hangi partiye oy verirler' Bu soru aslında tek ,değişmeyen bir cevap arıyor.tüm ateistler genellenmiş oysa ki cevaplarda da görüldüğü üzere ateistlerin de farklı siyasi görüşleri olabiliyor.cevaplar kişiden kişiye değiştiğinde elde edilen sonuç sadece bireysel siyasi parti seçimleri olmuş.cümlenin öznesini 'ateistler'yapmak bir fark yapmamış.bu da düşündüğüm bi ayrıntı oldu..

hiçbirini seçmemek de hiçbir şeyi değiştirmez ki...bir umut kötünün iyisinden...

Sitelerde Paylaş
bütün ateistler kürt ve bölücü değil kardeş ben türküm ve miliyetçiğim ama benim oy verebileceğim bir parti olmadığı için mecburen chp ye verdim

Teröristler ateist mi? pkk ve kürtler ateistmiş gibi konuşmuşsunuz. Onlar da müslüman pkk da islami kürt terör örgütüdür.

Onlar ateist değil. Mantık yürüterek düşünün. Milyonlarca terörist bunların hepsi ateist mi. Bunlar ölünce cenazeleri islami usullere göre kaldırılmıyormu. Köylerinde cami, imam yokmu. Seçimlere kuranla çıkan onlar değilmi. Teröristlern arkasından mevlüt okutan onlar değil mi. İslam bize düşman bir ideolojidir, kürtlere hiçbir zararı yoktur. Çünkü din onlara aittir onlar arap ve farslardan gelmedir çünkü. İnsanlarımız islamın artık bize 1000 yıldır çektirdiği işkenceyi görmeli artık, dinin bize vermediği zarar kalmadı.

Ben chp dedim, çünkü laik ve en az zararı verecek olan parti.

Sitelerde Paylaş
su kurnazlığı yapmaktan vazgeç artık.

ben kurnazlık falan yapmıyorum yanı anlamadıgım sızın dusuncede bırı olmadıgım ıcın hemen terorıst denıyor ben sızınle bır olamamkı hem chp solda degıl sanırım cıkarılmıstı sol partıler arasından :D

neyse aynı dusuncede olmamız gerekmıyor dıslamaktansa oturup konusalım degılmı

Sitelerde Paylaş

Desenize DTP şıkkını zarflamak amacıyla koymuşsunuz... Bari onun yerine PKK yazsaydınız.. Son seçimlerde ne kadar oy aldı bu parti. Samanyoluhaber sitesine göre 1 milyon 700 bin... Desenize bu ülkede 1 milyon 700 PKK'lyi var. Oy veremeyenler de ilave edecek olursak bu sayı epey artacak. Bu rakamlara bakacak olursak bu ülkenin onlarca kez bölünüp parçalanması gerekirdi...

CHP'nin AKP'nin MHP'nin aldığı oy ney... Şimdi bu partilerin konumuna bakarak şimdi bu ülkede bu kadar emperyalizmin işbirlikçisi, temsilcisi var mı dememiz gerekir sizce...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
ben dtpye verdım bu ulkede kım ezılse yanında duracagım

seni ezsek bişi olurmu bu ülkede yeterince dtp desteklyicisi var(hatta baya bir fazla) zaten birinin eksilmesi bir kaz kafanın daha eksilmesi bişi degiştirmez kanımca

yani öylediill mi?

tarihinde ebuuuu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...