Jump to content

ateistler hangi partiye oy verirler?

ateistler hangi partiye oy verirler  

51 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

seni ezsek bişi olurmu bu ülkede yeterince dtp desteklyicisi var(hatta baya bir fazla) zaten birinin eksilmesi bir kaz kafanın daha eksilmesi bişi degiştirmez kanımca

yani öylediill mi?

ya ne sacma bır ınsansın hem dhkpclısın hemde dtpye karsısın bırde ıp dhkpcnın devamımıs ılginc

neyse bız sosyal fasıstlerden degılız hadı kudurmus kopekler bu kutsal mekana(ateistforuma) agzınızıda sılıp gelın

Sitelerde Paylaş
  • İleti 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Desenize DTP şıkkını zarflamak amacıyla koymuşsunuz... Bari onun yerine PKK yazsaydınız.. Son seçimlerde ne kadar oy aldı bu parti. Samanyoluhaber sitesine göre 1 milyon 700 bin... Desenize bu ülkede 1 milyon 700 PKK'lyi var. Oy veremeyenler de ilave edecek olursak bu sayı epey artacak. Bu rakamlara bakacak olursak bu ülkenin onlarca kez bölünüp parçalanması gerekirdi...

CHP'nin AKP'nin MHP'nin aldığı oy ney... Şimdi bu partilerin konumuna bakarak şimdi bu ülkede bu kadar emperyalizmin işbirlikçisi, temsilcisi var mı dememiz gerekir sizce...

saygılarımla

takiye yapmayı bırak , doğuda her 25 bin kişiden bir millet vekili batıda her 100 bin kişiden bir millet vekili çıkarılır.sonrada utanmadan oturup ağlaşırsınız adaletsizlik var diye, yalan söylemede yahudiler neyse sizde osunuz. Türkün ezildiği bir Türkiyede oy atanların 1,7 milyon olması fark etmez üstüne liberalleri ve yobazlarıda ekle, hepsinin kafası kopacak bir gün.

Sitelerde Paylaş
... Bari onun yerine PKK yazsaydınız.. Son seçimlerde ne kadar oy aldı bu parti. Samanyoluhaber sitesine göre 1 milyon 700 bin... Desenize bu ülkede 1 milyon 700 PKK'lyi var

Toplam bağımsızların aldıgı oy 750 bin civarındayken nasıl oluyorda seçime bağımsız giren DTP lilerin aldıgı toplam oy 1 milyon 700 bin oluyor anlamadım

Sitelerde Paylaş

ozgurche,

Sırf eziliyor diye mi veriyorsun?Yoksa ilgi çekmek için mi?

Birde ezileni korumak için dtp ye mi oy vermemiz gerekiyor ?

(salırmak amacı ile yazmmadım)

tarihinde Teist17 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sokalda sakat numarası yaparak kendini acındıran sözde ezilmişlerin yanında değil de karşısında olan ve onları gerçekten ezip yokedecek olan bir parti olsa idi oyumu ona verirdim.

Oy vermemek doğru olmaz.Oy vermeyip de sonra nefret ettiği bir partinin başa gelmesinden yakınıp sadece laf yaparak oturup beklemek de aptallık olur.

Gene aralarından en az nefret edileni seçmek gerek ama hangisi?

ozgurruhlaranarchyvs0.jpg

Sitelerde Paylaş
Toplam bağımsızların aldıgı oy 750 bin civarındayken nasıl oluyorda seçime bağımsız giren DTP lilerin aldıgı toplam oy 1 milyon 700 bin oluyor anlamadım

Bir vekil yuz bin oy ile seçileceğini varsayarsak. 20 millet vekilinden 2 milyon eder.Ama bu şehirden şehire değişir.İstanbul'da böyle...

En azından 40bin desek 800bin eder ki bu düşük olur zannımca. 1 milyondan yüksek oy almışlar.Tehlike olarak bakarsak çok tehlikeli olabilirler.

tarihinde Teist17 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ozgurche,

Sırf eziliyor diye mi veriyorsun?Yoksa ilgi çekmek için mi?

Birde ezileni korumak için dtp ye mi oy vermemiz gerekiyor ?

(salırmak amacı ile yazmmadım)

ılgı cekmek ıcın burda olsaydım akp yazardım

ben gercekte komunıst bırıyım ve bızim okudugumuz kıtaplar hep haklının yanında olmamızı hep kardeslıkten yana tavır almamızı ve ezılmıs mılletlerı savunmamızı soyler

ben almanyada bıır tur ısraılde fılıstınlı ırakta multecıyım yanı nerede bır ınsanın hakkı yense kendı hakkım yenmıs sayarım

Sitelerde Paylaş
takiye yapmayı bırak , doğuda her 25 bin kişiden bir millet vekili batıda her 100 bin kişiden bir millet vekili çıkarılır.sonrada utanmadan oturup ağlaşırsınız adaletsizlik var diye, yalan söylemede yahudiler neyse sizde osunuz. Türkün ezildiği bir Türkiyede oy atanların 1,7 milyon olması fark etmez üstüne liberalleri ve yobazlarıda ekle, hepsinin kafası kopacak bir gün.
Bu yanıtı benim

Desenize DTP şıkkını zarflamak amacıyla koymuşsunuz... Bari onun yerine PKK yazsaydınız.. Son seçimlerde ne kadar oy aldı bu parti. Samanyoluhaber sitesine göre 1 milyon 700 bin... Desenize bu ülkede 1 milyon 700 PKK'lyi var. Oy veremeyenler de ilave edecek olursak bu sayı epey artacak. Bu rakamlara bakacak olursak bu ülkenin onlarca kez bölünüp parçalanması gerekirdi...

CHP'nin AKP'nin MHP'nin aldığı oy ney... Şimdi bu partilerin konumuna bakarak şimdi bu ülkede bu kadar emperyalizmin işbirlikçisi, temsilcisi var mı dememiz gerekir sizce...

sözlerime ilişkin yazmışsınız...

1-Benim yazımda takkiye yapılan yer neresidir?

2- Utanma nedir?

3- Adaletsizlik olduğunu söylemek ağlamak mı oluyor sizce? (Ki yazımda adaletsizlik üzerine tek bir kelime bulamazsınız)

4- Ağlamak üzerine ahkam kestikten sonra "Türkün ezildiği bir Türkiyede" diyerek ağlayan siz olmayasınız?

5- Yalan söyleyen uluslar kategorisini hangi bilimsel temeller üzerinde oluşturdunuz?

6-"hepsinin kafası kopacak bir gün." Cellatmısınız ?

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Belki seçim sonuçlarını yanlış hatırlıyorsunuzdur... Alıntıladığım sitede 1 milyon 700 bin yazmıyor. yaklaşık 1 milyon 7000 bin diyor. YSK'nın açıkladğı sonuçlara göre de bağımsızların ülke geanelinde aldığı oyların toplamı 1.835.486'dır..

http://www.ysk.gov.tr/ysk/index.html

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
ya kımın kıme verdıgının ne onemı var gelın bu savası durduralım ınsanlar oluyor bunu durduralım

anadolu kulturunun avrupadan daha ustun oldugunu daha ınsancıl oldugunu gosterelım

Haklısın,PKKnın terörist,bebek katili bir organizasyon olduğunu kabul ederek başlayalım buna.

Sitelerde Paylaş
Bu yanıtı benim

sözlerime ilişkin yazmışsınız...

1-Benim yazımda takkiye yapılan yer neresidir?

2- Utanma nedir?

3- Adaletsizlik olduğunu söylemek ağlamak mı oluyor sizce? (Ki yazımda adaletsizlik üzerine tek bir kelime bulamazsınız)

4- Ağlamak üzerine ahkam kestikten sonra "Türkün ezildiği bir Türkiyede" diyerek ağlayan siz olmayasınız?

5- Yalan söyleyen uluslar kategorisini hangi bilimsel temeller üzerinde oluşturdunuz?

6-"hepsinin kafası kopacak bir gün." Cellatmısınız ?

saygılarımla

sizin yazınızdaki takiye PKK/DTP dışındaki partileri işbirlikçi olarak gösterme gayreti içine girmeniz , durum bu halde iken DTP benzeri hareketler dünkü olay değil yüz yıldır var, ve iplerinin kimlerinin elinde olduğu belli.

neyin adaletsizliği var bu ülkede , kürtlere tanınan imtiyazlar hangi Türke veriliyor, cumhuriyetten beri kaç tane Türk cumhurun reisi oldu.emperyalizm Türk soyluları iktidar yapmama gibi bir oyun içerisinde , genelde kürtler hep yönetimde ve ülkeyi sürekli satıyorlar.

yalan söyleyen uluslar kelimesini yanlış kullanmışım , halklar olmalıydı çünkü siz ulus değil halksınız.yalan söyleme özelliğiniz ise tarihinizde yatıyor.

Cellat olmaya gerek yok.Türk tarihine bakmanız yeterli , ihanetin tek cezası vardır.Yağlı ilmiği boynunda görmek.herşeyin zamanı gelir.

Sitelerde Paylaş
Haklısın,PKKnın terörist,bebek katili bir organizasyon olduğunu kabul ederek başlayalım buna.

al sana chplı degılmısın hepınız aynısınız dıyelım kı kabul ettık savas sonmu bulacak yanı bıze sunu dıyorsunuz olenlerı gormezden gelın duymayın

yanı sızın gıbı dusunmuyorum dıye dedıklerınıze bak

tarihinde ozgurche tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ya kımın kıme verdıgının ne onemı var gelın bu savası durduralım ınsanlar oluyor bunu durduralım

anadolu kulturunun avrupadan daha ustun oldugunu daha ınsancıl oldugunu gosterelım

Anadlolu kültürü diye bir şey yoktur Türk kültürü ve onu bozmaya çalışan kürt sentezleri vardır.

Sitelerde Paylaş
sizin yazınızdaki takiye PKK/DTP dışındaki partileri işbirlikçi olarak gösterme gayreti içine girmeniz , durum bu halde iken DTP benzeri hareketler dünkü olay değil yüz yıldır var, ve iplerinin kimlerinin elinde olduğu belli.

neyin adaletsizliği var bu ülkede , kürtlere tanınan imtiyazlar hangi Türke veriliyor, cumhuriyetten beri kaç tane Türk cumhurun reisi oldu.emperyalizm Türk soyluları iktidar yapmama gibi bir oyun içerisinde , genelde kürtler hep yönetimde ve ülkeyi sürekli satıyorlar.

yalan söyleyen uluslar kelimesini yanlış kullanmışım , halklar olmalıydı çünkü siz ulus değil halksınız.yalan söyleme özelliğiniz ise tarihinizde yatıyor.

Cellat olmaya gerek yok.Türk tarihine bakmanız yeterli , ihanetin tek cezası vardır.Yağlı ilmiği boynunda görmek.herşeyin zamanı gelir.

Yazılan yazıları işinize göre yorumlamayınız bence. Aslında ylorumlama değilde söyleneni algılamaya çalışın... Aslında siz elinize önce bir türkçe sözlük alın kelimelerin anlamını bi öğrenin ondan sonra suçlamalarda bulunun..

neyse çıkmam gerekiyor... bilahare insanlık kokan yazınızı yanıtlarım...

sayğılarımla

Sitelerde Paylaş
cahıl varlık gır nete bır bak varmı yokmu dunyanın 4 bır yanında anadolu kulturu ıcın gelenler var

arabi/farisinin kötü kolu Tarihi banamı öğreteceksin sen.ün tane marks okudun düşüncenin ustasımı oldun.kürt sitelerindeki doğmalar senin düşünemeyen beyin hücrelerini öldürmüş.Önce asya kültürü oku sonra anadoluyla karşılaştır , benim cahil dostum.

ikide birdede laz yazma lazlar saka Türkleridir.

Sitelerde Paylaş
Yazılan yazıları işinize göre yorumlamayınız bence. Aslında ylorumlama değilde söyleneni algılamaya çalışın... Aslında siz elinize önce bir türkçe sözlük alın kelimelerin anlamını bi öğrenin ondan sonra suçlamalarda bulunun..

neyse çıkmam gerekiyor... bilahare insanlık kokan yazınızı yanıtlarım...

sayğılarımla

insanlığı siz öğretiyorsunuz bu topluma işte , bebeklere nasıl kurşun sıkılır,nasıl organ ticareti yapılır, nasıl beyaz kadın ticareti yapılır, nasıl hırsızlık ve gasp ve tecavüz edilir.Bu toplum sizden çok şey öğrendi.

Sitelerde Paylaş
arabi/farisinin kötü kolu Tarihi banamı öğreteceksin sen.ün tane marks okudun düşüncenin ustasımı oldun.kürt sitelerindeki doğmalar senin düşünemeyen beyin hücrelerini öldürmüş.Önce asya kültürü oku sonra anadoluyla karşılaştır , benim cahil dostum.

ikide birdede laz yazma lazlar saka Türkleridir.

tum dunya turklerdendır ben ulkuculerden muhammedın turk oldugunu bıle duydum

ben hıc olmasa bıldıgımı soyluyorum sızın gıbı bır yerımden ufurmuyom

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...