Jump to content

ateistler hangi partiye oy verirler?

ateistler hangi partiye oy verirler  

51 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

insanlığı siz öğretiyorsunuz bu topluma işte , bebeklere nasıl kurşun sıkılır,nasıl organ ticareti yapılır, nasıl beyaz kadın ticareti yapılır, nasıl hırsızlık ve gasp ve tecavüz edilir.Bu toplum sizden çok şey öğrendi.

ya ne sacma bır kısılıksın

Sitelerde Paylaş
  • İleti 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

tum dunya turklerdendır ben ulkuculerden muhammedın turk oldugunu bıle duydum

ben hıc olmasa bıldıgımı soyluyorum sızın gıbı bır yerımden ufurmuyom

konuyu farklı yönlere çekme konumuz araplar veya din değil, sizin bu takiyeci tarzınızı tüm Türkiye öğrendi.Artık asla imajınızı düzeltemezsiniz.yapmanız gereken tek şey bu toprakları terk etmek.sizsiz bu topraklar daha yaşanabilir topraklar.dağdakilerle birlikte içteki sizde biteceksiniz.

Sitelerde Paylaş
konuyu farklı yönlere çekme konumuz araplar veya din değil, sizin bu takiyeci tarzınızı tüm Türkiye öğrendi.Artık asla imajınızı düzeltemezsiniz.yapmanız gereken tek şey bu toprakları terk etmek.sizsiz bu topraklar daha yaşanabilir topraklar.dağdakilerle birlikte içteki sizde biteceksiniz.

kudurdun yıne hossttt cakal surusu

Sitelerde Paylaş
al sana chplı degılmısın hepınız aynısınız dıyelım kı kabul ettık savas sonmu bulacak yanı bıze sunu dıyorsunuz olenlerı gormezden gelın duymayın

yanı sızın gıbı dusunmuyorum dıye dedıklerınıze bak

Devlete,devletin memuruna,askerine,masum vatandaşına kurşun sıkan,sivilleri kurşuna dizen pkkyı terörist kabul etmeyen,ülkeyi bölebilmek için her türlü fırsatı değerlendiren şerefsizlerin pis ağızlarıyla demokrasi barış gibi insancıl kavramları kirletmesinden bıktım.Bakkala gidip ekmek alırken bile demokrasi,barış sözcüklerini kullanmadan "abi bana bi ekmek ver" diyemediğinize eminim.aha örnek "Emniyet müdürünün resti"

Sitelerde Paylaş

bu aradaq yazmıyacaktım ama cocuk katılı dıyoruz batmandada 3 yasındakı cocuk oldu polıs kursunuyla dıyarbakırdada 5 yasındakı oldu yıne polıs kursunuyla

hımm unutmadan bu arada o olen cocuk ta her nedense yıne bellı bır devletın kursunu vardı

Sitelerde Paylaş
bu aradaq yazmıyacaktım ama cocuk katılı dıyoruz batmandada 3 yasındakı cocuk oldu polıs kursunuyla dıyarbakırdada 5 yasındakı oldu yıne polıs kursunuyla

hımm unutmadan bu arada o olen cocuk ta her nedense yıne bellı bır devletın kursunu vardı

demagojiyi bırak, mazlumları oynamayı bırakın.Türkmen topraklarında domuz gibi üreyerek pay sahibi olacağınızımı düşünüyorsunuz bunu yaz.

Sitelerde Paylaş
demagojiyi bırak, mazlumları oynamayı bırakın.Türkmen topraklarında domuz gibi üreyerek pay sahibi olacağınızımı düşünüyorsunuz bunu yaz.

ya demagojı falan yapmadım o kursunlar acaba kıme aıt

kım teror acaba :D

tarihinde ozgurche tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
insanlığı siz öğretiyorsunuz bu topluma işte , bebeklere nasıl kurşun sıkılır,nasıl organ ticareti yapılır, nasıl beyaz kadın ticareti yapılır, nasıl hırsızlık ve gasp ve tecavüz edilir.Bu toplum sizden çok şey öğrendi.
Bu yazı bana yönelik yazıldı. Yanıt verme gereği bile duymayıp, ırkçılık yapılıyor gerekçesiyle raporladım. Ama anti ırkçı olan sevgili modlarımız adminlerimiz, bu yazıda ırkçılık görmemiş.. Bir ırkçının bu yazıyı ırkçı olarak nitelendirmesi tabiki mümkün değil...

Sayın Quetzalcoatl, bu yazınızı raporladığım için özür dilerim... Sizden daha iyi yazılar bekliyorum. Kürt halkını aşağılayabildiğiniz kadar aşağılayın çünkü sizde bu cevher, forumda da bunu izin veren yöneticiler var...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Sokalda sakat numarası yaparak kendini acındıran sözde ezilmişlerin yanında değil de karşısında olan ve onları gerçekten ezip yokedecek olan bir parti olsa idi oyumu ona verirdim.

Oy vermemek doğru olmaz.Oy vermeyip de sonra nefret ettiği bir partinin başa gelmesinden yakınıp sadece laf yaparak oturup beklemek de aptallık olur.

Gene aralarından en az nefret edileni seçmek gerek ama hangisi?

ozgurruhlaranarchyvs0.jpg

sendende anca bu beklenirdi :lol::lol:

Sitelerde Paylaş
Oy vermemeyi doğru bulmuyorum, çünkü tiksindiğiniz adamlar iktidara gelebiliyor..

CHP'liydim ama iyice milliyetçi parti olup çıktılar artık TKP'liyim.

Ben de CHP sol partiler içersinde bozuk bir çizgide değil ve en fazla oy potansiyeline sahip parti diye onu savunup duruyordum; her ne kadar bu seçimlerde oy kullanamayacak yaşta olsam da en azından çevremdeki kararsız insanlara belirli açıklamalarda bulunup son kararı onlara bırakıyordum; fakat şimdilerde görüyorum ki CHP mecliste yeteri kadar sesini duyuramıyor, onlara sol demeye bile dilim varmıyor.Maalesef Türkiye'de bütünüyle gönül rahatlığıyla oy verilebilecek parti yok.Türkiye İşçi Partisi eskiden olduğu gibi olsa hiç düşünmez ona oy verirdim; fakat gelecek seçimlerde oy kullanabilecek yaşta olacağımdan CHP'de bir değişiklik görmediğim takdirde, her ne kadar meclise kendisinden milletvekili giremeyecek bir parti olsa da bir umut diyerek Türkiye Komünist Partisi'ne vereceğim oyumu...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...