Jump to content

İnkarcılar Kur'an'dan size Mesaj Var !

Recommended Posts

• İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

allaha selam ateizme devam...

Bir elim yagda bir elim balda...

Ayrıca allah yahudileri cezalandırdıgı gibi cezalandırsın beni.

Çok zengin yapsın.

Saçmalıga bakın yahu.

Bundanmı korkucaz , bu dünyada bize azap varmış.

Allah solundamı kalkmış bu ayeti yollarken.

Allahın olmadıgını kanıtlar ayetlerden birisi anlayan için :)

Sitelerde Paylaş

Mechule sorun da burada değil mi?

Ben dünyanın en iyi insanı olabilirim ama sadece bu tanrıya inanmadım diye bu tanrı bana işkence yapacak.

Başka tanrıya inansam bile senin tanrın bana işkence yapacak, bu sefer de doğru tanrıyı bulamadım diye.

Eğer senin tanrın doğru tanrı değilse de diğer tanrılar hem sana hem bana işkence yapacaklar, doğru tanrılar hangisi veya hangileri ise.

Bu işkence de sonsuza kadar sürecek, demir aletler, ısı ve ateş kullanılacak, işkence bedenin kavrulmasıyla da bitmeyecek, o beden, o deri yeniden yapılarak işkence devam edecek. Bu tanrı da söylediğine göre yarattığı acı ve işkenceden zevk alacak.

Dünyanın en iyi insanı olan ateist ben sadece düşünce suçu işledim diye işkence çekerken, katil, tecavüzcü, hırsız olan müslüman sonuçta hurilerle postların üzerinde sonuçlanacak.

Ve sen de bizi işkence edilirken cennetten seyredeceksin. Mutlu olacaksın, aynı tanrın gibi ...

Sitelerde Paylaş

çok ilginç bi ayet bence,mahiyeti derin,inkar eden birininde hidayetede dönebileceğine işaret,rahmetin cilvesi korkutma amacı

yok bende o amaçla yazmadım.

yokmudur öyle insanlar geçirdiği hastalık yada trafik kazasından,afetlerden sonra dine dönen yada daha sıkı sarılan var,hepimiz görmüşüzdür

Sitelerde Paylaş

Bektaşi fıkrasındaki gibi ayeti çarpıtma. Tamamını yaz. Uyanık :)

Ayetin tamamı bu

Kuranı da, muhammedi de, islamı da Sizlerden daha iyi bildiğimi anlıyorum burda

belkide bu yüzden müslüman değilim...

Sitelerde Paylaş

Andolsun biz onlara belki (inkarcılıktan) dönerler diye o büyük (uhrevi)azabdan önce,yakın (dünyevi) azabtan da taddıracağız.

-Secde,21

yeminle pekiştirir birde Rahman bunu,göreceğiz elbet,sandığınız gibi cennet ve bi kaç huri için değildir iman!

Allah niye yemin eder Meçhule, de hele!

Yalan söylemeyen birisinin ayrıca yemin etmesine ne gerek vardır?

Allah yemin etmeseydi daha az mı inandırıcı olacaktı?

Şimdilik sadece bu sorularıma cevap verirsen çok memnun olurum Meçhule.

Valla billa.

Sitelerde Paylaş

Ayrıca dikkatinizi çekerim

Teistik satanizm de de vardır böyle bir inanç

Önce bütün insanların cehenneme gireceği, daha sonra bir kısmının çıkacağı gibi

Andolsun allahın, şeytandan bir farkı yok...

Sitelerde Paylaş

Ayetin tamamı bu

Kuranı da, muhammedi de, islamı da Sizlerden daha iyi bildiğimi anlıyorum burda

belkide bu yüzden müslüman değilim...

Bektaşiye "niye namaz kılmıyorsun?" demişler.

O da "Allah Kuran'da namaza durmayın diyor" demiş.

Açıp bakmışlar Kuran'a harbiden de var böyle bişey.

Ama başında "sarhoşken" yazıyormuş.

Bektaşiye göstermişler, bak başında bu da var onu niye dikkate almıyorsun diye

O da "Tüm Kuran'ı bilmiyorum, benim ilmim bu kadarına yetiyor" diye kıvırmış :)

Seninki de o hesap. Dediğin ayetin devamında: "Sonra Allah’a karşı gelmekten sakınanları kurtarırız da zalimleri orada diz üstü çökmüş hâlde bırakırız." ifadesi var. Orayı niye yazmadın, işine mi geldi ey Bektaşi :lol:

tarihinde muhafazakar demokrat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mechule sorun da burada değil mi?

Ben dünyanın en iyi insanı olabilirim ama sadece bu tanrıya inanmadım diye bu tanrı bana işkence yapacak.

Başka tanrıya inansam bile senin tanrın bana işkence yapacak, bu sefer de doğru tanrıyı bulamadım diye.

Eğer senin tanrın doğru tanrı değilse de diğer tanrılar hem sana hem bana işkence yapacaklar, doğru tanrılar hangisi veya hangileri ise.

Bu işkence de sonsuza kadar sürecek, demir aletler, ısı ve ateş kullanılacak, işkence bedenin kavrulmasıyla da bitmeyecek, o beden, o deri yeniden yapılarak işkence devam edecek. Bu tanrı da söylediğine göre yarattığı acı ve işkenceden zevk alacak.

Dünyanın en iyi insanı olan ateist ben sadece düşünce suçu işledim diye işkence çekerken, katil, tecavüzcü, hırsız olan müslüman sonuçta hurilerle postların üzerinde sonuçlanacak.

Ve sen de bizi işkence edilirken cennetten seyredeceksin. Mutlu olacaksın, aynı tanrın gibi ...

hayır mutlu olmayacam..

belki sen/siz cennete gidiceksiniz,ben cehenneme..daha nefesler,günler tükenmedi ol dediğinde olmayacak şey yok..

aklı olanı hidayete erdireceğini söyler,yarattığı kullar bile böyle merhametliyken merhametin kaynağı kimbilir ne yücedir..

yaşadığımız sıkıntılarda azablarda kimbilir ne hikmetler var,ne sebepler çıkıyor..O var,ahiret var..tek gerçek bu..yemin olsun bu..

Sitelerde Paylaş

Millet

Angutluk yapacağınıza Kuran'ın tanımına bakın.

Kuran vahiy olunduğu iddia edilen sözler.

Daha da açayım bu vahiy olma meselesini.

Adamın biri sadece kendisinin gördüğü, duyduğu, konuştuğu enerji formunda bir yaşam formu aracılığıyla daha gelişmiş süper bir güçten mesajlar almış :)

Ha ha :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...