Jump to content

Dedeni Seç Öp elini :D

Recommended Posts

Benim dedemin resmi de burda yok, ekliyorum ondan kelli, aslında benim dedem hepimizin dedesi :D yani benim dedemi de kendi dedeniz belleyebilirsiniz rahatlıkla, saygılar :D

060406.tiktaalik-3.jpg

ismi tiktaalik roseae sudan karaya çıkan ilk canlı deniliyor, çok değil 375 milyon yıl önce.

bu bağlamda aslında buradaki tüm dedeler de benim dedem oluyor, hepsinin ellerinden öpüyorum :D

edit: gözlerimi dedemden almışım, aile içinde hep söylenir.

tarihinde Spud tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evet biz ateistlerden bazilarimiz sizlere dedelerimizin bazi dönemlere ait resimlerini sunduk. Bakalim sizler ayni kibarligi gösterebilecekmisiniz? Her seyi güzel yaratan allahin su peygamberlerini yavas yavas hic olmazsa resim olarak görelim. Ademin havva nin resimlerini merak etmiyor degilim yani. Varmi o bilgi kaynaginiz?

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Evet biz ateistlerden bazilarimiz sizlere dedelerimizin bazi dönemlere ait resimlerini sunduk. Bakalim sizler ayni kibarligi gösterebilecekmisiniz? Her seyi güzel yaratan allahin su peygamberlerini yavas yavas hic olmazsa resim olarak görelim. Ademin havva nin resimlerini merak etmiyor degilim yani. Varmi o bilgi kaynaginiz?

SAYGILAR

Yukarıdaki şahsiyet kıl kurdunu kendi ataları olarak kabul ediyor

Evrim bilimsel ama, bu kadarıda bana mümkün gelmiyor

Atalarımın bir kıl kurdu olabileceği ihtimalini düşünemiyorum;)))))))))

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...