Jump to content

R.T.Erdoğan'ın Halk tarafından Sevilmesi

Recommended Posts

Arkadaşlar sorum gayet basit?

Girdiği her seçimi ezici bir üstünlükle kapatan,

Hatta üstüne üstelik, diğer partilerin birleşmesiyle oluşan bloklara karşı bile zafer kazanan bir liderdir?

Referandumda bunu çok iyi bir şekilde gördük

Referandumdan önce "Recep Bey" "Recep Bey" diyen Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bile üslübunu değiştirmek zorunda kaldı

Artık dikkat ediyorsanız "Recep Bey" tabirini kullanmıyor

Bakıyorsunuz Sy. Kılıçdaroğlu, oy almak için Sy.Erdoğan'ın yaptığı hareketleri taklit ediyor

Ama halk tabiki bu takliti yemiyor

Bunları söyledikten sonra, sormak istiyorum

Size göre Sy.Erdoğan'ın halk tarafından bu kadar sevilmesinin nedeni nedir?

Kendi adıma cevap verecek olursam bana göre Tayyip Erdoğan;

1: Karizmatik olduğu için

2: Yakışıklı olduğu için

3: Dobra olduğu için

4: Muhafazakar olduğu için

5: Cesur olduğu için

6: Hitabeti iyi olduğu için

Bana göre Tayyip Erdoğan'ı diğerlerinden bir adım önde kılan artılarıdır

Diğer liderlerde bunlardan neredeyse hiçbiri olmadığı için, Sy.Erdoğan'ı bu özellikle ona girdiği her seçimi kazanma sansı vermiştir ve bana görede

verecektir diye düşünüyorum.

Sizlere göre R.Tayyip Erdoğan'ın bu kadar sevilmesinin nedeni nedir?

Sitelerde Paylaş

K.bakmayın ahali ama g.tüme kas göz cizsem recodan yakısıklı olur.

Tek bir sebebi var iyi yalan söylemeyi cok iyi beceriyor.

Ayrıca bir zahmet yol alın artık şu liberal takılanlar..Ana konuyla alakasız provokatif konularınızı mesajlarını gidin başka forumlarda paylaşın,iyi eğlendiniz bu ara,daha da ekmez cıkmaz.

Sitelerde Paylaş

Hitler'inkine benzer sebepler.

Sıkı bir propaganda!

Farkı Hitler'in ırk faşisti, Tayyip'in islamofaşist olması. Bir de Tayyip'te emperyalizm desteğinin olması tabi.

Bu açıklama bana göre hiç geçerli değil

Sürekli bazı arkadaşlar Sy.Erdoğan'ı, rahmetli hitler ile kıyaslama gereği duyuyorlar

O da seçimle geldi, ama sonunda diktatörlük kurdu falan cümleleri sordum soruya cevap değil

Sorduğum soru açık ve net

Sitelerde Paylaş

evet maykıl kendisi çok yakışıklı kıvanç tatlıtuğu sollar

hem de cesur siperde bile eğildi durdu

kırk tane koruması da yok tuvalete bile onunla giden

çok dobra

dobra dobra demokrasinin içine ediyor

göstere göstere

hitabet mükemmel

van minut gibi mesela ya da

baştan sona hamaset yalan dolan demagoji sömürgen ağızlar

hem allah için gerçekten çok muhafazakar

oğlu bilal ve kızı türban takamadığı için gavur amerikada okudular bu yüzden

gavurlarla el ele kolkola müthiş bir muhafazakarlık

ülkenin bütün kurumları bedavaya satılıyor gavurlara

karizma da süper

van minutttt

.........

ama böyle halka öyle eşbaşkan.

rahmetli hitler mi :huh: :huh: :huh:

:D

işte dediğime geldik hemen ^_^

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Halkın RTE'yi sevdiği falan yok.

"Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi denir" misali ehvenişer düşünceyle oy veriyor.

Geçmiş dönemde Demirel, Ecevit, Özal neyse RTE de odur.

Halk %36'ları,%42'leri, %47'leri verir ama sonunda da %1'lere indirir, tekmeyi vurur.

RTE'nin de akıbeti eninde sonunda bu olacaktır.

Çekirge bir sıçrar, 2 sıçrar.

Bu halk 3. kez aldatılabilirse eğer, RTE'nin sevilmeye layık bir lider olduğunu değil, usta bir aldatıcı olduğunu düşünmek gerekir.

Sitelerde Paylaş

Halkın RTE'yi sevdiği falan yok.

"Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi denir" misali ehvenişer düşünceyle oy veriyor.

Geçmiş dönemde Demirel, Ecevit, Özal neyse RTE de odur.

Halk %36'ları,%42'leri, %47'leri verir ama sonunda da %1'lere indirir, tekmeyi vurur.

RTE'nin de akıbeti eninde sonunda bu olacaktır.

Çekirge bir sıçrar, 2 sıçrar.

Bu halk 3. kez aldatılabilirse eğer, RTE'nin sevilmeye layık bir lider olduğunu değil, usta bir aldatıcı olduğunu düşünmek gerekir.

Tamam da halkı aldatıyorsa, diğerleri halk için mi birşeyler yapmaya çalışıyor?

Örneğin, Sayın Kılıçdaroğlu iktidara geldiği zaman halkı kandırarak mı iktidara gelmiş olacak?

Sitelerde Paylaş

Bir de "karizma" demiyorlar mı?..

Allah'ın imamında ne tür bir karizma buluyorlar acaba? Ya yakışıklılık?

Utanmasalar çekici, seksi falan da demeye başlayacaklar.

Hayatımda gördüğüm en iğrenç, en itici, en tahammül edilmez insanlardan biri. Tek saniye görmeye dayanamıyor, dinleyemiyorum. Dinci olması yüzünden filan değil, gerçeten şeytana benzemesi yüzünden.

Türkeş'ten bile daha itici.

Ağzı bozuk, hiçbir entelektüel donanımı olmayan, kahvehane ağzıyla konuşan, güvensiz bir adam. Adamda artık patolojik narsizm gelişti, millet de karizma filan sanıyor.

Bildiğin hatip işte. İşi bu.

Sitelerde Paylaş

Bir de "karizma" demiyorlar mı?..

Hayatımda gördüğüm en iğrenç, en itici, en tahammül edilmez insanlardan biri. Tek saniye görmeye dayanamıyor, dinleyemiyorum. Dinci olması yüzünden filan değil, gerçeten şeytana benzemesi yüzünden.

Türkeş'ten bile daha itici.

Ağzı bozuk, hiçbir entelektüel donanımı olmayan, kahvehane ağzıyla konuşan, güvensiz bir adam. Adamda artık patolojik narsizm gelişti, millet de karizma filan sanıyor.

Kıskanıyorsun;))))))))

Sitelerde Paylaş
Tamam da halkı aldatıyorsa, diğerleri halk için mi birşeyler yapmaya çalışıyor?

Örneğin, Sayın Kılıçdaroğlu iktidara geldiği zaman halkı kandırarak mı iktidara gelmiş olacak?

O da aldatıyor, diğerleri de.

Kılıçdaroğlu da iktidara gelirse, "kötünün iyisi" olarak gelecektir ama kurtuluş olmayacaktır.

Bir müddet sonra o da şutlanacaktır. Belki de diğerlerinden daha çabuk.

Sitelerde Paylaş

Isin kotusu, yakisikli oldugunu iddia eden kisinin profil fotografi Sahik K, niyeti mi bozdu acaba...

Sitelerde Paylaş

O da aldatıyor, diğerleri de.

Kılıçdaroğlu da iktidara gelirse, "kötünün iyisi" olarak gelecektir ama kurtuluş olmayacaktır.

Bir müddet sonra o da şutlanacaktır. Belki de diğerlerinden daha çabuk.

Siyasilerin tümü aynı diyebilir miyiz?

Ecevit de mi halkı aldatanlardandı sence?

Şutlanma meselesine gelince arı çomağına çomak soktuğu anda ayağını kaydırmak isteyenler olacaktır. Bu açıdan Kılıçdaroğlu muhaliflerine karşı koyacak güçte midir doğrusu ben pek iyimser değilim. İyi niyetli biri olduğuna inansam da vizyonunu yeterli bulmadığım bir simadır.

Parti içindeki derin partiye söz geçirecek, dirayetli ve otoriter bir lidere acilen gereksinim var ve işin kötü yanı böyle bir karakterden henüz eser yok...

Sitelerde Paylaş

Sorduğun soru ile tamamen örtüşen bir cevap verdim.

Propaganda gücüdür iktidarda tutan.

Tayyip Erdoğan diğerlerinden farklı olarak, kendisini iktidara taşıyan medyayı tamamen ele geçirmiştir.

Star TV sayesinde Uzan neredeyse barajı aşıyordu. Çok önemli bir faktördür.

Atv-Sabah, Star TV&Gazetesi, Doğan'a çakılan vergi borçları, Kanaltürk meselesi. Daha niceleri!

Geri kalanları da silivride zaten. Aydınlık'ın genel yayın yönetmeni RTE'nin ses kaydını yayınladı diye aylardır içeride!

Ulusal Kanal, yıllardır Kablolu TV'ye alınmıyor.

Tuncay Özkan içeride!

Bekir Coşkun'un kaçıncı köyde olduğu belli değil!

Özdemir İnce, şutlandı!

Emin Çölaşan ha keza...

Bazı isimleri çıkarmamam için baskı yapıyorlar diyen Birand'lar...

Herşeye rağmen yurtseverlerin %42'lik başarısı takdire şayan asıl.

Sitelerde Paylaş

Şüphesiz o 6 maddenin bazılarını ya da tamamını doğru bulup etkilenenler ve buna binaen Ak Partiye oy verenler vardır. Lakin malesef insanların büyük bir kısmı farkında olmasada bencildir cebindeki paraya bakar, o tok ve cebi doluysa herkes toktur açsa herkes açtır. Yani çoğunluk toksa Tayyip amcadan iyisi yoktur. Ne yazıkki şuda bir gerçektir herkesi doyurmak ve cebini doldurmak ütopiktir.

Sitelerde Paylaş

Size göre Sy.Erdoğan'ın halk tarafından bu kadar sevilmesinin nedeni nedir?

Kendi adıma cevap verecek olursam bana göre Tayyip Erdoğan;

1: Karizmatik olduğu için

2: Yakışıklı olduğu için

3: Dobra olduğu için

4: Muhafazakar olduğu için

5: Cesur olduğu için

6: Hitabeti iyi olduğu için

Bana göre Tayyip Erdoğan'ı diğerlerinden bir adım önde kılan artılarıdır

Diğer liderlerde bunlardan neredeyse hiçbiri olmadığı için, Sy.Erdoğan'ı bu özellikle ona girdiği her seçimi kazanma sansı vermiştir ve bana görede

verecektir diye düşünüyorum.

Sizlere göre R.Tayyip Erdoğan'ın bu kadar sevilmesinin nedeni nedir?

Senin gibi dallamaların olmasından dolayı olmasın sakın ....??

Sitelerde Paylaş

Türkiye içinde birçok birçok mezhepten,kültürden insanla gözlemlediğim birşey var:Bu halk tamamen "kendinden olana" oy vermeye meyillidir.Düşüncelerinden önce bu ön plana çıkar çünkü "kendinden olana" güvenir.

Mesela Kürt Mese lesi'nde Kılıçdaroğlu aynı açılımı yasa tüm Anadolu halkı "terörist" damgası vurabilirdi.Ama Erdoğan yapınca farklı oluyor.Çünkü Erdoğan "onlardan".Bu ülkenin çoğunluğu olan Sünni-Türk-Dindar'ı mükemmel bir şekilde temsil ediyor.Tabi karizma-hitabet onu önder kılan yanal faktörler...

Diğer bir sebepte ekonomide çizdiği yoldur.Adam gidiyor Arab'a Amerikan'a bilmem neye herkese oynuyor ülkeye para-sermaye girişini sağlıyor.Bu ister istemez bir istikrara yol açıyor.Ülkeye istikrarlı bir biçimde kapitalizm yerleşiyor.İstikrar,sanayici içinde esnaf içinde hatta işçi için bile en önemli faktördür.

Kimlik ve ekonomide istikrar...Ama en önemlisi kimlik...

Dünyanın hiçbir yerinde bilmem ne köyü dayanışma ve yardımlaşma derneği bizim memleketteki kadar fazla olamaz hatta varlığından bile şüpheliyim.Biz kimliğe oy veriyoruz beyler,bayanlar kimse kendini kandırmasın.Bu ateist için de müslüman için de geçerli.

Bu arada Erdoğan'a yakışıklı demeyelim,ayıptır.O kadar da değil... :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...