Jump to content

anlatmak istiyorum , haykırmak istiyorum yüreğimin ateşini susturmak pahasına !

Recommended Posts

tabii öyledir dostum shayetet :)

bir gün böylelerini kaçırıp kafa yapısını incelemek istiyorum :)

yok yok , doctor who daki gibi , bunları işleyip bir güzel cyberman yapacam , insan olmalarından iyidir :)

tarihinde Zerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nasıl keyifleniyorsunuz dimi gıda alıyorsunuz birbirinize müslümanları kötüleyerek,

sıradan bi kız evladıyım sayın zerdüşt

Gıda almak zorunludur.

Biz müslümanları kötülemek gibi birşeye zorunlu olarak ihtiyaç duydumuyoruz.Yani bu bir gıda degil.

Müslümankları sen bizden çok kötülüyorsun zaten.

O boş laflarınla , biz günlerce ugraşsak bu kadar net ifade edemeyiz müslümanların ne kadar boş insanlar olduklarını...

Sitelerde Paylaş

sürekli küfürvari konuşmanızdan ötürü kaale almıyorum zaman zaman,uyarmıştım sizleri üstelik!

Biz seni çok kaale alıyoruz o yüzden küfürvari konuşuyoruz , küfürvari konuşmadıgımız insanlarda mevcuttur.Çünkü onları kaale alırız.Baktık kaale alıncak biri degil ne kadar beyinsiz oldugunu yüzüne vuruyoruz.

Senin gibi...

Sitelerde Paylaş

bunu öğrendiğim iyi oldu..eyvallah..

Mechule ögrenme yetisi geliştirdi bunu kutlamamız gerek.

Git işine allasen , millete gelin tövbe edin inkarcılardan olmayın tarzı yazılar yazmayıda kes. Her konuya bu alakasız iletilerinden atıyorsun , hiçbir konuyu okumadan cevap atıyorsun...

Ben uyarıyimda , görürsem böyle iletiler sonunda ağlama neden hakaret ediyorsun diye...

Sitelerde Paylaş

kimseye öyle yazı yazdığım yok,nefretin öyle büyükki bana tüm kıyılarını yakıyorsun sayın off!

halen bi umut sizin gibi küfür etmemi bekliyorsun dimi aşağılık tarzı konuşmamı,ben bunu hiç yapmadım ki edep ederim Rahman'dan,anlamazsın ya boşver..

hayır üzerinize olsun .

Sitelerde Paylaş

meçule anlamadığım burada bi topicde birisi kurandaki tam net hatırlamıyorum ama ''allaha inanılmadığı,inkarcıların rahmana hakaret ettiği yerlede bulunmayın,bulunursanız sizde onlardansınız'' tarzı bir ayert vardı,bunu ''müslümanlar burada ne işiniz var ?'' isimli topicde görürsün,evet senin burda ne işin var

Sitelerde Paylaş

kimseye öyle yazı yazdığım yok,nefretin öyle büyükki bana tüm kıyılarını yakıyorsun sayın off!

halen bi umut sizin gibi küfür etmemi bekliyorsun dimi aşağılık tarzı konuşmamı,ben bunu hiç yapmadım ki edep ederim Rahman'dan,anlamazsın ya boşver..

hayır üzerinize olsun .

Senden küfür etmeni bekleyen yok.

Zaten saçmalıklarınla bize küfrün en büyügünü ediyorsun.

İnkarcılar diyorsun şöyle böyle can sıkıcı bin tane ileti atıyorsun... diyorsun.

Çok allahsızsın mechule...

Tabi nefret ediyorum müslümanlardan bu dogal degilmi sence ?

Sitelerde Paylaş

off nefret ettiğin biriyle konuşmamanı öneririm,nefret ediyorsun madem ben susuyorum sana bilgine..

shayetet inkar edenlerin arasında ses etmeden yada onların hoşuna gidecek tarzda ayetleri değiştirirsen vay haline,sanırım çok göze batıyorum herkes can atıyor gitmeme!! ne hikmetse kime ne yapıyorsam!

Sitelerde Paylaş

off nefret ettiğin biriyle konuşmamanı öneririm,nefret ediyorsun madem ben susuyorum sana bilgine..

shayetet inkar edenlerin arasında ses etmeden yada onların hoşuna gidecek tarzda ayetleri değiştirirsen vay haline,sanırım çok göze batıyorum herkes can atıyor gitmeme!! ne hikmetse kime ne yapıyorsam!

alakasız olacak Zerdüşt ama şu alıntıladığım yerde sinir anında mechule bilinç altınadan bizlere birşey fırtlatmış nedir o?

bir bakalım, "nefret ediyorsun madem ben susuyorum sana bilgine" demiş mechule.

"ben susuyorum sana" ne demek?

sevgili Offspring sana suamış bu arkadaş.

saygılar :)

tarihinde Spud tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...