Jump to content

Ezan okunduğunda köpekler niye ulur niye yalvarır...

Recommended Posts

Ezan okunduğunda köpekler niye ulur merak ederim hep baya bir rast geldim bu olaya bir defa askerdeyken ezan okunduğunda karakolun köpeği birden uluyunca kormuştum ama sanki yalvarır gibi uluyordu gözünden yaş geldiğini bile gördüm köpeğin.Karakolun köpeği ilk başlarda iyi besleniyordu daha sonradan gönderilmesine karar verildi yemek felan verilmiyordu hayvana ama o hep yine orayı bekledi hergün ezan okunurken ulurdu köpeğin resmen ağladığını gördüm gözünde yaş vardı belkide inanmayacaksınız ben o kadar zeki bir köpeği hayatımda görmedim ben size burada birşeyleri kanıtlamak için felan yazmadım sadece paylaşmak istedim bu durumu tabi yorumlarınızıda bekliyorum

Sitelerde Paylaş

müslümanların en büyük sorunu bu zaten..

her şeyin altında bir mucize aramak..

acaba mantıklı bir sebebi var mıdır diye araştırmamak..

aşağıdaki videolar aslında her şeyi özetliyor..

castro'nun paylaşımıydı zamanında..

Klise çanına havlayan köpek

http://www.youtube.c…h?v=zJ-Wg_yikEw

Siren sesine havlayan köpek

http://www.youtube.c…feature=related

Ambulans sesine uluyan köpek

Siren sesine havlayan köpek – 2

sonuç olarak, köpekler ezan-ı muhammed'i duyunca allah'ı anıyor hav havla..

sonuçta kilise çanına havlayan da isa mesih'in takipçisi..

ambulans ve siren sesine havlayanlar ilkel dinleri takip ediyor olmalı..

sonuçta ne demiş muhammed, senin dinin sana benimki de bana..

hadi iyi geceler..

tarihinde godDAR tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

linkler açılmıyor galiba..

aşağıdakilerden bakın..

Klise çanına havlayan köpek

Siren sesine havlayan köpek

ee neye inancaz biz şimdi :blink: Noel amcaya mı yoksa hızır aleyhisselama'mı :) hangisi kahramanımız olsun ? :)

Süper zenci'nin bağırttırmasına da havlayan köpekten varmı acaba ? :lol:

Sitelerde Paylaş

Ben öyle merak ettiğimden sordum size bişeyler kanıtlamak için felan değil:) Hayır köpeği ağlarkende gördüm çocukta peydahlamış:) enikler felanda vardı babalarını görmeye geliyorlardı geri gidiyorlardı yani onlarında zekaları kendilerine göre bir yaşamları var değişik bir olay izlenim yapınca anlıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Birde köpek için bir sahibinin olması iş gibi bişey orayı sahipleniyor yavrularını oradan besliyor genelde eğer dişisinin gelmesine izin verilmezse zaten seziyor bunu dişisini yakın yerlerde bulunduruyor onuda korumasına alıyor farklı bir izlenimdi benim için onun dışında çok sadık oluyorlar mesela biz internet kafeye giderdik yanımızda gelirdi çıkana kadar bizi bekler bizimler beraber dönerdi müthiş bir zekası vardı hayvanın kapının önünde bekler inlerdi bazen et istediğini anlardım kesinlikle içeri gelmezdi hayvan getirir verirdim.Bir defasında arkadaşlarını toplamış getirmiş içeriyi gösteriyordu ama içeri girmedide bir tane ufak köpek vardı o bile bizi tanıyordu arkadaşıydı hayatımda hayvanların böyle davranışları olduğunu görmemiştim daha doğru hiç köpeğim olmamıştı çok zeki hayvanlar.

Sitelerde Paylaş

Birde köpek için bir sahibinin olması iş gibi bişey orayı sahipleniyor yavrularını oradan besliyor genelde eğer dişisinin gelmesine izin verilmezse zaten seziyor bunu dişisini yakın yerlerde bulunduruyor onuda korumasına alıyor farklı bir izlenimdi benim için onun dışında çok sadık oluyorlar mesela biz internet kafeye giderdik yanımızda gelirdi çıkana kadar bizi bekler bizimle beraber dönerdi müthiş bir zekası vardı hayvanın,karakolun kapısının önünde bekler inlerdi bazen ,et istediğini anlardım kesinlikle içeri gelmezdi et getirir verirdim.Bir defasında arkadaşlarını toplamış getirmiş içeriyi gösteriyordu ama içeri girmedide bir tane ufak köpek vardı o bile bizi tanıyordu arkadaşıydı hayatımda hayvanların böyle davranışları olduğunu görmemiştim daha doğru hiç köpeğim olmamıştı çok zeki hayvanlar.Bir defasında bir av köpeği getirdiler karakola biz işaret ediyorduk ne dediğimizi anlıyordu gidip köpeği sıkıştırıp çiftleşmeye zorluyordu resmen şımarıyordu biz gösterdikçe!

Sitelerde Paylaş
  • 4 years later...

ezandan şeytan ve cinler kaçar, kaçan şeytan ve cinleri köpek görür ve onlara doğru ulur. (bakınız kaynakça)

Nasıl bu kadar kör olabilirsin. Aklım ermiyor aklım, yani düşünüyorum da ulan o kadar mı manipüle oldunuz..

''Ezandan şeytanlar ve cinler kaçar'' Ulan kilise çanından da mı kaçıyorlar sirenden demi kaçıyorlar. Şiirden de mi kaçıyorlar. Müzikten de mi kaçıyorlar ?

dedektör mü bu köpekler ne biliyorsun. Daha renkli göremezken şeytanları gördüklerini. Sağır dilsiz kör olsa bir insan bu kadar cahil olmaz.

Nasıl bir manipülasyon bu anlamıyorum

Sitelerde Paylaş
  • 5 weeks later...
  • 1 year later...
1 saat önce, poiuz yazdı:

Köpekler belli frekanslari duyunca beraber ulurlar. Bu frekanslarin nedeni kilise çanlari, ambulans, ezan sesi veya tren sesi olabilir. 

Köpeklerin bu "iletişm/kontakt ulumalari" atalari kurtlardan miras kalmiştir.

Frekans (akort)  Demissin,

siz müzisyen misiniz ??

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Bitburger said:

Frekans (akort)  Demissin,

siz müzisyen misiniz ??

Frekans veya titreşim sayısı bir olayın birim zaman (tipik olarak 1 saniye) içinde hangi sıklıkla, kaç defa tekrarlandığının ölçümüdür, matematiksel ifadeyle periyodun çarpmaya göre tersidir.

İnsan= 20-20.000 Hz
Mavi balina=2- 20 Hz
Katil balina=0.5-125.000Hz
Fil =1 Hz ile 20.000Hz
Fare=1000-100.000 Hz
Kedi=100-60.000Hz
Yarasa= 2000Hz ile 110.000Hz arasindadir.
Köpek=65-45.000Hz

Hayir, ben müzisyen değilim, aklima "frekans" geldi, yazdim.:)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...