Jump to content

Muhafazakar Bir TV Kanalından..

Recommended Posts

• İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Videoyu gündüz izledim ama bir tür gülme krizine girdiğim ve sinirlerim bozulduğu için yazamadım, çıktım forumdan.

Ben hayatımda böyle bir şey izlemedim. İnsan ne diyeceğini bilemiyor. İslam böyle mi öğretilir, namazdan sözederken böyle eşi görülmemiş danslar mı edilir, bu kadar iğrenç bir espri anlayışı bu zekası düşüklere mi mahsustur vs vs vs...

Milyon tane şey var. Acıdım çocuklara. Gerçekten bu tür öğretiler artık suç sayılmalı, çocuklar dine alet edilmemeli, böyle bin takla atarak beyinleri yıkanmamalı. Zaten sunucu deli gibi bir şey. Çocuklar travma geçirir onun bu aptal saptal davranışları ve din öğretme stili karşısında.

Ben dindar bir müslüman olsam bu adamla uğraşırdım.

Hayatımda izlediğim en sıradışı din eğitimi yöntemi bu. Aslında tersi bir amaç için kullanmak da mümkün.

Çocuklara bu programı izlet, dinle dalga geçsinler...

>>>>>ATEİSTCAFE

Sitelerde Paylaş

Bu sunucunun ''namazın nasıl kılındığını'' da anlatan videosu var mı arkadaşlar? :)

Varsa paylaşın lütfen.

Et fiyatlarının tavan yaptığı şu sıralar lüpür lüpür pirzola yemiş gibi oluruz valla.

adama baksanıza yakup dostum :)

mesir macunu falan yemiş herhalde, birazdan çocuklara da atlayacak gibi duruyor . malum bunu yapandan daha neler neler beklenir , donunu bile indirir canlı yayında bu da beşinci şartı sünnettir gibi sallar işkembeden .

Dincide laf ve yalan bol nasıl olsa..

tarihinde Zerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

adama baksanıza yakup dostum :)

mesir macunu falan yemiş herhalde, birazdan çocuklara da atlayacak gibi duruyor . malum bunu yapandan daha neler neler beklenir , donunu bile indirir canlı yayında bu da beşinci şartı sünnettir gibi sallar işkembeden .

Dincide laf ve yalan bol nasıl olsa..

Mehmet Ali Erbil gibi espri fukarası cıvık soytarıların, iki lafı bir araya getirmekten aciz İbrahim Tatlıseslerin, r harfini ağzından ''ğğğııeğğ'' gibi çıkaran konuşma özürlülerinin şovmenlik yapıp da baştacı edildiği yüzde 95'i müslüman bir ülkede böyle şeyleri pek de anormal görmemek gerek bence!

Et kokmasın diye tuzlanır bilirsin.

Peki ya tuz da kokarsa ne yapılır Zerdüşt dostum?

Hem videodaki sunucu televizyondaki şovmen ağabeylerinin yolunda. Biraz daha çalışırsa başarır bence. :)

Hazır yeri gelmişken sana bir şey daha diyeceğim: Hani buraya sık sık vaiz verme meraklısı teistler gelir bilirsin. Ateistlerden sıkıyı görünce de başlarlar taklalar atmaya.

Dostum, videodaki sunucuyla buradaki taklacı müslümanlar arasındaki beş farkı bul, söz sana yemek ısmarlayacağım. :)

Din işte insanları bu hale getirir.

Sitelerde Paylaş

Mehmet Ali Erbil gibi espri fukarası cıvık soytarıların, iki lafı bir araya getirmekten aciz İbrahim Tatlıseslerin, r harfini ağzından ''ğğğııeğğ'' gibi çıkaran konuşma özürlülerinin şovmenlik yapıp da baştacı edildiği yüzde 95'i müslüman bir ülkede böyle şeyleri pek de anormal görmemek gerek bence!

Et kokmasın diye tuzlanır bilirsin.

Peki ya tuz da kokarsa ne yapılır Zerdüşt dostum?

Hem videodaki sunucu televizyondaki şovmen ağabeylerinin yolunda. Biraz daha çalışırsa başarır bence. :)

Hazır yeri gelmişken sana bir şey daha diyeceğim: Hani buraya sık sık vaiz verme meraklısı teistler gelir bilirsin. Ateistlerden sıkıyı görünce de başlarlar taklalar atmaya.

Dostum, videodaki sunucuyla buradaki taklacı müslümanlar arasındaki beş farkı bul, söz sana yemek ısmarlayacağım. :)

Din işte insanları bu hale getirir.

dostum adam açıktan deli olduğunu tebliğ ediyor ama burdaki bazı müslolar akıllı kılıklı deli olduğu için arada kaçırıyoruz hepsi akıllı süzgecinden geçemiyor tabii ki ama arada oryantaller süzülerek geçiyorlar buraya geliyorlar :) napalım bizim amacımızda bunları avlamak müslo-buster olarak ^^

yemek dediğin nedir ki dostum :) senin canın sağolsun, bilirim farkları bulmasamda ısmarlarsın sen centilmen adamsın , arkadaşlıkta allaha yalakalık yapmayan saygıdeğer dostlarımdansın :) , bizler müslolar gibi allahın yalakalığı için kardeş olmuyoruz , katıksız sevgi besliyoruz birbirimize :)

hani aralarında allah olan müsloların sandwich şeklinde ki arkadaşlıklarınıda görüyoruz.

merhum muhammedin geride bıraktığı ayşesi için din kardeşi olan sahabelerin birbirine girmekte olduğunu da görüyoruz.

başkaların malı olan ganimetlere el koymayı bilen müsloların , malları paylaşımında da birbirini yediklerini de görüyoruz.

allahsızlık bizden razı olsun kardeşim.

tarihinde Zerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sinirimden gülmeye başladım bu soytarılığı izlemeye başlayınca. Çocukların beyninin nasıl yıkandığının ve İslam denen vahşi dinin vahşetliğini de esprili dille şirin göstertme çabalarının göstergesi...Ahlaksız ve utanmaz insanların baştacı edildiği bu ülkede bu soytarıların izlenmesini de anormal karşılamıyorum. Şuursuz sıçan gibi hoplayan zıplayan, eşek gibi anıran bir spikerin rezilliğii derim ben buna...

tarihinde Crafterman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ludwigin paylaştığı mickey mouse'le ilgili videoyu izlerken hem dehşet hemde nefret duygularını aynı anda yaşadım.

bitane kız çıkmış allah adına dünyayı ele geçirecek direneceğiz falan gibi uzun bir giriş yapıyor ardından seyirci çocuklardan telefonlar geliyor arayan bacak kadar veletler telefonda şiir söylüyor:

direneceğiz,kudüsü başlarına yıkacağız

evet cevap ak-47,bizler korku nedir bilmeyen orman yırtıcılarıyız

ey kudüs geliyoruz ey kudüs işte ölüm vakti

ey kudüs teslim olmayacağız direneceğiz

işte ölüm vakti savaşacağız

bunları 10 ila 13 yaş arasındaki çocuklardan dinlemek gerçekten dehşet verici daha küçücük çocukların çiçek böcek demesi gerekirken kafalarına ölüm,antisemitizm,ak 47 savaş yıkım gibi terimleri sokan ailelerinemi kızayım yoksa çocuklar bu şiirleri okurken köşede şebek şebek hareketler yapan mickey mouse kostümlü herife kızayım yoksa sunucu veledin başta ''we,the great ones'' demesinemi sinirleneyim anlamadım

Sitelerde Paylaş

ben nuray bezirgan denilen köpekten nefret ediyorum , başörtüsünü de savunmasından değil.

tarihi çarpıtıyor .

kadın resmen böyle dedi , 5 : 20 den itibaren izleyin ingilizler hakkında ne diyor ..

şerefsiz fransızlar ya da ingilizler , türk analarımıza tecavüz edip çıplak fotoğrafını çekmedi mi ?

kadının dediği şeyse ; ingilizler olsa biz burda başörtüsüyle rahat rahat yaşardık .

ben : ingilizler burda olsaydı , ( üç çocuğu varmış) üç çocuğunun babalarının kim olduğunu bilemezdin lan it -.-

Sitelerde Paylaş

Bu türbanlı solucan Atatürk'ü sevmez elbette.

Çünkü Atatürk yaklaşık bir asır önce orta yerde "türbanla mümin olunmaz, açın başlarınızı da güzelliğiniz ortaya çıksın hanımlar" demiş. Ama ardından gelenlerin bu yönde tek bir çıkışları dahi yok. Tersine türbanı biz çözeceğiz diyerek oy dileniyorlar şimdi.

Yavşaklara ve çapulculara teslim olmuşuz.

Ne zavalıyız...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...