Jump to content

"Avrupa İslam'a koşuyor!"

Recommended Posts

• İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Deve gibi yasayip kokan, saldur suldur pervasizca yürüyen bir ateistim...

...nasil olurda kokmam?

O zaman sen çölde yaşıyorsun.

Hep merak etmişimdir.

Deve hörgücü damacana misali mi çalışır?

İki tane hörgüç ne için? Biri sıcak diğer soğuk su mu?

Uzmanı bulunca sorayım dedim...

Sitelerde Paylaş

Bir inancı veya inançsızlığı benimsemek seni insanlar arasında özel yapmıyor. Bu sebeple kendini ateistlerin içindeki asıl ateist statüsüne bile koyacak bencillik nereden geliyor?

Ben sana küçümsediğin insanlardan bir parça olduğunu aynı dili ve kültürü paylaştığını aynı çiğköfteyi sevdiğini vs anlatmaya çalıştım. Bunu nasıl olurda demogoji olarak ele aldın?

Allah din kuran konusunda ağzını açanlar ve açmayanlar şeklinde bir sınıflandırma yapıp açanlar lanetlidir açamayanlar sorunsuzdur şeklinde karşılaştırma sınıflandırması yapmanı da anlamlandıramadım doğrusu?

Niye bizim insanımız Müslüman kimlik taşıyor diye avrupada kedi gibi olacak, ateist olsaydı ve avrupada yaşasaydı aslan olmaya hakkı mı olacaktı?

Tabiî ki de din dil ırk ayrımı yapmıyoruz ama hatırlatırım biz çanakkalede İngilizlere 60000 şehit verdik çoğumuzun dedesinin dedeleri bunlar. Neden bu toprağın insanları avrupada kedi olacakmış sen kimin tarafındasın?

Sasirmayacaksin...yazisini okuyunca sasirdigin ateisti Türkiye'nin kokmaz bulasmaz yavsak düsünceli ateistleri ile hic karistirma.!

Sizler hayatinizda daha dogru dürüst bir ateistle bile karsilasmamisiniz konusmamasiniz...Ne zannediyordunuz he?

Su forumlara bu konuda daha dogru dürüst bir sey yazmiyorum.

Bana laf ebeligi ve demogoji yapamazsin, yapamazsiniz.! Gececeksin oralari ayni bakkal, ayni yemek salatalarini.

Karsimda allah din kuran konusunda agzini acmazsan hic bir sorun olmaz, actigin anda pisman olursun.!Hele birde ateistleri karalamaya baslayan lakirdilar basladimi dilini girtlagindan disari alirim.!

Türkiye'nin adi poltikacilari, uyusuk bilim adamlari, yavsak düsünceli medya calisanlarinin yüzünden kendinizi bir bok zannediyorsunuz.Kimsenin dili, dini, irki kimseden üstün degildir.Müslüman hic degil.Pislik kan katliam sübyanci ve tecavüzcü dine inananip karsima gecerek otorite gibi havalanin havasini alirim.Yabanci ülkede yasayan ve kurana inanip onu savunan insanlar kedi gibi olacaklar, mecburlar buna.Anladin mi?

Islamin bir pislik ve kokusmusluk dini oldugunu ögreneceksiniz.Her ateist bunu her yerde yüreklice takir takir konusmaz/yazmaz.!

Istesenizde istemesenizde alisacaksiniz...

...alisanlar var.

Sitelerde Paylaş

O zaman sen çölde yaşıyorsun.

Hep merak etmişimdir.

Deve hörgücü damacana misali mi çalışır?

İki tane hörgüç ne için? Biri sıcak diğer soğuk su mu?

Uzmanı bulunca sorayım dedim...

Yok cölde yasamiyorum bedevilerle anlasamadik.

Bende bir tane hörgüc var ılık su olarak kullaniyorum.Soguk sicak zararlidir.

Sitelerde Paylaş

Iki gün önce noelden ötürü gercektende artik inandim evet evet Avrupa islama kosuyor. Bir sartlari var ama koyun%5B1%5D.jpg yerine hindi.jpg kesmek istiyorlar.

SAYGILAR

Yanlışın var.

Hristiyanların (ve bu uygulamayı gerçekleştiren diğer kültürlerin) %99'unun hindinin nasıl kesildiğini gördükleri bile yok.

Ama Müslümanlarda koyunun kesilmesini görenlerin oranı %99

:)

Sitelerde Paylaş

Konu hakkinda hic bir halt bilmeyenlerin hepsi sarlatandir...

...ayni senin gibi.

Basligin icerigi cok dogrudur.

Yazilarimdan cahil cühela takiminin hic bir halt anlamadigini düsünüyorum dolayisi ile daha iyi anlasilmasi icin basite indirgeyeyim de anlasinlar.

Söz gelimi ben bir sehrin belediye baskaniyim...

...müslümanlara damla su yok.!

Cami, dernek, yurt, cemaat binalari, belediye yardimlari vs...hic bir sey vermem...

...elini kolunu sallaya sallaya buralara gelen, hic bir yabanci dil bilmeyen isi gücü olmayan asalak gibi yasayan

fetosun yavsak düsünceli sakirtlerini asla sehrime sokmam, benden izinsiz gireni agaca gerip derisinden davul yaparim.

O hiçbir dil bilmeyen insanlar senden bin kat daha verimlidir

Senin gibi hiç yoktan Avrupalının şeyini yalayıp

Kendi yemek yediği kaba sıçmıyor

Sitelerde Paylaş

Bir inancı veya inançsızlığı benimsemek seni insanlar arasında özel yapmıyor. Bu sebeple kendini ateistlerin içindeki asıl ateist statüsüne bile koyacak bencillik nereden geliyor?

Ben sana küçümsediğin insanlardan bir parça olduğunu aynı dili ve kültürü paylaştığını aynı çiğköfteyi sevdiğini vs anlatmaya çalıştım. Bunu nasıl olurda demogoji olarak ele aldın?

Allah din kuran konusunda ağzını açanlar ve açmayanlar şeklinde bir sınıflandırma yapıp açanlar lanetlidir açamayanlar sorunsuzdur şeklinde karşılaştırma sınıflandırması yapmanı da anlamlandıramadım doğrusu?

Niye bizim insanımız Müslüman kimlik taşıyor diye avrupada kedi gibi olacak, ateist olsaydı ve avrupada yaşasaydı aslan olmaya hakkı mı olacaktı?

Tabiî ki de din dil ırk ayrımı yapmıyoruz ama hatırlatırım biz çanakkalede İngilizlere 60000 şehit verdik çoğumuzun dedesinin dedeleri bunlar. Neden bu toprağın insanları avrupada kedi olacakmış sen kimin tarafındasın?

Keserin sapini kendi tarafinizdan tutmaya ne kadar alismissiniz.Hala laf ebeligi yapiyorsun ve sap yiyip saman sicmaktasin.

Disarida olan ülkelerde yasayan agizlarindan salyalar akan yobaz müslümanlari korumaya calisir kendi ülkesinde diger inanclilar ve inancsizlara nefes alma hakki bile tanimaz bir zihiniyetin kafasina odunla yanasilir.Git bir caminin icine gir ve islami elestirmeye basla bakayim ne olacak?

Tutmus bir de Canakkale savasindan bahsederek iyice ortaligi kokutmus...

...ulan Anadolu icin savasip ölenlerin hepsi müslüman miydi?Bu nasil geri kafalilik nasil tarihi gercekleri bilmemezliktir?

Kurana inanan onu savunan kafirlerin ülkelerinde yasayanlar mecbur kedi gibi olacaklar...

...inandigi gibi yasamak isteyenler bedevinin kicini yalamaya cöle gitsinler.Pisligin kutsali orada.!

Ben kuranin icinde neler var neler yok bir inanandan daha iyi biliyorum onun icin ya kedi gibi olacaksin yada basina geleceklere razi olacaksin.

Bunlarin hepsi ayni tornadan cikmis uyusturulmus beyinler yahu...

...dinleri allahi ulu orta konusanlardan, her islerine her cümlelerine bulastiranlardan hoslanmiyorum haz almiyorum, sinir oluyorum var mi daha ötesi?

Inananlarin hic birisine de saygim filan yok, gececeksiniz bunlari.Sevmedigim uyuz oldugum ortadan kaldirmak istedigim bir seye inananlara saygim olamaz.

Allah versin.

Sitelerde Paylaş

Yanlışın var.

Hristiyanların (ve bu uygulamayı gerçekleştiren diğer kültürlerin) %99'unun hindinin nasıl kesildiğini gördükleri bile yok.

Ama Müslümanlarda koyunun kesilmesini görenlerin oranı %99

:)

Sonuçta ikiside kesilmiyor mu?

Çok mu önemli uluorta kesilmesiyle, gizli gizli kesilmesi?

Sitelerde Paylaş

O hiçbir dil bilmeyen insanlar senden bin kat daha verimlidir

Senin gibi hiç yoktan Avrupalının şeyini yalayıp

Kendi yemek yediği kaba sıçmıyor

Tam tersi...

...fetosun yavsak düsünceli cikarci asalak vatan hainlerinin üzerine özellikle kafir dedikleri insanlarin kiclarini yalamada kimse onlari gecemez.Kafirlerin kiclarini yaglama yikama bakimi úzerine özel yerleri bulunmakta

Ateistcafede gülen cemaati basligini bir zahmet okuyuver.

Sitelerde Paylaş

Biri et satın alıyor.

Diğeri et kesiyor.

Biri eline bıçak alıp hayvan böğürtüyor.

Diğeri hindiyi güle oynaya dolduruyor.

Farkı yok mu?

Yok tabi

Hangi hindi güle oynaya bıçak altına yatar

Ben bu konuda müslümanları eleştiremem

Ben ne zaman fotosentez yaparım o zaman müslümanları o zaman eleştiririm.;)))

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım,

Sen sadece ateist olmamışsın. Kafanda kendine düşman da oluşturmuşsun. Mutlaka bunda yaşadıklarının etkisi vardır. Ancak hepimiz insanız öncelikle buna saygı duymak zorundasın. Kafamızın içindeki düşüncelerin farklılığı fazlası azlılığı senin etten kemikten öte bir varlık haline getirmez.

Ancak otobüste, bakkalda, köftecide, burda insanlardan bir insan yazdıkların.

Senin acıların gibi onlarında acıları var.

Eğitmek yok etmekten daha zordur. Eğitme güç ve nezaketini kendinde bulamıyorsan ve farklılıkların da yok etmeyi, görmemeyi, düşman bellemeyi seçiyorsan buyur yol senin. durma devam et yazmaya.

Keserin sapini kendi tarafinizdan tutmaya ne kadar alismissiniz.Hala laf ebeligi yapiyorsun ve sap yiyip saman sicmaktasin.

Disarida olan ülkelerde yasayan agizlarindan salyalar akan yobaz müslümanlari korumaya calisir kendi ülkesinde diger inanclilar ve inancsizlara nefes alma hakki bile tanimaz bir zihiniyetin kafasina odunla yanasilir.Git bir caminin icine gir ve islami elestirmeye basla bakayim ne olacak?

Tutmus bir de Canakkale savasindan bahsederek iyice ortaligi kokutmus...

...ulan Anadolu icin savasip ölenlerin hepsi müslüman miydi?Bu nasil geri kafalilik nasil tarihi gercekleri bilmemezliktir?

Kurana inanan onu savunan kafirlerin ülkelerinde yasayanlar mecbur kedi gibi olacaklar...

...inandigi gibi yasamak isteyenler bedevinin kicini yalamaya cöle gitsinler.Pisligin kutsali orada.!

Ben kuranin icinde neler var neler yok bir inanandan daha iyi biliyorum onun icin ya kedi gibi olacaksin yada basina geleceklere razi olacaksin.

Bunlarin hepsi ayni tornadan cikmis uyusturulmus beyinler yahu...

...dinleri allahi ulu orta konusanlardan, her islerine her cümlelerine bulastiranlardan hoslanmiyorum haz almiyorum, sinir oluyorum var mi daha ötesi?

Inananlarin hic birisine de saygim filan yok, gececeksiniz bunlari.Sevmedigim uyuz oldugum ortadan kaldirmak istedigim bir seye inananlara saygim olamaz.

Allah versin.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım,

Sen sadece ateist olmamışsın. Kafanda kendine düşman da oluşturmuşsun. Mutlaka bunda yaşadıklarının etkisi vardır. Ancak hepimiz insanız öncelikle buna saygı duymak zorundasın. Kafamızın içindeki düşüncelerin farklılığı fazlası azlılığı senin etten kemikten öte bir varlık haline getirmez.

Ancak otobüste, bakkalda, köftecide, burda insanlardan bir insan yazdıkların.

Senin acıların gibi onlarında acıları var.

Eğitmek yok etmekten daha zordur. Eğitme güç ve nezaketini kendinde bulamıyorsan ve farklılıkların da yok etmeyi, görmemeyi, düşman bellemeyi seçiyorsan buyur yol senin. durma devam et yazmaya.

Sen ateist görmemisin yavrucugum...

...kimse bana sadaka gibi özgürlük hak filan veremez anladin mi?Karsimda bir müslüman ulu orta pislik inancini konusacakta bende sesimi cikartmayacagim öyle mi?Benim icin bu kadar dayanilmaz aci olamaz ve ben bu aciyi cekmeya katlanamam...katlanmam.!

Allah dedigin anda allahini cöp sepetine yollarim,elini havaya kaldirdigin zaman kolunu kirarim...

...inancini icinde yasayip arkadasim dedigin zaman kardesim olursun.

Sen ve senin gibi düsünenler önce karsinda ki ateist ile esit haklara sahip oldugunun idraki icinde olacaksin ondan sonra agzini acmaya baslayacaksin.

Bir pislik dinine inaniyor oldugun icin benden üstün degilsin asagilik bir insansin.Cünkü inandigin pislik dininin kitabin icinde neler oldugunu bilmeden kendini bir bok zannedip ateistlere ve diger inanclilara karsi otorite saniyorsun...

...neden?

Cünkü yem torbana koyulan yemin ne oldugunu sormadan yemini yemektesin ve o yem senin metabolizmani degisiklige ugratip kendini diger farkli inanclilardan ve ateistlerden üstün görmeni sagliyor...

...ama maalesef kazin ayagi öyle degil iste.

Neden?

Cünkü dünyanin en asagilik en pislik en kokusmus dinine inaniyorsun.

Yem torbasini boynundan cikart bir iki ay baska yiyeceklerle vitaminlerle beslen bak nasil göreceksin dogrularin neler olduklarini.

Tekrar ediyorum ve bunu hic unutmayin siz Türkiye'de yasayan insanlarin geneli ateistligin ve gercek bir ateistin nasil oldugunu bilmiyorsunuz.

Kafalarinda yem torbalari ile dolasan müslümanlar kafalarindan önce yem torbalarinizi cikartmadan benim gibi bir ateistle konusamazlar.!

Konusmaya yeltenin o yem torbasinin yularini girtlagina dolarim.

Sitelerde Paylaş

"Konusmaya yeltenin o yem torbasinin yularini girtlagina dolarim"

Yieeeytt yürü beee..Kim tutar seni..Hızlı giden atın boku seyrek düşermiş..De seninkilerden altı aylık tezek çıkar..Bırak burada atıl kurt vaziyetlerini de memlekete gelip olaylara katıl.Mesala git yeni camiye, savulun üleen müslümanlar, Muhammedin diğerlerinin putlarını yıktığı gibi bende sizin putunuzu yıkacam diyiver de memleket ateist görsün..Yapabilin mi bunu?Hadi onuda geçtik, memleket şakirtten geçilmiyor..Gel buraya hele bu şakirtlerin yularından tutuver bahalım..Yapabilinmi bunu?

Sitelerde Paylaş

Arakadaşım,

Türkiyenin %50 si aptaldır deyip başlayan 93 de sivasta katliama dönüşen olayları yaşadık. Şevket kazan 33 idam mahkumunun avukatıydı.

Biz bu topraklar da nesinin ateist olma propagandasının müslümanlarca kine dönüşmesinin oluşturduğu süreçleri gördük.

Hepimiz geçmişten ders almalıyız.

Eğer kimliklerimiz bizim bireysel yaşam sahamızdan çıkıp ideolojilerimiz olursa bireyden topluma inen psikolojik süreçler tehlikeli olur.

Sen mesleği Ateist olan birini gördünmü? Ateizm bir meslek değil.

Peki sen devrimi Ateizm olan devrimci gördünmü?

Peki sen dikdatörlüğü Ateizm yaşamak olan lider gördün mü?

Demek ki Ateizm kişinin ne ideolojisi ne devrimi nede dikdatörlüğü.

Demek ki bu bireysel bir tercih ve kimseyi ilgilendirmiyor.

Karşılıklık ilkesine göre de senin müslüman olanı düşman bellemen de doğru değil.

Geçmişten biraz ders almak lazım kardeşim.

Sitelerde Paylaş

"Konusmaya yeltenin o yem torbasinin yularini girtlagina dolarim"

Yieeeytt yürü beee..Kim tutar seni..Hızlı giden atın boku seyrek düşermiş..De seninkilerden altı aylık tezek çıkar..Bırak burada atıl kurt vaziyetlerini de memlekete gelip olaylara katıl.Mesala git yeni camiye, savulun üleen müslümanlar, Muhammedin diğerlerinin putlarını yıktığı gibi bende sizin putunuzu yıkacam diyiver de memleket ateist görsün..Yapabilin mi bunu?Hadi onuda geçtik, memleket şakirtten geçilmiyor..Gel buraya hele bu şakirtlerin yularından tutuver bahalım..Yapabilinmi bunu?

Gel yavrucugum yanima yem torbanla birlikte bak neler oluyor?

O senin sakirtlerin yem torbalarinin arkasina saklanip diger sokaktan geciyorlar.

Ne zaman gelip görmen istersen buyur gel gör...

...yavrucugum kafanda asili olan o yem torbasini cikartip gelirsen daha iyi olur.En azindan neler olacagini daha iyi görürsün.

Bunlarin dünyasi olmus bir bok kuyusu hic bir seyden haberleri yok...

...dangalaklar hayatlarinda dinlere takmis radikal düsünüp dise dis göze göz mücadele eden bir ateisti hic görmemisler bilmiyorlar haberleri yok.

Sitelerde Paylaş

Benim meslegim ateistlik degil yasam felsefem...

...ve bu felsefemden kimseye ödün vermem, kimseye kendimi ezdirtmem.

Beni ezmeye calisacaklara da sessiz kalmam, onlar beni ezmeden ben onlari ezerim.

Karsima gecip dünyanin icinde eden pislik ve asagilik bir dine inanarak kimse havalara giremez.Izin vermem buna. Insani itin götüne sokarim.

Ha nasil yapari bunu?

Demokratik haklarimin bilincinde olma, hukuktan biraz anlama ve pislik dininizi iyi biliyor olma sayesinde...

...konusma tartisma ve uzlasmadan anlamayanlara da anladigi dilden yanit verilir...

...fazlasi ile.!

Hade hade yürüyün yem torbalilar gecti Bor'un pazari sürün kendinizi Nigde'ye.

Benim düsüncelerimde olan bin kisi Türkiye'de yasasin hepinizin kicinizi keserim...

...ne saniyorsunuz kendinizi yem torbali kafalilar?

Agzi kalabalik havlayan it ancak kacani kovalar...

...karsisina dikilip bogazini girtlaklayana kuyruk sallar patilerini öne eger.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...