Jump to content

! HERSEYi YARATAN TANRI TABiKi VAR !

Recommended Posts

>>> bunlar özgür oldukları için,allah bize müdahale etmedigi için.. özelliklede allahı göremedikleri için diyorlarki,ben göremiyorsam yoktur. benim inanmam için allahı görmem lazım diyorlar!

MEsele gayet basit keskin, kaç kere soracağız? Sen allahı düzerken geberten bir süper zenciye neden inanmıyorsun? Süper zenciyi göremediğin için mi? yoksa allahın leşini göremediğin için mi?

Buna bir cevap ver, ötesi hikaye sadece.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 351
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bak sen pis kafire , nasıl da inkar ediyor .

yanıcan olum yanıcan o zaman görüşecez seninle .

keskin kardeşim hak teala razı olsun senden çok güzel anlatıyorsun ibretlik bir paylaşım ,

geçen yazmıştın ya ;

''dünya nasıl havada duruyor , kaç kilo acaba ? :huh: altında onu tutan birşey de yok '' tamam allah var.

imana geldim burayı okduğumda :)

Sitelerde Paylaş

lan ateist bakis denen pis káfir

pezevenk.

bana illaki küfür ettirecen.

sen göremedigin allahın yokluguna kesin diyorsun, ben gördügüm HERSEYDEKi gerçeklerle ispat sunuyorum.

sen tesadüften baska bir açıklama getir o zaman virüs gibi her yaptıgım yorumun arkasına saçmalık yazma!

küfür etmek için geldiysen burda sana yer yok!

Sitelerde Paylaş

Kul'un gucu Allah'in muhurunu bozabilir mi diyorsun?

tabiki kaldırabilir!!!

sana özgür irade ve akıl verdigi için.

öldükten sonra yalvaracaksın nolur 1 sans daha ver diye ama is isten çoktaaaaan geçmis olacak!

ölmediysen, hala sansın devam ediyor demektir.

tarihinde KeskiN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

pezevenk.

sen göremedigin allahın yokluguna kesin diyorsun, ben gördügüm HERSEYDEKi gerçeklerle ispat sunuyorum.

sen tesadüften baska bir açıklama getir o zaman virüs gibi her yaptıgım yorumun arkasına saçmalık yazma!

Sonunda gerçek yüzünü gösterdin Keskin..

Senin Allahın da senin gibi küfürbaz, peygamberin de..

Onlardan neden farklı olacaksın ki..

Sitelerde Paylaş

pezevenk.

Efendim KeskiN :)

Beni çağırmışın pzevenk kardeşim benim.

Kimi satıyoruz? :)

Sitelerde Paylaş

tabiki kaldırabilir!!!

sana özgür irade ve akıl verdigi için.

öldükten sonra yalvaracaksın nolur 1 sans daha ver diye ama is isten çoktaaaaan geçmis olacak!

ölmediysen, hala sansın devam ediyor demektir.

Kul muhuru kaldirabiliyor ise, en basta muhurun ne anlami var?

Bi alemsiniz valla..

Sitelerde Paylaş

Senin gibi bir adam Antep'te çocuklara böyle şeyler izletti ( din kültürü öğretmeni ) adamı şikayet etti çocukların aileleri , çocuklarda davranış bozuklukları başladı diye .

En iyi teşhisi sana hacı ya da IFeelGood koyar bence , sen kesin ruh hastasısın.

Ya da birileri seni istismara uğrattı. O yüzden böyle afallıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Sonunda gerçek yüzünü gösterdin Keskin..

Senin Allahın da senin gibi küfürbaz, peygamberin de..

Onlardan neden farklı olacaksın ki..

Pislik insanlarsınız. Müslüman bozuntuları...

İşiniz gücünüz yalan, dedikodu, iftira, çirkeflik, aymazlık. Ne pissiniz, ne utanmazsınız.. Kendinize nasıl tahammül ediyorsunuz bilmiyorum..

Nasıl da kirlisiniz.. İğreniyorum... Yemin ederim midem bulanıyor artık sizlerden..

Biz, siz gibi üç beş sübyan huri ve yumurta gibi gılman oğlanlarla sapık seks uğruna o allah denen şerefsize tapacak kadar adi ve onursuz değiliz ismailağa.. Eğer bundna dolayı yakacaksa o rezzülürüsteva, yakmazsa ta onun anasını...... bunu da anladın sen..

Hep diyoruz, siz salak ve dangalaksınız, elbette öyle edeceksiniz.. Siz gibi geri zekalı moronların başka bir şey yapmalarını beklemek enayilik olur zaten..

Allah'ü rezil vel rüsteva...

Senin zavallığın heryerinden belli birader, aynaya ne hacet..

Alalh önce kendini ıslah etsin, şerefsizlikten arınsın, ondan sonra..

Peki 17 aylık bebeğe tecavüz edilirken seyreden ve büyük ihtimalle ohhşşş diye sesler çıkaran allaha ne ceza vermeyi düşünüyorsunuz..

Şu anda ananı kütürdeten bir süper zencinin varlığıda, kainatın varlığından daha zahir.. Ama kafan basmadı mı, basmıyor işte.. Ne diyon sen vs. demeden önce, bunun aksini kanıtla da görelim..

He ya, aynen.. Ananın karnında allah oturuyo.. Baban gelip fışkırtınca suratına, ulan gene mi diye, hemen biraz toprak alıyo, ondan üfleyip okuyup DNA yapıyo, bununla babanın pipisinin deliğini tıkamak için, fışkırtmasın diye. Ama o arada baban şeyini çıkarıyooo.. Allahta elinde kalan çamuru öyle bırakıyo ortaya, ondan da insan çıkıyo di mi?

Ha, biriside demişki, anibal dokuz yaşındaki... Tüh, atlamışız.. Ne bileyim ben senin 9 yaşında iken bana verdiğinde, sonra çıkıp ben ateist olunca karşıma çıkacağını? O zamanlar müslümandık, sünnet dedik, senin üstünden 3-5 posta geçtik, kusura bakma artık..

Ha, üstünden geçilen sen değildiysen, nerden biliyorsun peki? Yoksa anan, bacın filan mıydı?

Böyle insanlar yaratan bir tanruıya tapmak değil, kıbleye doğru dömeltip... Anladınız siz onu...

Yorgun argın eve geldiğim bir günün akşamında iki kutu bira içip ateistforum'da dinlere sövmek çok dinlendirici olabiliyor,çok severim

Bu şerefsizliği oturup seyreden asıl büyük şerefsiz olan allaha, insanlık onurunuzu çiğnemek pahasına tapmaya devam edin siz..

>>> Bu evrenin Sahibi ve İdare eden hükümdarı, elbette bilerek yapıyor ve hikmetle idare ediyor ve her tarafı görerek dönderiyor ve her şeyi bilerek, görerek terbiye ediyor ve her şeyde görünen hikmetleri, gayeleri, faydaları irade ederek yönetiyor.

Peki neden 17 aylık bebeğe tecavüz edenleri, öz kızını bodruma kapatıp senelerce tecavüz eden babayı oturup seyrediyor? Sen o kadar haysiyetsiz misin, bunları seyreden bir şerefsize tapıyorsun?

Sitelerde Paylaş

quote]'''''özgür irade ve akıl''''' verildi!

BUNU (ÖLMEDEN) YASADIGIN SÜRECE DEGiSTiREBiLiRSiN!

(öldükten sonra,çok yalvaracaksın,çok 'KESKE' diyeceksin! ama is isten geçmis olacak.)

...ölmeden mührü kaldırabilirsin! (istersen) !bunu sakın unutma!

O mühür, kızını diri diri toprağa gömen Ömer'den, müslümanları kesen Halid Bin Velid'den, Hamza'yı öldüren ve ciğerini söken Vahşi'den, Hamza'nın ciğerini çiğ çiğ yiyeceğim diye and içip bunu yapan Hind'den, putperestlerin lideri Ebu Süfyan'dan kaldırılmış ama nedense Muhammed'i bakıp büyüten, koruyup gözeten Ebu Talip'ten kaldırılmamış. Nasıl bir mühürse?!! laugh.gif

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...