Jump to content

Portal çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz

Recommended Posts

1- Makale listesi.

2- Teslim süresi

3- İş tanımı

(bu 3 madde senin yazındaki birinci madde için, karışıklık olmasın)

şeklinde bana bir kısım verirseniz yaparım.

4'üncü madde için, şayet bir konu ekseni verilirse onda da bul buluştur yapıp verebilirim.

Bende bu konuda sana yardımcı olabilirim sevgili Ateist Bakış.

Sevgili Yahya kabaca bir hesap yapmış.Benim için zaman problemi de yok.O yüzden hızlı bir şekilde yapabilirim.

Ayrıca video işine de yardımcı olabilirim.Bende bir kaç video hazırlayabilirim.Beğendikleriniz olursa kullanırız.

tarihinde PearlyGates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Beni az çok tanıdınız.

Sevgili Ba'al bu ifadesiyle gerekli bir konuyu belirtmiş oldu.

Bu tür sitelerde 3-5 aylık tanıma ile kimseye görev verilmemeli.

Örneğin Ba'al gönüllü oldu. Mart 2009'dan beri üyeliği onu tanımak için yeterli.

Eğer 3-5 aylık üye olsaydı, bu süre tanıma için yetersiz görülmeli ve ayrıca referans istenmeliydi.

Beni referans gösterdiğini varsayalım. Ben de Ba'al'i başka platformlardan yeterince tanıyorsam ve site benim referanslığıma güveniyorsa ona görev vermekte sakınca görmezdi.

Moderasyon görevlendirmelerinde de böyle olmalı. Çünkü bu yetkilendirilenlere hem forumlardaki yazılar hem de IP'ler emanet ediliyor.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Ba'al bu ifadesiyle gerekli bir konuyu belirtmiş oldu.

Bu tür sitelerde 3-5 aylık tanıma ile kimseye görev verilmemeli.

Örneğin Ba'al gönüllü oldu. Mart 2009'dan beri üyeliği onu tanımak için yeterli.

Eğer 3-5 aylık üye olsaydı, bu süre tanıma için yetersiz görülmeli ve ayrıca referans istenmeliydi.

Beni referans gösterdiğini varsayalım. Ben de Ba'al'i başka platformlardan yeterince tanıyorsam ve site benim referanslığıma güveniyorsa ona görev vermekte sakınca görmezdi.

Moderasyon görevlendirmelerinde de böyle olmalı. Çünkü bu yetkilendirilenlere hem forumlardaki yazılar hem de IP'ler emanet ediliyor.

İyi de işler inisiyatif alınan işler değil ki Pante.

İşler de kişilerin kendilerinden koydukları zerre kadar bir şey yok.

Emanet edilen bir şey de yok teoride.

Sitelerde Paylaş

Boyle bir tereddut varsa veya bu iste bir prensip belirleme yoluna gidilecek ise 4 aylik bir uye olarak bende geregini yaparim. Sonucta portal asagi yukari istedigimiz seviyeye geldi. Referansi olan ve gecmiste benzeri siteler uzerinde calismis bir arkadasa butun haklari devreder ve sistemin nasil calistigini gosteririm. Hatta boyle bir arkadas var su anda sanirim.

tarihinde yahya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Boyle bir tereddut varsa veya bu iste bir prensip belirleme yoluna gidilecek ise 4 aylik bir uye olarak bende geregini yaparim. Sonucta portal asagi yukari istedigimiz seviyeye geldi. Referansi olan ve gecmiste benzeri siteler uzerinde calismis bir arkadasa butun haklari devreder ve sistemin nasil calistigini gosteririm. Hatta boyle bir arkadas var su anda sanirim.

Anarşizm metoduyla da yapılabilir Yahya.

Portalı oluşturan herkes oluşturur ve portal hazır olduğunda a'dan z'ye oluşturanlar yok edilir ve komple yeni insanlar gelir. :)

tarihinde Ateist Bakış tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu ekipten hiçkimseye siteye zarar verebilecekleri haklar gerektiren görev verilmiyor.

Zaten ateistforum'un server'ında değil, başka bir server'da çalışılıyor ve bu görevli kişiler sadece o portala üye olarak login olup yazı yapıştırıyorlar. Foruma üye olup yazı yapıştırmaktan farksız yani.

Sadece yahya'nın hakları daha fazla. Onunla da tanıştık, telefonda konuştuk defalarca. Kendisine güvendim ve buna rağmen ateistforum'un server'ında yapmıyor bu işleri.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...