Jump to content

Recommended Posts

benim ve tüm müslüman arkadaşların bi sorunu var burda.tamamen taraflıca ve keyf için başlık taşınması ve yorum silinmesi.burda yorum ve başlıkla ilgili tek bi yöneticinin sorumlu olmasını istiyoruz.çünkü örnek veriyorum xislamın bana gıcığı varsa tüm yorumlarımı silebilir.

nedense forum bölümünde ateistlerin saçma sapan konuları dururken bizim konular çok mantıklıda olsa hemen taşınıyor.yöneticilerin tarafsız olmalarını istiyoruz..

Sitelerde Paylaş
benim ve tüm müslüman arkadaşların bi sorunu var burda.tamamen taraflıca ve keyf için başlık taşınması ve yorum silinmesi.burda yorum ve başlıkla ilgili tek bi yöneticinin sorumlu olmasını istiyoruz.çünkü örnek veriyorum xislamın bana gıcığı varsa tüm yorumlarımı silebilir.

nedense forum bölümünde ateistlerin saçma sapan konuları dururken bizim konular çok mantıklıda olsa hemen taşınıyor.yöneticilerin tarafsız olmalarını istiyoruz..

Evet senin konuları modlardan birisi tavanarası yapmadan silmiş.

Birisi benim hakkımda açtığın konuydu. :)

Sitelerde Paylaş

bu yazım<müslümanları ateist yapma çabaları> neden tavan a alındı.lan insaf be.insafffffffffffffff.vicdansızlarrrrrrrrrrrrr.ateistlerin en saçma en dandik konuları forumda duruyor vicdansızlık yapmayın be.siz insan değilmisiiniz be bukadarmı müslümanlara kin duyuyorsunuz :angry::angry:

Sitelerde Paylaş

bence müslümanlar buradan ders çıkarmalı çünkü onlara ait sitelerde karşı görüşe en ufak bir tahammül yok burada istedikleri gibi tartışıyorlar forum yönetiminin istekleri ise açılan başlıkların tartışmaya uygun başlıklar olması ve küfür -hakaret içermemesi yoksa müslümanların çoğu hy sitelerinden kopyaladıkları yazıları buraya asıyor kaynak vermeden bir sürü saçma sapan şeyle geliyor bunun gibi konuların ciddiye alınmaması çok normal çünkü bu forumun amacı insanları düşünmeye ve sorgulamaya teşvik etmek bence biraz da çuvaldızı kendinize batırsan kardeşim mesela ben bu forumda kendi adıma adam akıllı tartışıbilecek bir başlık açmadım daha henüz çünkü ben kapasitemin farkındayım

Sitelerde Paylaş

Tanrı'nın eleştirilmesinden neden bu kadar korkuyorsun bir düşün bakalım.

Günah olur, cehenneme gider, sonra da kebap gibi yanarım diye...

Ama korkma çünkü sadece toprağa gideceksin, sonra toprak olacaksın, sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin, oradan özüne ulaşacaksın, çiçeğin özüne bir arı konacak, belki o arı ben olacağım...

yani korkma.

Sitelerde Paylaş
Tanrı'nın eleştirilmesinden neden bu kadar korkuyorsun bir düşün bakalım.

Günah olur, cehenneme gider, sonra da kebap gibi yanarım diye...

Ama korkma çünkü sadece toprağa gideceksin, sonra toprak olacaksın, sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin, oradan özüne ulaşacaksın, çiçeğin özüne bir arı konacak, belki o arı ben olacağım...

yani korkma.

ya ben bunu bir yerlerden çıkaracağım ama Eşkiya mıy dı Şener Şen miy di neydi ya, Fesüphanallah

Sitelerde Paylaş

yusuf miroglu yani diyorsunki (alisageldigin sekilde)cobanim bir olsun fazla coban olunca hangisine itiat edecegime karar veremiyorum.burasi senin islami anlayisina uygun bir sekilde yonetilmiyor anlasilan.hep biz ummet olalim bizi tek kisi yonetsin diye olaya yaklasirsan hayat boyu kaybedenlerden olursun.soyle dusun ya senin istedigin sekilde tek yonetici olsa ve o sana gicik olsa ne olur?kendi iyiligin adina aslinda kendi kotulugunu istiyorsun alismis oldugun tek cobanli yonetim sistemine gecmek isteyerek.

ayrica demissinki yonetim tarafli bu adamlar bu formu acarken ve adinida "ateist"forum koyarken zaten bir taraf olduklarini ilan etmisler.bunu anlayamiyacak kadar kit misin?

ayrica coban bir benzetmedir forum yoneticilerinin beni yanlis anlamiyacaginida tahmin ediyorum acikcasi :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
ayrica demissinki yonetim tarafli bu adamlar bu formu acarken ve adinida "ateist"forum koyarken zaten bir taraf olduklarini ilan etmisler.bunu anlayamiyacak kadar kit misin?

bunu gündeme getirecem merak etme.eğer böyle birşey var ise ozaman bizim bu forumu terketmemiz istensin bizzde terkederiz.

Sitelerde Paylaş
bunu gündeme getirecem merak etme.eğer böyle birşey var ise ozaman bizim bu forumu terketmemiz istensin bizzde terkederiz.

gundeme getirsen ne degisecek?adamlar ateist forum acmis vede senide davet etmemisler.kendi fikirleri dogrultusunda yazilar yaziyolar ve sen bunlari bilerek burdasin.insanlarin sana alisageldigin sekilde sirf muslumansin diye saygi gostereceginimi saniyorsun?unutmaki senin ne musluman olusun ne su veya bu olusun burda saygi gormez sadece fikirlerinle varolursun.

senin fikirlerine gelincede dusman basina diyorum.tek kisi yonetsin, onu oldurelim, dedigimizi yapmassa keselim sen tam anlamiyla zayif kisliik kokuyorsun birader.problemleri cozecek gucun bilgin zekan ve cesaretin olmadigi icin cok kolay tepki veriyorsun aynin son iki gundur verdigin gibi.

tarihinde AIRMAX tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...