Jump to content

Kadınlar hakkında

Recommended Posts

• İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kadınlar hakkında diye yazınca başlığı ben kadınlara odaklanmış vaziyette yazıyorum... :)

Bevliyelik pek durum yok yani burada ...

Cevab veremedi..

Çay'da kahvaltı da yenir acaba nedir nedir?..Hala bulamadın yahu...

Soracağın soruyu doğru sorabilmen açısından ben toparlıyorum.. Hale bak..Cık cık cıkkk...

Sitelerde Paylaş

ateist bakış bence burada cevap bulamazsın meramına,kadınları etkilemenin yolunu soruyosun bi nevi,bu hem çok kolay hem çok zordur,cesedi çekmez kadını pek sizin algılarınız gibi değildir algılarımız,siz gibi genişte değiliz bi adam çok yakışıklı olabilir ama kadın hoşlanmamışsa yada bi türlü sevimli gelmemişse onunla işi olmaz,kadınlar bedene pek fazla takılmaz ve ağızları düşmez bi erkek gördüğünde tabi bu cümleler normal bayanlar için geçerli zelil duruma düşmüşler istisna,ne geniş omuzları ne kalem kaşları kadının pek umru olmaz farklı düşünürüz belli kıstasları yoktur bunun ete indirgenmiş halide yok,çok çirkin bi adamı çok beğenebilir kadın oturmasını kalkmasını konuşmasını vs.

tarihinde mechule tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cevab veremedi..

Çay'da kahvaltı da yenir acaba nedir nedir?..Hala bulamadın yahu...

Soracağın soruyu doğru sorabilmen açısından ben toparlıyorum.. Hale bak..Cık cık cıkkk...

Bak şimdi benim ağzım zaten pistir, bodoslama konuyu sana özetlerim sonra ayıp olur. :)

Anlayan anladığını yazsın kardeşim...

Ben toparlar bilimsel bulgularla yoğurur bir sonuca ulaşırım...

Ne anlıyorsan onu yaz...

Sitelerde Paylaş

Mechule konu biraz belaltı olduğundan hem sormak istiyor hem açık açık yazamıyor ve meramını anlatamıyor..Dolayısıyla sen de hala anlayamıyorsun..Desene sanki sen anladın da ne oldu?..Hiç...Konuya bulaştık.:)

Çünkü ulu orta tartışmak için bilimsel sözcüklerin kullanılmasının şart olduğu kritik bir mevzu bu..

Bak yazamıyor..

Ateist bakış'a

P.S; Forum dişilerini konuna yanlış yerden çekip, nevrini döndürdün...E ben seni bu yanlışlıktan dolayı haklamaz mıyım şimdi..:)

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak şimdi benim ağzım zaten pistir, bodoslama konuyu sana özetlerim sonra ayıp olur. :)

Anlayan anladığını yazsın kardeşim...

Ben toparlar bilimsel bulgularla yoğurur bir sonuca ulaşırım...

Ne anlıyorsan onu yaz...

E bi benim anlamamla olmuyor ki..Bak,anlamayanlar var..Kimle neyi tartışacaksın..

Ben bilsem zaten çoktan anlatırdım..(yalan)

Bodoslama dalma ayıp tabii..

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ateist bakış bence burada cevap bulamazsın meramına,kadınları etkilemenin yolunu soruyosun bi nevi,bu hem çok kolay hem çok zordur,cesedi çekmez kadını pek sizin algılarınız gibi değildir algılarımız,siz gibi genişte değiliz bi adam çok yakışıklı olabilir ama kadın hoşlanmamışsa yada bi türlü sevimli gelmemişse onunla işi olmaz,kadınlar bedene pek fazla takılmaz ve ağızları düşmez bi erkek gördüğünde tabi bu cümleler normal bayanlar için geçerli zelil duruma düşmüşler istisna,ne geniş omuzları ne kalem kaşları kadının pek umru olmaz farklı düşünürüz belli kıstasları yoktur bunun ete indirgenmiş halide yok,çok çirkin bi adamı çok beğenebilir kadın oturmasını kalkmasını konuşmasını vs.

Kadınları etkilemenin yolu mu? :)

Varya, komplo kurmada üstünüze yok sizin...

Ne anlıyorsan onu yaz...

Sitelerde Paylaş

onu soruyorsun ateistbakış yapma şimdi,çekici nasıl olurum diye tüyo istiyosun ama unutmaki erkekler tek,kadınlar çoktur(: benim vereceğim akıl işine yaramaz müslümanım biliyosun ki electra yardımcı olabilir ^_^

tarihinde mechule tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

^_^aslında electracım bayanlardan yardım istiyor akıl danışıyor,nasıl nelerden etkilenirsiniz vs. gibi hehe sakın söyleme bişi oldumu ^_^

Yok ben ser verir sır vermem mechule..Merak etme..Ama iş senin bildiğin gibi değil..Zaten mevzuyu anlamış olsan çarpılırım diye uğramazdın bu başlığa..Boşver iyiki anlamamışsın.:)..

Sitelerde Paylaş

onu soruyorsun ateistbakış yapma şimdi,çekici nasıl olurum diye tüyo istiyosun ama unutmaki erkekler tek,kadınlar çoktur(: benim vereceğim akıl işine yaramaz müslümanım biliyosun ki electra yardımcı olabilir ^_^

Müslümanların bilmediği 5 vakit namaz..:D..Müslüman kadında akıl fikir kadının erkeği nasıl mutlu etmesi olduğu için müslüman kadınları bu işleri ateistlerden daha iyi bilirler..

Sen mevzuyu bi anla bak neler yazarsın neler..:)

Sitelerde Paylaş

Ateist Bakış doğru cevap benimki, gerçekten bak.

Tamam güzel genel itibariyle öyle de...

istekleri karşı tarafa eşit orantılı nakledince denklemin eksik yerleri kalıyor...

Mesela

Seks işçiliği

Deseler ki bir ada var, komple güzel kadınlarla dolu, oraya gidip yiyip içip hayatının sonuna kadar kadınlarla olacak bir adam lazım.

Herkes hücum eder.

Cumhurbaşkanı bile olsa adam, içi kıpır kıpır eder.

Ama aynı durumu yakışıklı erkekler var diye kadınlara sununca denklem error veriyor.

Demek ki, tam olarak zıttı değil erkek kadın bu durumda.

Ve kadının cinsellik sisteminde erkekten farklı şeyler var..

Farklı algılar var...

Aynı şekilde cinselliğe olan düşünce de öyle.

Erkekler iki gruptur.

%90 seks düşünenler. %99 seks düşünenler.

Kadınlara bak bakalım sokakta adamı yiyecek gibi bakıyorlar mı?

Bakmıyorlar.

o zaman bunlarla birebir zıt eşleştirme kuralı uymuyor buraya.

Uymuyorsa farklar neler?

Buradaki karşı cinsten arkadaşlar da Nuh diyip peygamber demeyenler çıktı.

İlla ki cümleyi düzgün kuracakmışım.

Sanki Sesli komut sistemiyle çalışan bilgisayarlar :)

Sitelerde Paylaş

Ben unumu eledim eleğimi astım mechule :)

Senin sandığın gibi kadınları etkilesen bile kolay işler değil o işler...

En az %50 zaman yatırımı istiyor bu başta...

Kendine ve işine ait zamanı kanal açıp kadına yönlendiriyorsun.

Sonra maddi yatırımı var..

Pırlanta alacaksın.

Çukulata şarap

Daha sonra cinsellik konusunda ikna çalışmaları için harcanan zamanı %50'den %75'e çıkaracaksın.

Yapılan harcamaları da aynı oranda artıracaksın.

Sonra kadınlar öyle rahat duran valrıklar değil ki...

Evlenirsin evdeki sabundan bilmem ne örtüsünden, toz alma bezinden bahsederler.

Sanki ben sabun ve toz alma bezi tabak çanak sorumlusuyum.

Evde ne kadar olmaz detay varsa konuşurlar dinliyormuş gibi yaparsın

Evet tatlım vs

Ayrıca bir de kalbini kaptırıyorsun doğal olarak.

Kalbin kapılınca yüzünü niye astı

Cicişimin canı niye sıkkın

Dur hediye alıp sevindireyim

Niye telefonu kapalı?

Bir sürü dandik olaylar yaşanıyor.

öyle söküp de atamıyorsun kalbinden

Kısaca Mechule, olay çok vahim ve de korkunç bir olaydır :)

Sandığın gibi bodoslama atlanacak gibi değil..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...