Jump to content

Kadınlar hakkında

Recommended Posts

müslüman bayanların istekleri daha az tabi biliyosun ki,şaraptı yüzüktü terstir bize(:

kadınlarla uğraşmak zordur vesselam orada katılıyorum size,kadınlar ay gibidir,dolunayı vardır,olsa bile bulutların arkasına saklanmıştır,erkekler güneş gibidirler ya vardırlar ya yokturlar,kadının değişken halet-i ruhiyesine örnek bi kitaptan..kadın -erkek eşit değildir burada bile bu ispat

Sitelerde Paylaş
  • İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Allah allaaaaahh..Yahu ne gibi bir menfaatin olabilir..Ben algısı bozuk muyum ki anlamayayım?..

Açıkça konuşulamayan başlıklar açılırsa herkes birbirini böyle yanlış anlar işte..

Bir önceki mesajım espriydi işte anlayana..:)..Ama kimse birbirini anlamadan yazıyor,, ayrı...:D

Sitelerde Paylaş

müslüman bayanların istekleri daha az tabi biliyosun ki,şaraptı yüzüktü terstir bize(:

kadınlarla uğraşmak zordur vesselam orada katılıyorum size,kadınlar ay gibidir,dolunayı vardır,olsa bile bulutların arkasına saklanmıştır,erkekler güneş gibidirler ya vardırlar ya yokturlar,kadının değişken halet-i ruhiyesine örnek bi kitaptan..kadın -erkek eşit değildir burada bile bu ispat

Müslüman bayanların istekleri daha mı az?

Erkek olsun da çamurdan mı olsun diyorsunuz? :D

Sitelerde Paylaş

Allah allaaaaahh..Yahu ne gibi bir menfaatin olabilir..Ben algısı bozuk muyum ki anlamayayım?..

Açıkça konuşulamayan başlıklar açılırsa herkes birbirini böyle yanlış anlar işte..

Bir önceki mesajım espriydi işte anlayana..:)..Ama kimse birbirini anlamadan yazıyor,, ayrı...:D

Anlıyorum :D

Sitelerde Paylaş

dünyalık değildir müslüman kadının derdi,para pula tamah etmez,her müslüman için demiyorum ama olması gerekn budur,şahsen ben erkek olsam benden maddi şeyler isteyen bi kadını hayatıma dahi sokmazdım,pek akıllıca davranmıyorsunuz ^_^

Sitelerde Paylaş

dünyalık değildir müslüman kadının derdi,para pula tamah etmez,her müslüman için demiyorum ama olması gerekn budur,şahsen ben erkek olsam benden maddi şeyler isteyen bi kadını hayatıma dahi sokmazdım,pek akıllıca davranmıyorsunuz ^_^

Kadın bu.

maddi şey olmadan zaten senin yörüngene girmez kadın.

Sanki seçenek varmış gibi maddi şeyler bekleyen kadını hayatıma sokmazdım diyor :)

Başka çeşidi yok ki...

Afrika kabilelerinde bile hiç bir şey istemeyecek diye düşündüğün kadın aslan, kaplan, fil avlatıyor adama :)

Kaç yerli evleneceğim diye telef oluyor :)

Sitelerde Paylaş

Aha da örnek bi kadın..Ateistbakış bak , demedik mi sana dini bütün kadın alalım diye..

Pırlanta yok, çikolata yok, şarap hak getire..

Allah muhafaza ateist kadınlarda bi gelenekler, bi görenekler vardır alan yanmış...Nişanlık şu kıyafeti aldın mı?Kaynanana ,kayın babana bohça yaptın mı?..Nikahta ne takıcan? Nişanda ne?..Trabzon işi ,burma bilezik, beşi bi yerde çok uygun seçimlerdir mesela.. Başlık parası isteyeni de varmış diye duydum..

Sitelerde Paylaş

Allah muhafaza ateist kadınlarda bi gelenekler, bi görenekler vardır alan yanmış...Nişanlık şu kıyafeti aldın mı?Kaynanana ,kayın babana bohça yaptın mı?..Nikahta ne takıcan? Nişanda ne?..Trabzon işi ,burma bilezik, beşi bi yerde çok uygun seçimlerdir mesela.. Başlık parası isteyeni de varmış diye duydum..

Doğru.

Müslümanla iki sureye bakıyor

:)

Sitelerde Paylaş

Sen onu bırakta , konu playboy kıvamında açıldığı için nasıl da bir anda bilmem kaç ileti olmuş..:D..

Yazıklar olsun bize..Ayıp yaa...

Başka bi başlıkta millete faydalı ve hayırlı bi bilgi öğretin deseler kimse yazmaz..

Bir Türk ateisti fenomeni daha... :lol:

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

dünyalık değildir müslüman kadının derdi,para pula tamah etmez,her müslüman için demiyorum ama olması gerekn budur,

Ah ah Meçhule, çok doğru söylüyorsun. Şahsen evlencen mi Müslüman kadınla evlencen. Çağır imamı, kıysın nikahı, al götür.

Bir de olaya şu ateist cephesinden bakalım:

Sen de biliyorsun ki Meçhule bir ateist kız paraya pula tamah etmese bile bir de kız tarafı olayı var. Ateist kız birşey istemem dese de çevresi onu kendi haline bırakmaz. Niye bırakmazlar? Çünkü ateistdirler de ondan. Erkek tarafından beklenenler genelde hanlar hamamlar, dayalı döşeli daireler, beşi biryerdeler, bilezikler, üst baş görmeler, tüm evlilik masraflarını erkek tarafına yüklemeler, daha neler neler… Utanmasalar mihir de isteyecekler bu namussuz ateistler.

Hakeza yine ateist kız bir şey istemese bile bu sefer de çevresi ‘’ay kendini ne kadar ucuza sattı’’ derler. Ateist kızda arasan vasıf bulamazsın, ama aynı vasıfsız kız ve ailesi erkekte mutlaka üstün vasıflar arar; iyi maaşlı bir iş, kariyer, sümbül dalı gimin uzun boy vs.

Ama müslüman kadınlar ve çevreleri öyle mi? Haşa!

Doğru diyorsun valla Meçhule, evlencen mi Müslüman kadınla evlencen.

Baksana Ateist Bakış da bu dertten muzdarip. Electra’yla birlikte kaç sefer ‘’gel seni bir müslümanla evlendirelim’’ dedik de dinlemedi bizi. Oturmuş şimdi de ağlıyor. Oh olsun işte.

Sitelerde Paylaş

Allasen Yakup, Türkiye' de arasan kaç ateist kadın var ki? Onlarda zaten Allahsız kitapsızlıklarını en çok bu işlerde gösterirler..Yer yedirmez,içer içirmez,adamı soyar soğana çevirirler..

Mehir alınmadığını kim söyledi?..Hadi oradan.. Allah ne verdiyse alıyoruz.Gelenek görenek,başlık parası,v.s...İşimize gelen maddi şeylerin hepsine fitiz.Yeter ki nakite çevrilebilir olsun.. :lol: İnancımız yok belki ama işimiz düşünce yılana da sarılabiliyoruz...Biz de insanız heralde,topraktan yaratıldık aynı diğer mümineler gibi..

Sen onu bir de benim adama sor.Neler çekiyo zavallı..İğne ipliğe döndü garibim isteklerimi karşılasın diye..En son havuzlu villa diye tutturdum.Onu yapabilirse ardından BMW tutturmayı planlıyorum..Yaptı yaptı.Yapmadı kendisi bilir.Bak nası burnundan getiriyorum... :ph34r:

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tamam güzel genel itibariyle öyle de...

istekleri karşı tarafa eşit orantılı nakledince denklemin eksik yerleri kalıyor...

Mesela

Seks işçiliği

Deseler ki bir ada var, komple güzel kadınlarla dolu, oraya gidip yiyip içip hayatının sonuna kadar kadınlarla olacak bir adam lazım.

Herkes hücum eder.

Cumhurbaşkanı bile olsa adam, içi kıpır kıpır eder.

Ama aynı durumu yakışıklı erkekler var diye kadınlara sununca denklem error veriyor.

Demek ki, tam olarak zıttı değil erkek kadın bu durumda.

Erkeğin istekli baktığı bu duruma kadın isteksiz bakıyor diyorsunuz...

Bir teklif karşısında birinin istekli, diğerinin isteksiz olması zıtlık değil mi?

Bu teklif erkeğe cazip gelirken bu onun isteklerine cevap veriyor demek ki, aktif olan olduğundan.

Kadınsa pasif olan, cazip gelmiyorsa aklına yatmayan bir şeyler var demektir. İkna edilmesi gerekir, yoksa masum olduğundan değil.

Yani denklemde bir çelişki yok, olması gerektiği gibi.

Ve kadının cinsellik sisteminde erkekten farklı şeyler var..

Farklı algılar var...

Aynı şekilde cinselliğe olan düşünce de öyle.

Etken tarafından ikna edilme arzusu.

Erkekler iki gruptur.

%90 seks düşünenler. %99 seks düşünenler.

Kadınlara bak bakalım sokakta adamı yiyecek gibi bakıyorlar mı?

Bakmıyorlar.

Kadınlar iki gruptur %90 para düşünenler. %99 para düşünenler.

Bak bakalım sokakta adamın parasını yiyecek gibi bakıyorlar mı bakmıyorlar mı?

o zaman bunlarla birebir zıt eşleştirme kuralı uymuyor buraya.

Birisi adamı yiyecek gibi bakıyor, diğeri ikna olmadan bakmıyorsa ortada bir zıt uyumsuzluk yok değil mi?

Uymuyorsa farklar neler?

Farklar birinin ikna edilen, diğerinin ikna eden olması.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Vucut hatları çekmez ama yüz kısmı çok ilgisini çeker.Hatta güzel bi yüz ve vücut gördüğünde bir kadının dibi bile düşebiliyor :)

her zaman düşmez.ama tabi zorla düşürmek için uğraşırlar :)).yeni tanıştığın bir adam konuyu hemen sexe getiriyorsa arkana bakmadan kaçmalısın.bu konu hiç açılmayacak anlamında değil ama konu başlığı gibi seni edilgen görüyordur buna meyillidir ondan..herşeyi bilenlerimiz gibi ahkam kesemiyorum karışık aslında bu durumlar :D

adam olabilen bir adam var mı acaba :D

Sitelerde Paylaş

sen müslüman değilsin...ama yine de din öğretmeni oluyorsun arada şekerim..şarap neyse de yüzüğün neresi ters :huh:

hangi kadın yüzük sevmez???çünkü karşındakinin ciddiyetini gösterir bu..

hem kadın erkek eşit diyen olmadı zaten..birbirlerini tamamlarlar sadece..ama sen müslüman kadın tanımınla ayrı bir kadın kategorisi yaratmayı başarıyosun..hayali bir kategori...

daha bir fırın ekmek yemelisin..müslüman olmayan her kadını paragöz yaptın çıktın!!!

benist;

hoşgörü timsali biri nasıl yüzde 99u anında harcar??

az bile size..

yedirmeyin yahu :))

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sen müslüman değilsin...ama yine de din öğretmeni oluyorsun arada şekerim..şarap neyse de yüzüğün neresi ters :huh:

hangi kadın yüzük sevmez???çünkü karşındakinin ciddiyetini gösterir bu..

hem kadın erkek eşit diyen olmadı zaten..birbirlerini tamamlarlar sadece..ama sen müslüman kadın tanımınla ayrı bir kadın kategorisi yaratmayı başarıyosun..hayali bir kategori...

daha bir fırın ekmek yemelisin..müslüman olmayan her kadını paragöz yaptın çıktın!!!

benist;

hoşgörü timsali biri nasıl yüzde 99u anında harcar??

az bile size..

yedirmeyin yahu :))

Harcamak mı diyorsunuz buna?

Dedim ya nasıl anladığınıza bağlı olarak değişir anlatılanlar. Aslında konuda anlatılan, yani konuyu açan şahsın anlatmak istediğini anlasanız böyle konuşmazdınız. Neler anlattığını bir anlasanız, kadını bir eşya, bir zevk aracı, bir oyuncak olarak gören birine neler derdiniz acaba? Bense forumda birçok kez, insanların yeterince korkunç ve güvenilmez varlıklar olduğunu, burada insanların ne yapmaya çalıştığını, insanlara nasıl güvendiklerini, akılla çeliştiklerin sorgulamış biriyim.

Ayrıca kadının etken ve üstün olan erkeği istediğini de söyledim, para güçse günümüzde kadının parayı istemesinden doğal olan ne?

Konuya dönersek, kadınları harcamak olarak bakmayın yazdıklarıma, insanlar istediklerinde bambaşka olabilecek varlıklardır. Hepsinin içerisinde karşıtından bir parça, bir öğreti vardır. Kadını yin, erkeği yang olarak alırsak öğretideki gibi, yin; dişil, su, soğuk, durgunluk, eksiklik, karanlıktır, yang; eril, ateş, sıcak, hareketlilik, taşkınlık, aydınlıktır.

Enteresan olan birçok öğretide kadının eksikliğinden söz edilmesi, bunu insanlar doğru anlayamamış, başka yorumlar yükleyerek kadını aşağılamıştır. Oysa kadın su gibidir, aktığı kabın şeklini alır. Onu yansıtır, ona ayna olur.

Dedim ya nasıl anladığınıza bağlı olarak değişir anlatılanlar. Hoşgörülü olmak demek gerçekleri gözardı etmek demek değildir. Gerçeğe rağmen kabul etmek demektir. Mevlana'nın içki ve neden yasak oluşu ile ilgili ettiği sözler misali.

İçki değil kötü olan, içkiyi kullanmasını bilmeyen insan.

Kadın bir kaba akmak o kabun şeklini almak ister, kab ne ise kadın onun şeklini alır.

Sevgiler.

tarihinde Benist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

çarpık anlamak isteyip bana saldıran sensin bir kere. bir sen akıllısın kibirli..erkeklerin neyi nasıl gördüğünü sizlerden öğrenmicez biliyoruz zaten..sana türbeye git diyorum burdan bile abuk anlam çıkarıyorsun..denge felsefesinin suyunu çıkarmanın da alemi yok bence..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...