Jump to content

Kadınlar hakkında

Recommended Posts

çarpık anlamak isteyip bana saldıran sensin bir kere.

Nereyi çarpık anlamak istemişiz, söyleyin düzeltelim :)

bir sen akıllısın kibirli..

Oradan öyle görünüyorsa kusura kalmayın :)

Tek bildiğimin hiçbir şey bilmediğim olduğunu bilirim.

erkeklerin neyi nasıl gördüğünü sizlerden öğrenmicez biliyoruz zaten..

Sizlerden derken :)

Bizler kim oluyoruz :)

sana türbeye git diyorum burdan bile abuk anlam çıkarıyorsun..denge felsefesinin suyunu çıkarmanın da alemi yok bence..

Türbeye git derken, türbeye gitmediğimi nereden biliyorsunuz :)

Demedim mi derken... ''Demedim mi şu görünene razı olma'' derken.

O sözler ne anlatmak istiyordu kimbilir.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

gueen müslümanlığıma ne had ile kelam ediyorsun açıklarsan sevinirim?

müslüman kadın vasıflarından bahsettim,yüzük,eşya gibi maddeye takılmamalı,ateist kadın da takılmaz buna adetti vs. olmayacak şeylere,halen bunu ayıramıyorsun pof..

herneyse hayırlı yıllar..

Sitelerde Paylaş

müslüman kadın vasıflarından bahsettim,yüzük,eşya gibi maddeye takılmamalı,ateist kadın da takılmaz buna adetti vs. olmayacak şeylere,halen bunu ayıramıyorsun pof..

peygamberiniz zinet eşyalarını kadınlara bıraktı . erkeklere altın yüzün falan boşuna mı yasakladı o zaman ?

yüzük falan helal bi kere , sen ters bulabilirsin .. Yaşama korsesini daha ne kadar daraltacaksın ?

Sitelerde Paylaş

Ben unumu eledim eleğimi astım mechule :)

Senin sandığın gibi kadınları etkilesen bile kolay işler değil o işler...

En az %50 zaman yatırımı istiyor bu başta...

Kendine ve işine ait zamanı kanal açıp kadına yönlendiriyorsun.

Sonra maddi yatırımı var..

Pırlanta alacaksın.

Çukulata şarap

Daha sonra cinsellik konusunda ikna çalışmaları için harcanan zamanı %50'den %75'e çıkaracaksın.

Yapılan harcamaları da aynı oranda artıracaksın.

Sonra kadınlar öyle rahat duran valrıklar değil ki...

Evlenirsin evdeki sabundan bilmem ne örtüsünden, toz alma bezinden bahsederler.

Sanki ben sabun ve toz alma bezi tabak çanak sorumlusuyum.

Evde ne kadar olmaz detay varsa konuşurlar dinliyormuş gibi yaparsın

Evet tatlım vs

Ayrıca bir de kalbini kaptırıyorsun doğal olarak.

Kalbin kapılınca yüzünü niye astı

Cicişimin canı niye sıkkın

Dur hediye alıp sevindireyim

Niye telefonu kapalı?

Bir sürü dandik olaylar yaşanıyor.

öyle söküp de atamıyorsun kalbinden

Kısaca Mechule, olay çok vahim ve de korkunç bir olaydır :)

Sandığın gibi bodoslama atlanacak gibi değil..

Bam teli burada zaten . Tanışma ve samimileşme faslından sonra ki fasılları sıralayaraktan aslında bir bayanla cinsel ilişkiye girmenin ne kadar zor olduğunu vurgulamışsın.Burada seninle hemfikirim . Tanış , masraf yap , ikna et ... Uzun iş walla ... Bir de bunun zaman ayırması var . Gereksiz tripler , kıskançlıklar da cabası . Değmez walla .Tanıştığına da , bayanların cinsel isteklerini ortaya çıkarmak için etkileme çabalarıda değmez . Bu konuda çok erkek sıkıntı çekmiş , bol bol da terlemiştir sevgili dostum.Ama başka türlü bir çıkar yol da görünmemektedir . Ha bunların hiçbirine girmeye değeceğini de düşünmediğim için direk niyeti belli etme taraftarıyım. Reddederse de canın sağolsun . Zaten en fazla da reddedecektir. Bu kadar sıkıntıya girmemeni söylerim . Bayanlar erkeklerden de daha çok cinselliğe meyilli ve isteklidir . Bunu engin tecrübelerime dayanarak söylüyorum . İçindeki hayvanı ortaya çıkartmadan önce bu kadar hazırlık faslında sonra hüsrana uğramanın acısını hissedeceğini bile bile bu işe bu kadar yatırım yapmak da yorucu ve sıkıntılıdır . Bodoslama atlayamasan da açık olman daha makul bir seçenektir . Eğer o kadar sıkıntıya katlanma riskine girersen kalbinden söküp atma faslı ise daha zorlu bir süreç olacaktır .

Amaaaaaaaaaaaaaaaaaan . gitsin dostum .

tarihinde xislam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

senin bana çapsız halinle arada kalmış demenden daha beter değil be...evet değilsin kendini müslüman sanan nurcusun..ateist kadın müslüman kadın diye ayırmışsın bak ben de ona göre konuştum..şimdi çevir kazı yanmasın deme.....

pişkinliğe bak..

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Değmez walla .Tanıştığına da , bayanların cinsel isteklerini ortaya çıkarmak için etkileme çabalarıda değmez . Bu konuda çok erkek sıkıntı çekmiş , bol bol da terlemiştir sevgili dostum.Ama başka türlü bir çıkar yol da görünmemektedir . Ha bunların hiçbirine girmeye değeceğini de düşünmediğim için direk niyeti belli etme taraftarıyım. Reddederse de canın sağolsun .

Arkadaşlar, rica ederim hemen havlu atmayın nütfen. Kadınların nelerden hoşlandığına dair şu aşağıdaki linkte çok değerli bilgiler var.

http://www.google.com.tr/#q=k%C4%B1z+tavlama+sanat%C4%B1&hl=de&biw=914&bih=572&prmd=ivnsfd&ei=miofTbuEKJC18QPP_MXABQ&start=0&sa=N&fp=160f6c38d6888cc6

Niye hemen surat astınız ki.

Hepi topu 66 sayfa canım. :)

Yok ben okumam diyorsanız size bir şarkı göndereyim de teselli olsun:

Grup Laçin söylüyor:

Bu sene de bekar gezelim:

Sitelerde Paylaş

erkek dişiye bakıyor.kaşına,gözüne,boyuna,kalçalarına,göğüslerine,endamına eriyor bitiyor.

kadın bir erkek görüyor.arabasına,giyimine,prestijine eriyor bitiyor.

hangimiz daha şerefsiz.

bunu genellersen şöyle derim herkes sahip olamadığını ister.....demekki pek çok erkek abaza dolaşıyor kadınlar da çulsuz....herkes kendinde olmayanı ister derim..genellediğin için...

silinen yazılarda ne vardı görmedim meçhulenin yazısından anladım ki saçmalanmış yine sanırım..ne derseniz deyin bir adamı kucağında çocuğu ile bırakıp giden kadın oranı daha az işte.. :D

kadınlar arası çekişme vardır der erkekler.doğru evet..ama erkeklerin çekişmesi kadar maddi değildir sanırım...

Sitelerde Paylaş

bunu genellersen şöyle derim herkes sahip olamadığını ister.....demekki pek çok erkek abaza dolaşıyor kadınlar da çulsuz....herkes kendinde olmayanı ister derim..genellediğin için...

silinen yazılarda ne vardı görmedim meçhulenin yazısından anladım ki saçmalanmış yine sanırım..ne derseniz deyin bir adamı kucağında çocuğu ile bırakıp giden kadın oranı daha az işte.. :D

kadınlar arası çekişme vardır der erkekler.doğru evet..ama erkeklerin çekişmesi kadar maddi değildir sanırım...

saçma.

erkek dişiyi sahip olamadığı içinmi istiyor?

Sitelerde Paylaş

erkek dişiye bakıyor.kaşına,gözüne,boyuna,kalçalarına,göğüslerine,endamına eriyor bitiyor.

kadın bir erkek görüyor.arabasına,giyimine,prestijine eriyor bitiyor.

hangimiz daha şerefsiz.

Sanırım erkeğin isteği tarih boyunca değişmedi :)

Eski çağlarda yaşıyor olsaydık, çağına göre değişecekti kadının istekleri. Gücü ne ifade ediyorsa o olacaktı. İyi bir avcı... İyi at binici, kılıç kuşanıcı... İyi bir savaşçı. Bunlar erkekte kadını etkileyen. Güç... Kendini o gücün kollarına bırakma isteği kadındaki.

Kendini emin bulduğu ve arzuladığı o güçlü kollara bırakma isteği.

Günümüzde güç para ise, kadının suçu ne :)

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

saçma.

erkek dişiyi sahip olamadığı içinmi istiyor?

aslında doyumsuzluktan da sapıtabilirler tabi :lol:sen şerefsiz lafını doğru kullanırsan belki doyumsuzluktan kurtulursun ^_^

Sitelerde Paylaş

Hayvan türlerinin çoğunda arzulanan ve seçici cins dişi olmuştur . Erkek çoğu zaman daha gösterişli olur . Bunun nedeni dişilerin seçicilikte biraz bencil davranmalarıdır . Yani düşünün bu dişilerin bencilliği erkek cinslerin evrimini etkiliyor . Bu noktada dişilerin tercihinin türe göre çoğu zaman kuvvetli , gösterişli ( süslü , parlar , tüylü ) , akıllı , lider , ön planda olma yönlerinde etkili oldukları açıkça ortadır .

Bir başka yönden Dişilerin bu seçiciliği türün devamı için kilit nokta oluşturur o açıdan daha güçlü , akıllı , ön planda , karizmatik olmaya bakın arkadaşlar :)

Günümüzde insan türündeki dişilerin seçiciliği hangi yönlerde etkili bir bakalım ;

Karizmatik ( çekicilik ve liderlik ) olmak ,

Paralı olmak ,

Yakışıklı olmak ,

vs .

Demek ki Zaman geçtikçe bizim bencil dişilerin seçicilik özellikleri nedeniyle erkeklerdeki karizmatik , paralılık vs özellikleri artacağından yeni seçici özellikler kazanmamız gerekiyor . Ama kadınlarda bir değişme oluyor mu ?

Bunu da kadınlar açıklasın :)

Sitelerde Paylaş

Sanırım erkeğin isteği tarih boyunca değişmedi :)

Eski çağlarda yaşıyor olsaydık, çağına göre değişecekti kadının istekleri. Gücü ne ifade ediyorsa o olacaktı. İyi bir avcı... İyi at binici, kılıç kuşanıcı... İyi bir savaşçı. Bunlar erkekte kadını etkileyen. Güç... Kendini o gücün kollarına bırakma isteği kadındaki.

Kendini emin bulduğu ve arzuladığı o güçlü kollara bırakma isteği.

Günümüzde güç para ise, kadının suçu ne :)

Sevgiler.

aslında doyumsuzluktan da sapıtabilirler tabi :lol:sen şerefsiz lafını doğru kullanırsan belki doyumsuzluktan kurtulursun ^_^

yani diyorsunuzki "erkeğin kadını sadece cinsel bir obje olarak görmesi normal ve yerinde bir durumdur.güzellik derecesine göre her dişi bedeninin fiyatı var.sözleşmede "ölüm onları ayırana kadar" ibaresi kullanmanın bedelide ağır olacak tabiki".

teşk ederim yeni ufuklar açtınız dünyamda.

Sitelerde Paylaş

ulan manyak ne zaman öyle bir şey dedim hadi bas git ulan sakın müslümanlara sapık demeyin asıl siz öylesiniz be..

zorla konuşturmayın adamı..

hep diyorum kendi müslüman olmasa da ben müslümanım diyen herkese saldırmadan önce kendinzie bakın..ruh hastaları..

ulan böyle bir öküzlük olabilr mi???

o iddialara sana ait değil mi lan???

öffffffffff

Sitelerde Paylaş

2 saattir konuyu okuyorum anladığım tek şey kadınlardan bahsediyor.

Konu kadınsa ben anlamam.

Kimse anlamaz.

Anladıgını zanneder.

"Otuz yıldır insan psikolojisiyle uğraşıyorum.Kadınların ne istediğini anlayamadım."

Freud :lol:

tarihinde OffSpring tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ulan manyak ne zaman öyle bir şey dedim hadi bas git ulan sakın müslümanlara sapık demeyin asıl siz öylesiniz be..

zorla konuşturmayın adamı..

hep diyorum kendi müslüman olmasa da ben müslümanım diyen herkese saldırmadan önce kendinzie bakın..ruh hastaları..

ulan böyle bir öküzlük olabilr mi???

o iddialara sana ait değil mi lan???

öffffffffff

ama ilk mesajınızda kadının erkeği "ömür boyu rahatlık sigortası" olarak görmesine aynı tepkiyi vermediniz.yani kadınlar erkeği para,prestij olarak görürken,erkekler kadınları cinsel obje olarak göremez diyorsunuz.saçma

Sitelerde Paylaş

yani diyorsunuzki "erkeğin kadını sadece cinsel bir obje olarak görmesi normal ve yerinde bir durumdur.güzellik derecesine göre her dişi bedeninin fiyatı var.sözleşmede "ölüm onları ayırana kadar" ibaresi kullanmanın bedelide ağır olacak tabiki".

teşk ederim yeni ufuklar açtınız dünyamda.

Bunu ben demiyorum. Diyenin normal olduğunu ve diğer tüm erkeklerin de kendi gibi olduğunu yani normal olduğunu iddia ettiği bu durum karşısında bir açıklama getiriyorum yalnızca.

Normal bir erkeğin, üreme isteklerinde kadına biçtiği rol hep edilgendir.

Yani kadın bir nevi araç haline dönüşmek zorundadır.

Kullanılmak zorundadır.

Ben kendimle kıyasladığımda benim iç güdülerimde ve üreme isteklerimde dişinin rolünün hep edilgen olduğu bir durum söz konusu.

benim için ideal olan, mükemmel olan, beni üremeye motive eden bu (her normal erkek de durum bu).

Aynı denklemi alıp ters çevirip kadınlara uyarladığımda karşıma bunun zıttı çıkıyor.

Bu gerçekten böyle mi?

Böyle ise bu sistem nasıl çalışıyor?

Bu resmen kara dul örümceğindeki erkeğin kendini dişiye yemek olarak sunması gibi bir şey.

Yani kadının kendini edilgenliğe feda etmesi.

Konuyla ilgili bilgi ve fikir paylaşılırsa sevinirim.

Kim kimi yiyor acaba?

Bazen yediğini zanneden içten içe yenilir.

Sevgiler.

Ve bir not: Her normal(!) erkek böyle değildir, her normal kadının da böyle olmadığı gibi.

tarihinde Benist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bunu ben demiyorum. Diyenin normal olduğunu ve diğer tüm erkeklerin de kendi gibi olduğunu yani normal olduğunu iddia ettiği bu durum karşısında bir açıklama getiriyorum yalnızca.

Kim kimi yiyor acaba?

Bazen yediğini zanneden içten içe yenilir.

Sevgiler.

Ve bir not: Her normal(!) erkek böyle değildir, her normal kadının da böyle olmadığı gibi.

Bu ne saçmalık?

Bilincinle seks yapmıyorsun.

Seksi yaptığın şekil belli.

O şekli baz alınca ortaya çıkan durum da belli.

Saçma sapan imalarda bulunmayın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...