Jump to content

Noel Baba'yı bıçakladılar ( temsili)

Recommended Posts

eğleniyorlar öylemi craft !

http://www.haberler.com/ek-bilgi-ve-goruntuler-13-kisi-tacizden-tutuklandi-2450920-haberi/

http://www.bighaber.com/tag/alkol/

eklenecek daha bi çok haberler ki biliyorsunuz

yılbaşı ile kurbanı kıyaslamam,siz için diyorum karşı geldiğiniz şeylere bakın ve değer verdiğiniz şeylere,vahşet diyorsunuz kurbana,ya bu nedir onu soruyorum hayırlı hoş güzel olan tek bir şey gösterin bana susucam rezillikten başka hiçbişi göreemedim ben!

zerdüşt keşke dediğin gibi olsa idi..bişilerle daha önceden tanışmış olurdum ailem vasıtası ile ama maalesef..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 106
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mechule inan duvara konuşuyormuş gibi hissediyorum.Senin yukarda astığın haberler hergün oluyor bu ülkede, yılbaşına özel bir durum yok.Yazın bir git istersen plajlara neler görceksin neler.Üstelik o hayvanların neredeyse hepside seninle dindaş!

O gün özel bir gün diye adamlar o tarz haberlerin peşinde koşuyorlar.Bak kurban bayramında neler oluyor neler.

http://www.gazete5.c...m-201-58972.htm

http://www.enkisa.co...andi-12807.html

Bak bu olaylarda alkol de yok ama sonuçlar daha ağır.Üstelik kan gölüne dönen sokaklarda cabası.. Bu tarz özel günlerde istesende istemsende böyle olaylar oluyor.Bunlar artık normalleşti.Sende insanlara kinini kusmaya çalışacağına önce kendi kutsal günlerinde olan rezaletlere bir bak.

tarihinde PearlyGates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kurbana karşı çıkanlar bunada karşı çıkmalı diyorum,niye işinize gelmiyor bi düşünün ya keyfi bi sebep değil mi,karşıysanız hep arkasında durun söylemlerinizin,keyfinize göre hareket etmeyin değinilen nokta bu sizden bu tutarlılığı görmek mucize olurdu sanırım

Sitelerde Paylaş

kurbana karşı çıkanlar bunada karşı çıkmalı diyorum,niye işinize gelmiyor bi düşünün ya keyfi bi sebep değil mi,karşıysanız hep arkasında durun söylemlerinizin,keyfinize göre hareket etmeyin değinilen nokta bu sizden bu tutarlılığı görmek mucize olurdu sanırım

Sitelerde Paylaş

Ooyy oy mechule oy yani.Adamı deli edersin yahu.Ne demek keyfinize göre hareket etmeyin.Senin keyfine göre mi hareket etcez? :D

Sen dün hiç yere yatırılmış ve boğazının kesilmesini bekleyen hayvancıklar gördünmü? Elinde bıçakla koyun peşinde koşan insanlar falan? Ben görmedim şahsen.Senin buraya astığın haberlerde sadece yılbaşında olmuyor her zaman olan şeyler neden anlamamakta ısrar ediyorsun?Ha sen şimdi suçu kızlara atarsın, öyle giyinipte tahrik etmişlerdir dimi erkekleri!

Yine söylüyorum o hayvanlıkları yapanlar senin din kardeşin! Adama sorsan elhamdüllillah müslümanım der.Bak gavurlarda oluyor mu hiç böyle şeyler?

Eğer biz miladi takvimi kullanıyorsa ve bu takvime göre 1 Ocakta yeni bir yıl başlıyorsa bende kutlarım bunu.Benim kutladığım yeni yıl, isanın musanın doğum günü değil.Burda insanları sinir etmek için elinden geleni yapıyorsun.Söyledikte sana hristiyanlar noeli 24 Aralıkta kutluyor diye ama yok nato mermer.

Sitelerde Paylaş

tüm dünya kultadı,gidin kendinize bayram tayin edin onun bunun bayramını kutlamayın yazık hehe(:

ya hu mübarek ben anlıyorum da siz anlamak istemiyorsunuz,ve halen senin müslümandaşların diyorsun ama bunu sen ve sen gibiler diyor,kızlarında suçu var zaten o ayrı bi dava,hangi yıl başında huzur evleri ziyaret edilmiş? içip içip rezil olmuşlar midemi bulandırıyorlar gidip saçlarını başlarını yolasım var çok kızgınım noele çook ^_^

Sitelerde Paylaş

Wooowww . İşte doruk nokta . Ben ateist forumda görüp görebileceğim herşeyi gördüm azrail artık canımı alabilirsin :)

Bu nedir yaa . Kurbana karşı çıkanlar yeni yıl kutlamasına da karşı çıksınmış . Ben hala yeni yıl kutlaması ile kurban bayramı arasındaki ilişkiyi kurabilmiş deyilim . Ama biraz zorlayıp kurmayı denicem .

Durun bakalım ben de beyin denen bir organ olmazsa nasıl bir bağlantı kurabilirim . Hımmm.....

Evet ateistler kurban bayramında kurban kesiyolarsa , yılbaşı eğlencesinde de kaçak et kesiyolar . Neden karşı çıkmıyorsunuz hıı ? Hadi bunu da inkar edin !

Kurban bayramında hiç değilse bizim için yaratılmış sırf o gün için tasarlanmış değersiz hayvanları kesiyoruz . Siz ne yapıyorsunuz ? Kendi türünüzden kadınları yan yan bakışlarınızla kesiyorsunuz . Olacak iş mi bu ?

O da yetmiyor birde usule uygun olmayan yöntemleri kullanıp zarar ziyan veriyorsunuz . Her türlü kan akıtıyorsunuz . Ne farkı var bunların ? Hııı ?

Heyy allaam ya :D

Sitelerde Paylaş

Electra kardeşim nerdesin? Çağrımı duymadın mı, yetiş ya!

Meçhule başlığa bir geldi tüm ateist arkadaşların psikolojisi bozuldu. Vaziyet bildiğin gibi değil.

PearlyGates bileklerini doğradı da acile zor yetiştirdik. Dikiş atıldıktan sonra direk psikiyatri kliniğine sevkedilecek. Üzerine çok varmayın, ağır bunalım yaşamış diyor doktorlar.

Crafterman dersen ‘’öldürcem nan hepinizi’’ diyerek bildiğin boşluğa sağlı sollu kroşeler aparkartlar savurmaya başladı. Bir taraftan da sanki karşısında birisi varmış gibi ‘’gel kaçma geel, daha yeni başladık geeel’’ diyor.

Ateist Bakış ‘’ebürüzüttürdüğümünmündevesihaktuudıııııııııt’’ gibi oldukça uzun ve tuhaf kelimeler kullanmaya başladı.

Zerdüşt’ün hali daha da kötü. Bir elinde sineklik diğer elinde matkap ‘’bildiğiniz tanrılar öldü, asıl tanrı benim lan, çabuk tapının bana, yoksa hepinizi böcek gibi ezerim bak’’ diye baas baas bağırıyor. Bir taraftan da yeni badana yapılmış duvara sinekleri yapıştırıveriyor. ( Asıl facia babası duvarın halini görünce çıkacak. )

Shayetet13 ise elindeki mantar tabancasını Kadir İnanırvari bir hareketle beline sokup sokağa fırladı. Ve ilk kurşunu ‘’Vurcam lan hepinizi uyuz müslolar’’ diye haykırarak önüne çıkan kendi halinde mütedeyyin Bakkal Hamdi Amca’nın ensesinde patlattı. Hamdi Amca hastaneye kaldırıldı. Polisler olay yerinde incelemelerine devam ediyorlar.

Rochader ağır sinirsel gerginlikten dolayı 500 mg.lık oldukça kuvvetli ağrı kesicilerle idare ediyor şimdilik. Ama nereye kadar. Böyle giderse onun sonu da iyi değil.

Everest dersen hiç yapmadığı bir şey yaptı. Büyük ses sanatçısı Ajdar’ın ‘’nane nane, çikita muz’’ adlı şarkısını sonuna kadar açıp tüm mahalleliye dinletmeye başladı. Millet pijamaları üzerinde ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Kapı komşularından birisi Everest’in perişan haline bakıp ‘’vah vah, pek de gençmiş yavrucak’’ diye dizlerini dövüyor.

OffSpring az önce dolabından SS elbiselerini çıkardı ve aynanın karşısında davudi bir ses tonuyla ‘’Heil Ateistler’’ diyerek Nazi selamı provaları yapmaya başladı.

Bense az önce monitoru kırdım. Çalışıyor fakat, epey bir maddi bir kaybım var. Yarın da ilk işim profesyonel yardım almak olacak. Çünkü ben de kendimi hiç iyi hissetmiyorum.

Kısacası Meçhule hepimizin psikolojisini bozdu attı. Allaam nedir bu başımıza gelenler.

Bunca kırılanı döküleni nasıl toplarsın bilmiyorum Electra ama, kısa sürede olaya müdahele edip Meçhule'yi durdurmazsan ateistforumda aklı başında yorumcu kalmayacak.

Sitelerde Paylaş

Electra kardeşim nerdesin? Çağrımı duymadın mı, yetiş ya!

Meçhule başlığa bir geldi tüm ateist arkadaşların psikolojisi bozuldu. Vaziyet bildiğin gibi değil.

PearlyGates bileklerini doğradı da acile zor yetiştirdik. Dikiş atıldıktan sonra direk psikiyatri kliniğine sevkedilecek. Üzerine çok varmayın, ağır bunalım yaşamış diyor doktorlar.

Crafterman dersen ‘’öldürcem nan hepinizi’’ diyerek bildiğin boşluğa sağlı sollu kroşeler aparkartlar savurmaya başladı. Bir taraftan da sanki karşısında birisi varmış gibi ‘’gel kaçma geel, daha yeni başladık geeel’’ diyor.

Ateist Bakış ‘’ebürüzüttürdüğümünmündevesihaktuudıııııııııt’’ gibi oldukça uzun ve tuhaf kelimeler kullanmaya başladı.

Zerdüşt’ün hali daha da kötü. Bir elinde sineklik diğer elinde matkap ‘’bildiğiniz tanrılar öldü, asıl tanrı benim lan, çabuk tapının bana, yoksa hepinizi böcek gibi ezerim bak’’ diye baas baas bağırıyor. Bir taraftan da yeni badana yapılmış duvara sinekleri yapıştırıveriyor. ( Asıl facia babası duvarın halini görünce çıkacak. )

Shayetet13 ise elindeki mantar tabancasını Kadir İnanırvari bir hareketle beline sokup sokağa fırladı. Ve ilk kurşunu ‘’Vurcam lan hepinizi uyuz müslolar’’ diye haykırarak önüne çıkan kendi halinde mütedeyyin Bakkal Hamdi Amca’nın ensesinde patlattı. Hamdi Amca hastaneye kaldırıldı. Polisler olay yerinde incelemelerine devam ediyorlar.

Rochader ağır sinirsel gerginlikten dolayı 500 mg.lık oldukça kuvvetli ağrı kesicilerle idare ediyor şimdilik. Ama nereye kadar. Böyle giderse onun sonu da iyi değil.

Everest dersen hiç yapmadığı bir şey yaptı. Büyük ses sanatçısı Ajdar’ın ‘’nane nane, çikita muz’’ adlı şarkısını sonuna kadar açıp tüm mahalleliye dinletmeye başladı. Millet pijamaları üzerinde ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Kapı komşularından birisi Everest’in perişan haline bakıp ‘’vah vah, pek de gençmiş yavrucak’’ diye dizlerini dövüyor.

OffSpring az önce dolabından SS elbiselerini çıkardı ve aynanın karşısında davudi bir ses tonuyla ‘’Heil Ateistler’’ diyerek Nazi selamı provaları yapmaya başladı.

Bense az önce monitoru kırdım. Çalışıyor fakat, epey bir maddi bir kaybım var. Yarın da ilk işim profesyonel yardım almak olacak. Çünkü ben de kendimi hiç iyi hissetmiyorum.

Kısacası Meçhule hepimizin psikolojisini bozdu attı. Allaam nedir bu başımıza gelenler.

Bunca kırılanı döküleni nasıl toplarsın bilmiyorum Electra ama, kısa sürede olaya müdahele edip Meçhule'yi durdurmazsan ateistforumda aklı başında yorumcu kalmayacak.

Yakup kardeşim..Yokum..

Siz yine iyiymişsiniz.Beni klinik gözlem altına aldılar.Şu an koğuştan yazıyorum..

Mechule ise Hz. Rabia gibi bir veliymiş.Bir kadın peygamberde olabilir dediler,koğuşumda oturup dururken yanıma gökten zembille inen beyaz terlikli melekler .. Birazdan antipsikotiğimi vericekler, uyuycam...

İyiyim Allah'a şükür yani..

Aha da yılbaşı eğlencesi yaptınız diye hepinizi çarpmış mechulenin Allah'ı.Konu budur..Sınandınız ve sınavdan çaktınız..

Oturun yerinize sıfır...

İmanınızı alan Allah, sonunda aklınızı da aldı.Ohh olsun sizin gibi kafirlere.....3 kulhü vallah,1 elham okuyun geçer....

Eyyy Kuran'da gökte ararken incil'de yerde bulduğum rabbim...

Getirin bi leğen su vaftiz olmak istiyorum.God bless me...

Ooo jesus christ... Merry christmas.... And jingle bells ..

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

keşke sadece çirkin bir olay olarak kalsa ...

bu ülkede her sene yılbaşı döneminde noel baba kılığında animatörlük yapan para kazanan insanlar var ! peki onlar ne olacak ? bu yapılan eylem inanın bir çok dindar fanatiğe örnek oldu peki yarın haydi biz noel babanın gerçeğinide keseceğiz dediklerinde ne olacak ? noel baba kostümüyle çalışan insanların can güvenliğini kim sağlayacak ? aslında bu çok ciddi ve ciddiye alınması gereken bir eylem saygılarımla ...

Sitelerde Paylaş

Siz yine iyiymişsiniz.Beni klinik gözlem altına aldılar.Şu an koğuştan yazıyorum..

Mechule ise Hz. Rabia gibi bir veliymiş.Bir kadın peygamberde olabilir dediler,koğuşumda oturup dururken yanıma gökten zembille inen beyaz terlikli melekler .. Birazdan antipsikotiğimi vericekler, uyuycam...

İyiyim Allah'a şükür yani..

Aha da yılbaşı eğlencesi yaptınız diye hepinizi çarpmış mechulenin Allah'ı.Konu budur..Sınandınız ve sınavdan çaktınız..

Oturun yerinize sıfır...

İmanınızı alan Allah, sonunda aklınızı da aldı.Ohh olsun sizin gibi kafirlere.....3 kulhü vallah,1 elham okuyun geçer....

Eyyy Kuran'da gökte ararken incil'de yerde bulduğum rabbim...

Getirin bi leğen su vaftiz olmak istiyorum.God bless me...

Ooo jesus christ... Merry christmas.... And jingle bells ..

Vay canına, Meçhule doktorumuzu da hasta etmiş de haberimiz yok.

Sağlık mağlık olsun.

İyi o zaman hadi hep beraber piste.

Halay çekiyoruz. :)

Doktor hasta ben hasta

Benden iyi midir ki

Gel gel gümüle gel

Gel gel gümüle gel

http://www.youtube.com/watch?v=8WUdc7m6Xoo

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...