Jump to content

Kürtler ,nerden geldiler,kimlerdirler?

Recommended Posts

İşte böyleee,

Başka deyecegi olmayan ne deyebülürkü.

Saçmalar durur.

Bir terihde Sarıkamiştaydım.

45 dene tavuğum birde horozum vardı.

Yapı itiberiyle aralarında farh yohdu.

Emmeeee,gomsunun horozu bim horozu hep kacırıyor,tavuhların namusunu kirletiyürdü:-))))))).

Bir gün komşunun horozunu yakaladım getirdim bizim horozun önüne.Komşunun horozu elimde oldugu halda kafasını uzatıp bizim horozu ibiginden yahalayıp bagırtıyordu.Her dafasında bizim horozu gagalıyordu.Nettimse benim horoz komşunun horozunu gagalama casaratı gösteremediğ.

İkiside horoz.

İkiside aynı vucutta.

Gomşunun horozunda fazla olan neydi ACABA.

Gafatascı olmayanlar açıhlasın bahalım.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • İleti 106
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben Kurt degilim, ancak boyle sacma sapan, seviyesiz tartismalari kiniyorum.

Ne demek simdi bu uslup: "Kurtlerden kalma bir hela bile yoktur."

Velev ki, senin dedigin dogru, ne gecti eline bunlari soylemekle?

Ateist dinci olmayacagi gibi irkci, milliyetci de olamaz.

Sen sans eseri Turkmen dogdun diye ne ustunlugun var?

Tarihin de icine ediyorsunuz, Turklugun de!

bir müslüman olarak bu yazının altına imzamı atarım..objektif olmak herzaman güzeldir..yorumun için tşkrler

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Başka deyecegi olmayan ne deyebülürkü.

Saçmalar durur.

Bir terihde Sarıkamiştaydım.

45 dene tavuğum birde horozum vardı.

Yapı itiberiyle aralarında farh yohdu.

Emmeeee,gomsunun horozu bim horozu hep kacırıyor,tavuhların namusunu kirletiyürdü:-))))))).

Bir gün komşunun horozunu yakaladım getirdim bizim horozun önüne.Komşunun horozu elimde oldugu halda kafasını uzatıp bizim horozu ibiginden yahalayıp bagırtıyordu.Her dafasında bizim horozu gagalıyordu.Nettimse benim horoz komşunun horozunu gagalama casaratı gösteremediğ.

İkiside horoz.

İkiside aynı vucutta.

Gomşunun horozunda fazla olan neydi ACABA.

Gafatascı olmayanlar açıhlasın bahalım.

Tolonbeg

heh dedin ya saçmalar durur, senden daha iyi saçmalayabilirmiyim diye onu denedimdi ben (: birde şu örneğinle olayın ne alakası var dayı

gözünü sevim

şimdi sallayalım komşumla kavga munasebet oldu tarlaya sebep ben baskın tarafım, adam bana kafa tutamıyor tırsak bi yapıya sahip enayi e biz bu adamla aynı ırktanız netcez senin şu teorine göre ?? ilerde benim çocuğun onun çocuktan başka bir sebepten tırsma ihtimalide var tabi... üst üste koyunca senin örnek çok saçma, bi ispat değil, kafatascılıktan vazgeç.

Sitelerde Paylaş

Evet doğrudur, kürtler son 400-500 yıl içerisinde TÜRK-ARAB-FARS kırması, yeni bir millet diyelim..

eee_ sonra?

Şimdiki Macarların kökeninin Türk olduğu da kesin, aralarında Turancıları bile var ..

ama günümüze bakmak lazım.

Günümüzde Türkler ayrı milletlerdir,Kürtler ayrı,Macarlar ayrı..

Şimdi bu yazıyı okuyan tüm kürtler, türk olduklarının farkına varıp,türkçü,turancı kesilip barış içinde yaşamayacağımıza göre;

Bazı konularda, geçmişi bu kadar kurcalamaya gerek yok.

Sitelerde Paylaş

bir müslüman olarak bu yazının altına imzamı atarım..objektif olmak herzaman güzeldir..yorumun için tşkrler

ben de tam dinci zihniyetli olup ümmet adına(olmayan ümmet)kendi milletini unutanların objektifliğini merakla bekliyorum..

farabi neden sizler sadece türkler aşalanırken insan hakları savunucusu olursunuz..insan hakları adına susarsınız??

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

türk ler ırkçılık yapmaz.türk ler kendi ırkını severler,saygı duyarlar,överler.bunları yapmanın hiç bir sakıncası olmadığı gibi,asıl yapmayanlarına sormak lazım "neden kendi ırkını diğer ırklardan daha az seveceksinki?".hangi ingiliz kendini başka bir ırk ile bir tutar.veya hangi arap türk olmak ister?

saçmalıyorsunuz,milliyetçiliği kafatasçılık olarak diline dolayan cahillersiniz.

hiç doğu görmemiş,doğuda yaşamamış,ayrımcılık nasıl yapılırmış bilmeyen balkon çocukları bu illetin ne olduğunu bilemedikleri gibi,kendi elleriyle kendi kuyularını kazdıklarınında farkında değiller.bulgar lar içinde aynı söylemler söylendi zamanında "500 sene yana yana yaşadık kardeşiz biz" denildi ama bulgarlar eski topraklarını ikiye katlayarak,takip eden zamanda türkler ile savaşarak kardeşliklerini gösterdiler.

tüm kürk lerin aklında,atalarımın kan döküp ele geçirdiği topraklarda bağımsız bir devlet kurma düşüncesi yatarken;kusura bakmayın,benim öyle bir kardeşim yok.

Sitelerde Paylaş

ben de tam dinci zihniyetli olup ümmet adına(olmayan ümmet)kendi milletini unutanların objektifliğini merakla bekliyorum..

farabi neden sizler sadece türkler aşalanırken insan hakları savunucusu olursunuz..insan hakları adına susarsınız??

sustuğumu kim söyledi..insan haklarını savunmayı sendenmi öğrenecz..

Sitelerde Paylaş

işte siz li bizli ayrımı burda başlar..

bu tarz islamcıların hepsi türklüğe karşı tehlikedir , vatanlarını üç kuruşa satan ibretlik adamlar bunlardır. türklük düşmanı olma potansiyeli de vardır hepsinde ( türk düşmanı demedim , türküm demeyi hoş bulmayacak manasında söyledim)

biz sana birşey öğretemeyiz zaten , debelenmeye devam et :)

tarihinde Zerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ırkınızı sevin ama başka ırklarıda aşağılamayın, size ırkınızı sevmeyin mi dedik, adam aleni yazmış kürtlerin tarihte bi tualeti bile yok...

bizim kafatascı dediğimiz olay bu, kendini üstün görüp diğerlerini aşağılama...

bu tam bir deliliktir

ben hiç bir ırkı küçümsemem dalga geçmem, geçenede kafatascı derim arkadaş!

Sitelerde Paylaş

sen bir dinci olarak bunu asla öğrenemezsin umudum yok zaten..bozacının şahidi şıracı gibi yazmışsın..hepiniz arap ruhlusunuz....bir arap çıkıp ümmet falan demez.siz mal gibi dersiniz..sonra gelip sizi katlederler gemilerde...ya da eşbaşkanımız van münıt der ama arap birliği çıkıp' iç işlerimize karışmayın' diye bozar..

işte böyle..

Sitelerde Paylaş

sen bir dinci olarak bunu asla öğrenemezsin umudum yok zaten..bozacının şahidi şıracı gibi yazmışsın..hepiniz arap ruhlusunuz....bir arap çıkıp ümmet falan demez.siz mal gibi dersiniz..sonra gelip sizi katlederler gemilerde...ya da eşbaşkanımız van münıt der ama arap birliği çıkıp' iç işlerimize karışmayın' diye bozar..

işte böyle..

araplara kinin nerden geliyor..islamdanmı..

bir müslüman tüm müslümanlar için ümmet der.bizde din dil ırk ayrımı olmaz.senin gibiler bunu anlayamazlar.

.sen türksen türk müslümanları ne olarak görüyorsun?

Sitelerde Paylaş

hikayeyi bırakıp da konuşursanız daha iyi anlaşırız.dalga geçer gibi sorular soruyorsunuz.her normal türk araplara karşı alerji duyar.....sanki karşınızda nurcu var gibi konuşmayın.(aptal değiliz).tabiki araplar ümmet falan demez..hala cahilye devri gibi yaşıyolar hala evrilemediler..dediklerimi inkar mı ediyosun yani??kendine hayrı olmayan bir halkı mı savunuyosun bana??

nolurdu biraz da kendi ülkenizi savunsaydınız.israilli dış işleri eski bakanı bugün gazeteye bir beyanat vermiş diyor ki:'arapdan daha arap olmanızı anlayamıyorum''.maalesef haklı...

ben türk müslümanları eğer arap ruhlularsa arap olarak görüyorum..içimizdeki araplar...

bu ülkenin yüzde 99u müslüman diyen sizlersiniz.ben de onlardan biriyimm zaten..........

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Farabı,Allah adının hanki puttan kaynaklandığını sanırım bilmiyorsun.

Allah adı,Kureyşın El_İlah Ellahdan El Al olm uş Allah olup çıhmiş.

Bütün putlar kırılmışi fakat kureyşin putu El_İlaH

yani Allah KABEDE saklı duruyormuş.

Ben sana Allahın kökenini açıhladım.

Birde sen açıhlada ohuyalımda kültürümüz artsın,he ne dersin?

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Irkçılık çağdışı bir anlayıştır. Gelin bunu hep beraber kabul edelim. Hümanist ateistler ne yazık ki etnikçilikte zirveye koşuyorlar. Takıntıları iki şey biri kürtler biri başörtüsü ( islam ) Mesela kurbana karşı çıkıp ta noel kutlamak için hindi kızartan atesitleri görüyoruz. Türkçü atesitleri görüyoruz. Ancak mesele kürtler ve islam olunca tüyleri ürperiyor. Bir şeye karşı olabilirsiniz. Ancak tutarlı olun. Ateistsen ırk din ayrımı yapmayacaksın.Ayrım senin düşüncene tamamen aykırı.

Sitelerde Paylaş

Başlığı adına uygun bir şekilde tartışmalısınız. Ne bu başlıkta, ne de Ateistforum genelinde ırkçılık yapamazsınız.

Başlık takip edilecek, eğer ırkçılık yapıldığı gözlenirse, ırkçılık yapan forumdan uzaklaştırılacak, başlık da kilitlenip tavanarasına atılacaktır.

Bu uygulama salt bu başlığa has değildir. Benzer şekilde gelişmiş tüm başlıklara uygulanmıştır. Bilenler, bilir...

Sitelerde Paylaş

Başlığı adına uygun bir şekilde tartışmalısınız. Ne bu başlıkta, ne de Ateistforum genelinde ırkçılık yapamazsınız.

Başlık takip edilecek, eğer ırkçılık yapıldığı gözlenirse, ırkçılık yapan forumdan uzaklaştırılacak, başlık da kilitlenip tavanarasına atılacaktır.

Bu uygulama salt bu başlığa has değildir. Benzer şekilde gelişmiş tüm başlıklara uygulanmıştır. Bilenler, bilir...

sözlük algılanış anlamı ile ırkçılığa karşıyım fakat ırkını kayırma ırkını korumu ırkından olmuyanla evlenmeme gibi konularda ırkçılıkdan yanayım

ayrıca burası ateist forum dinlere karşı çıkanların forumu bütün baskılara karşı radikal bir duruş sergileyenlerin forumu öyle ise ırkçı düşünenlerde düşündüklerini paylaşabilmeli özgürlük açısından.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...