Jump to content

Kürtler ,nerden geldiler,kimlerdirler?

Recommended Posts

Vermez. Ulusalcılıktan da kapitalizmden de zarar gelmez.

Forumu kurcala azıcık.

Söylediklerinde samimiysen konuyu araştır ve öyle yaz.

Buradayız nasıl olsa, gene konuşuruz.

Kürt sorunu, emperyalizm sorunu, emek-sermaye çelişkisine dayalı sömürü. Bugün bu halde olmamızın tüm sebebi ulusalcılık ve kapitalizm.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 106
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bak aslında Türküm demek suç değil Türk değilim demek suç. Ne demek Türkiye vatandaşı olan herkes Türktür? Sence bu yasa ne kadar doğru? Kürt olana bunu ne hakla dayatabiliriz? Onlar da bu ülkenin sahiplerinden değil mi? Dur diyeceğini tahmin edeyim, Türkiye Türklerindir? Biraz empatiye davet ediyorum, olsaydı da Kürtler egemenliği ele geçirseydi sana da Kürt deseydi sen kabul eder miydin? Sarı kırmızı yeşil bayrağı bayrağım diye sahiplenir miydin? Evet ben de Türküm ama milliyetçilik gibi bir bağnazlığım yok. Gerçekten de bu bağnazlığın dinden farkı yok, milliyetçilik de bir afyon ve sağlıklı düşünmenizi engelliyor.

o son cümlen de cCc Dünya Türktür cCc bizler ırkçı değiliz gibi bir şey oldu.

hmm o yüzden ergenekon tezgahı ile önlerine geleni topluyorlar sanırım..neyse töre cinayeti başlığına görcez demokratları bakalım..

12 eylülden beri ulusalcılık mı geçerli sence??en azından o zamandan beri??

ben çağ atladığımızı sanıyordum..

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kürt sorunu, emperyalizm sorunu, emek-sermaye çelişkisine dayalı sömürü. Bugün bu halde olmamızın tüm sebebi ulusalcılık ve kapitalizm.

Alakası yok.

Bu halde olmamızın baş nedeni düşünsel evreni piç eden İslam zihniyetidir.

Düşünmeyen, üretmeyen ve etik değerlerden yoksun bir insan öngören bir dine mensup olduğumuz için bu haldeyiz.

Kendi kanunlarımızla ve kendi irademizle yaşıyoruz bu ülkede.

Sorun emperyalizmde değil içimizdedir.

Forumu kurcala dedim sana.

Tartışmaları oku.

Sitelerde Paylaş

hmm o yüzden ergenekon tezgahı ile önlerine geleni topluyorlar sanırım..neyse töre cinayeti başlığına görcez demokratları bakalım..

12 eylülden beri ulusalcılık mı geçerli sence??en azından o zamandan beri??

ben çağ atladığımızı sanıyordum..

Sanırım beni AKP'li sanıyorsun. Yeni anayasanın tek getirisi burjuvaz diktatörlüğünün yani ülke yönetiminin CHP'li kemalist burjuvaziden AKP'lilerin safı olan taşra burjuvazisine geçişini sağlamak oldu. Bizim safımız ise onlardan birinin safı asla değil, CHP yada AKP taraftarı olan herkes birer kukla. Ergenekon da ulusalcıların tasfiyesine dayalı. Yani ülke yönetimi adım adım el değiştirdi.

Sitelerde Paylaş

madem biraz da onları eleştiriver bir zahmet :lol: hep ulusalcılara yüklenme..sizi şeriattan tek biz kurtarırız bunu unutuyorusunuz hepiniz..bugüne kadar atatürkçülük falan uygulanmadı bu ülkede.chpyi sakız etmeyin.zaten ben 4 dörtlük bir parti demiyorum ama bu halk adam olmak istemiyorsa zaten partiler vız gelir..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...