Jump to content

Artık Hakimlere Neden Güvenemiyorum?

Recommended Posts

Hangi istatistiklermiş bakayım onlar? Yiyorsa eğer benim daha önceki mesajlarım da verdiğim istatistiklere göz at bakayım.

Hatırlatırsan yaparız.. Hatırlat biraz..

Batının zengin kapitalist ülkelerinin nasıl rezil rüsva olduklarını ben de bilmek istiyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 179
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sadece tartışma adabını anlatır gibi bir kaç döküman,kendimce bir kaç belge,bir kaç delil sunucam sizlere aynen sizinde istediğiniz gibi.

Evvet sayın seyirciler..

Komünizmin ne kadar başarılı olduğuna dair sıkı bir delil geliyor.

Lütfen kemerlerinizi bağlayın ve uçak perona yanaşıncaya kadar kemerlerinizi kesinlikle açmayın.

Sıkı durun, ınınınıııım.

Şu anda inişe geçiyoruz.

Geçtik.

Veeee...

Hemen söylemem tabii; ilk harfi R...

Tamam tamam, ikinci harfi de söyleyeyim bari.

İkinci harf de O...

Üçüncüyü sormayın lütfen.

Bilemediniz değil mi?

Siz düşünedururken biz de bu arada kısa bir reklam arası veriyoruz sayın seyirciler.

Sitelerde Paylaş

Ama illaki kanıt istiyorsanız anlatıyım;bir çok defalar Romanya'ya gitme fırsatım oldu;temas kurduğum hemen hemen her insan ile bu konuları konuştum ve söyleyebilirim ki oradaki insanların hemen hemen hepsi komünist rejimin şuan ki sistemden daha iyi olduğunu düşünüyor.Bu bilgileri etrafımdaki insanlara aktarmaya,etrafımdakiler ile paylaşmaya çalıştım her fırsatta.Her ne kadar benim söylediklerim çok güvenilir olmasa da en azından ben biliyordum gerçeğe en yakın olanı.Çünkü gidip yerinde görmüştüm,yerinde öğrenmiştim bir çok şeyi.Sonra bir şeyler oldu,anti-komünist bir kuruluş olan IICMER isimli bir kuruluşun finanse ettiği araştırmalar sonucu Romenlerin yüzde 60'ının komünist sistemin özlemini çektiğini açıkladı.Hakikaten çok enteresan bir şey olması lazım sizin gibi düşünenler için.Eğer dediğiniz kadar kötü bir sistem ise insanlığın kendisine hakaret ise bu insanlar şimdiki sistemin çarpıklığına dikkat çekerek komünizmin özlemini nasıl dile getirebiliyor?Ortada bir yanlış olduğu kesin fakat bu yanlış bizim değil sizin yanlışınız.

Delile bak hizaya gel. :huh:

Kısmetimize çıka çıka Romanya çıktı iyi mi. :angry:

Ben de sandım ki...

Gerçi sansam ne olacak; komünizm girdiği hangi yerde gelişme, üretim, başarı, ilerleme var ki.

Sağolsun, arkadaş da adeta kendi ayağına kurşun sıkarcasına vere vere en kötü örneği vermiş.

Romanya ve komünizm... :lol:

Ne diyeyim, komünistin Allahı da onları güldürsün!

Allah'ın dogmatikleri...

Özgürlükler bağlamında ha İran'ı savunan bir dinci, gelişmişlik bağlamında ha Romanya'yı örnek gösteren bir komünist...

Arada ne fark var?

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yukarida Romen'ler hakkinda ve bizlerin komunizm hakkinda bir sey bilmedigimizi yazan arkadasin Romanya'ya ilk önce ne zaman gittiginin tarihini rica ediyorum.

Ben de merak ediyorum ama, arkadaşın Romanya’ya ilk önce ne zaman gittiğini yazabileceğini sanmıyorum.

En iyisi çok fazla sıkıştırma garibimi.

Bilirsin, kapana kısılmış bir canlı panik atak yaşar ve çok saldırgan olur.

Biraz sonra hem kendi korkusunu yenmek hem de seni ürkütmek amacıyla ''roaaarrrrr'' diye çığlıklar atarak tırnaklarını gösterirse hiç şaşırma.

Sitelerde Paylaş

Bu arada Romanyada halkın çoğunluğunun komünizmi istemesini hiç yadırgamadım.

50 yıl komünist yaşayan bir halk için daha başka bir sistem, özellilke çalışıp çabalamayı ve rekabeti gerektiren bir sistem istenir mi hiç..

Demek Romanyalıların yüzde 60'ı istiyor.. Ben oranın daha bile fazla olmasına hiç şaşırmam.

Komünizm insanları tembelliğe alıştıran bir rejim.

Yaratıcılığı mükafatlandırmayan bir rejim.

Niye öyle diyorsun ki Hacı?!

Biliyorsun ki Romanya komünizm sayesinde dünyaya bol bol ırıspı ihraç eden bir ülke.

Irıspıların üretimini niçin böyle hakir görüyorsun?!

Çok ayıpladım seni çok!

Sitelerde Paylaş

Yukarida Romen'ler hakkinda ve bizlerin komunizm hakkinda bir sey bilmedigimizi yazan arkadasin Romanya'ya ilk önce ne zaman gittiginin tarihini rica ediyorum.

Daha sonra devam ederiz.

Daha çok beklersin sen Cigi.

Bu zamana kadar dincide hangi dürüstlük gördün ki komünistte göreceksin.

Kendi aklınca göle maya çalmaya kalkıştı ama, tutmadı.

N’apsın garibim, ya tutarsa deyün ister istemez hem geveleyecek hem de ger ger gezeleyecek.

Çok görme komüniste.

Sitelerde Paylaş

Madem öyle bu iletiden sonra 1985 yillarindan 1990 yillarina kadar olan zaman zarfinda ki komunist rejimle idare edilen ülkeleri yazacagim.Daha sonra S.S.C.B dagildiktan sonra ve simdiki durumlarini...

...oralara sirf merakimdan ve insanlarin yasantilarini sistemi görüp arastirmak icin gitmistim.Ayrica bazilarinda calistim.

Ben de gittim gördüm oraları Cigi.

Bizim en bakımsız şehrimiz bile Romanya’nın başkentine beş çeker.

Yahu otoban dedikleri yer Türkiye’nin köy yollarından beter.

Evlerin neredeyse tamamı oldukça bakımsız eski püskü…

Üstelik de başkentte...

Milletin altında moktan taka Rus ladaları…

Hani bizdeki Hacı Muratlar var ya; aynen öyle işte.

Kaldı ki onlar şanslı olanları.

Hatta bu takalarla Avrupa'nın gelişkin ülkelerine gelirler ve o gelişmiş ülkelerin çöpe attıklarını toplayıp ülkelerine götürerek bu eski püskü çöplük eşyalarla ticaretini yaparlar. İyi biliyorum.

Ortalık dilenci ve ırıspı kaynıyor.

Kısacası arkadaş resmen sallamış.

Dinciler nasıl bir yerlerinden uydurma yeteneğine sahipse bunlar da öyledir işte; önce kendi uydurduklarına kendileri inanır, sonra da milleti inandırmaya çalışırlar.

Utanmaz arsız siyasi dogmatikler n'olacak.

Sitelerde Paylaş

Yalniz su yukarida ki sallayan öküz alleyhisselam'in tarih yazmasini biraz daha bekledikten sonra, Romanya, Bulgaristan, Macaristan, Cekoslavakya, Polonya, Dogu Almanya ve Yugoslavya'yi yazacagim.

Yazma be, yazık değil mi emeğine.

Komünistler tıpkı dinciler gibidir unutma; dogmatik, kalın kafalı, çoğunlukla da katır inatlı.

Bazıları da bildiğin kedi kesen düz psikopat.

Mesela buradaki meşhur Freddie...

Şunlara laf mı anlatılır ya.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de yasayan dünyanin gerceklerini bilmeyen, tarih hukuk sosyoloji bilgisi olmayan fakat o konularda zirvalayan komunist bir doktor öyle mi?

Yahu ben gercekten deveymisim.

Tabii ki devesin!

Aç gözlerini artık Cigi ve bil ki…

Yıl olmuş 2011, hala daha dinciler gibi korkunç dogmatik bir yaklaşımla komünizm savunan siyaset riyakarı tipler yaşar bu ülkede.

Hani şu ‘’dinimizde faiz haramdır’’ deyip de çatır çatır faiz yiyen Allahçı tipler olur ya…

İşte aynen öyle.

Gerçekte komünizm çoğunlukla umurlarında bile değildir bunların.

Kapitalist gibi yaşar, ama komünizm savunurlar.

Güvenilmez riyakar tiplerdir bunlar açıkçası.

Boşver takma.

Sitelerde Paylaş

Romanya'ya ilk önce hangi tarihte gittigini neden yazamadin?

Sen ve senin gibi man kafalarin ve hukukun "H" sinden anlamayan komunistleri yasadiklarim, gördüklerim, bilgi ve birikimimlerim ile duvara yapistiririm, bir daha oradan hayatta kaziyamazlar.!

Ancak kendinizi web sayfalari ve linklerler kandirin durun beyinleri gelismemisler.

Sen ve senin gibiler su sanalin nimetlerinden faydalanip sacmalayip zirvalayan kici basi oynak artistlersiniz...

...baska hic bir sey degil.!

Dogduktan sonra kicinda boklu bezi ile sosyalist komunist rejimi algilayip ögrenenin bezini ellerimle degsitirir kicini bir güzel yikardim.

Yav elleme dedik Cigi.

Almancada ‘’wichtigtuerei’’ diye bir kelime vardır.

Manası, ‘’mahsus çıkıntılık yaparak kendini önemsetmek, değerli birisi konuma sokmak çabası’’ dır.

Bunlarınki de öyle işte; ne kadar komünistsen o kadar değerlisin.

Güya...

Bilmiyorlar ki o devirler geçeli çok oldu.

Bunlar son mohikan…

Sitelerde Paylaş

Öncelikle söyleyeyim nickimin içerisinde öküz kelimesi geçiyor diye istediğin gibi öküz diyemezsin bana

Ama sen Cigi’ye ‘’mötten kafalı’’ deme hakkını kendinde pekala bulabiliyorsun öyle değil mi Öküz Aleyhisselam?

E sen bu hakkı kendinde bulabiliyorsan birileri de sana ‘’Öküz Aleyhisselam’’ deme hakkını kendisinde pekala bulabilir.

Adamın sana hakaret ettiği yok bir kere.

Senin rumuzun zaten ''Öküz Aleyhisselam'' öyle değil mi?

Anlamıyorum, nedir bu panik!

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Alintida yazilanlari ve daha fazlasini gerceklestirebilmis bir komunist veya sosyalist rejimin ve ülkenin isminin yazilmasini istiyorum.

Yazsalar ne olacak ki.

Cigi kardeşim, bunlar gerekirse sadece Küba'yı değil, Kuzey Kore'yi bile savunurlar.

Bu, Küba'yı veya Kuzey Kore'yi savunanların bazıları da AKP'nin tetikçisi gazetesi Star'da muhabirlik yaparlar iyi mi!

Hatta bu sözde sosyalistler ( daha doğrusu çakma sosyalistler ) tutarlar bir de can düşmanları liboşlarla ''canımlı cicimli ittifaka'' bile girerler.

Sen daha burada ne gördün ki Cigi.

Su baslikta konu ile ilgisi olmayan komunist ülkelerde gördüklerimi ve yasadiklarimi yazmak istemiyorum cünkú belki sayfalarca yazmak zorunda kalacagim.

Bilmediginiz konularda sap yiyip saman sicip durmayin.!

Ortaligi cok kötü kokutmaya basladiniz.

Heh heh! :lol:

Sen bu sitenin en temiz olduğu zamanlarda geldin dostum.

Bir de eski halini görmeliydin.

Bana inanmıyorsan özelden Hacı'ya veya IFeel'a bir sor istersen.

Sitelerde Paylaş

Hakikaten ben bir türlü önüme cikan hendegi atlayamiyorum.

Geriliyorum geriliyorum muuuu muuuu muuuu diye bagirarak atlamak icin kousuyorum kosuyorum, hendegin basina gelince zink diye duruveriyorum.

Yoksa ben de komunist bir deve miyim?

:lol::lol:

Lütfen kendini bu kadar aşağılama.

İki tür deve vardır unutma:

1- Tek hörgüçlü Arap develeri

2- Çift hörgüçlü komünist develer

----

Bir de ''liberal kisveli Türk develeri'' vardır ki ne sen sor ne de ben söyleyeyim.

Bilmez değilsin hani.

Diğer ''bölücü develer''inse çek kuyruğunu gitsin.

Mevzusunu etmeye bile değmez.

Sitelerde Paylaş

Al Küba,SSCB,ROMANYA,VİETNAM,MOLDOVA...Daha önce de verdik bu isimleri ne oldu ne yaptın ben onları yazdığımda? Kalkıp da bir çift laf söyleyemedin.

Salla salla...

...kalburunu suya daldir daldir salla öküz aleyhisselam.

Su tarihi bir türlü yazamadin neden? Yukarida yazidigin diger ülkeler icinde gecerli.

...Allah aşkına yaz,nooolur...

allah icin hic bir sey yapmam fakat kücücük bir cümle yazarak masallara inananlarin kafasina bir balyoz indireyim belki ayilirlar.

Sene 1985 Romanya'nin baskenti Bükres...

Marketlerin iclerinde neler satildigini merak ediyorum bütün marketleri dolasiyorum.Hangar gibi marketlerin icinde olan raflarda sadece balik konserveleri ve yesil renkte gazozlar dizili.Gazozu icen bin pisman icmeyen bir pisman...

...insanlarin bütün cepleri para dolu.Kayili istif istif.Romanya parasi "LEY"...

-E alacak hic bir sey yok ki ne yapiyorsunuz bu kadar cok para ile...diye soruyorum arkadasima.

-Haklisin tuvalette cok ise yariyor...

Burasi öküz aleyhisselamin gözdesi olan ülkenin baskenti...

Kaldigim kasabalari,gümrüklerini,polislerini, askerlerini,iscilerini, calisma sistemlerini vs. yazmaya gerek yok.

Fakat Sehirlerde olan dört yildizlari olan gercekte tek yildizli oteller ile gece calisanlari en ilginc olanlari...

Otellerin hepsi dolu yer bulmak icin bin takla atmak gerekiyor.Müsteriler mi kimler?

Yüksek rütbeli askerler ve polisler.!Bizim mafya liderleri bunlarin yaninda sevimli kuzucuklar.

Gece iscileri ise yabanci TIR larin güzargahlarinda ari gibi calisiyorlar...

...devletin mazotu, benzini, makinasi ne varsa gece yarisi yok pahasina yabanci TIR lara satiliyor.Fakat hic aksamiyor.

Türk TIR soförlerinin yaptigi insanlik disi hayvanliklari ve o insanlari görenin yüreginin burkulmasi gözlerinin dolmamasi imkansiz.

S.S.C.B. ye gecis yapalim mi?Sinir hemen suracikta cok yakin.Tüh Romanya'ya giderken Bulgaristan'i atladik.

Yahu komunizmi savunan insanlarin geneli bilgisiz,kompleksli, egolu, tembel pespaye, gözü iste akli oynasta olan asalakvari tiplerdir.

Sene 2011 efendim...

...karsima sizin Marx'iniz ciksa cuvalin icine koyar firildak gibi sallarim.Siz kimsiniz?

Dersimizin konusu "Hukuk,bagimsiz yargi, herkes icin esit adalet sistemi"

Hadi bakayim biraz bunu calisin bir seyler ögrenin artik...

...isterseniz ben size ev ödevi vereyim daha iyi olur, cünkü hem bilmez hem dinlemez kompleksliler baslik konusunun icine ettiler.

Hakimler, yargiclar özerk bir yapida, savcilarinda ayni sekilde özerk yapilari var.

Bu ne anlama geliyor?

Hadi karistirmaya baslayin google sayflarini.

Ha ha haaaa.

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sayın cigi,85 yılında türkiyede marketlerin vitrinlerinde çeşit çeşit yiyecek içecek olduğunda herkes her istediğini alabiliyor muydu acaba? Siz burada bir tencere yemek için 250gr kıymayı anca alırken orada millet her öğün tabak dolusu et yiyebiliyordu.Bütün bunları geçtik daha bugün bile burada kimse doğru düzgün et yiyememekte.Senin çarpıtarak söylediğin gibi orada kimse açlık çekmedi,herkes karnını doyura bilmekteydi.Ancak sizin gibi asalaklar vitrindeki çeşitliliğe kanıp aç kalabilir.Sabahtan akşama kadar bakar durursun nasılsa serbestsin vitrine bakmakta,öyle bir özgürlüğün var.

Yakup cemil, orada ki sistem çöktükten sonra çok yoğun bir kapitalist sömürü yaşanmıştır ve insanlar kapitalizmle aç bırakılmıştır.Senin kast ettiğin o işe mecbur bırakılmıştır o insanlar.Buralarda sizin anneniz,kız kardeşiniz,kızınız,bacınız bu işten iyi para kazanmışsa eğer kapitalizmi bu şekilde savunmanızı gayet doğal karşılıyorum,çünkü haysiyet sahibi insanlar olmadığınız çok net bir şekilde belli oluyor bu seviyesizce mesajlarınızdan.

Yerinde duruyor o linkler hacı git bak gözüne sok.

Sitelerde Paylaş

Sayın cigi,85 yılında türkiyede marketlerin vitrinlerinde çeşit çeşit yiyecek içecek olduğunda herkes her istediğini alabiliyor muydu acaba? Siz burada bir tencere yemek için 250gr kıymayı anca alırken orada millet her öğün tabak dolusu et yiyebiliyordu.Bütün bunları geçtik daha bugün bile burada kimse doğru düzgün et yiyememekte.Senin çarpıtarak söylediğin gibi orada kimse açlık çekmedi,herkes karnını doyura bilmekteydi.Ancak sizin gibi asalaklar vitrindeki çeşitliliğe kanıp aç kalabilir.Sabahtan akşama kadar bakar durursun nasılsa serbestsin vitrine bakmakta,öyle bir özgürlüğün var.

Yakup cemil, orada ki sistem çöktükten sonra çok yoğun bir kapitalist sömürü yaşanmıştır ve insanlar kapitalizmle aç bırakılmıştır.Senin kast ettiğin o işe mecbur bırakılmıştır o insanlar.Buralarda sizin anneniz,kız kardeşiniz,kızınız,bacınız bu işten iyi para kazanmışsa eğer kapitalizmi bu şekilde savunmanızı gayet doğal karşılıyorum,çünkü haysiyet sahibi insanlar olmadığınız çok net bir şekilde belli oluyor bu seviyesizce mesajlarınızdan.

Yerinde duruyor o linkler hacı git bak gözüne sok.

Sen bu yazdıklarına inanıyor musun?

İnanıyorsan dünyadaki en saf adamsın. Bak drekinci bile bu konuları deşmek ve kendini rezil etmek istemiyor.

Sen yalnız kaldın.

Bir ara Hallac da senin gibi, Küba ABD'den daha zengin ve uygar lakırdılarını yapardı.. Bayağı ve ciddi ciddi..

Sen ciddi isen, ondan farklı değilsin derim.

Bu iletilerin kime yönelik bilmiyorum ama, gerçekten sen kafayı yemişe benzersin..

Acil şifalar diliyorum.

Sitelerde Paylaş

Ben senin gibi kuru sallamıyorum hacı.Yakın tarihte Mısır'da Afganistan'da Irak'ta Filistin'de biraz daha uzak bir tarihte Suriye'de Falkland Adalarında Somali'de Panama'da Arjantin'de yapılanlar tarih kitaplarında yazıyor hacı.Bu insanların kendi ülkelerinde yapılanlarda aynı sayfalarda.Her şeyden öte kendi ülkende olanları göremiyorsan ve bu şekilde konuşabiliyorsan eğer sen saf değil geri zekalısın.Bunları öğrenme zahmetine katlanmadan burada konuşma gereği duyuyorsanız şerefsiz oğlu şerefsizsiniz.

Sitelerde Paylaş

Ben senin gibi kuru sallamıyorum hacı.Yakın tarihte Mısır'da Afganistan'da Irak'ta Filistin'de biraz daha uzak bir tarihte Suriye'de Falkland Adalarında Somali'de Panama'da Arjantin'de yapılanlar tarih kitaplarında yazıyor hacı.Bu insanların kendi ülkelerinde yapılanlarda aynı sayfalarda.Her şeyden öte kendi ülkende olanları göremiyorsan ve bu şekilde konuşabiliyorsan eğer sen saf değil geri zekalısın.Bunları öğrenme zahmetine katlanmadan burada konuşma gereği duyuyorsanız şerefsiz oğlu şerefsizsiniz.

Senin işkembeden sallamadığına eminim..

Senin bilgin bu kadar..

Nedense ve nasılsa bu sana çok yakışıyor.

Hiç yadırgamadım.

Yalnız şereften hiç bahsetmesen iyi edersin.

Sahip olduğun şerefi burada bizle tartışırken kazandığını hatırlatmakla yetiniyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...