Jump to content

Dinler Neden Efsanedirler....

Recommended Posts

Sen hz:muhammedin yaşamadığınıda iddia etmiş oluyorsun böylece değilmi?

Benim öyle bir iddiam yok.

Çünkü Muhammed'in yaşadığının delili yok.

Ben iddia etmiyorum.

Tarih bilimi Muhammed yaşamıştır demiyor. Muhammed'e hiç atıfta bulunmuyor.

Tarih için öyle birisi yok..

Sitelerde Paylaş

Benim öyle bir iddiam yok.

Çünkü Muhammed'in yaşadığının delili yok.

Ben iddia etmiyorum.

Tarih bilimi Muhammed yaşamıştır demiyor. Muhammed'e hiç atıfta bulunmuyor.

Tarih için öyle birisi yok..

Senin o 150 dolara almış olduğun tarih kitabınıda mutlaka bir ateist yazmışdır.E oda hz:muhammedi kabul etmeyeceğine göre kendinize göre yonttuğunuz tarihi okumuşsundur sen.Zaten aksini okumak bile istemedinki.Göz ucuyla geçdin hep zırvalıklara bak diyerek.

Sitelerde Paylaş

Senin o 150 dolara almış olduğun tarih kitabınıda mutlaka bir ateist yazmışdır.E oda hz:muhammedi kabul etmeyeceğine göre kendinize göre yonttuğunuz tarihi okumuşsundur sen.Zaten aksini okumak bile istemedinki.Göz ucuyla geçdin hep zırvalıklara bak diyerek.

Hacının iddialarına bende temkinli yaklaşıyorum..

Ama birader ciddi ciddi özelliklede Bizans ve Sasanilerin resmi kayıtlarında falan Muhammet ve dört halife ile ilgili belgeler falan olması gerekmezmi yav.

Kayıtlarda Muhammet ve dört halifeler yoksa peki kayıtlarda kimler ve neler var. Heralde Emeviler falan cuk diye biranda ortaya çıkmadı.

Muhammet ve halifeler kayıtlarda yoksa bu muhammedin olmadığına delil olabilmesi için o kayıtlarda başkalarının olması gerekir.

Yani problem muhammetin var olup olmamasındamı yoksa kayıtlardamı..

Kayıtlarda Muaviyeden önceki arap lideri kim mesela, ondan önceki kim..Onlarla ne tür anlaşmalar ve yazışmalar olmuş mesela..

Bu belgelerin bolca Bizans kaynaklarında olması gerekiyor.

Sitelerde Paylaş

Aptal oldukları için buradayım.

Ben beşinci gruba dahil bir ateistim..

Bu konularla ilgilenmeden duramam.....

Aptalları eğitmek benim görevimdir.

Hangi türden oldukları o kadar önemli değil benim için.

Alıntılamak için alıntıladım sadece :)

Tavanarasındaki malum başlığa alacağım :D

Sitelerde Paylaş

Ben dinlerin neden efsane olduklarını en yalın bir mantıkla sizlere açıklamaya çalışıyorum.

Sadece mantık. Yalın, salt mantık...

İki dini ele alalım..

Hristiyanlık ve İslam..

İslam'a göre Hristiyanlık hurafedir, Hristiyanlığa göre ise İslam hurafedir.

Bu durum aslında ikisini de hurafe yapar.

Dinlerin hepsi hurafedir.

Kimler hurafelere inanır?

Kimler inanır Noel babaya..

Çocuklar... 5 yaşı ve altındaki çocuklar ama. Her çocuk inanmaz..

Daha da ötesi...

Hurafelere inananları kimler ciddiye alarak inanır.

Orasını da sizin mantığınıza terkediyorum.

Sitelerde Paylaş

Brokoli sen hakikaten geri zekalı olmalısın!

Bu sayfalar milletin İslam diye bir dini inancı var diye mi varlar?

Allah a savaş mı açtılar?

Burası bütün dinleri ve tanrıları reddeden bir site...daha bunu anlayamadınız bu biiiir.

İkincisi ve en önemlisi, TC nin oksijenine virüs gibi yayılan bir hareket var...bunların zihniyetleri ve ne mal oldukları, ahlaksızlıkları ve kifayetsizlikleri her dakika ele alınıyor, ortaya koyuluyor ve ispatlanıyor bu sayfalarda.

Bu kadar basit gerçeği göremiyor musunuz?

Bana sorarsanız domuz gibi görmektesiniz...yeni doğmuş bir fare yavrusu bile görebilir bunu.

Hurafeci, uyuşuk, anlamsız, rasyonaliteden uzak ve edepsizliğinizi kamufle etmek için konuları olduğundan alakasız yerlere çekmektesiniz.

Bu sayfaları iyi okursan göreceksin ki bu ortam artık kendini tekrar etmektedir...bunun da nedeni yeni kişilerin gelip aynı saçmalıkları sorması ya da ortaya koymasıdır.

Ateistforum ve ateizm dinini kendi bireysel ibadeti ve imanı adına pratik edenler sayesinde değil, din iman adına tanrısına, çevresine şirin görünme adına ona buna bulaşan avantacı, yavşak, kişiliksiz dinciler nedenli varlar.

Anlayacağın günde beş kere domalmandan rahatsız olan flan yok burada...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...