Jump to content

Muhammedin kilina zarar gelmesine Allah izin verir miydi?

Recommended Posts

• İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cevap vermiye değecek bir şey olsa ortada vericem.. Seninkiler soru değil; Sadece itham ve Zan.. Hem Allah'a inanmıyorsun, hemde kafanda kurduğun senaryolar üzerinden yada kendi yorumların üzerinden ithamlarda bulunuyorsun... Kendini geliştir biraz..

Sitelerde Paylaş
Cevap vermiye değecek bir şey olsa ortada vericem.. Seninkiler soru değil; Sadece itham ve Zan.. Hem Allah'a inanmıyorsun, hemde kafanda kurduğun senaryolar üzerinden yada kendi yorumların üzerinden ithamlarda bulunuyorsun... Kendini geliştir biraz..

O zaman aydinlat beni arkadasim..

Muhammed savaslarda Allah tarafindan korunurmuydu??

cevap vermek bu kadar mi zor?

tarihinde Sexy Huri tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hz. Muhammed (s.a.v.) bir insandır ve insan için cami olan kanunlar, onun içinde geçerlidir.. hayatını sebebler üstü yaşamamıştır.. Dönem dönem Allah'ın izni ile gösterdiği mucizeler; Şahsını değil, davasını tasdik içindir.. Ama Resulullah Allah'ın inayeti ve yardımı altındadır.. Yoksa Yetim bir insanın 40 yaşından sonra böyle şeyleri başarabilmesi tesadüf yada şans değildir..

Sitelerde Paylaş
Şahsını değil, davasını tasdik içindir..

Islamin bir cok hadisinde muhammedin cinsel yonden 40 erkek sehvetinde oldugu soylenir.

Bununda sahsi degil, davasini tasdik ile bir ilgisi var mi?

Sitelerde Paylaş
O zaman aydinlat beni arkadasim..

Muhammed savaslarda Allah tarafindan korunurmuydu??

cevap vermek bu kadar mi zor?

sen şuan nasıl korunuyorsan o da korunuyordu hiç merak olurmu artı her ateistin kendisine sorması gereken bir soru

aynanın karşısına geç ve sor ben öldükten sonra ne olacağım...

Sitelerde Paylaş

Sexy Huri

- Hadisler mucize değildir..

- Her söz hadis değildir..

- Senin ZANların gerçek değildir...

Aş biraz kendini... Yavaş yavaş ta olsa seni geliştireceğim bu konularda...

tarihinde Mask tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sen şuan nasıl korunuyorsan o da korunuyordu hiç merak olurmu artı her ateistin kendisine sorması gereken bir soru

O zaman allah tarafindan ozel bir koruma altinda degildi diyorsun. yoksa yanlis mi anladim?

Sitelerde Paylaş

bir kere sen kafanda yanlış tasarıma sahipsin hurilerin cinsiyeti belli değildir özel korumaya

gelince bu çok önemli değil çünkü seni de ilgilendiren bir konu değil benide çünkü Hz.Muhammed (a.s.)

risaletini tamamlamış ve hak adına herşeyi öğretmiştir önemli olan onun öğretilerini anlamak ve insan olabilmektir.

Sitelerde Paylaş

Ölümü tekelinize mi aldınız arkadaşım. Bu insanlar öleceğini bilmiyormu sanıyorsun. İleride hasssiktir ulan hakkatten ölünüyomuş diye şaşırıracaklarını mı düşünüyorsun.

İslam insanın korkuları üzerin kurulmuş bir dindir. Cayır cayır yakmalar, deri değiştirmeler, zakkumlar, irinler, ateşten dağa tırmandırmalar bunlar tehtit değil de nedir.

Ölüm den sanki sen muafmışsın, o senin allahına inanmayanlara verilmiş bir cazaymış gibi konuşmaya utanmıyormusun.

Sitelerde Paylaş
bir kere sen kafanda yanlış tasarıma sahipsin hurilerin cinsiyeti belli değildir özel korumaya

gelince bu çok önemli değil çünkü seni de ilgilendiren bir konu değil benide çünkü Hz.Muhammed (a.s.)

risaletini tamamlamış ve hak adına herşeyi öğretmiştir önemli olan onun öğretilerini anlamak ve insan olabilmektir.

Kivirma simdi..

onemli olmasada cevaplanmasi gerekn bir soru..

Muhammed Allah tarafindan melekler araciligiyla koruma altinda degildi demeye getirdin, baktin isin suyu cikiyor, hemen oryantala vurdun isi.

konumuz huriler mi ki hemen hurileri gundeme getirdin?

hurileri falan bir kenara koyalim. cinsiyetlerini baska bir konuda konusruz..

Sen simdi muhammedin korunmasindan bahset.. Allah tarafindan Ozel olarak korunuyor muydu yoksa korunmuyor muydu?

Sitelerde Paylaş
bir de mormonlarla ilgili bir başlık açszaydınızda sizin samimiyetineze inanabilseydim sayın s.huri

saygılarımla

ne alaka simdi bu?

konuda kiviran kivirana. birisi konuyu hurilerin cinsiyetine saptirir, oteki durduk yere mormonlardan bahseder.. adam gibi konusamiyor musunuz siz?

sorulara cevap verme yeteneginiz yok mu?

her actigim konuda boyle can cekismek zorunda misiniz?

Sitelerde Paylaş
dikkat et benimle cehenneme girmeyesin sonunda :)

"Islam, içinde bomba olduğu söylenen kapalı bir kutu gibidir. Merak edip açmaya çalısan kişinin elinde patlayacağı sanılır. Oysa kutunun içinde bomba değil, kişinin kendi beyninde yarattığı batıl bir korku hapsedilmiştir.."

bomba islam değil onu anlamayan beynin bence

islam ne diyor

Allah'a ve peygambere iman kitaplara meleklere iman kitaplara iman ahirete iman.....

iyi insan olacaksın

hırsızlık yapmayacaksın

dedikodu yapmayacaksın

haset davranmayacaksın

helalinden kazacaksın

insanlara yardım edeceksin

kendin için istediğini kardeşin için de isteyeceksin

adam öldürmeyeceksin

fuhuş yapmayacaksın

sevgi insanı olacaksın kimseyi hor görmeyeceksin

sahip olduklarınla kibirlenmeyeceksin

haksızlık etmeyecek zulm etmeyecek zulme seyirci olmayacaksın

çalışacaksın ilim öğreneceksin

fakiri doyuracak hor görmeyeceksin

içki içmeyecek uyuşturucu kullanmayacaksın

rüşvet almayacaksın

himseye haksızlık etmeyeceksin

yahu sabaha kadar yaz yaz bitmez iyilik adına ne varsa bu dinde ama kafası basmayanlar bir kaç uydurma hadis ve

o günün şartlarına hitap eden bazı ayetleri anlamaktan aciz bir şekilde heva ve heveslerine kapılarak

inkara yöneliyor Allah selamet versin ne diyeyim

Sitelerde Paylaş
bomba islam değil onu anlamayan beynin bence

islam ne diyor

Allah'a ve peygambere iman kitaplara meleklere iman kitaplara iman ahirete iman.....

iyi insan olacaksın

hırsızlık yapmayacaksın

dedikodu yapmayacaksın

haset davranmayacaksın

helalinden kazacaksın

insanlara yardım edeceksin

kendin için istediğini kardeşin için de isteyeceksin

adam öldürmeyeceksin

fuhuş yapmayacaksın

sevgi insanı olacaksın kimseyi hor görmeyeceksin

sahip olduklarınla kibirlenmeyeceksin

haksızlık etmeyecek zulm etmeyecek zulme seyirci olmayacaksın

çalışacaksın ilim öğreneceksin

fakiri doyuracak hor görmeyeceksin

içki içmeyecek uyuşturucu kullanmayacaksın

rüşvet almayacaksın

himseye haksızlık etmeyeceksin

yahu sabaha kadar yaz yaz bitmez iyilik adına ne varsa bu dinde ama kafası basmayanlar bir kaç uydurma hadis ve

o günün şartlarına hitap eden bazı ayetleri anlamaktan aciz bir şekilde heva ve heveslerine kapılarak

inkara yöneliyor Allah selamet versin ne diyeyim

Heh simdi avatarimi konusman bitti, imzama geldi sira..

ya ilk mesajimda ki sorum?

o ne zaman cevaplanacak?

Oryantalda muslumanlarin ustune adam tanimam. ne de olsa arap gelenegi..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...