Jump to content

Muhammedin kilina zarar gelmesine Allah izin verir miydi?

Recommended Posts

Ölümü tekelinize mi aldınız arkadaşım. Bu insanlar öleceğini bilmiyormu sanıyorsun. İleride hasssiktir ulan hakkatten ölünüyomuş diye şaşırıracaklarını mı düşünüyorsun.

İslam insanın korkuları üzerin kurulmuş bir dindir. Cayır cayır yakmalar, deri değiştirmeler, zakkumlar, irinler, ateşten dağa tırmandırmalar bunlar tehtit değil de nedir.

Ölüm den sanki sen muafmışsın, o senin allahına inanmayanlara verilmiş bir cazaymış gibi konuşmaya utanmıyormusun.

tek kelime saçmalıyorsun kafandaki sorular seni mahvediyor eee yaratıcı sana akıl vermiş doğru yol için de rehber göndermiş

bak iyi insan olur ve huda ya tabi olursan geldiğin yere cennete dönersin diyor ama şeytana uyarsan onunla beraber cehenneme

bu tehdit değil sadece yaptıklarının sonucudur.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heh simdi avatarimi konusman bitti, imzama geldi sira..

ya ilk mesajimda ki sorum?

o ne zaman cevaplanacak?

Oryantalda muslumanlarin ustune adam tanimam. ne de olsa arap gelenegi..

ben sorunun cevabını verdim ama sen algılamakta sıkıtı çekiyorsun sanırım

Sitelerde Paylaş
ne alaka simdi bu?

konuda kiviran kivirana. birisi konuyu hurilerin cinsiyetine saptirir, oteki durduk yere mormonlardan bahseder.. adam gibi konusamiyor musunuz siz?

sorulara cevap verme yeteneginiz yok mu?

her actigim konuda boyle can cekismek zorunda misiniz?

Aslında çok alakalı. Hasbelkader ateist olmuşsunuz da başımıza kalkıyorsunuz... islamiyetle ile ilgili bulduğunuz her şeyi getiri.ornsunuzda iki gündür tüm gazetelere manşet olmuş bir konuyu tartışmıyorsunuz. Neden? Hristiyanlara laf kondurtmuyormusunuz yoksa. islam dışındaki dinlere karşı bir zaafınız mı var...

Külahımın ateisti...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Ölümü tekelinize mi aldınız arkadaşım. Bu insanlar öleceğini bilmiyormu sanıyorsun. İleride hasssiktir ulan hakkatten ölünüyomuş diye şaşırıracaklarını mı düşünüyorsun.

Aynen öyle olacağını düşünüyorum.. Öleceğini bilmek farklı, öleceğini idrak etmek farklı.. İnsanların çoğu bu idraktan yoksundur ve günü geldiğinde eyvah neyapacam şimdi diye kıvranırlar ama iş işten geçmiştir.

Sitelerde Paylaş
Aslında çok alakalı. Hasbelkader ateist olmuşsunuz da başımıza kalkıyorsunuz... islamiyetle ile ilgili bulduğunuz her şeyi getiri.ornsunuzda iki gündür tüm gazetelere manşet olmuş bir konuyu tartışmıyorsunuz. Neden? Hristiyanlara laf kondurtmuyormusunuz yoksa. islam dışındaki dinlere karşı bir zaafınız mı var...

Külahımın ateisti...

saygılarımla

dinlerin hepsi uydurmadir.. herhangi bir dine inaniyorsam senin gibi olayim..

ateistde degilim..

sadece Ataturkcuyum. benim peygamberim Hz Ataturk (sav)

Sitelerde Paylaş

Külahımın ateisti...

saygılarımla

bunlarda misyoner olabilirler onlar tarafından finanse ediliyor da olabilirler

Sitelerde Paylaş
Muhammed onca savaslar yapmis.. her seferinde de kendisini ve ordusunu Allah'in korudugunu savunmustur.

Sizce Muhammedin yasarken kilina bile zarar gelmesine Allah mani olur muydu? yoksa savaslarda oldurulme imkani var miydi?

Muhammed'in bizzat katıldığı savaş sanıldığı kadar fazla değildir..Ve bu savaşlarda sıkı şekilde korunmuştur adamları tarafından..Bir liderin savaşlarda ölmesi çok nadirdir..

Selam..

Sitelerde Paylaş
dinlerin hepsi uydurmadir.. herhangi bir dine inaniyorsam senin gibi olayim..

ateistde degilim..

sadece Ataturkcuyum. benim peygamberim Hz Ataturk (sav)

Ateist olmadığınız her halinizden belli... Benim gibi olduğunuz an bugününüzden utanırsınız ama...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Muhammed'in bizzat katıldığı savaş sanıldığı kadar fazla değildir..Ve bu savaşlarda sıkı şekilde korunmuştur adamları tarafından..Bir liderin savaşlarda ölmesi çok nadirdir..

Selam..

Al iste bir kivirtam daha..

kardesim sorumda muhammed diger askerler tarafindan mi korunuyordu diye sordum?

Muhammed allah tarafindan korunuyor muydu?

Sitelerde Paylaş
bunlarda misyoner olabilirler onlar tarafından finanse ediliyor da olabilirler

Burada misyoner falan yok, buradaki hemen herkes geçmişte müslümandı... Sorulara cevap verin saçma spekülasyonlar yerine...Hıristiyanlık da bir teizm türüdür ve islamiyetten hiçbir farkı yoktur; tarihte törpülenmesi dışında..

Sitelerde Paylaş
Put nedir sizce? Paganlar da putun kendisine değil onun temsil ettiği arkadaki güce taparlar... Temelde tanrı inancının bundan farkı ne?

put mesala sen ateist felsefeyi ortaya atan adamın görüşlerini alır ve ona iman edersin ya işte o adam senin putun olur

yani yaratıcıyla arana koyduğun herşey olabilir

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...