Jump to content

Gelecekte ne olacak bu ülkenin hali ?

Recommended Posts

cigi abimizin de dediği gibi ;

islam hurma cumhuriyetine geçiş yapıyoruz tüm müslüman olan ve aralarında kardeş olanlara duyurulur ve hayırsız, uğursuz olsun.

islamcılarla şaka olmaz, hayatı fazla ciddiye alırlar. ama anlamazlar ki islamın kendisi alay ediyor kendileriyle :D

yok öyle yavma ! örgütLENİN ! :D Örgütleneceğiz umarım. O kadar da kolay olmayacak bu baskının devam edilegelmesi...

İnsanlardan bizimle aynı görüşte -veyahut cephede diyelim- olanların sayısı da bayağı fazla.

Böyle kompleksli ve takıntılı başbakanla biraz alay etsek tahtından ağlayarak iner zaten. Önceki olayları biliyoruz. Anca

mahkemeye veriyor. Ali benim oyuncağımı kırdı o yüzden onu öğretmenime söyledim gibi salakça şeyler .

Zaten tüm değerlerimizi de ayaklar altına aldı bir güzel, rezil etmeyede devam ediyor sağolsun, araplara yalakalık yapmaya

devam ediyor, adam gaz almaktan hoşlanıyor. Ne kadar da dürtüklenme manyağı ya :D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 65
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

esprii ve ironiyi anlayamamış arkadaş baktım iletilerine

bu arada forumun eskileri bi başka oluyor

eskilerden ebucehil sevgiler pante.

Yok, anladım :)

Hayal olmadığını belirttim sadece.

Türkiye'nin kültürü, örfü, adeti başka.

Baskın olabilecek nitelikte.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

serare işte ben bu yüzden senin minnet tarzına tükürmüştüm kız :D

türküm demeye midesi kalkanların minneti böyle oluyor..

Hangi yüzden?

Soruyu yanıtlıyorum, gelecekten gördüklerimi yazıyorum diye mi :)

Sevgiler canım benim :)

Sitelerde Paylaş

Not: ''Almasınlar.60 yıl daha oyalasınlar alcaz diye hatta.Sorun değil.'' demiş biri;

Bekletirler sanıyor işte aklınca o kadar sene dokunmadan; istedikleri bu toprakların sahip olduğu zenginlikken.

Sanırım Türkiye dünyanın en değerli ülkesi.Amerika'nın, İsrail'in,Avrupa'nın gözü hep Türkiyede.Bir Araplar bizim dostumuz, arkamızdan iş çevirmez.Tarihe bakınca kazıklarını görüyoruz ama sizin beyniniz Arap endeksli olduğu için bunları anlamanız beklenemez tabi.

İslam birliğinin dünyaya barış, huzur, adalet getirceğine inanan birisiniz sonuçta.Fazla birşey beklememek lazım.

Sitelerde Paylaş
eskilerden ebucehil sevgiler pante.

Sevgi bizden ebucehil-ateislight.

Sizse beklemekten söz ediyorsunuz, hayat hep aynı kalacak, dünya hiç değişmeyecek sanıyorsunuz. Türkiye kadar zenginliğe sahip olan bir devletin öylece beklemesi demek, ölüm fermanını kendi elleriyle yazması demek.

Dünya değişiyor, biz de değişiyoruz Benist.

Ama sen çok farklı değişimlerden söz ediyorsun.

Sanki "Hadi durmayalım, İslam Birliğini kuralım, Doğu ülkeleriyle birleşelim. Bunu yapmazsak bizi yutarlar. Yaparsak dünya lideri oluruz." der gibisin.

Asıl tehlikeli olan da budur. Kimse bizi yutamaz merak etme. Bu tür korkularla Türkiyenin eksenini de kimse Araplara kaydıramaz.

O ülkelerle birlik olduğumuzda yutuluruz asıl.

Başbakan sıkıştırılsa belki de diyecek ki "Yahu ben AB'ye karşı blöf yapıyorum, alsınlar diye. Öyle bir niyetimiz yok aslında"

Ama gel gör ki tabanının İslamcı olanlarının hayalinde bu vardır. Temelinde de yurtseverlik ve halkçılık yoktur. Yani vatanını ve halkını düşündüğü için değil, İslam'ın kafalarına kazdığı dünya egemenliği içindir. Böyle bir macera da içinde yer alanları bitirir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...