Jump to content

Profil resimlerini göremiyorum.

Recommended Posts

Forumun logosu falan görünmüyor dengesiz bir görüntü oluşuyor düzeltilebilecek bir şey ise neden bunu istemem önemsiz olsun. Bende zaten düzeltin diye bastırmadım sadece görünmüyor ilgilenirseniz sevinirim dedim. Sorunuma bir çözüm getirmediğin halde senin buraya sadece yazmak için yazman benim bir ricada bulunmamdan daha mı önemli ?

tarihinde quantum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

Önceden profilimizden avatar yüklediğimizde istediğimiz resmi otomatik boyutlandırıp sorun çıkarmadan değiştiriyordu . Şimdi ise avatar yüklemek istediğimde otomatik boyutlandırma aktif olmasına rağmen resmin boyutu büyük hatası verip yüklemiyor .

Sitelerde Paylaş
  • 10 months later...

Şimdi de yeni bir konu açamıyorum yeni konu açamazsınız diyor neden beni bulur da trolleri bulmaz bu sorunlar :huh:

Konu açabilmek için en az 20 tane ileti yazmış olman gerekiyor. Senin 16 iletin olduğuna göre 4 tane daha yazarsan, başlık açabilirsin.

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler aklıma gelmişti bu ama yeni kayıt olan troller nasıl açtı?Demek akıllılık edip 10 mesaj kastılar vay be :huh:

O dengesiz veletler heryere resim yapıştırıp 20 iletilik kotalarını doldurdular.

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...