Jump to content

Peygamber kapınızı çalsa...

Recommended Posts

Ey müslümanlar, merak ediyorum.

Eğer peygamber kapınızı çalsa, "ben muhammed, ziyarete geldim" dese.

Kapıyı hemen açakmısınız? Yoksa "nolur bir dakika" diyip, telaşla etrafınızamı bakınacaksınız?

Sehpa üzerindeki gazete ve dergileri koltuk altınamı atacaksınız?

Dolaplarınız üzerindeki biblolarınızı, heykelciklerinizi çekmeceleremi saklayacaksınız?

Buzdolabınızdaki coca colaları, fantaları lavaboyamı dökeceksiniz?

Müzik setinizin üstünümü örteceksiniz?

Televizyonunuzu camdan aşağımı atacaksınız?

Duvardaki resimlerinizi sobada yakacakmısınız?

Yoksa şu an bu yazıyı okuduğunuz bilgisayarı boynunuza asıp çatıdan aşağımı atlayacaksınız?

Gerçekten bilmek isterim

Eğer peygamber kapınıza gelse

Neler yapacaksınız.

tarihinde TunBagaTarhan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok mantıklı harika bir fikir.

Bide şunuda eklemek istiyorum muhammed gelse karınızı kızınızı saklarmısınız ?

Malum muhammed bu.

Kendi evlatlığının karısı ile evlenmiş...

tarihinde OffSpring tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

başımın üzerinde yeri vardır...

seni doğru anlayamadık ve anlatamadık derdim...

evimdeki ve hayatımdaki lüks sayılabilecek şeyler yüzünden utanırdım...

dünyada bunca yoksulluk açlık varken bunlara nasıl sahip olabildim...

Sitelerde Paylaş

başımın üzerinde yeri vardır...

İki yüzlü olmanın alemi yok madem düşüncen fazla lüks içinde yaşadığın yönündeyse birilerinin kapına dayanmasını niye bekliyorsun ki?

Sitelerde Paylaş

Nesini anlayacaksın ki? :)

Yiyip içip yan gelip yatıp karı kızla gönül eğlendirmek ve kaynak bitince de o kabile senin bu kabile benim eşkiyalığa çıkmak pek de karmaşık bir iş değil.

Bunları ayıdan aslana, filden domuza her türlü hayvan yapabiliyor zaten.

Sitelerde Paylaş

Ey müslümanlar, merak ediyorum.

Eğer peygamber kapınızı çalsa, "ben muhammed, ziyarete geldim" dese.

Kapıyı hemen açakmısınız? Yoksa "nolur bir dakika" diyip, telaşla etrafınızamı bakınacaksınız?

Sehpa üzerindeki gazete ve dergileri koltuk altınamı atacaksınız?

Dolaplarınız üzerindeki biblolarınızı, heykelciklerinizi çekmeceleremi saklayacaksınız?

Buzdolabınızdaki coca colaları, fantaları lavaboyamı dökeceksiniz?

Müzik setinizin üstünümü örteceksiniz?

Televizyonunuzu camdan aşağımı atacaksınız?

Duvardaki resimlerinizi sobada yakacakmısınız?

Yoksa şu an bu yazıyı okuduğunuz bilgisayarı boynunuza asıp çatıdan aşağımı atlayacaksınız?

Gerçekten bilmek isterim

Eğer peygamber kapınıza gelse

Neler yapacaksınız.

uğur arslandan gaz almışsın sen dostum :D

buyrun biraz hüzünlenin.

Müslümanken ağlardım bunu dinleyince.. :(

Şimdi keh keh. Herşey yalan. Woken up from the senseless dreams.

tarihinde Zerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

uğur arslandan gaz almışsın sen dostum :D

Evet iyi tespit. Buna benzer bir videoda dinledim bu konuda yazdıklarımı, sözler aynı ama video bu değildi.

Geçen gün Hizbullah sanıklarıyla röportaj yapıyorlardı. İçlerinden biri 'Pişman olacak hiçbirşey yapmadım, dinim ne dediyse onu yaptım, islamda pişmanlık yoktur' demişti.

Aslına bakarsanız bugün ülkenin karşı çıktığı bu hizbullahçılar, islamı tam anlamıyla yaşayan gerçek müslümanlardır. Kuranı okuyan herkes görürki, islam zaten gayrimüslimlerin görüldükleri yerde öldürülmelerini teşvik ediyor.

Bu olayın bu konuyla bağlantısına gelince, Gerçek müslümanın yukardaki hizbullahçılar gibi olmalı, gerçektende

müzik dinlememesi

yabancı gavur kitapları okumaması

gavur filmleri izlememesi

gavur icatlarını kullanmaması

suret resmi yapmaması

suret resimlerini duvarına asmaması, gördüğü yerde kaldırması

kendine yabancılardan dost edinmemesi

kuran ve peygamber tarafından şart koşulmuştur. O peygamberki 'ressamlar cehennemde ilk yanacaklardır' demiştir.

bunlar yazılı ve biliniyor iken, bugün bütün müslümanların BIRAKIN SURET RESMİNİ gavur icadı youtube den VİDEO izlemeleri ne garip değilmi.

Bugün Nur Cemaati önderliğinde modernleşen müslümanlar aslına bakarsanız islamdan uzaklaşan müslümanlar. Gerçek müslümanlar ise resmi müziği heykeli bırakmış, tamamiyle kuran için yaşayıp onun için adam öldüren hizbullahçılardır.

Bu konuyu belki bir iki müslüman okurda farkına varır, ya hizbullahçı olur yada ben müslümanım demeyi bırakır diye açtım. İslam tartışılmaz, ya söyleneni yaparsın ya bırakırsın.

Sitelerde Paylaş

Muhammed mezarindan kalksin yapacagi ilk is Turkiyedeki Muslumanlarin %90inin kellesini kesmektir.

Adam bi bakacak Turkiye denen yerde Islam Islamliktan cikmis, ne ruh , ne cebrail, ne adem, ne havva, ne carsaf vs kalmis, verilmesi gereken cezalar baska anlamlara cekilmis. Yani simdi Muhammedin eseri olan bu dinin icine eden bu gruhun kellesini Muhammed almazmi? Onun icin sakin kapiyi acmayin derim.

Sitelerde Paylaş

hemen koşarak kapıyı açarım

lazım gelen her hürmeti meydana getirmek için elimden düşüncemden aklım ne geliyorsa yaparım

hatta coca cola ikram ederim.[/b]

Ya Reslüllah sizin vefat tarihinizden 15 asırgeçtiği halde bu cocacola sizi hiç unutmadı..

Müslümanlardan daha fazla sizi anıyor her eve sizin isminizi tesbihiniz yaparak giriyorlar müslümanlardan daha fazla sizi isminiz zikrediyorlar.. Siz gerek inkar edenler üzerinizdeki tesiriniz çok açıkça görülüyor sizin Peygamber olduğunuza delil mi arasınız işte Siz tüm zıtları bile kendinize çekiyorsunuz.. bunlar sizi anmakatan bir an geri kalmıyorlar

çokta güzel bir mamul meydana getirmişler afiyet ile içiyoruz !

Ya resulüllah sizin kilisedeki puta hiç dokunmadığınız biliyoruz

sizin aleyhide olduğunuz İnsan putu olduğu dışardaki heykeler onları bir arması olduğunu o heykelcikleri kulannarak kendilerini taptırdıkları için o heykelleri kırdığınızı biliyoruz.. Siz ve getirdiğiniz Dinin bedaiyin: Güzel şeylerin aleyhide olmadığınızı çok iyi biliyoruz.. nasıl bunlarda bu odayı şenlendirmişmidir

sıhatı zevkimiz yerinde midir ?

ya resulüllah Kilide çok güzel hazreti isanın resimleri vardır ?

siz her kesin koruyucusu olduğunuz gibi Hıristiyanlığında koruyucu olmuşsunuz siz olmasaydınız bugün alemi hıristiyanlık yoktu

siz köpek ve resim giren eve melek girmez hadisinizde.

bahsettiğiz evin: taştan tuğladan betandan yapılan ev olmadığını

hadisi şerifinizdeki EVİN: mümin kalbi Allahın evidir.. hadisi Şerifinizdeki ev olduğunu Çoğu inanlarımız anlamadı..

bunlar geri kafalı dendi..

ama ya resuüllah onlar dönmediler bunlar dinsizliğin moda olduğu deviri idrak ettiler sizden dönmediler içler kan ağladı ama dönmediler

müslümanların ne taatleri ne badetleri var hiç bir şeyleri yok

yalnız bu halleri var dönmediler ne olur bizlere merhamet et dargınlığın geçsinde düştük kalkalım yine ilimelre mevzu sanatlara model verlim dünyaya huzurla yaşatalım

tarihinde KomicalParadox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bundan 10-15 sene evvel Fadime Şahin adında bir kız vardı tarikatçilerin içine düşmüş

mahkemede hakime olayı anlatırken 'Rüyamda peygamberin ayağını yıkadığı suyu içtiğini..' söylüyordu. O sözler beynime öyle işlemişki bugün hala hatırlıyorum.

Rüyasında keyifle ayak suyunu içtikleri adamın gerçeğini görünce neresinden ne içerler onuda merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Hiç üzülme. Sahip oldukların ne ki? Deryada damla bile değildir.

Arap şeyhlerinden sana asla sıra gelmez. Rahat ol.

Sitelerde Paylaş

Yav sanki herkes luks icinde yasiyorda bu bedevi luksten nefret ediyor gibi anladim ben buraya kadar okuduklarimdan, islamin anlattigi mhmd kadar skinin keyfine duskun adam yok yine islamin anlattigina göre hatice ile evlenirken kayinpederi ikna etmek icin baya bir demlenmisler beraber yani icki konusunda da Ömer psikopati olmasa mhmd icin sorun yok su anda kimsenin evindede onunki kadar cariye yok muhtemelen iki kadeh atar cikardi benim evden.

Olsaydi ile ölseydi ile cocuk korkutur gibi sizlanmalarinda hic mi hic anlami yok, adam yasadi denildigi tarihte yasadigina dair kanit yok en azindan benim yapacagim belli iki poz resmini cekerdim ne yapacaksin ki? Geldi diye Islam denen garabet dogrulanmis mi olacakti?

Sitelerde Paylaş

yazılanları okuyorum da çok üzülüyorum.Kendilerine,düşüncelerine,yaşam tarzına saygı gösterilmesini isteyen ateist arkadaşlarım aynı şeyleri inanan insanlar için neden istemezler ne yaman çelişkidir bu.Yazılarda bolca Hz.Muhammed'e hakaret ediliyor. İçki konusunda bir düzenleme yapıldığı zaman bunu kendi yaşam tarzlarına hakaret,müdahale olarak gören arkadaşlar benzer şeyleri kendileri gibi düşünmeyenlere yapmaktan da çekinmiyorlar. o zaman na farkımız kaldı birbirimizden niye eleştiriyoruz birbirimiz ?

konuya gelirsek, enterasan bir soru içiersinde haklılık payıda yok değil. Bu soruya cevap verebilmek için öncelikle

Allah'a inanmakla, Allah'a iman etmek arasındaki farkı bilmek gerekiyor.İnanmak ile iman etmek farklı şeylerdir.Ateist arkadaşların eleştirdiği büyük kısım Allah'a inanan kesim olduğu için büyük yanılgı içine düşüyorsunuz. Şöyle örnek vereyim; Şeytanda Allah'a inanıyor, şeytanın Aallahın huzurundan kovulması ONU İNKAR ETMESİNDEN KAYNAKLANMIYOR. Kibrinden kaynaklanıyor, verdiği emire uymamaktan dolayı lanetleniyor.Bugün birçok insanda olan o kibir yüzünden lanetleniyor.

Bu nedenledirki biz inanan insan ile iman eden insanı ayırmamız gerekiyor.Bu konuya muhattab olan kesim inanan kesimdir.İman eden gerçek bir müslüman da o eleştirdiğiniz şeyleri zaten bulamasınız.

Sitelerde Paylaş

keremes bir acıklama yapayım ozaman. gecen arkadasımla konusurken son peygamber muhammet degılmı dedım az kalsın dayak yıyordum peki dedım ona sen budaya hz buda dıyormusun hayır dedı işte ınanc bu.. musluman gerçek olanın kendı ınancı oldugunu sanıyo ve kımsenın dınıne saygı gstermıyo

Sitelerde Paylaş

keremes bir acıklama yapayım ozaman. gecen arkadasımla konusurken son peygamber muhammet degılmı dedım az kalsın dayak yıyordum peki dedım ona sen budaya hz buda dıyormusun hayır dedı işte ınanc bu.. musluman gerçek olanın kendı ınancı oldugunu sanıyo ve kımsenın dınıne saygı gstermıyo

İyiyi ya benimde söylemek istediğim buydu. Bu her iki kesim içinde böyledir.Hakarete varmadığı sürece insanlar istediğini söylemekte serbest olmalılar karşılıklı olarak tabi.Örneğin Peygamber efendimizin amcası bilindiği üzere imansız ölmüştür. Hasta yatağında peygamber efendimiz onu ısrarla müslüman olmaya davet etmiştir ama inançsız ölmüştür.Bu olaya istinaden dinde zorlama yoktur diye ayet inmiştir. Bazı müslüman arkadaşlar bu ayeti unuturak karşı tarafa saygı göstermiyor ama aynı şekilde ateist arkadaşlarında pek saygılı olduğu söylenemez.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...