Jump to content

Eğer herkes ayetlerin dediğini yapsaydı nasıl bir dünya olurdu?

Recommended Posts

Ayrıca Kuran'daki gerçek dini incelemek isteyenler için :

http://www.kurandakidin.net/

İnsanların uygulamalarının arkasına saklanmaktan vazgeçip, yüce Rabbimiz ne diyor ona bir bakın.

Ama hiçbir ortak koşmadan, ayetlerin apaçık anlamlarını eğip bükmeden ve ayet cımbızlamadan...

Olağanüstü bir mutluluk, haz ve zenginlik medeniyetini, barış dünyasını istediğini göreceksiniz.

Hiç kimsenin tek bir kötülük dahi yapmadığı bir dünya...

Yeter ki cesur olun ve dogmalarınızın sizi esir almasına izin vermeyin. Daha da önemlisi kötülüğün size baskın çıkmasına izin vermeyin.

Selam ve sevgiler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

eline gönlüne Imanina saglik,

cok güzel ayetler yazmisin hepsini kopya yaptim .

hep devam et

tevbe

33 O'dur, dinini bütün [bâtıl] dinlere karşı üstün kılmak üzere hidayeti ve hak dini [yaymak göreviyle] Elçisi'ni gönderen; Allah'tan başkalarına tanrılık yakıştıranlar bundan hoşlanmasalar da.

Sitelerde Paylaş

Çok eğlenceli bir başlık olmuş...

Herkes Allah`a ve ayetlere inanıyor dediklerine de harfiyen uyuyor:

Cinayet diye birşey yeryüzünde kalmazdı

Hırsızlık diye birşey de....

Dolandırıcılık da tarih olurdu.

Yalan söyleme, iftira atma ve kötü söz söyleme de....

Savaşlar ortadan kalkardı.

Yeryüzünde şiddetin her türlüsü kaybolurdu.

Faiz-tefecilik vb. başkalarına zarar vererek kazanma olmazdı.

Ekonomik girişim özgürlüğü ve mülkiyet hakkı olurdu.

İnsanlar birbirleriyle selamlaşmadan geçmeyecek kadar birbirlerine saygılı olurlardı.

Tüm dünya ülkeleri elele verir, sadece insanlığa daha iyi bir dünya oluşturmak için yarışırlardı.

Dünya tek bir ülke gibi olur, dolaşım, yerleşme özgürlüğü tüm dünyada en üst seviyede olurdu.

Zina olmayacağı için her çocuk aile ortamında doğar ve büyürdü.

Özel şirketler vb. güçler sadece kendilerinin değil, tüm insanların çıkarını ve hazzını düşünür , bu doğrultuda güzellikler üretirlerdi.

Dünyanın en fakir insanı bile 5 yıldızlı otellerde haftalarca tatil yapabilirdi.

Bilimde, teknolojide, sanatta ve demokraside şimdi bile hayal edemeyeceğimiz kadar ilerlenirdi.

Tüm insanlar hem kendilerinin, hem de tüm dünyanın "gerçek çıkarları" doğrultusunda yaşar ve yardımlaşırlardı.

Tabiat korunurdu.

Hastalıkların,sakatlıkların ve hatta yaşlanmanın büyük ölçüde önüne geçilirdi.

İyilik, huzur,mutluluk ve maddi-manevi tüm zenginlikler-konfor her yeri kaplardı.

Bu dünya cennetimsi bir hale getirilir, ahirette de kazananlardan olunurdu.

Not : Bu yazım, Kuran Araştırmaları Grubu'nun "Yaşamın İçinden Dini Yazılar" adlı kitabında da yayınlanmıştır.

yasaminicindendiniyazilsn6.th.jpg

Selam ve sevgiler.

Cinayet, bazen aklın öldürülmesidir.

Hırsızlığın en büyüğü aklın çalınmasıdır,

Dolandırıcılık zaten akıl ister ...

En büyük yalan o yalanın doğru olmadığını bile bile ona inanılan yalandır (yani dinler)

Kutsal kitapların yarısı savaş hikayelerini anlatır (ve Allahın intikamını)

Şiddet, en komiği bu ... Dİnler şiddet yanlısıdır (Bakınız her birinde toplam binlerce ayet)

Ama cariyelik kölelik devam ederdi...

EEE Banka açamazdın (nasıl ekonomik girişim özgürlüğü) finans sektörü yok olurdu...

E ama yahudi ve hristiyanlardan dost edinmeyin demedik mi yaa....

Bir de bizi birinci cihan harbinde arkadan vurmasalardı kesin selamlaşırdım müslümanlarla...

Çinle elele ver dünyayı ele geçir modeli yani...

Kadın olsaydım bu yazdığın nedeni ile yukarıdaki tüm açıklamalarını çöpe atardım...

Hayvan ve doğa haklarından habersiz şirketleri neyleyeyim...

Kapris otel muamelesi yani...

Aha süper demokrasi islam demokrasisi...(çok çok çok komik)

Köleler azat olur, cariyeler salınırdı mı demek istiyorsun ?

Tabiatın korunması ile ilgili ayetlermi var ???

Bir de ölünmezdi de vallahi ayetlere uyasım geldi ...

O zaman sınava gerek kalmazdı, kendi kendiyle çelişirdi...

Güzel ve fantastik yazmışsın ama bunları yapmak için

dine inanmaya gerek yok ki...

Bunu zaten birleşmiş milletlerin tüm örgütleri söylüyor...

Mesela insan nüfusu bu kadar artmışken

doğayı korumak adına doğum kontrolüne

evet dermiydi allahın ayetleri....

Sitelerde Paylaş
Çok eğlenceli bir başlık olmuş...

Cinayet, bazen aklın öldürülmesidir.

Hırsızlığın en büyüğü aklın çalınmasıdır,

Dolandırıcılık zaten akıl ister ...

En büyük yalan o yalanın doğru olmadığını bile bile ona inanılan yalandır (yani dinler)

Kutsal kitapların yarısı savaş hikayelerini anlatır (ve Allahın intikamını)

Şiddet, en komiği bu ... Dİnler şiddet yanlısıdır (Bakınız her birinde toplam binlerce ayet)

Ama cariyelik kölelik devam ederdi...

EEE Banka açamazdın (nasıl ekonomik girişim özgürlüğü) finans sektörü yok olurdu...

E ama yahudi ve hristiyanlardan dost edinmeyin demedik mi yaa....

Bir de bizi birinci cihan harbinde arkadan vurmasalardı kesin selamlaşırdım müslümanlarla...

Çinle elele ver dünyayı ele geçir modeli yani...

Kadın olsaydım bu yazdığın nedeni ile yukarıdaki tüm açıklamalarını çöpe atardım...

Hayvan ve doğa haklarından habersiz şirketleri neyleyeyim...

Kapris otel muamelesi yani...

Aha süper demokrasi islam demokrasisi...(çok çok çok komik)

Köleler azat olur, cariyeler salınırdı mı demek istiyorsun ?

Tabiatın korunması ile ilgili ayetlermi var ???

Bir de ölünmezdi de vallahi ayetlere uyasım geldi ...

O zaman sınava gerek kalmazdı, kendi kendiyle çelişirdi...

Güzel ve fantastik yazmışsın ama bunları yapmak için

dine inanmaya gerek yok ki...

Bunu zaten birleşmiş milletlerin tüm örgütleri söylüyor...

Mesela insan nüfusu bu kadar artmışken

doğayı korumak adına doğum kontrolüne

evet dermiydi allahın ayetleri....

bu maymun soyundan geldiği iddaa eden arkadaşlarda ortak var oda sınır diye

bir olguya sahip olmamak bu açıdan bakıldığı zaman arkadaş kendi çapında doğru

söylüyor çünkü onun sınırı yok böylelerine atalar aklını peynir ekmekle mi? yedin derler

aklınca sallamış birşeyler tabii aklın ne olduğunu biliyorsa akıl hevadan ibaretse doğru ama akıl

heva demek değildir.

Sitelerde Paylaş

Dünya, özelliklede yumurtalari sisik erkekler icin, yasanasi bir yer olurdu. Bütün kafir erkekler öldürülür ve müslüman basina 4 farkli irktan avratlar ve cinlisinden, afrikalisina kadar fark farkli cariyelerle bu dünyada cenneti yasarlardi.

Sitelerde Paylaş
Emre'nin yine zırvalıkları hatsafa! Aman Tanrım buda neyin nesi! Şok oldum! Duramıyorum yerimde!

Gökle yer neden bitişik biliyor musun? Çünkü Allah'a göre dünya bir ev gibi.. Üsteki GÖK de TAVAN hiçbir çatlağı olmayan ve KAPISI olduğunu idda eden bir TAVAN.

Bun EV açılır kapanır yani!! Allah bunu ÇART diye açmış ve bize ev yapmış...

Bu evde 7 katlıymış..! ZEMİN'İN ÜSTÜNE TAVANI DİREKSİZ YÜKSELTMİŞ.

YILDIZLAR,AY GÜNEŞ BUNLAR TAVANIN SÜSLERİYMİŞ!

Kıyamet günüde bu evi tekrar eski haline getirirp kapatacak..

İşte bilim bu!

bilim keşfettikçe Kur'anı Kerim gençleşiyor işte senin aklının basmadığı nokta bu !

Sitelerde Paylaş
bilim keşfettikçe Kur'anı Kerim gençleşiyor işte senin aklının basmadığı nokta bu !

Bundan ayetleri Batı'nin yaptığı bilimsel buluşlara uydurma çabasını kastediyorsanız, yalanın bini bir para..

Haklısınız..

Kur'an giderek gençleşecek ve sonunda çocuklaşarak, çöplüğe atılacak.

İnsanlığın bu illetten başka türlü kurtulmasına olanak yok.

Sitelerde Paylaş

Ya ya ne demezsin! Bilim kurandaki bilgileri keşfettikçe gözleri yaşardı;

Dünyanın düz bir tepsi olduğunu,

Güneşin dünya etrafında akıp gittiğini,

Evren'in merkezinin dünya olduğunu ve, DÜNYADAN YÜKSELEN EVRENİ,

Gökte hiçbir çatlak olmadığını,

Ama kapısı olduğunu,

Dünyanında açılır kapanır bir yapı olduğunu ve 7 katlı olduğunu,

Öğrenince ŞOK oldu bilim... Yerinde duramıyor ibadete geçti!

Sitelerde Paylaş
ne yani kuranda bunlar yazmıyormu?

Sen istersen once emre1974tr'ye cat. Sen Kabe cevresinde tavaf edilmesini (hacci), kurban kesimini, sunnet olmayi, vs savunuyorsun, ama bu mumin kardesin bunlarin hepsini cope atin diyor.

Ortada "tek hak din" denen Islam diye bir din var, sozumona "apacik!" oldugu soylenen bir tane kitap var, ama dini gorusleri ayni olan iki tane musluman gorsem disimi kiracagim.

Biri der namaz 5 vakit, oteki "hadi len ne besi, 3 vakittir namaz!" der.

Biri der hac, kurban, sunnet vs hepsi islamdir, oteki "sen kendini musluman saniyorsun ama sapmissin!" der.

Biri hadislerden ornek verir, oburu hadisleri tumden reddeder, bir digeri isine yarayanlari kabul eder gerisi uydurma/sahte der.

Biri seytan taslamanin faziletlerini anlatir, oburu de ona "sen musluman degilsin, sadece sapiksin!" der.

Hadi onu gec birbirinin ayni iki tane Kuran meali bile yok. Ne turkcesi ne de diger dillerde. Yok!...

Bizler de kime ne diyecegimizi sasirdik.

Altiustu 300-400 sayfalik bir kitap!...

Allah da kac yerde demis "bu kitap apaciktir! Ayetleri uzun aciklamali degildir! O'nu apacikbir dille indirdik, ki anlayasiniz!" gibi bir suru ayet var.

Elin yunanli dusunurleri 2300-2500 sene once kitaplar yazmis, (bazilarinin orijinali de bugun muzelerde duruyor ha!), bu kitaplar bir cok dile cevrilmis herkes anlamis, ama gelgelelim daha 14 asir oncesine ait Allah'in "apacik" dedigi bir tane kitap var (orijinalinin yerinde yeller esiyor ha!), anlayan yok!...

Mezhepler, tarikatlar surusune bereket. Hepsi birbirine "cehennemlik" gozuyle bakiyor.

Alem adamsiniz vesselam.

Allah'iniz akil fikir versin demekten baska bir sey gelmiyor elimden.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Sevgili Freewill;

Hac var.

Kurban da var.

Ama kurban bayramı yok. Sadece hac ibadeti sırasında kesilmesi istenmekte ayetlerde.

Sen milletin saçmalıklarını ve dillerini eğip bükme azgınlıklarını kendine yastık edineceğine, Kuran'da ne yazıyor ona bakacaksın:

Yoksa uydurma mezhep, hadis ve tasavvuf dinlerinin uygulayıcılarını veya bu forumda da gördüğümüz, dillerini eğip bükerek yeni dinlerini inşa etmeye kalkanları kendine dayanak oluşturma hinliğini geçeceksin.

"Sadece kuran" deyip, "ayetlere sembolik anlamlar yüklemeden" olduğu gibi ve bütünlük içinde kitabı ele aldığımızda, kolayca anlaşılan ve herkes tarafından aynı yorumlanan gerçek islam ortaya çıkacaktır.

Selam ve sevgiler.

Sitelerde Paylaş
eline gönlüne Imanina saglik,

cok güzel ayetler yazmisin hepsini kopya yaptim .

hep devam et

tevbe

33 O'dur, dinini bütün [bâtıl] dinlere karşı üstün kılmak üzere hidayeti ve hak dini [yaymak göreviyle] Elçisi'ni gönderen; Allah'tan başkalarına tanrılık yakıştıranlar bundan hoşlanmasalar da.

Çok teşekkür ederim sevgili kardeşim. Allah razı olsun.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
Sevgili Freewill;

uydurma mezhep, hadis ve tasavvuf dinlerinin uygulayıcılarını veya bu forumda da gördüğümüz, dillerini eğip bükerek yeni dinlerini inşa etmeye kalkanları kendine dayanak oluşturma hinliğini geçeceksin.

Emre, ben burada senin kendi kisisel/ozel inancini tartismiyorum! Islam'i tartisiyorum ben burada!..

Tarihiyle, gecmiste yasanmis ve bugun de yasanan Islam'i tartisiyorum.

Malezya'dan, Fas'a, Orta Afrika'dan Orta Asya'ya kadar yasanan bir din var: Islam!...

Hadisiyle, Kuran'iyla, sunnetiyle, Hacciyla, namaziyla, orucuyla, ve sairesiyle yasanmis ve yasanan bir dinden bahsediyorum!...

Bak Emre, bu fotografa iyi bak!:

jamarat1.jpg

Ne goruyorsun?

Seytan putunu taslayan muslumanlar?

Bunlar budist mi? Hindu mu? Hristiyan mi? Yahudi mi?

Ne bunlar?

Istisnasiz hepsi "Ben muslumanim" diyen insanlar.

Bu fotografta Uzakdogu'dan gelen de var, Pakistan'dan da, Amerika'dan da, Kazakistan'dan da, Turkiye'den de....

Dunyanin dort bir yanindan gelen "Islam dini takipcileri" bunlar.

Bunlar gidecek, seneye bir kac yuz bin kisi daha gelecek bu ritueli uygulamak icin.

Hadi soyle bakalim, dunyanin dort bir yanindan her yil buraya gelen o yuzbinlerce insanin referansi ne? Bunlari bu davranisa surukleyen ilham kaynagi ne?

Islam dini!...

Benim bahsettigim Islam bu iste!

Senin ve senin gibi uc-bes kisinin kendi ozel goruslerine dayandirdigi "Islam dini" beni irgilamaz! Hem de hic irgilamaz!...

Bir de bana "bunlari (yeni dinlerini inşa etmeye kalkanları) kendine dayanak oluşturma hinliğini geçeceksin." demez mi?

Yapma Emre!...

Dinlere inanmayan kisilere laf attigin kadar biraz da muslumanlara laf sok!...

Ateistler mi bozmus, bu hale getirmis senin bu dinini?

Senin dinini bozan onlar!... Muslumanlar!...

Madem ortada Islam diye ak pak bir din var, senin dinini bozan iste bu muslumanlar, gidip onlara uzatacaksin o dilini!... Bana degil.

Tekrar soyluyorum Emre:

Ben dunyanin dort bir yaninda uygulanan Islam'dan bahsediyorum!...

Senin veya senin gibi 3-5 kisinin kendi kafasinda hayal ettigi "Iste Islam boyle" dedigi bir dinden degil!...

Islam'in bugunku halinden bir sikayetin, sorunun varsa, ve gercekten bu ugurda bir mucadeleye girdiysen Emre, yanlis yere tezgah aciyorsun.

Gecenlerde terliksi'ye de soyledim: "Bir musluman olarak siz buradaki iddialarinizi gidin bir islami forumda tartismaya kalkin, namaz yok, hac yok, seytan taslama, hadis, Kabe tavaf vs... yok. Sizler sapiksiniz!" deyin, yuzbinlerce musluman size "hastir!" cekecektir.

Iste benim bahsettigim Islam bu Emre!...

st1%20pg7%20crowd.jpg

Selamlar

Sitelerde Paylaş

Eğer herkes ayetlerin dediğini yapsaydı nasıl bir dünya olurdu?

diye sorulmus bu durumda herkes ayetleri dikkatli bir sekilde okumus sayilirsa cogu ateist olurdu cünkü ben müslümanlarin % 77 sinin kurani okudugunu sanmiyorum.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Emre, ben burada senin kendi kisisel/ozel inancini tartismiyorum! Islam'i tartisiyorum ben burada!..

Tarihiyle, gecmiste yasanmis ve bugun de yasanan Islam'i tartisiyorum.

Malezya'dan, Fas'a, Orta Afrika'dan Orta Asya'ya kadar yasanan bir din var: Islam!...

Hadisiyle, Kuran'iyla, sunnetiyle, Hacciyla, namaziyla, orucuyla, ve sairesiyle yasanmis ve yasanan bir dinden bahsediyorum!...

Bak Emre, bu fotografa iyi bak!:

jamarat1.jpg

Ne goruyorsun?

Seytan putunu taslayan muslumanlar?

Bunlar budist mi? Hindu mu? Hristiyan mi? Yahudi mi?

Ne bunlar?

Istisnasiz hepsi "Ben muslumanim" diyen insanlar.

Bu fotografta Uzakdogu'dan gelen de var, Pakistan'dan da, Amerika'dan da, Kazakistan'dan da, Turkiye'den de....

Dunyanin dort bir yanindan gelen "Islam dini takipcileri" bunlar.

Bunlar gidecek, seneye bir kac yuz bin kisi daha gelecek bu ritueli uygulamak icin.

Hadi soyle bakalim, dunyanin dort bir yanindan her yil buraya gelen o yuzbinlerce insanin referansi ne? Bunlari bu davranisa surukleyen ilham kaynagi ne?

Islam dini!...

Benim bahsettigim Islam bu iste!

Senin ve senin gibi uc-bes kisinin kendi ozel goruslerine dayandirdigi "Islam dini" beni irgilamaz! Hem de hic irgilamaz!...

Bir de bana "bunlari (yeni dinlerini inşa etmeye kalkanları) kendine dayanak oluşturma hinliğini geçeceksin." demez mi?

Yapma Emre!...

Dinlere inanmayan kisilere laf attigin kadar biraz da muslumanlara laf sok!...

Ateistler mi bozmus, bu hale getirmis senin bu dinini?

Senin dinini bozan onlar!... Muslumanlar!...

Madem ortada Islam diye ak pak bir din var, senin dinini bozan iste bu muslumanlar, gidip onlara uzatacaksin o dilini!... Bana degil.

Tekrar soyluyorum Emre:

Ben dunyanin dort bir yaninda uygulanan Islam'dan bahsediyorum!...

Senin veya senin gibi 3-5 kisinin kendi kafasinda hayal ettigi "Iste Islam boyle" dedigi bir dinden degil!...

Islam'in bugunku halinden bir sikayetin, sorunun varsa, ve gercekten bu ugurda bir mucadeleye girdiysen Emre, yanlis yere tezgah aciyorsun.

Gecenlerde terliksi'ye de soyledim: "Bir musluman olarak siz buradaki iddialarinizi gidin bir islami forumda tartismaya kalkin, namaz yok, hac yok, seytan taslama, hadis, Kabe tavaf vs... yok. Sizler sapiksiniz!" deyin, yuzbinlerce musluman size "hastir!" cekecektir.

Iste benim bahsettigim Islam bu Emre!...

st1%20pg7%20crowd.jpg

Selamlar

Sevgili Freewill

Böyle gerçeklerden kaçma korkaklığından vazgeç diyorum sen hala "başka şansım yok" diyorsun.

1- Üç beş kişinin uydurduğu değil, gerçek islam'dan bahsediyoruz:

Benim bahsettiğim gerçeği, senin arkasına sığındığın sahtesi-hayaldeki.

2-Müslümanlarla da sürekli bu konuları tartıştığımı 2 yıldır bu forumda size söylediğim halde, hala "neden gidip onlara söylemiyorsun?" şeklinde tekrarlarının arkasına sığınmayı sürdürmen de başka bir kaçış.

3- Sen İslam'dan değil, hadis,mezhep ve tasavvuf öğretilerinden bahsediyorsun. Bunlar birçok yanı ile ruhçudur. Yani islam'ın tam tersidir. Ve İslam ülkeleri adı altındaki diyarlarda , genelde islam'a en uzak yaşam sürülmektedir.

4- İslam'da namaz da var, hac da....

Selam ve sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Cinayet diye birşey yeryüzünde kalmazdı

Hırsızlık diye birşey de....

Dolandırıcılık da tarih olurdu.

Yalan söyleme, iftira atma ve kötü söz söyleme de....

Savaşlar ortadan kalkardı.

Yeryüzünde şiddetin her türlüsü kaybolurdu.

Faiz-tefecilik vb. başkalarına zarar vererek kazanma olmazdı.

Ekonomik girişim özgürlüğü ve mülkiyet hakkı olurdu.

İnsanlar birbirleriyle selamlaşmadan geçmeyecek kadar birbirlerine saygılı olurlardı.

Tüm dünya ülkeleri elele verir, sadece insanlığa daha iyi bir dünya oluşturmak için yarışırlardı.

Dünya tek bir ülke gibi olur, dolaşım, yerleşme özgürlüğü tüm dünyada en üst seviyede olurdu.

Zina olmayacağı için her çocuk aile ortamında doğar ve büyürdü.

Özel şirketler vb. güçler sadece kendilerinin değil, tüm insanların çıkarını ve hazzını düşünür , bu doğrultuda güzellikler üretirlerdi.

Dünyanın en fakir insanı bile 5 yıldızlı otellerde haftalarca tatil yapabilirdi.

Bilimde, teknolojide, sanatta ve demokraside şimdi bile hayal edemeyeceğimiz kadar ilerlenirdi.

Tüm insanlar hem kendilerinin, hem de tüm dünyanın "gerçek çıkarları" doğrultusunda yaşar ve yardımlaşırlardı.

Tabiat korunurdu.

Hastalıkların,sakatlıkların ve hatta yaşlanmanın büyük ölçüde önüne geçilirdi.

İyilik, huzur,mutluluk ve maddi-manevi tüm zenginlikler-konfor her yeri kaplardı.

Bu dünya cennetimsi bir hale getirilir, ahirette de kazananlardan olunurdu.

Not : Bu yazım, Kuran Araştırmaları Grubu'nun "Yaşamın İçinden Dini Yazılar" adlı kitabında da yayınlanmıştır.

yasaminicindendiniyazilsn6.th.jpg

Selam ve sevgiler.

Masal"mi anlatmak istiyorsun yoksa Hikaye"mi??

Öyle senin anlatmak istedigin gibi hic olmayacak vede ollamiyacak.

Neden:Kuran"i Arapca okumak Sevaptir.

Ibadetinizi Arapca yapmaniz sart.Mevlutlari Arapca okumaniz sarti.

Arap olanlar dahi bugünün Arapca"siyla Kurani anlayamazken,nasil olupta baska Dilleri konusan diger Müslüman Ülkeler:Kruan"i anlayipta sizin dediginiz sekilde:Namuslu ve dürüst vede Billime acik olacaklar vede Üreyecekler.

Adamlar Namaz kilmaktan,Abdest almaktan su an bile calisip üretemiyorlar.

Cenabet olmayalim diye yikanma zorunlulugumuz olmasin diye,Cinsel iliskiye bile girmeye cekiniyorlar.

Kadinlari calisamiyor.Cünkü kapililar.Okuyamiyorlar,cünkü Kadin kismi okumaz 15 inden sonra verirsin Kocaya gider.Bu Kadin"larin yetistirecegi Cocuklardan,ne terbiye ne Akil ve uslüp vede ne Calisma azmi beklenebilinir.?

Islam Dini Fanatikdir.Kendi kendisini geriye götüren,kaba kuvette dayanan,cahil ve bencil kisiliklerin Cirit atigi bir Kesimdir.

Saygilar.

Dimension

tarihinde Dimension tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
...

....

Bu olamaz.

Neden olamaz?

ARAF:179.

Andolsun, biz cinler ve insanlardan birçoğunu cehennem için yaratmışızdır. Onların kalpleri vardır, onlarla kavramazlar; gözleri vardır, onlarla görmezler; kulakları vardır, onlarla işitmezler. İşte onlar hayvanlar gibidir; hatta daha da şaşkındırlar. İşte asıl gafiller onlardır.

SECDE:13.

Biz dilesek, elbette herkese hidayetini verirdik. Fakat, "Cehennemi hem cinlerden hem insanlardan bir kısmıyla dolduracağım" diye benden kesin söz çıkmıştır.

Yaaa, işte böyle emre'cim.

Senin Allahın, Kurana uyulmasını istemeyen bir Allah.

Onun emrine karşı mı geliyorsun?

Cehennem odunu emre.

.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...