Jump to content

Müslümanlar Bu Sorulara Cevap Veremiyor !

Recommended Posts

• İleti 225
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

18 dakika önce, Müslüman_Dede yazdı:

Neden küstah, cahil ve söz almaya hevesli arsız olduğumu anlayamadım, ne gibi bir kabahat yaptım ?

Burada ne işin var mesela?

Ateistler yalancı, yanlış biliyor, iftiracı ve sen gerçeği ortaya çıkan gerçek savaşçısı mısın?

Bilgi namına neye sahipsin?

Hiç!
Ama konuşmaya devam ediyorsun.

Cahilsin. İnanç küstahısın.

Dinin sana her şeye konuşup Allahtan bahsedebileceğin küstahlığını veriyor çünkü.

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, AteistBakish yazdı:

Burada ne işin var mesela?

Ateistler yalancı, yanlış biliyor, iftiracı ve sen gerçeği ortaya çıkan gerçek savaşçısı mısın?

Bilgi namına neye sahipsin?

Hiç!
Ama konuşmaya devam ediyorsun.

Cahilsin. İnanç küstahısın.

Dinin sana her şeye konuşup Allahtan bahsedebileceğin küstahlığını veriyor çünkü.

Müslümanlar bu sorulara cevap veremiyor denen bir başlıkta müslümanın ne işi var acaba??

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Müslüman_Dede yazdı:

Müslümanlar bu sorulara cevap veremiyor denen bir başlıkta müslümanın ne işi var acaba??

Sizlerin pek de eğitimli olmayan vasat insanlar olduğunuzu herkes biliyor.

Bu niye zorunuza gidiyor?

Mesela Amişler de zorunlu eğitimi bile köylerinde evlerinde alırlar ve sonra okumazlar.

Ama adamlar bununla gurur duyuyorlar.

Çok kaliteli süt ürünleri, tahıl, yeşillik yetiştirip yaşıyorlar.

Müslümanlar da okumayı eğitimi sevmezler.

Yahu peygamberimiz okuma yazma bilmeyen bir çoban diye övünen ve bu adamı örnek insan gösteren sizler değil misiniz?
Sizlerin 2 kere 2 kaç eder sorusuna bile cevap veremediğiniz kesin ya :)

Neyin peşindesin....

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, AteistBakish yazdı:

Mesela Amişler de zorunlu eğitimi bile köylerinde evlerinde alırlar ve sonra okumazlar.

Yahu peygamberimiz okuma yazma bilmeyen bir çoban diye övünen ve bu adamı örnek insan gösteren sizler değil misiniz?

Neyin peşindesin....

21 dakika önce, AteistBakish yazdı:

Neyin peşindesin....

Herhangi bir durumun zoruma gittiğini söylemedim, Müslümanlar okumayı sevmezler derken okumaktan kastın batı ilmi yoksa müslüman kendi kitabını kendi ilmini okumayı çok sever, çok çalışkandır, çokta araştırır, Peygamberimiz(S.A.V.)'ı Allah(C.C.) gereksiz ve boş ilimler okumaktan öğrenmekten korumuş hakiki ve en doğru, en işe yarayan ilimleri öğrenmesini sağlamıştır, 2 kere 2 kaç eder sorusuna ne diyeyim 4 eder mi diyeyim, aklın pek yerinde değil müslümanları tanımıyorsun, ya da sana yanlış tanıtıyorlar

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Müslüman_Dede yazdı:

Soruma cevap vermemişsin

Cevap verdik ya.

İnsan bedeninde her organ araştırılır.

Araştırma sonuçlarında faydalı bir sonuç çıkmamış.

Varsa gösterirsin.

Dini siteler cinsel haz almamızı sağlar demekten başka bir fayda söyleyemiyorlar.

Memelerinle oynanmasından hoşlanıyor musun??

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, pozitivizm yazdı:

Cevap verdik ya.

Varsa gösterirsin.

Dini siteler cinsel haz almamızı sağlar demekten başka bir fayda söyleyemiyorlar.

Nasıl bir araştırma yapılmış ? Link vs. de paylaş lütfen

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, pozitivizm yazdı:

Cevap verdik ya.

Varsa gösterirsin.

Seni bekliyorum ve lütfen böyle gülme emojileri ile falan beni kışkırtmaya çalışma, nasıl bir araştırma yapılmış ne gibi verilere bakılmış söyler misin bekliyorum, teşekkürler şimdiden

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, Müslüman_Dede yazdı:

Nasıl bir araştırma yapılmış ? Link vs. de paylaş lütfen

16 dakika önce, Müslüman_Dede yazdı:

Seni bekliyorum ve lütfen böyle gülme emojileri ile falan beni kışkırtmaya çalışma, nasıl bir araştırma yapılmış ne gibi verilere bakılmış söyler misin bekliyorum, teşekkürler şimdiden

https://breastcancernow.org/breast-cancer-research/research-projects/our-research-projects/male-breast-cancer-study

https://www.sciencedirect.com/topics/medicine-and-dentistry/male-breast

Al sana araştırma .

Kanser,jinekomasti vb  hastalıklara sebep oluyor.

Faydalarını yazan yok. :)

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Müslüman_Dede yazdı:

Herhangi bir durumun zoruma gittiğini söylemedim, Müslümanlar okumayı sevmezler derken okumaktan kastın batı ilmi yoksa müslüman kendi kitabını kendi ilmini okumayı çok sever, çok çalışkandır, çokta araştırır, Peygamberimiz(S.A.V.)'ı Allah(C.C.) gereksiz ve boş ilimler okumaktan öğrenmekten korumuş hakiki ve en doğru, en işe yarayan ilimleri öğrenmesini sağlamıştır, 2 kere 2 kaç eder sorusuna ne diyeyim 4 eder mi diyeyim, aklın pek yerinde değil müslümanları tanımıyorsun, ya da sana yanlış tanıtıyorlar

Ya bırak palavraları

Müslüman toplumun rezaleti ortada.

Çocuk sikmenin hukukunu yaratıyorsunuz.

Bir de utanmıyorsun.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, pozitivizm yazdı:

Bu araştırmalar erkek memesinin ne gibi işlevleri olduğuna dair mi yapılmış ? Lütfen samimi bir cevap ver, meme kanseri konumuzla alakalı değil, biz erkek memesinin ne gibi işlevleri olduğunu konuşuyoruz, kansere meme sebep olmaz başka bir şeydir sebep olan

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Müslüman_Dede yazdı:

Bu araştırmalar erkek memesinin ne gibi işlevleri olduğuna dair mi yapılmış ? Lütfen samimi bir cevap ver, meme kanseri konumuzla alakalı değil, biz erkek memesinin ne gibi işlevleri olduğunu konuşuyoruz, kansere meme sebep olmaz başka bir şeydir sebep olan

Meme işlevleri hakkında yapılmış tabi.

Bazı erkeklerde süt veriyormuş. :)

Senin kadar öküz birini görmedim.

Faydaları var deyip bir tane söyleyemiyor musun?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, pozitivizm yazdı:

Meme işlevleri hakkında yapılmış tabi.

Bazı erkeklerde süt veriyormuş. :)

Senin kadar öküz birini görmedim.

Faydaları var deyip bir tane söyleyemiyor musun?

Paylaştığınız linkler meme kanseri ve jinekomasti incelemeleri üzerine, jinekomasti erkeklerde anormal meme büyümesi demektir, yani paylaştığınız linkler işlev incelemeleri değil, oluşmuş sorunlar üzerine incelemeler, lütfen hakaret etmeyin

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Müslüman_Dede yazdı:

Paylaştığınız linkler meme kanseri ve jinekomasti incelemeleri üzerine, jinekomasti erkeklerde anormal meme büyümesi demektir, yani paylaştığınız linkler işlev incelemeleri değil, oluşmuş sorunlar üzerine incelemeler, lütfen hakaret etmeyin

İşlevleri araştırılmasa nasıl tedavi edecekler ahmak adam? 

Sende faydalarını yaz.

Ehli sünnet bir doktor bul sana faydalarını anlatsın. :)

Alıntı

Meme başı ve areola dahil olmak üzere memelerin iki işlevi vardır: emzirme ve erojen bölge. Erkek göğüsleri, kadınlara göre çok daha az incelenir. Erkeklerde göğüslerin sadece erotik bir işlevi vardır. Erkeklerde meme başı-areola kompleksinin yoğun ve çok iyi organize edilmiş innervasyonu olduğundan, meme başı ereksiyon sıklıkla ve penil ereksiyondan farklı mekanizmalar yoluyla gerçekleşir. Erkekler için kadınlara göre daha az önemli gibi görünmesine ve yeterince çalışılmamış olmasına rağmen, meme uyarımının erotik değeri dikkate değerdir. Sonuç olarak, bu yönün seksolojik ve androlojik çalışmalara dahil edilmesi ve cerrahi müdahale durumlarında memelerin ve innervasyonunun korunması veya yeniden yapılandırılmasına ihtiyaç vardır.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28551701/

tarihinde pozitivizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, pozitivizm yazdı:

Sende faydalarını yaz.

Bu paylaştığın linkte erkek memesinin sinir donanımının fizyolojik ve psikolojik sonuçları üzerine bir inceleme

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Müslüman_Dede yazdı:

Bu paylaştığın linkte erkek memesinin sinir donanımının fizyolojik ve psikolojik sonuçları üzerine bir inceleme

Sende birşey kabul etmiyorsun.

Başka neyini araştıracaklar memenin?

Faydalarını işlevlerini yazmayı bana bıraktın.

Sende tık yok. :)

tarihinde pozitivizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, pozitivizm yazdı:

Sende faydalarını yaz.

17 dakika önce, pozitivizm yazdı:
Alıntı

Meme başı ve areola dahil olmak üzere memelerin iki işlevi vardır: emzirme ve erojen bölge. Erkek göğüsleri, kadınlara göre çok daha az incelenir. Erkeklerde göğüslerin sadece erotik bir işlevi vardır. Erkeklerde meme başı-areola kompleksinin yoğun ve çok iyi organize edilmiş innervasyonu olduğundan, meme başı ereksiyon sıklıkla ve penil ereksiyondan farklı mekanizmalar yoluyla gerçekleşir. Erkekler için kadınlara göre daha az önemli gibi görünmesine ve yeterince çalışılmamış olmasına rağmen, meme uyarımının erotik değeri dikkate değerdir. Sonuç olarak, bu yönün seksolojik ve androlojik çalışmalara dahil edilmesi ve cerrahi müdahale durumlarında memelerin ve innervasyonunun korunması veya yeniden yapılandırılmasına ihtiyaç vardır.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28551701/

Kendin bu paylaşımın ile memenin çocuk emzirmekten başka işlevleri olduğunu belirttin, benim buna ekleyeceğim bilim ilerledikçe erkek memesinin daha bir çok işlevi daha olduğu fark edilebilir, fark edilecektir, teşekkürler

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...