Jump to content

Din Zehirliyo

Recommended Posts

Senin yardıma ihtiyacın var arkadaşım.

Bunu muhtemelen bir saldırı bir tehdit algılayarak düşmanca bir hareket göreceksin (yani sana yazdığım bu uyarıyı)

Ancak bunu ulu orta yapmalıyım ki burada işin ihtisasına sahip birileri de sana yardım edebilsin.

(Bu arada senin düşüncelerinin temelini oluşturan Üstün Öngel'e ait yazıları yanlış anlamandan dolayı ve bu adamı da doğrudan veya dolaylı olarak rastgele seçmediğini düşünerek, kendisine senin bloğunu ve buradaki yazılarını atıp sana yardım etmesini isteyeceğim, o seni muhakkak teknik analiz edince durumu daha iyi kavrar)

Bu yazımı düzgün anlayabileceğini sanmıyorum.

Ancak yine de sana o yazılarında bahsettiğin terör ve etkisine kapılma durumunun sende hat safhada bulunduğunu, doğru düşünemediğini, kafanın içinde verileri yorumlayıp düşünce üretirken bir şeylerin ters gittiğini hiçbir art niyet veya sana karşı terör ya da zarar verme amacı gütmeden söylebilirim.

Ancak bu durumun düzeltilebilir bir durum.

Büyütme.

Ve lütfen profesyonel yardım al.

Bu şekilde bir algı mekanizması şu anda sana yazı yazdırtıyor ama gelecekte çok daha kötü şeyler yaptırtabilir.

Burası sana daha fazla zarar verir.

Daha kötüye gider bu durum.

Yazılarında buradaki belli başlı iletilerden aynen Üstün Öngel'den aldığın gibi yanlış mesajlar aldığını da gördüm çünkü.

Sana senin dilinle konuşmak gerekirse "KENDİ ALGIN SANA TERÖR UYGULUYOR. BUNUN İÇİN DIŞARDAN BİR YERLERDEN ALGIDA UZMAN BİRİLERİYLE TEMAS KUR"

Sitelerde Paylaş

Sayın Aziz ;

Bak ben hiçbir mesajıma sayın falan diye başlamak kimseye bu kadar sevgiyle yaklaşmam , ama sana söylemek istediği bir şey var.

Rica ediyorum beni yanlış anlama.

Bir arkadaşım vardı , şizofroneid bir vakaydı.

Çok tehlikeliydi , ama o bunun farkında değildi , çünkü şizofreneid vakalar kendi durumlarını farkedemezler problem buradadır.

Ama , sakın bunu bi hakaret gibi algılama.

Yani bende arasıra rahatsızlanırım grip tarzı şeyler.

Sende rahatsızlanırsın tabiki , niye olmasın ki ?

Doktora gidip tedavi olabilirsin.

İyi günler dilerim.

Sitelerde Paylaş

Rabbin için kurban kes = Kırmızı et tehlike.

Deniz ürünlerini yiyin = Balıktan sağlığı bozulanlar var.

Kısaca bu hayvan yeme işi bana baya ters geliyo genel olarak. Size?

Sende farklı bir yorum yapmışsın ama zaten müslümanların yaptığıda seninle aynı..

Apaçık ayeti alırlar sonrada bu ayette aslında şu anlatılmıştır, şuna işaret edilmiştir gibi yorumlar yapılır..

Sitelerde Paylaş

Sayın Aziz ;

Bak ben hiçbir mesajıma sayın falan diye başlamak kimseye bu kadar sevgiyle yaklaşmam , ama sana söylemek istediği bir şey var.

Rica ediyorum beni yanlış anlama.

Bir arkadaşım vardı , şizofroneid bir vakaydı.

Çok tehlikeliydi , ama o bunun farkında değildi , çünkü şizofreneid vakalar kendi durumlarını farkedemezler problem buradadır.

Ama , sakın bunu bi hakaret gibi algılama.

Yani bende arasıra rahatsızlanırım grip tarzı şeyler.

Sende rahatsızlanırsın tabiki , niye olmasın ki ?

Doktora gidip tedavi olabilirsin.

İyi günler dilerim.

offspritt sen baskalarına hangı hakla teshıs ve tanı koyabılıyorsun.Ustelık bunları yazılarını baz alarak yapıyorsun..Hangi bilgiyle..azız nedır bılemem ama senın yaptıgında cahillik..alınma sakın..:) yazıya bakarak doktor oneren ılk kısıde sensın ..komıksın arkadas. komık..

Sitelerde Paylaş

offspritt sen baskalarına hangı hakla teshıs ve tanı koyabılıyorsun.Ustelık bunları yazılarını baz alarak yapıyorsun..Hangi bilgiyle..azız nedır bılemem ama senın yaptıgında cahillik..alınma sakın..:)yazıya bakarak doktor oneren ılk kısıde sensın ..komıksın arkadas. komık..

Çok basit onlarca psikoloji kitabı okudum.

Buradan baktığım zaman bariz olan bir hastalığı anlayabiliyorum.

Örnegin senin yazına bakınca zoruna giden birşeyler olduğu anlaşılıyor.

Üstte ateist bakışta önermiş.

O zaman bilmeden yorum yapan sensin.

O zaman kendini eleştirmelisin ?

Niye bilmeden cahilce konuşuyorsun ?

Bilgi seviyen nedir senin ?

Sitelerde Paylaş

Hastalık hastalık hastalık. Bu millet iradeyi alacak hiç bir gücün olmadığını ne zaman anlayacak? Bu insanlık hiç bir konuda hiç bir insana muhtaç olmayacağını ne zaman anlayacak. Bu insanlık uzman oyunlarına geldiğinin ne zaman farkına varacak? Bu insanlık iyiniyetli düşünmekten ne zaman kurtulacak? Bu insanlık duygusal davranmayı ne zaman bırakacak? Bu insanlık mantığa ne zaman geçecek? Bu insanlık ateizmi islamiyeti ne zaman tanıyacak? Bu insanlık biyolojisini ne zaman çözecek?

Cevap; böyle gittikçe hiç bir zaman!

Hastalık bu insanlığa oynanan en tehlikeli oyun. Dünya'da Tanrı diye bişey olmadığı gibi hastalık diyede bişey yok..

Sitelerde Paylaş

Hastalıkta bir tür dini zehirlemedir. Biyolojiyi öldürmedir. Psikolojiyi öldürmedir. Bedeni tamamen öldürmedir. !!

Din çok kaliteli bir büyülenmedir. Din çok kaliteli bir tuzaktır. Din çok kaliteli bir çobandır.

Sitelerde Paylaş

:) komıksınız

:)

Bence de :)

Kısaca bu hayvan yeme işi bana baya ters geliyo genel olarak. Size?

Konunun komik olan tarafını geçer, yalnız bu soruyu alırsak, hayatta bir türlü kabul edemediğim pek çok olgunun bana yaşatmış olduğu travmalar gibi, insanların kendileri için, kendileri gibi kandan, candan olan varlıkları kesmeleri, hayvanları yemeleri bana büyük travmalar yaşatmıştır zamanında.

Hala da düşünmek istemem fazla.

Anlamlandırarak kabul etmiş olsam da pek çok olguyu.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Caveman belgeselinde vardı galiba Homohabilisler bunlar avlanamıyorlar aslanların falan avladıkları leşlerlerle besleniyorlar tabi leşlerden pek bir şey kalmıyor aslında neyse bunlar taşlan leşlerin kemiklerini kırmayı akıl ediyorlar toz toprak içinde kemiklerin içindeki kemik iliklerini çıkarıp yiyorlar.

Bugün allaha şükredin gene modern kesimhaneler falan var cebinizde 30 - 40 tl nir varsa gidip kasaptan hazır et falan alabilirsiniz. tabi yanına garnitürü vs biraz daha para tutar.

Sitelerde Paylaş

Hastalık hastalık hastalık. Bu millet iradeyi alacak hiç bir gücün olmadığını ne zaman anlayacak? Bu insanlık hiç bir konuda hiç bir insana muhtaç olmayacağını ne zaman anlayacak. Bu insanlık uzman oyunlarına geldiğinin ne zaman farkına varacak? Bu insanlık iyiniyetli düşünmekten ne zaman kurtulacak? Bu insanlık duygusal davranmayı ne zaman bırakacak? Bu insanlık mantığa ne zaman geçecek? Bu insanlık ateizmi islamiyeti ne zaman tanıyacak? Bu insanlık biyolojisini ne zaman çözecek?

Cevap; böyle gittikçe hiç bir zaman!

Hastalık bu insanlığa oynanan en tehlikeli oyun. Dünya'da Tanrı diye bişey olmadığı gibi hastalık diyede bişey yok..

Arkadaşım.. Saçmalama!

Duygu muygu dediğin dediğin şeylerin hepsi kimyasal süreçlerin sonucu, öyle değil mi? Yani şizofreni de dahil olmak üzere (hatta en başta o), senin küçümseyip reddettiğin bütün hastalıklar organiktir. Organik olmayan tek bir hastalık yoktur. Duygularla ilgili yaşanan sıkıntılar da organiktir.

Onların ortaya çıkmasına neden olan faktörler ayrı, organik olmaları ayrı.

Psikiyatrik tüm hastalıklar, istisnasız olarak insan ilişkilerinin olduğu yerde ortaya çıkarlar. Öyle ya, karşılıklı etkileşim halinde olmasak kimin deli olup olmadığıyla ilgilenmeyiz hatta bilmeyiz bile.

Biz, sürüler halinde, birlikte yaşayan hayvanlarız. Sen önce bir bunu öğren, ondan sonra biyoloji öğretirsin.

Şaka gibisin yaw..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...