Jump to content

Bizimki Papatya olsun!

Recommended Posts

Mısır'ın durumu hiç içaçıcı değil. Pante'nin belirttiği gibi iç savaş yaşanmak üzere. Bu durum akla ordu'nun yönetime el koymak istemesini getiriyor.

Toplum içinde bir iç savaş ve bunu engellemek isteyen ordu. Klasik senaryo açıkcası. Umarım Mısır halkı buna izin vermez ve istedikleri demokratik sistemi getirirler.

İzleyici olmak kötü bir his.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 216
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bakıyorum da Tunus ve Mısır konusunda ağızlarını bıçak açmayanlar dün konuşmaya başladı.

Kadayıfın altının kızardığını gördüler tabi.

Daha önce Galatasaray taraftarının ıslık ve yuh protestosunu bile sindiremeyen, protestocu öğrencileri teröristlikle suçlayan ve en son sokağa çıkmayı eşkiyalık olarak nitelendiren başbakan, birdenbire dün demokrasi havarisi kesildi ve Mübarek'i istifaya çağırdı.

Çünkü ürküyor. Protestoların Türkiye'ye sıçramasından korkuyor.

O yüzden böyle bir görünüm veriyor. "Bakın ben de diktatörlere karşıyım. Protestocuların haklı direnişini destekliyorum" görüntüsü veriyor.

Kalkıp da taraftarlara, öğrencilere takındığı tavır gibi bu olayları eşkiyalıkla, teröristlikle bağdaştırsa ya!

Bunu yaptığında okların kendisine döneceğini gayet iyi biliyor. Sessiz kalmanın da aynı şey olduğunu bildiğinden haklıdan yana görünüyor.

Düne kadar nerdeydiniz?

Bugüne kadar hangi Arap diktatörü eleştirebildiniz?

Sizin gidişatınızın onlardan ne farkı var?

Cumhuriyet Mitinglerini tertipleyenleri Ergenekoncu diye içeri tıkmadınız mı?

Yasama-yürütme-yargı kuvvetler ayrılığını bozup, yargıyı yürütmenin emri altına sokup, yargıçları-savcıları memur gibi kullanmak için gayret sarfeden siz değil misiniz?

İşçiler, memurlar, mimarlar, mühendisler, doktorlar Ankara'ya ne için yürüyorlar, bu yaptıklarını protesto etmek ve geri aldırmak için değil mi?

Senin onlardan bir farkın yok.

Sen önce kendine bak!

Aldığın oylara güveniyorsun eğer sakın güvenme.

O milli irade değil! Hilenin, rüşvetin, tehditin, yalanın-dolanın, aldatmanın sonucu.

Tunus'tan kaçan diktatörün aldığı oy, senin aldığının iki mislinden bile fazlaydı.

Mübarek'in aldığı oy da neredeyse iki misline yakın. Tam % 88.

İş sayılara kalırsa, onlar halkının gözünde senden iki misli itibarlıydılar.

Bir zamanlar Demirel de öyleydi, Ecevit de, Özal da. Tek başına elde ettikleri iktidar koltukları altlarından kayıp gitti. %1'lere, %5'lere düştüler.

Seni ilahlar-melekler korumuyor.

Seni onlardan farklı kılan bir özelliğin yok.

Hırlayıp gürleyecek, asıp kesecek, dediğim dedik bir hakka-yetkiye sahip olacak bir büyük başarın da yok ki bunu hak göresin.

Öyleyse kendine gel.

Torba yasa tasarısını geri çek.

Yargıdan elini çek.

Ergenekon tezgahlarını söktür, komplolara son ver. Silivri'yi boşalt.

Gerçek derin devletin-kontrgerillanın peşine takıl, hesabını sor.

Faili meçhul cinayetleri ortaya çıkar. Kayıpların peşine düş.

Jitem'in, Yeşil'in katliamlarını, provakasyonlarını aydınlat.

1 mayıs 77'yi aydınlat. Uğur Mumcu'ların, Bahriye Üçok'ların, Muammer Aksoy'ların, Turan Dursun'ların, Ahmet Taner Kışlalı'ların katillerini bul.

Haksız elde ettiğin mal varlığı ve servet varsa eğer, bunları elinden çıkar, Kızılay'a, Çocuk Esirgeme Kurumuna, Eğitim vakıflarına bağışla.

Demokratikleşmenin önünü aç.

Açlık sınırının altında yaşayanları kaymakamlara-valilere tespit ettir. Denetçilere kontrol ettir ve onlara yardım kurumlarını yönlendir.

Seçimlerde hileye, tehdite, rüşvete yanaşma. Geçmişte bunların tümünü yaptın. Artık yapma!

Bunlar için milletin ayaklanmasını bekleme. Sonra çok geç kalmış olabilirsin.

Artık söz de versen, yemin de etsen bir işe yaramaz, kimseyi inandıramazsın.

Sıranın sana gelmesi kaçınılmaz olur.

Bin Ali'yi, Mübarek'i kurtaramayan ilahlar seni de kurtaramaz.

Kaçacak delik de bulamayabilirsin.

Bulup kaçsan da bir insan için, hele bir devlet adamı için bundan daha aşağılık bir durum olamaz.

Tarihte bir kara leke olarak yer alırsın.

Umarım Tunus-Mısır, sana ve partine ders olmuştur.

Sitelerde Paylaş

Birde olayları analiz etmek bakımından; osamanlı imparatorluğunun parçalarından mucize bir şekilde Türkiye cumhuriyeti kurulduktan son sonra aslında bütün islam ülkeleri bir takım şeylere uyanmış bu yolda adım atmakta idiler.

Sonrasında faşizmin yükselmesi ve ikinci dünya savaşaından sonra SSCB dünya üstündeki etkinliğini çok hızlı bir biçimde arttırdı ABD ve SSCB her alanda ekonomi siyaset silahlanma vs birbiri ile mücadele içine girdi ABD hatta batının nin liberal sistemi dine islam dinine daha yatkın bir sistem olmasından dolayı ABD nin meşhur yeşil kuşak planı ile SSCB çevresindeki bütün islam ülkeleri daha radikal islama kaydırıldı ve islam kullanılarak bu ülkeler çeşitli döenmlerde manipüle edilip kullanılır oldu.

Malesef yüzyıllardan gelen İslam zihniyeti ve ABD nin islamı kullanıp uyguladığı sömürü düzeni kolkola girip ortadoğu ve çevresindeki bir çok devletin (Türkiye dahil) vatandaşını perişan hale getirmiştir.

Sitelerde Paylaş

Ankara'da büyük yürüyüş başladı

Torba yasaya karşı direniş için Ankara'ya yürüyen protestocularun Kurtuluş Meydanında önleri kesildi.

Polisin meclis güzergahı tarafına kurduğu barikat önünde gerilim yaşanıyor.

Yaklaşık 1 saattir polisle protestocuların temsilcileri arasında pazarlık sürüyor.

CHP milletvekillerinin katılımı beklenenin üzerinde oldu. 50'den fazla milletvekili yürüyüşe destek veriyor.

Sitelerde Paylaş

Ankara'da büyük yürüyüş başladı

Torba yasaya karşı direniş için Ankara'ya yürüyen protestocularun Kurtuluş Meydanında önleri kesildi.

Polisin meclis güzergahı tarafına kurduğu barikat önünde gerilim yaşanıyor.

Yaklaşık 1 saattir polisle protestocuların temsilcileri arasında pazarlık sürüyor.

CHP milletvekillerinin katılımı beklenenin üzerinde oldu. 50'den fazla milletvekili yürüyüşe destek veriyor.

Evet haberi okudum.

Ama gösteri hemen yasadışı ilan edilmiş. Bunun üzerinde durmak gerekir.

Şimdi her yerde demokrasi, demokrasi, demokrasi, demokrasi, demokrasi, demokrasi, halkın istekleri, halkın istekleri, özgürlük, özgürlük, özgürlük vb. diye defalarca ve defalarca orada, burada yazılar yazacaksın, demokratım diyeceksin ama öte yandan canın sıkıldıkça her türlü gösteri, yürüş vb. yasaklayacaksın. Ve bu yasağın üstünü örteceksin, bunu görmezden geleceksin.

Demokrat geçinen, ikide bir özgürlük, demokrasi diyen Taraf gazetesi bu konularda hep suskun. Zaman gazetesi de öyle.

Demokrasi düşünce özgürlüğü ile başlar. Ve bu düzlemde gösteri, yürüyüş, örgütlenme çok önemli demokratik haklardır. Bunlar olmadan, bunları maskara haline getirip demokrasiden söz edenleri bu konuda hiç samimi bulmadığımı söylemek isterim. Ama muhafazakar demokrasi böyledir denilebilir. Yani demokrasinin olmadığı demokrasi muhafazakar demokrasidir. O konuda anlaştık bakın.

Süleyman Çelebi'nin konuyla ilgili yanıtı burada.

tarihinde Asimov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muhafazakar Demokratın biri cevap veriyor:

-Her yerde gösteri yapmasınlar NİTEKİM. Sina çölünde gösteri yapsınlar. Meydanlar gösteri yeri mi? Kuzey kutbuna gidebilirler gösteri yapacaklar NİTEKİM. Asayiş ve huzuru bozmayın. NİTEKİM. Onları gösteri yeri gösterdik bakın. Asayişi bozmayın. Huzuru bozmayın. Gidin Sina çölünde yürüş yapın.

Sitelerde Paylaş

Ankara'da polis ordusu var.

Heryer polis kaynıyor.

Ankara polisi yetmemiş, Kayseri'den, Yozgat'tan, Bursa,dan, Eskişehir'den takviye polis getirmişler.

Göstericiden çok polis var.

Göstericiler sadece temsilen çağırılan gönüllülerden oluşuyor.

Disk Başkanı "İstersek Ankara'ya yüzbinleri toplarız ama biz sadece temsili bir protesto amacındayız." demişti.

Protestocuların sayısının 20.000 civarında olduğu belirtiliyor.

Protestocuların ortak sloganı:

"Tayyip sonun Mübarek olsun!"

Ankara'da faşizm var.

Hak gaspına karşı haklı bir eylemde bulunan emekçilere haksız ve orantısız güç kullanılıyor.

Biber gazıyla, tazyikli suyla, gaz bombalarıyla saldırıp engellemeye çalışıyorlar.

Halbuki protestocular sıradan bir topluluk değil, yasadışı bir örgüt değil. Türkiye'nin en başta gelen sivil toplum örgütleri.

Disk, kesk, tmmob, ttb'ye böylesine saldıran bir zihniyet, küçük çaptaki sivil toplum örgütlerine, aydınlara, yazarlara, öğrencilere hiçbir demokratik hak kullandırmaz.

Bunun faşistlikten başka bir tanımı yoktur.

Mısır'ın, Tunus'un yöneticileri, polisi bile bunlardan daha demokratiktir.

Orada dahi böyle bir saldırı yaşanmadı.

Kesk başkanı açıkladı:

"Bu engellemeler, onları sonlarının Mısır, Tunus gibi olmasından kurtaramayacak!"

Bunların hiçbiri onları kurtaramayacak

Durduramayacaklar halkın coşkun akan selini!

O günleri göreceğiz elbette!

Motorları maviliklere süreceğiz!

tarihinde Pante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bunun hüümetle alakası yok.

Türkiyede istisnasız tüm protesto gösterileri tüm devirlerde bu şekilde bastırıldı.

Hatta TSK yönetime el koyduğunda daha beterdi (doğuda neden millet orayı burayı yakıyor sanıyorsunuz protestolarda?)

Protesto ve miting kültürü eksikliğini başkası üzerine yıkmayın.

Teistlerle uzlaşmış ve onurunu satmış CHP aklıyla olaylara bakıp birilerinin ekmeğine yağ sürmeyin.

Bunun hükümetle ne alakası var yahu?

Adamlar 2001 de geldi daha yeni 10 yıl olmuşken 15 yıldır 2 milyon dosyayı niye biriktirdi Yargıtay?

Ayrıca Dünyanın her yerinde mitingler, protesto gösterileri devlet otoritelerinin bilgileri dahilinde yapılır.

Yani protestoya izin verirken muhtemel güzerghlar ve muhtemel eylemler de anlatılır.

İzini kopartırken başka şey söyleyip, sonra o kadar adamı oraya yığdıktan sonra hayde bre yiğitler güzergah dışına demenin akla mantığa uyan yönü yok.

Onur mücadelesi değil, üç kağıtçılık denir buna.

Mert adamın özü sözü bir olur.

AKP iğrenç karanlık adamlar topluluğu bir parti ama

CHP de çıkarı uğruna her türlü onurunu satmaya hazır dallamalar topluluğu olarak daha iğrenç bir parti.

Yahu ben Hukuk alanında tarafsız ve evrensel anlamda kanunların yorumlanmasını yapıyor diye adamın yorumlarına takip ediyorum yıllarca, adam tutup şerefsizce CHP'ye katılıyor.

E o zaman sen bunca zaman ne anlatıyordun?

Bilimsel kimliğini kullanıp bana propaganda mı yapıyordun?

Şu tabloya baktığımda, Türkiye'de onurlu ve dürüst siyaset izleyen bir kaç parti görüyorum.

Bunlar içinde Komünist parti hiç taviz vermeyen onurlu duruşuyla her zaman takdir edilesi biri.

Ve işin ilginç yanı, nefret etmeme rağmen diğer de BDP.

Taviz vermez, uzlaşmaz, ne istediğini bilir, dediğim dedik çaldığım düdük der.

Bir insan kaypaklığıyla değil, sağlam duruşuyla insandır.

Yahu hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu mesela,

Ya bu adam sizce yavşaklık yapıp da oy oranını %10-15 lere çekemeyecek bir adam mıydı?

Bana tamamen ters.

Görüşünden, sanrılarından nefret ederim.

Ama adam %1-2 olsun da onurumla olsun ve kendi çizgimden bir milim sapmayayım diye ömrünü tüketti.

Bu adama bakıyorum ve ondan sonra tutup beni temsil etmesi gereken yavşaklara bakıyorum.

Sonra iğreniyorum.

Onurunu satan herşeyini satar.

Başınızda karanlık, iğrenç, yavşakça, islam despotluğuyla ülke yöneten bir parti olması onursuz ve her önüne gelen düşünceyle çıkarı uğruna orospu gibi yatıp kalkmaya hazır bir parti olmasından daha iyi.

En azından bu adamların ne yavşak ne bok olduklarını biliyorum, ama beni temsil etmesi gereken CHP'nin ben daha ne halt olduğunu kendim de öğrenmiş değilim.

CHP yavşalığıyla AKP yenilmez.

AKP onurla, dürüstlük ve akıllı duruşla yenilir.

tarihinde Ateist Bakış tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ayrıca Dünyanın her yerinde mitingler, protesto gösterileri devlet otoritelerinin bilgileri dahilinde yapılır.

Yani protestoya izin verirken muhtemel güzerghlar ve muhtemel eylemler de anlatılır.

İzini kopartırken başka şey söyleyip, sonra o kadar adamı oraya yığdıktan sonra hayde bre yiğitler güzergah dışına demenin akla mantığa uyan yönü yok.

Onur mücadelesi değil, üç kağıtçılık denir buna.

Mert adamın özü sözü bir olur.

Mert adamın sözüne bakalım o zaman.

Mısır'da eylemciler izin aldı mı? İzin alması mı gerekiyordu?

Bu mantıkla tüm diktatörler kolayca haklı çıkabilir gerçekten çok güzel süper ultra mantık.

Fransız devrimini yapanlar neden mert davranmadınız? Kurala uyun ve kralın otoritesini kabul edin bakayım, sizi gidi üçkağıtçılar!!!

Sitelerde Paylaş

Mert adamın sözüne bakalım o zaman.

Mısır'da eylemciler izin aldı mı? İzin alması mı gerekiyordu?

Bu mantıkla tüm diktatörler kolayca haklı çıkabilir gerçekten çok güzel süper ultra mantık.

Fransız devrimini yapanlar neden mert davranmadınız? Kurala uyun ve kralın otoritesini kabul edin bakayım, sizi gidi üçkağıtçılar!!!

Senin bu yazını anlamadım.

Belli ki biraz kafan basmıyor.

Arkadaşım gösteri yapma izni alıp da ondan sonra izin verilen yerin dışına taşmak mertlik değildir.

Mertlik izin mizin almadan spontane toplanmak ve eylemlere başlamaktır.

Mısırdakiler izin almadılar işte.

Ama sivil toplum örgütleri izin aldılar.

İzin almasalar direkt toplanırken dalardı polis.

Polis meclise hareket edeceklerken daldı.

Zaten haberlerde "izinsiz gösteri" adı altında bahsederler izinsiz gösterileri.

Ve genelde doğu illerinde olur izinsiz olanlar.

Bu gösteri izinli.

Şimdi anladın mı farkı?

Sitelerde Paylaş

Senin bu yazını anlamadım.

Belli ki biraz kafan basmıyor.

Arkadaşım gösteri yapma izni alıp da ondan sonra izin verilen yerin dışına taşmak mertlik değildir.

Mertlik izin mizin almadan spontane toplanmak ve eylemlere başlamaktır.

Mısırdakiler izin almadılar işte.

Ama sivil toplum örgütleri izin aldılar.

İzin almasalar direkt toplanırken dalardı polis.

Polis meclise hareket edeceklerken daldı.

Zaten haberlerde "izinsiz gösteri" adı altında bahsederler izinsiz gösterileri.

Ve genelde doğu illerinde olur izinsiz olanlar.

Bu gösteri izinli.

Şimdi anladın mı farkı?

Yahu sen kafanın bastığını mı sanıyorsun?

Sana hakaret etmek bile istemiyorum, cahil cahil saçma sapan yorum yapıyorsun.

Şimdi ne diyeyim ben sana; sen benim yazdığım yazıya cevap yazdığını filan mı sanıyorsun?

Hadi git işine...

Embesil misin, yoksa geri zekalı mısın, soytarı mısın nesin bilmiyorum. Bilmek de istemiyorum inan.

Kalkıp aklı sıra akıl veriyor...

Burada cevap vermiyorsun ama gargara yapıyorsun.

Neyse bu tiplere alıştık.

Bir şey bilmediği halde her boku bildiğini sanan tipler.

Bak bu şekilde yanıt istedin aldın; çünkü kafan senin bunlara basar ancak.

Bir de entel ayaklarına yatıyor. Neyse...

Gösteri izinliymiş lafa bak.

Sitelerde Paylaş

AKP iğrenç karanlık adamlar topluluğu bir parti ama

CHP de çıkarı uğruna her türlü onurunu satmaya hazır dallamalar topluluğu olarak daha iğrenç bir parti.

Şu tabloya baktığımda, Türkiye'de onurlu ve dürüst siyaset izleyen bir kaç parti görüyorum.

Bunlar içinde Komünist parti hiç taviz vermeyen onurlu duruşuyla her zaman takdir edilesi biri.

Ve işin ilginç yanı, nefret etmeme rağmen diğer de BDP.

Taviz vermez, uzlaşmaz, ne istediğini bilir, dediğim dedik çaldığım düdük der.

Yahu hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu mesela,

Ya bu adam sizce yavşaklık yapıp da oy oranını %10-15 lere çekemeyecek bir adam mıydı?

Bana tamamen ters.

Görüşünden, sanrılarından nefret ederim.

Ama adam %1-2 olsun da onurumla olsun ve kendi çizgimden bir milim sapmayayım diye ömrünü tüketti.

Başınızda karanlık, iğrenç, yavşakça, islam despotluğuyla ülke yöneten bir parti olması onursuz ve her önüne gelen düşünceyle çıkarı uğruna orospu gibi yatıp kalkmaya hazır bir parti olmasından daha iyi.

BDP uzlaşmaz ha? Atatürk ormann çiftliğinde Habur öncesi Beşir Atalay görüşmesinde sadece çay içtiler zaten.

Muhsin Yazıcıoğlu milim sapmaz ha? 80 öncesi ülkücü hareketinin başındayken yediği boklara bi bak bakalım.

Dandik chp yerine teokratik akp'yi terich edermiş, akp çok onurlu tabi, bugüne kadar ülkenin tek kuruşunu haksızca satmamıştır,peşkeş çekmemiştir.

salak olduğunu biliyordum da bu kadar olduğunu bilmiyordum, senin gibi ateistler(!) oldukça akp başımızdan gitmeyi bırak krallık bile kurar,sen chpdense onu tercih etmeye devam et.

Sitelerde Paylaş

Gösteriye izin verilmediğini sen de biliyorsundur Asimov.

Eylemin TBMM önünde olacağını ta geçen cumartesi günü yazdım. Burada

Ankara Valiliğinin TBMM önündeki gösteriye izin vermediğini biliyoruz. O da Burada

Yavşakların yavşaklığı eleştirmesi, diktatörlüğe özenenlerin diktatörleri eleştirmesine benziyor.

Gördüğün gibi yavşaklığın sınırı yok.

Sitelerde Paylaş

Yahu sen kafanın bastığını mı sanıyorsun?

Sana hakaret etmek bile istemiyorum, cahil cahil saçma sapan yorum yapıyorsun.

Şimdi ne diyeyim ben sana; sen benim yazdığım yazıya cevap yazdığını filan mı sanıyorsun?

Hadi git işine...

Embesil misin, yoksa geri zekalı mısın, soytarı mısın nesin bilmiyorum. Bilmek de istemiyorum inan.

Kalkıp aklı sıra akıl veriyor...

Burada cevap vermiyorsun ama gargara yapıyorsun.

Neyse bu tiplere alıştık.

Bir şey bilmediği halde her boku bildiğini sanan tipler.

Bak bu şekilde yanıt istedin aldın; çünkü kafan senin bunlara basar ancak.

Bir de entel ayaklarına yatıyor. Neyse...

Bas git aptal herif.

Okuma yazman yoksa iyi oku haberleri.

Bana valilik nasıl çalışır gösteri nasıl yapılır öğretme.

İzinsiz gösteri olsa idi barikatla adam çevirmezlerdi.

Direkt kalabalığa dalarlar.

İyi oku.

Adamlar orda kalsınlar diye trafik ve kavşak da kapattılar.

Öküzlüğün alemi yok.

Senin gibi dallamayı çerez diye yutuyorum ben her gün :)

Sitelerde Paylaş

Ankara Valiliğinin TBMM önündeki gösteriye izin vermediğini biliyoruz. O da Burada

Yavşakların yavşaklığı eleştirmesi, diktatörlüğe özenenlerin diktatörleri eleştirmesine benziyor.

Algısı bozukların laflarını kayle almıyorum.

Burası muz cumhuriyeti de değil, gürcistan da değil veya kokocu güney amerika ülkesi de değil.

Ülkede kaos yaratma amacı güdenler bana kalsa yok edilmeli.

Anarşizm ile yönetici getirme sistemi yok bu ülkede.

Bu ve diğer tüm medeni ülkelerde sandığa gidilir ve orada seçim yapılır.

Sizin gibi CHP sempatizanı dallamalar bana doğruyu yanlışı öğretemez.

Kaldı ki burada benim düşüncelerimden dolayı ban da AKP yavşaklarını savunduğum damgasını vuranın da yedi sülelasini sıradan geçiririm.

Ben ülke geneline göre konuşuyorum.

Oh ne güzel be.

Ulan her ateisti CHP hanesine mi yazdınız?

Yavşak bir paparazzi partisi hanesine mi?

Doğru yanlış algılarınız tam olsaydı hayali şeyler üretmezdiniz zaten :)

Bana ders vereceğine kafanı çalıştırmayı öğren :)

Sitelerde Paylaş

Tabii haklısın.

Adamlara biraz dokunduk hemen zıplamaya başladılar. Belki kapasiteyi fazla zorlamamak gerekir.

Ben bayram haftası diyorum adam hala mangal tahtası diyor.

Neyse...

Yorumlarınızı ilgiyle okumaya devam ediyorum.

Sitelerde Paylaş

BDP uzlaşmaz ha? Atatürk ormann çiftliğinde Habur öncesi Beşir Atalay görüşmesinde sadece çay içtiler zaten.

Muhsin Yazıcıoğlu milim sapmaz ha? 80 öncesi ülkücü hareketinin başındayken yediği boklara bi bak bakalım.

Dandik chp yerine teokratik akp'yi terich edermiş, akp çok onurlu tabi, bugüne kadar ülkenin tek kuruşunu haksızca satmamıştır,peşkeş çekmemiştir.

salak olduğunu biliyordum da bu kadar olduğunu bilmiyordum, senin gibi ateistler(!) oldukça akp başımızdan gitmeyi bırak krallık bile kurar,sen chpdense onu tercih etmeye devam et.

Bana bak dallama

Beni AKP yi savunuyor gibi göstermeye çalışıp prim yapmaya kalkma.

Senin yazılarını sana çıkarttım işte. Ateistmisin, agnostikmisin, nurcumusun belli değil.

Bu belirsizlikte başkalarına belirgin roller atamaya kalkma.

Yazdıklarımı kafan basana kadar iyi oku.

Ayrıca ben komünist partiliyim.

Yukarıda onu da yazdım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...