Jump to content

Akp'ye İçtik

Recommended Posts

"AKP şaşırma sabrımızı taşırma!"

Gerçekten şu ana kadar bir sürü olay yaşanmıştır, AKP iktidarıyla birlikte Türkiye hiç yaşamadığı kadar büyük bir faşist baskı dönemine girmiştir, ciddi bir bölünme tehlikesiyle karşı karşıyadır, Amerika'nın piyonu olmuş, gericiliğin en tehlikelisini yaşamaktadır sabırları taşmamıştır da bir içki yasağıyla yollara dökülmüşlerdir!

Atatürkçü komutanlar yaka paça gözaltına alınmıştır ve tutuklu olarak bekletilmektedir aylardır ama sabırları taşmamıştır!

Güneydoğuda fiili bir özerklik ilan edilmiştir, Kürt devleti kurulmak üzeredir ama sabırları taşmamıştır!

Türban ve cüppe geleneksel giysi haline getirilmiştir ve Türkiye'nin en modern kentlerinde bile alenen kullanılmaktadır ama sabırları taşmamıştır!

Sabrı taşıran sadece ve sadece kendi içki içme özgürlükleridir.

Buna eylem mi diyorsunuz?

Sitelerde Paylaş

Dediklerinde haklısın.Sessiz kaldık çok.Ama bir yerden tutmak lazım.Artık iyice hissedilir baskılar olmaya başladı.Bu içki yasağına tepki aslında hepsini içeriyor.

Türban ve cüppe geleneksel giysi haline getirilmiştir ve Türkiye'nin en modern kentlerinde bile alenen kullanılmaktadır ama sabırları taşmamıştır!

Ama şu dediğine katılmıyorum.Kimse milletin giydiğine karışamaz.Sokakta isterlerse kapkara eşyalar içinde gezsinler benim umrumda değil.Kimsenin umrunda olmaması gerekir.Sadece devletin kurumlarında ki kılık kıyafet kuralına uyulsun o yeter.

Sitelerde Paylaş

Dediklerinde haklısın.Sessiz kaldık çok.Ama bir yerden tutmak lazım.Artık iyice hissedilir baskılar olmaya başladı.Bu içki yasağına tepki aslında hepsini içeriyor.

Ama şu dediğine katılmıyorum.Kimse milletin giydiğine karışamaz.Sokakta isterlerse kapkara eşyalar içinde gezsinler benim umrumda değil.Kimsenin umrunda olmaması gerekir.Sadece devletin kurumlarında ki kılık kıyafet kuralına uyulsun o yeter.

unutmaki sokak karalara bürünürse heryer kararır...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...