Jump to content

dini forumdan ceza aldim, baslik okuyun )))))))))

Recommended Posts

dini bir forumda dakiliyorum(dum),

bir baslik actim beni banladilar.

en cok fetocu ve akp (anadolu klilise papazlari) bölümüne kizdilar galiba ??????

-----------------------------------

basligin izmi- Müjde Hz.isa Geri Geldi

devami-

yeni ahiteki Isa geri geldi

bekleyenler sonunda muradina erdi

sibiryayali Isa

vissaron.jpg

Vissarion2.jpg

video

dalga deyil ))))

sahde hadislere inananlar sizin Isa niz geldi

hiristiyanlar uydurdugu hadislere inanmak isteyenlerin yolu acik.

akp ciler ve fetocular müjde mi verdim ödülümü isterim )))))

--------------------------------------------------

Kurana inanalar icin ayetler gecerli

ordada hz.isa geri gelmicek yaziyor , tabi

enbiya34-

Ey Muhammed! Senden önce de hiçbir insanı ölümsüz kılmadık, sen ölürsün de onlar baki kalır mı? Senin ölmenle rahata kavuşacaklarını mı sanıyorlar?

----------------------

2- Hz.Muhammed tüm Resülerin ve nebilerin efendisi ve sonu

ali imran

81- Allah peygamberlerden şöyle söz almıştı: "Andolsun ki size kitab ve hikmet verdim, sonra yanınızda bulunan (kitaplar)ı doğrulayıcı bir peygamber geldiğinde ona muhakkak inanacak ve ona yardım edeceksiniz! Bunu kabul ettiniz mi? Ve bu hususta ağır ahdimi üzerinize aldınız mı?" demişti. Onlar: "Kabul ettik" dediler. (Allah da) dedi ki: "Öyleyse şahit olun, ben de sizinle beraber şahit olanlardanım".

ali imran

------------------

3-Kurani Kerim Hz.Isa icin Öldüyünü acikliyor

55- O zaman Allah şöyle dedi: "Ey İsa, şüphesiz ki seni öldüreceğim,

3:55.

O ayette Allah, Hz. İsa'ya Seni ölüme yollayacağım ve katıma yücelteceğim buyurur. Rafeahû (lafzen, o'nu yüceltti yahut o'nu yukarı çıkarttı), bir insanın raf edilmesi (yukarı çıkartma/yükseltme) fiili ne zaman Allah'a atfedilmişse, her zaman onurlandırma yahut yüceltme anlamlarına gelir. Kuran'ın hiçbir yerinde, Allah'ın Hz. İsa'yı yaşadığı sırada bedensel olarak cennete yükselttiği şeklindeki yaygın inancı destekleyen bir beyan yoktur. Yukarıdaki ayetteki Allah o'nu kendi katına yüceltti ibaresi, Hz. İsa'nın Allah'ın özel rahmeti mertebesine yükseltildiğini gösterir; rafenâhu o'nu yücelttik fiilinin İdris Peygamber ile bağlantılı olarak kullanıldığı 19:57'den açıkça anlaşılacağı gibi, bu bütün peygamberlerin yararlandıkları bir lütuftur. (Bkz. ayrıca Menâr III, 316 ve VI, 20'de Muhammed Abduh.) Cümlenin başındaki hayır (bel) vurgusu, Yahudilerin Hz. İsa'yı haç üzerinde korkunç bir ölüme mahkum ettiklerine inanmaları ile Allah'ın o'nu kendi katına yücelttiği gerçeği arasındaki zıtlığı vurgulamayı amaçlar.

maide

75- Meryem'in oğlu Mesih (İsa), sadece bir peygamberdir. Ondan önce de peygamberler gelip geçmiştir. Anası da dosdoğru bir kadındır. Her ikisi de yemek yerlerdi. Bak onlara âyetleri nasıl açıklıyoruz. Sonra yine bak nasıl yüz çeviriyorlar!

maide 117

Aralarında olduğum müddetçe onlara şahit idim, fakat sen beni vefat ettirince onları gözetleyen

-----------------------

Kurani Kerimde Hz.Isa kendi agizi ile buyuruyor benden sonra Hz.Muhammed gelcek diyor

Ben size Allah'ın elçisiyim, benden önce gelen Tevrat'ı doğrulayıcı ve benden sonra gelecek Ahmed adında bir peygamberi de müjdeleyici olarak geldim', demişti. Fakat o, kendilerine açık deliller getirince: Bu apaçık bir büyüdür, dediler." (Saf Suresi, 6)

------------------------------------------

ps.bukadar bagnazlik olmamali, adam gibi cevab vermediler bedende dalga gectim sonradan.

Sitelerde Paylaş

Queen bir keresinde merak edip hristiyan forum'a girmiştim.Toplasan 6-7 kelimeyi geçmeyen bir mesaj yazmıştım.Anında özel mesaj geldi "burada islam tebliğ edemezsiniz,banlandınız"şeklinde :lol:

Ama o gün bugün hristiyanforumdam mailime çeşitli şeyler geliyor.Yok doğum yapan kardeşimize ,yok hasta bir abimize dua edelim gibisinden.

Şifa Allahtan düşsünler yakamdan :)

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bence kendinizi belli etmeden bu tarz sitelere lütfen girin,

Çünkü burada benim gözlemlediğim bu forumlarda yazan bir çok kişi buraya sızıyor.

Hatta bazen misafir sayısı birden artabiliyor.

Ayrıca eğitim her yerde olmalı.

aynen şu linki okudum cımbızlama diye asıl buna derler.. adam müslümanları savaşa davet ediyor gelmezseniz cehenneme yallah diyor açık açık ya..

bende hassktr yazcamda yasaklanıcam artı silinecek ne gerek var

okuyun..

http://forum.islamiyet.gen.tr/kuran-i-kerim-meali/88092-sizin-yuz-kisiniz-kafirlerden-bin-kisiyi-yener.html

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...