Jump to content

Tanrı nasıl hazırlanır.

Recommended Posts

İyi günler sayın okurlarımız.

Bugün sizlere tanrı hazırlama tarifi sunmaktayız.

Gerekli Malzemeler

1- Bir Adet Aklı sarmayan insan

2- Etrafınızda gördüğünüz doğal objelerden herhangi bir veya bir kaçı.

Hazırlanışı

Bir adet aklı sarmayan insanı alıyoruz (akşamdan kafa ütülemeye yatırıp bekletirseniz daha kıvamlı olur)

Sonra bu aklı sarmayan insana doğadaki objelerden bazılarını göstererek tanrı vardır, tanrı vardır, diyoruz.

Kısık ateşte yaklaşık 2-3 yıl pişmeye bırkaıyoruz ve tanrımız hazır oluyor.

Aklı sarmayan insanın dili ve yaşadığı yere göre tanrınız için dilediğimiz ismi seçebilirsiniz.

Afiyet olsun.

Sitelerde Paylaş
Stephen Hawking

Larry King: Do you believe in God?

Stephen Hawking:

Yes, if by God is meant the embodiment of the law of the universe.

Larry King Live, December 25, 1999

Tanrı hazırlama örneği.

tarihinde DogaBilim tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

tanrıyı yaratdan sahıs cok yaratıcıymıs :D tanrıyı yarattım dedi e şimdi bu olmayan tanrı kötülükleri haksızlıkları nasıl engelleyecek, bu yüzden cennet ve cehennemide yarattı.kimsenin görmediği cennet ve cehennemi :) olmayan tanrı dünyada yapılan kötülükleri engelleyemeyince hemen devreye öteki dünya giriyor :))

Sitelerde Paylaş

tanrıyı yaratdan sahıs cok yaratıcıymıs :D tanrıyı yarattım dedi e şimdi bu olmayan tanrı kötülükleri haksızlıkları nasıl engelleyecek, bu yüzden cennet ve cehennemide yarattı.kimsenin görmediği cennet ve cehennemi :) olmayan tanrı dünyada yapılan kötülükleri engelleyemeyince hemen devreye öteki dünya giriyor :))

Cennet cehennem var ama birde araf var(ne cennet ne cehennem sadece kuran'da geçer niyeyse). Onlar da bolonez. Tanrıda spagetti. Oldumu mu sana mis gibi pastafaryanizm. Dün tanrıyı yedim o zaman ben. Ulan diyorum niye bu kadar gaz çıkarıyorum. Tanrı hava olarak çıkmaya çalışıyormuş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...