Jump to content

Ve karanlık başlıyor...

Recommended Posts

Çükü gidecek onlar olmadığı için ilgilendirmiyor onları.

Ayrıca onların lehine.

Düşünsene.

Fantastik seks yapıp kırbaç mırbaç dalgalarından sonra kadının sana oynadığı oyunu?

Aldı eline kırbacı tecavüz etti :)

Al temizle işin yoksa.

Hatta 12-16 yaş arası kız çocukları hadım çetesi bile kurarlar.

Sarıntılık da dahil ya.

Sarkıntılık etti diye.

Ne yapabilirsin ki?

bunun için sadece kırbaca gerekde yok,biraz sert geçmiş hertürlü seksten sonra kadın sana kazık atabilir,işin içine bir iki tane sahte görgü şahidide girdimi

artık o saatten sonra heralde hristiyan olur papaz olur manastıra kapatırım kendimi :D yada dağlara çıkar budist rahip olur hayatın anlamını bulmaya çalışırım

Sitelerde Paylaş
  • İleti 226
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

editledim anne bacına saygımdan değil senin gibi öküz yetiştirdileri için saygı duymam onlara kendime saygımdan editliyorum senin tükettiğin oksijenlere acıyorum senin gibi luzumsuz varlığın

ama başarılısın nedenmi ateistliği bırakıyorum çünkü senin gibileri görünce tanrının siz gibilerle bizi sınava tuttuğunu düşünmeye başladım.

şimdi ne alınıyonuz dersin ama direk içki içenlere söylediğini o lafı biliyorum.

içkile tecavüz arasındada bağlantı kurmaya çalışmayın içki içmeyipde tecavüz yapanların oranı çok daha fazladır 5 vakit namaz kılıpda tecavüz ednleri biliyoruz imam hatiplerde öğrencilerine tecavüz edenleri muridlerine tecavüz eden şeyhleride biliyoruz.

Salak adam. Sen yorumları iyi okuda, alkol ile tecavüz arasında bağlantı kuranın kim olduğunu anla, sonra zırla burada. Adamın canını sıkma. Kaybol hadi. Senin gibi dürzülerin duyacağı saygıya ihtiyacım yok. Sen ateistsin, forumda 1 gün ceza alır dönersin, bunun farkındayım ama, çokta fifi yani.

tarihinde Yolcu_34 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tamam işte, demek ki caydırıcılığı olacak. Ne iyi.

Yasaya güvenmeyip korkanlar kimseye tecavüz etmeyecek.

Şahane!

kafamı buluyosun bilmiyorum,caydırıcılığı olucak ama bu infazdan masum insanların muzdarip olmayacağının garantisini veremezsin ben ondan bahsediyorum,burası türkiye sonuçta herşey olabilir,adamın çükünü yanlışlıkla kesip bide pişmiş kelle gibi ''pardon ehehehe :) '' derler

Sitelerde Paylaş

Şimdi burada bazı arkadaşlar var . Onların bir kaç yazısından çıkardığımda bir kaç ana fikir var . Ve o ana fikirlere ithafen bunları yazıyorum .

Çoğunuz kendinizden oldukça eminsiniz . Bir insanın yaptığı davranıştan dolayı onun biyolojik yapısına müdahalede bulunma hakkını elinizde bulundurduğunuzu sanıyorsunuz . Ama yapamazsınız arkadaş . Yapmamalısınız .

Bu hakkıda kendinizde bulunduramazsınız . Bu kişi 4 yaşında bir çocuğa da tecavüz etse 80 yaşında birine tecavüzde etse onun bir tarafını kurcalama hakkını kimse elinde bulunduramaz . Neden ?

Çünkü kişi gelişimini salt kendi genlerinde oluşmuş karakteristik özelliklerle sürdürmüyor . Sosyal yaşamında onu dolaylı yada doğrudan , dikkate değer görülen , yada dikkate değer görülmeyen etkenlerle geliştiren milyarlarca sosyal etki mevcut . Eğer bir kişiyi cezalandırmak için onun fiziksel yapısının herhangi bir noktasına hayati açıdan her nasıl olursa olsun onun normal seyirinde sürdüren bir işleve etki ettiğinizde uyguladığınız ceza şu anlama gelir ;

Bu kişi %100 hiçbir dış etki altında kalmadan , Tamamen saf karakteristik yapının etkisinde kalarak şu şu olumsuz fiili işlemiştir anlamına gelir . Ve böyle bir durum da tamamen olanaksızdır. İnsanlara verilebilecek tek mantıklı cezanın , onların özgürlüğünü belirli derecelerde kısıtlamak ve zorlaştırmak olmalıdır . Gaza gelmeden mantıklı bir şekilde düşünüldüğünde bunun sizinde mantıklı bulacağınızı düşünüyorum .

Zira Bir çok etki altında kalabilen bir bilinci O etkilerden belirli sürelerde soyutlamak uygulanabilecek en uygun sosyal kontrol sistemidir . İstediğiniz kadar bir tecavüzcünün penisini yada bilmem neyini kesmiş olun . O kişinin bilincinde yine aynı eğilim her zaman olacaktır . Ve bu eğilimi bir başkasına aktarma olasılığı da yüksek olacaktır . Asıl özgürlük nasıl bir başkasına hiç bir zararlı etkide bulunmadan oluşabiliyorsa , bunun aksi halinde bulunanlarada uygulanması gereken cezalandırma bir başkasına zararlı etkide bulunması önlemek olmalı , buda zararlı kişinin zarar etkisini gösteremiyecek bir ortamda bulundurulması ile olabilir .

Sitelerde Paylaş

Şimdi burada bazı arkadaşlar var . Onların bir kaç yazısından çıkardığımda bir kaç ana fikir var . Ve o ana fikirlere ithafen bunları yazıyorum .

Çoğunuz kendinizden oldukça eminsiniz . Bir insanın yaptığı davranıştan dolayı onun biyolojik yapısına müdahalede bulunma hakkını elinizde bulundurduğunuzu sanıyorsunuz . Ama yapamazsınız arkadaş . Yapmamalısınız .

Bu hakkıda kendinizde bulunduramazsınız . Bu kişi 4 yaşında bir çocuğa da tecavüz etse 80 yaşında birine tecavüzde etse onun bir tarafını kurcalama hakkını kimse elinde bulunduramaz . Neden ?

Çünkü kişi gelişimini salt kendi genlerinde oluşmuş karakteristik özelliklerle sürdürmüyor . Sosyal yaşamında onu dolaylı yada doğrudan , dikkate değer görülen , yada dikkate değer görülmeyen etkenlerle geliştiren milyarlarca sosyal etki mevcut . Eğer bir kişiyi cezalandırmak için onun fiziksel yapısının herhangi bir noktasına hayati açıdan her nasıl olursa olsun onun normal seyirinde sürdüren bir işleve etki ettiğinizde uyguladığınız ceza şu anlama gelir ;

Bu kişi %100 hiçbir dış etki altında kalmadan , Tamamen saf karakteristik yapının etkisinde kalarak şu şu olumsuz fiili işlemiştir anlamına gelir . Ve böyle bir durum da tamamen olanaksızdır. İnsanlara verilebilecek tek mantıklı cezanın , onların özgürlüğünü belirli derecelerde kısıtlamak ve zorlaştırmak olmalıdır . Gaza gelmeden mantıklı bir şekilde düşünüldüğünde bunun sizinde mantıklı bulacağınızı düşünüyorum .

Zira Bir çok etki altında kalabilen bir bilinci O etkilerden belirli sürelerde soyutlamak uygulanabilecek en uygun sosyal kontrol sistemidir . İstediğiniz kadar bir tecavüzcünün penisini yada bilmem neyini kesmiş olun . O kişinin bilincinde yine aynı eğilim her zaman olacaktır . Ve bu eğilimi bir başkasına aktarma olasılığı da yüksek olacaktır . Asıl özgürlük nasıl bir başkasına hiç bir zararlı etkide bulunmadan oluşabiliyorsa , bunun aksi halinde bulunanlarada uygulanması gereken cezalandırma bir başkasına zararlı etkide bulunması önlemek olmalı , buda zararlı kişinin zarar etkisini gösteremiyecek bir ortamda bulundurulması ile olabilir .

İmza

Ben bunu demek istiyorum zaten.

Ama penis tellalığı yapıyorsun diyorlar bana.

Sitelerde Paylaş

kafamı buluyosun bilmiyorum,caydırıcılığı olucak ama bu infazdan masum insanların muzdarip olmayacağının garantisini veremezsin ben ondan bahsediyorum,burası türkiye sonuçta herşey olabilir,adamın çükünü yanlışlıkla kesip bide pişmiş kelle gibi ''pardon ehehehe :) '' derler

Yarısı kafa bulma, yarısı gerçek diyelim.

Bak kimlere uygulanacakmış bu, tekrar alıntılayayım. Konunun ilk yazısında her şey çok açık. Dikkatli okumuyorsunuz.

Cinsel saldırı suçundan, çocukların cinsel istismarı suçundan veya reşit olmayanla cinsel ilişki suçunun nitelikli halinden hapis cezasına mahkum olanlar, cezanın infazı sırasında ve koşullu salıverildikleri takdirde, denetim süresi içinde; testosteron etkisini önemli ölçüde azaltıcı tedaviye tabi tutulabilecekler (...)

Suçun nitelikli hali diyor..

Yani burada hata falan olması imkansız.

Çocuklar bu konuda yalan söylemez. İstese de söyleyemez, birileri onu yalan söylemeye zorlasa da beceremez, kolay ele verir. Uzman kolaylıkla anlar ve çocuğu konuşturur vs..

Bunlara gerek bile kalmaz genellikle. Suçun nitelikli olduğuna karar verilmişse çok ağır ve çok açık bir durum vardır ortada, her detay biliniyordur vs..

Sitelerde Paylaş

Yarısı kafa bulma, yarısı gerçek diyelim.

Bak kimlere uygulanacakmış bu, tekrar alıntılayayım. Konunun ilk yazısında her şey çok açık. Dikkatli okumuyorsunuz.

Cinsel saldırı suçundan, çocukların cinsel istismarı suçundan veya reşit olmayanla cinsel ilişki suçunun nitelikli halinden hapis cezasına mahkum olanlar, cezanın infazı sırasında ve koşullu salıverildikleri takdirde, denetim süresi içinde; testosteron etkisini önemli ölçüde azaltıcı tedaviye tabi tutulabilecekler (...)

Suçun nitelikli hali diyor..

Yani burada hata falan olması imkansız.

Çocuklar bu konuda yalan söylemez. İstese de söyleyemez, birileri onu yalan söylemeye zorlasa da beceremez, kolay ele verir. Uzman kolaylıkla anlar ve çocuğu konuşturur vs..

Bunlara gerek bile kalmaz genellikle. Suçun nitelikli olduğuna karar verilmişse çok ağır ve çok açık bir durum vardır ortada, her detay biliniyordur vs..

farzetki şöyle uç bir örnek yaşandı:konuşamayacak kadar küçük,misal 3-5 yaşlarında bir çocuğa tecavüz edildi,ben bu çocuğu daha önce sevdiğim saçlarını okşadığım için elbiselerinde parmak izim var,bu ailenin evine girdiğim için evde ayakkabılarımın izleri var yani adli anlamda önem teşkil eden bu durumlar mevcut,çocuğun ailesi bana gıcık oluyor ve benden nefret eden 3-4 kişiyle birlikte tecavüz konusunda hakkımda yalancı şahitlik yaptılar nolucak ? benim hakkımı kim savunacak ?

Sitelerde Paylaş

Saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz.

Gidin ve bir zahmet pedofili neymiş, nasıl ve ne kadarı tedaviye karşılık verirmiş, bu insanlardan çocukları korumak için tıp bilimi, sosyal bilimciler ve hukukçular nasıl birlikte çalışırmış, araştırıp öğrenin.

Öyle özgürlükle, insan haklarını kendinizce yorumlayarak falan açıklayamayacağınız kadar ciddi, zorlu ve bilimsel bir konudur.

Bilim forumunda pedofiliyi tartışmıştık sanırım. Orada bile yeterli açıklama yok, genel bilgiler var.

Sitelerde Paylaş

farzetki şöyle uç bir örnek yaşandı:konuşamayacak kadar küçük,misal 3-5 yaşlarında bir çocuğa tecavüz edildi,ben bu çocuğu daha önce sevdiğim saçlarını okşadığım için elbiselerinde parmak izim var,bu ailenin evine girdiğim için evde ayakkabılarımın izleri var yani adli anlamda önem teşkil eden bu durumlar mevcut,çocuğun ailesi bana gıcık oluyor ve benden nefret eden 3-4 kişiyle birlikte tecavüz konusunda hakkımda yalancı şahitlik yaptılar nolucak ? benim hakkımı kim savunacak ?

Çok basit. Tıp diye bir şey var. Çocuğa tecavüz edilip edilmediği de anlaşılır, senin edip etmediğin de.

İsteyen istediğini desin, isterse bütün mahalle şahitlik etsin.

Sitelerde Paylaş

Bir insanın yaptığı davranıştan dolayı onun biyolojik yapısına müdahalede bulunma hakkını elinizde bulundurduğunuzu sanıyorsunuz . Ama yapamazsınız arkadaş . Yapmamalısınız .

Çünkü kişi gelişimini salt kendi genlerinde oluşmuş karakteristik özelliklerle sürdürmüyor .

Ama o sapık , mesela benim çocuğumun biyolojik yapısıyla oynayarak orasını burasını kurcalama hakkını kendinde görüp, hatta bunu fiiliyata dökebiliyor...Nassıl olacak?,

Ölene kadar tecrit doğru bir karar olabilir ama bu kadar uzun süre ceza veremiyorlarsa hadım en iyi çözümdür..

Siz aşmışsınız...İnsan hakkı hukuku vs. derken idam kaldırıldı da sıra geldi pedofililerin orasının burasının kurcalanmamasına..Ne menem bir şeyse bu insan hakkı hukuku dediğiniz meret,üzerinde suç işlenen madur insanın hiç bir insani hakkı hukuku olamıyacak neredeyse.Hiç bir şekilde bedel ödenmeyecek..İdam kalkınca dejenerasyon da arttı.Kaldık pedofililerin orasının burasının derdine...

Seri katilleri de sevelim sayalım koruyalım..Kimbilir kimden kalıtım ve sosyal bir etkiye maruz kaldı da bir seri katil haline geldi değil mi ama?...Zavallı psikopat..Bırakalım öldürsün dursun..Orasıyla burasıyla oynamayalım, öldürmeyelim, besleyelim, bakalım...

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gidin ve bir zahmet pedofili neymiş, nasıl ve ne kadarı tedaviye karşılık verirmiş, bu insanlardan çocukları korumak için tıp bilimi, sosyal bilimciler ve hukukçular nasıl birlikte çalışırmış, araştırıp öğrenin.

Öyle özgürlükle, insan haklarını kendinizce yorumlayarak falan açıklayamayacağınız kadar ciddi, zorlu ve bilimsel bir konudur.

Bilim forumunda pedofiliyi tartışmıştık sanırım. Orada bile yeterli açıklama yok, genel bilgiler var.

Demişsiniz.

Ama ondan önce de bunu demişsiniz:

Tedavisi mümkün olmayan ağır pedofilik vakalar idam edilmelidirler. Tüm dünyada bir istisna olarak böyle bir uygulama olmalıdır.

Siz olaya bayağı bilimsel yaklaşmış, duygularınızı tümden bir kenara koymuşsunuz.

Tedavi olamayacağı anlaşılan kişileri toplumdan tecrit etmek varken neden onları öldürmek gerek? Derdiniz intikam mı? Kamu vicdanı mı? Ne?

Zorlu, bilimsel konu diyorsunuz sonra senin kızın, benim oğlum muhabbeti yapıyorsunuz. Kimsenin tecavüzcüleri savunduğu ya da bu sapıkların çocuklara dadanmasından mutlu olduğu yok. Burada her açıdan en uygun olanın ne olduğu, ne olabileceği tartışılıyor. Başa dönersek, neden müebbet hapis ile cezalandırmak varken özel olarak bunların öldürülmesini istiyorsunuz? hapisten kaçarlar diye mi korkuyorsunuz?

Ya şunu bir izah edin ya da konu bilimsel saçmalıyorsunuz deyip de komik duruma düşmeyin.

Sitelerde Paylaş

1 tane

Sarhoştum ve çok çirkindi.

Öyle ki sonsuza kadar kadın şehvetimi en az %20 oranında azalttı.

O karının hadım edilmesini istiyorum :)

Hatta öldürsünler onu! :)

içki bütün kötülüklerin anasıdır dostum. :lol:

yolcu, senin de saçmalıklarını bilmiyor değiliz....

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ben böyle bi cezanın gelmesi durumunda haklı bir şekilde uygulanacağını düşünmüyorum

böyle bir suçlamadan yargılanan kişi muhalif ideolojilerin takipçisiyse (mesela sosyalist) her türlü kayırma veya haksız infazların olabileceğini biliyoruz,kimsede hakkını savunamaz infazı gerçekleştirilen kişinin,nitekim mevcut iktidarın ne kadar faşist ve diktatörlük yanlısı olduğu belli

tarihinde Shayetet13 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Demişsiniz.

Ama ondan önce de bunu demişsiniz:

Siz olaya bayağı bilimsel yaklaşmış, duygularınızı tümden bir kenara koymuşsunuz.

Tedavi olamayacağı anlaşılan kişileri toplumdan tecrit etmek varken neden onları öldürmek gerek? Derdiniz intikam mı? Kamu vicdanı mı? Ne?

Zorlu, bilimsel konu diyorsunuz sonra senin kızın, benim oğlum muhabbeti yapıyorsunuz. Kimsenin tecavüzcüleri savunduğu ya da bu sapıkların çocuklara dadanmasından mutlu olduğu yok. Burada her açıdan en uygun olanın ne olduğu, ne olabileceği tartışılıyor. Başa dönersek, neden müebbet hapis ile cezalandırmak varken özel olarak bunların öldürülmesini istiyorsunuz? hapisten kaçarlar diye mi korkuyorsunuz?

Ya şunu bir izah edin ya da konu bilimsel saçmalıyorsunuz deyip de komik duruma düşmeyin.

Duygu çalışıyor yanılıyorsunuz ama madurdan yana...Neden hasta ruhlu ve tedaviye cevap veremeyecek bir dehşetengiz sapığı devlet ömür boyu baksın ki kardeşim?..Çok mu yer var hapishanelerde?..İslah olamayacak adama ceza vermenin anlamı nedir?..Cezanın mantığı nedir?.İslah olacağına inandığın kişiye ceza verirsin ki düzelsin..Düzelemeyecekse ve topluma zararlıysa bazıları öldürülmelidir..

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

içki bütün kötülüklerin anasıdır dostum. :lol:

yolcu, senin de saçmalıklarını bilmiyor değiliz....

Buyur birader, bir şeymi dedin? Sanırım, kişisel sataşmayı seven insanlarla uğraşacağız sürekli. Uzun süredir forumda yoktum, yeni bir başlangıç yapayım dedim. Bakalım heralde atılacağız, sataşanlar yüzünden.

bu arada, ifeelgoodun söylediklerine katılıyorum. Hadım edilmekten daha ağır cezalar verilmeli, bu tecavüzcü itlere.

Sitelerde Paylaş

ben böyle bi cezanın gelmesi durumunda haklı bir şekilde uygulanacağını düşünmüyorum

böyle bir suçlamadan yargılanan kişi muhalif ideolojilerin takipçisiyse (mesela sosyalist) her türlü kayırma veya haksız infazların olabileceğini biliyoruz,kimsede hakkını savunamaz infazı gerçekleştirilen kişinin,nitekim mevcut iktidarın ne kadar faşist ve diktatörlük yanlısı olduğu belli

Evet AKP bu hadımlaştırma metodunu muhalif ideolojileri savunanlara karşı bir geri püskürtme stratejisi olarak geliştirdi..Ergenekondan geriye kalanları da tecavüzden yargılayarak ekarte etme peşinde..Demek yarın bi gün tüm muhalif erkekler sperm testini müteakip hadım edilecekler.. :blink:

Siz gerçekten de çok aklı başında ve mantıklı bir insanmışsınız..Nasssıl da hemmencecik seziyorsunuz ama komplo teorilerini..

Pesss...

Sitelerde Paylaş

Duygu çalışıyor yanılıyorsunuz ama madurdan yana...Neden hasta ruhlu ve tedaviye cevap veremeyecek bir dehşetengiz sapığı devlet ömür boyu baksın ki kardeşim?..Çok mu yer var hapishanelerde?..İslah olamayacak adama ceza vermenin anlamı nedir?..Cezanın mantığı nedir?.İslah olacağına inandığın kişiye ceza verirsin ki düzelsin..Düzelemeyecekse ve topluma zararlıysa bazıları öldürülmelidir..

Eğer idam cezasına karşı değilseniz ve sadece özel olarak bu durumda değil başka şartlarda da idamı gerekli buluyorsanız tartışma idam cezasının gerekliliği üzerine olabilir. Siz aynı mantıkla seri katiller ya da insan kılığında gezen caniler için de idamı savunursunuz. Sizinkisi kendi içinde tutarlı bir yaklaşımdır.

Tedavisi mümkün olmayan ağır pedofilik vakalar idam edilmelidirler. Tüm dünyada bir istisna olarak böyle bir uygulama olmalıdır.

Ama IFeelGood, özel olarak pedofililerin idam edilmesi gerektiğini savunuyor. Ben de nedenini anlamaya çalışıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...