Jump to content

Ve karanlık başlıyor...

Recommended Posts

Ama o sapık , mesela benim çocuğumun biyolojik yapısıyla oynayarak orasını burasını kurcalama hakkını kendinde görüp, hatta bunu fiiliyata dökebiliyor...Nassıl olacak?,

Ölene kadar tecrit doğru bir karar olabilir ama bu kadar uzun süre ceza veremiyorlarsa hadım en iyi çözümdür..

Siz aşmışsınız...İnsan hakkı hukuku vs. derken idam kaldırıldı da sıra geldi pedofililerin orasının burasının kurcalanmamasına..Ne menem bir şeyse bu insan hakkı hukuku dediğiniz meret,üzerinde suç işlenen madur insanın hiç bir insani hakkı hukuku olamıyacak neredeyse.Hiç bir şekilde bedel ödenmeyecek..İdam kalkınca dejenerasyon da arttı.Kaldık pedofililerin orasının burasının derdine...

Seri katilleri de sevelim sayalım koruyalım..Kimbilir kimden kalıtım ve sosyal bir etkiye maruz kaldı da bir seri katil haline geldi değil mi ama?...Zavallı psikopat..Bırakalım öldürsün dursun..Orasıyla burasıyla oynamayalım, öldürmeyelim, besleyelim, bakalım...

Tçk ... Olmamış . Anlamamışsın ..

Demişsinki aman efendim o sapıkta benim çocuğumun biyolojik yapısını deformasyona uğrattı . Bende onu uğratıcam falan filan .

E zaten bizde bu adam senin yada başkasının bilmem hangi yakınını deformasyona uğrattığı için ceza veriyoruz ya . Sonra bu cezanın niteliğini anlatmaya çalışıyoruz ya . Bak ne diyoruz iyi anlayın . Bir insanın bir suçu işliyorsa bu suçta o kişinin hayatında olan Yani onu bir şekilde etkilemiş hepsinin parmağı vardır dedik . O suç tüm sisteme mal olmuş bir suçtur dedik . Biz sistemin etkisi yüzünden zaten deformasyona uğramış birey hali hazırda bulunurken neden üstüne bizde deformasyon yaratalım ? Hem de bilinçli bir şekilde ?

Bir insan neden suç işler ? Neden toplumsal normlar dışına çıkar ? Neden farklı eğilimlerde bulunur ? Neden birilerini öldürür ?

Önce bunların cevabını net olarak bir verin hele . Ceza yaptırımını konuşuruz .

Mesela yukarıda demişinki bunlara dayanarak seri katilleri koruyalım besleyelim bırakalım öldürsün bla bla ...

E bunu kim söyled ki sana ? Neyse ben aslında başka bi yönden giricem konuya onun için ele aldım .

Tamam serii katil gelmiş 10-15 tane adam öldürmüş . Ama psikologlar bunun ruh sağlığı yerindedir diye rapor vem .Bak bak bak . O zaman bu adamın doğru bildiği bi şey var . Sana yanlış gelen ama bu katile doğru gele bir nokta var ama ne ? İşte sorunda burda . Doğrular ve yanlışlar . Kararları ortaya çıkarırlar . Kişiye göre değişirler . Sonuçlarıda değişkenlik gösterir . Senin için bir askerin savaşıp 10-15 tane teröristi öldürmesi ne kadar doğru ise ve doğal olarak öldüren asker içinde öyle ise bir katil için 10-15 tane adam öldürmek doğru ve yerinde bir davranıştır . Anlaşamadığınız nokta bu doğrunun yalnızca serii katile özgü olmasıdır . Yani kişiye veya kitleye özgü olması.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 226
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hamdolsun (:D) en az sizin kadar aklı başında ve mantıklıyız

Belli oluyor, mantık akıyor her yerinizden. Gelin uzatmayın, idam konusunda el sıkışıp, uzlasalım. :)

İdam cezası uygulanma olayının, tekrar masaya yatırılması gerekiyor. Avrupada - ABD de idam var, bizde yok.

Sitelerde Paylaş

Demişsiniz.

Ama ondan önce de bunu demişsiniz:

Siz olaya bayağı bilimsel yaklaşmış, duygularınızı tümden bir kenara koymuşsunuz.

Tedavi olamayacağı anlaşılan kişileri toplumdan tecrit etmek varken neden onları öldürmek gerek? Derdiniz intikam mı? Kamu vicdanı mı? Ne?

Zorlu, bilimsel konu diyorsunuz sonra senin kızın, benim oğlum muhabbeti yapıyorsunuz. Kimsenin tecavüzcüleri savunduğu ya da bu sapıkların çocuklara dadanmasından mutlu olduğu yok. Burada her açıdan en uygun olanın ne olduğu, ne olabileceği tartışılıyor. Başa dönersek, neden müebbet hapis ile cezalandırmak varken özel olarak bunların öldürülmesini istiyorsunuz? hapisten kaçarlar diye mi korkuyorsunuz?

Ya şunu bir izah edin ya da konu bilimsel saçmalıyorsunuz deyip de komik duruma düşmeyin.

İdam edilmelerini istemem tamamen benim kişisel fikrim. Arzum, isteğim.. Bu konuda beni sadece kişisel düşüncelerimden ötürü eleştirip yargılarsınız. Bunu özellikle belirttim, söyleyeceğiniz her şey de kabulüm diye ekledim.

Konunun bu kısmı duygusal. O çerçevede tartışırız gerekirse.

Pedofillerin önemli bir kısmı tedaviye cevap vermez. Çocuklara tecavüz ettikten sonra öldüren pedofiller suçluluk da duymaz, umursamaz da. Bunu itiraf ederler ayrıca. Tedaviye cevap veren çok az bir bölümü ise suçluluk ve pişmanlık duyup henüz yolun başında dediğimiz türler. Fakat daima çok risklidirler.

Pedofiller toplumdan tecrit edilirler. Aile ve çevre ile işbirliği yapılır, etraftaki çocuklar bir şekilde korunmaya çalışılır.

Bazı vakalar ömür boyu hapse mahkum edilir, bazıları da salıverildiğinde de gözetim altında tutulur, tecrit edilir, daha önceki iletilerimden birinde belirttiğim gibi çevreye deşifre edilir, dünyanın pekçok ülkesinde de hormonları baskılayıcı tedavi uygulanır. Çünkü daima büyük ve geri dönüşü olmayacak riskler vardır.

Bizde de uygulanması için çalışmalar başlatıldı görüldüğü gibi.

Kısaca durum bu. Çocuklarımızı korumak zorundayız. Onların hayatı ve geleceği bir sapığın çarpık seks yaşamından çok daha önemli ve öncelikli. O nedenle bu tür yasalar daima desteklenmeli, yaptırımlar mümkün olduğunca ağırlaştırılmalı.

Bu tür ağırlaştırılmış yasaların çok önemli bir yararı daha var. Pedofilik eğilimi olan insanlar aktif hale gelmeden gidip tedavi için başvuruyor, yardım istiyor. Bu insanların tedavileri diğerlerine göre daha kolay. En azından mümkün.

Sitelerde Paylaş

Tçk ... Olmamış . Anlamamışsın ..

Tamam serii katil gelmiş 10-15 tane adam öldürmüş . Ama psikologlar bunun ruh sağlığı yerindedir diye rapor vem .Bak bak bak . O zaman bu adamın doğru bildiği bi şey var . Sana yanlış gelen ama bu katile doğru gele bir nokta var ama ne ? İşte sorunda burda . Doğrular ve yanlışlar . Kararları ortaya çıkarırlar . Kişiye göre değişirler . Sonuçlarıda değişkenlik gösterir . Senin için bir askerin savaşıp 10-15 tane teröristi öldürmesi ne kadar doğru ise ve doğal olarak öldüren asker içinde öyle ise bir katil için 10-15 tane adam öldürmek doğru ve yerinde bir davranıştır . Anlaşamadığınız nokta bu doğrunun yalnızca serii katile özgü olmasıdır . Yani kişiye veya kitleye özgü olması.

Senin dediğin gibi seri katile normaldir raporu veren psikoloğu veya psikiyatrı tarih yazmaz..Bana bir tane davayı örnek getir. Google dan araştır gerekirse...

Mavi işaretlediklerimi bir daha oku..Bunları sen mi yazdın?..Ne doğru, ne doğru değil sen iyicene karıştırmışsın...

Kavramları karıştırmamak lazım..Delinin doğrusuyla akıl sağlığı yerindekilerin doğrusunu nasıl oluyorda bir tutuyorsun?..Temelin baştan çürük,dayanağın dayanak değil..

Sadece karşı çıkmak için karşı çıkıyorsun ya da akıl sağlığın gidip gelmekte..Sana göre doğrular nedir? asıl ben onu merak ettim..

Çorba yapmışsın...

Sitelerde Paylaş

İdam edilmelerini istemem tamamen benim kişisel fikrim. Arzum, isteğim.. Bu konuda beni sadece kişisel düşüncelerimden ötürü eleştirip yargılarsınız. Bunu özellikle belirttim, söyleyeceğiniz her şey de kabulüm diye ekledim.

Pedofillerin önemli bir kısmı tedaviye cevap vermez. Çocuklara tecavüz ettikten sonra öldüren pedofiller suçluluk da duymaz, umursamaz da. Bunu itiraf ederler ayrıca. Tedaviye cevap veren çok az bir bölümü ise suçluluk ve pişmanlık duyup henüz yolun başında dediğimiz türler. Fakat daima çok risklidirler.

Pedofiller toplumdan tecrit edilirler. Aile ve çevre ile işbirliği yapılır, etraftaki çocuklar bir şekilde korunmaya çalışılır.

Bazı vakalar ömür boyu hapse mahkum edilir, bazıları da salıverildiğinde de gözetim altında tutulur, tecrit edilir, daha önceki iletilerimden birinde belirttiğim gibi çevreye deşifre edilir,

Bu ülke oy toplamak adına ikide bir af çıkartan ,hapishanelerde yer açmak için suçlularını şartlı tahliye eden bir ülke...AKP'nin yaptığı birazda yapacağını önceden bildirmek gibi olmuş..IFeel senin alıntıladığın yasada şartlı tahliyeden bahseden bir bölüm var.Diyor ki:Cinsel saldırı suçundan, çocukların cinsel istismarı suçundan veya reşit olmayanla cinsel ilişki suçunun nitelikli halinden hapis cezasına mahkum olanlar, cezanın infazı sırasında ve koşullu salıverildikleri takdirde, denetim süresi içinde; testosteron etkisini önemli ölçüde azaltıcı tedaviye tabi tutulabilecekler (...)

Demek AKP bunları bir gün şartlı salıverebilecek..Hizbullahtan ağzının payını almış demek ki.Bir de Hüseyin Üzmez vakası vardı..Dünyanın hiç bir medeni ülkesinde hiç bir pedofili vakası salıverilmez.Ağır bir suçtur ve ömür boyu tecrit gerektirir..Demek bunları salıverebilecek ya da bir gün af çıkartabilecek..

TC gibi bir ülkede idamın olması bu yüzden gerekli..Böyle düşündüğün için hiç üzülme.Ben de öyle düşünüyorum..

Yasası,yasayı uygulayışı,yürütmesi kıçına kaçmış bir ülkede bu işler en temiz böyle halledilmeli..

Sitelerde Paylaş

TC gibi bir ülkede idamın olması bu yüzden gerekli..Böyle düşündüğün için hiç üzülme.Ben de öyle düşünüyorum..

Yasası,yasayı uygulayışı,yürütmesi kıçına kaçmış bir ülkede bu işler en temiz böyle halledilmeli..

Idam olmasa bile bunun gibi özel durumlarda cok agirlastirilmis cezalar olur.Uygulayan ülkeler vardir.

Sitelerde Paylaş

Bu ülke oy toplamak adına ikide bir af çıkartan ,hapishanelerde yer açmak için suçlularını şartlı tahliye eden bir ülke...AKP'nin yaptığı birazda yapacağını önceden bildirmek gibi olmuş..IFeel senin alıntıladığın yasada şartlı tahliyeden bahseden bir bölüm var.Diyor ki:Cinsel saldırı suçundan, çocukların cinsel istismarı suçundan veya reşit olmayanla cinsel ilişki suçunun nitelikli halinden hapis cezasına mahkum olanlar, cezanın infazı sırasında ve koşullu salıverildikleri takdirde, denetim süresi içinde; testosteron etkisini önemli ölçüde azaltıcı tedaviye tabi tutulabilecekler (...)

Vurguladığın şeye ben de takıldım ama sonra "cezanın infazı sırasında ve koşullu salıverildikleri takdirde" ifadesinin, tedaviye ilişkin bir salıverilme niteliği taşıyabilecek bir ifade olması ihtimalini düşündüm. Çünkü bu vakalar dünyanın hiçbir yerinde salıverilmezler. Nitelikli suç diyor çünkü Electra.

Tabii haklı olabilirsin. Aslında bir hukukçuya sormak lazım belki de. Koşullu salıverilme ne, neleri kapsıyor vs..

Umarım düşündüğümüz gibi değildir.

Bir hukukçu gözden kaçırdığımız detayları daha rahat bulup yorumlardı. Ben de merak içindeyim aslına bakarsan.

Bu pis partiye çok aykırı bir iş çünkü bu. Ama dediğim gibi, umarım yanılırız.

Sitelerde Paylaş

Böyle hukuk olmaz!Hukukun da icine ettiler kurana cevirdiler geri zekalilar...

Devamli dinlere dogmalara inanlardan hukukcu olmaz diyorum, buyrun taze kanit hemde akillara zarar.

Sucluya testosteron azaltici ilac vererek sokaga cifte kavrulmus sapik salacaklar.Ülke her gecen gün bir adim daha karanliga dogru yaklasiyor.

Sitelerde Paylaş

Ayni sorunla avrupada ugrasiyor. Bizim okul seviyemize baktigimiz zaman cok gerideyiz. Bu is avrupada bazi sakatliklari düsündürüyorsa bu Türkiye icin daha büyük bir sorun olur. Türkiye avrupa ile basabas gözükmek istiyor. Egitim sart baska cözüm yok. Cocuklar kücükken insan sevgisi ile beslenecek öyle onlarin gözü önünde her halti yiyerek degil.

Cinayet duymadimki yakininda bir cocuk bulunmasin, gece 12 lere kadar oturan cocuklar, zevzek zevzek dedikodu kanallarina bakan cocuklar daha neler neler..Böyle yetisen insanlardan her halt insanus cikar. Bu insanlara ceza vererek bir sey elde etmek caydirmak zor. Beyin almiyor kapasite yok. Önce egitim baska care yok.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Ayni sorunla avrupada ugrasiyor. Bizim okul seviyemize baktigimiz zaman cok gerideyiz. Bu is avrupada bazi sakatliklari düsündürüyorsa bu Türkiye icin daha büyük bir sorun olur. Türkiye avrupa ile basabas gözükmek istiyor. Egitim sart baska cözüm yok.

Iyide sevgili Rochader yargi bagimsiz degil, hukuk yok, adalet yok, egitim yok, yok da yok.Sadece su kurnazligi pesinde kosup insanlari aldatarak birbirlerine kirdirmakla mesguller.

Bu konuda bütün AB ülkelerinin yasalari hakkinda bilgim yok fakat bazi ülkelerde uyusturucu kacakciligindan agir cezalar veriliyor.Gercek hasta olanlar icinde farkli özel uygulamalar var.

Sitelerde Paylaş

Vurguladığın şeye ben de takıldım ama sonra "cezanın infazı sırasında ve koşullu salıverildikleri takdirde" ifadesinin, tedaviye ilişkin bir salıverilme niteliği taşıyabilecek bir ifade olması ihtimalini düşündüm. Çünkü bu vakalar dünyanın hiçbir yerinde salıverilmezler. Nitelikli suç diyor çünkü Electra.

Tabii haklı olabilirsin. Aslında bir hukukçuya sormak lazım belki de. Koşullu salıverilme ne, neleri kapsıyor vs..

Umarım düşündüğümüz gibi değildir.

Bir hukukçu gözden kaçırdığımız detayları daha rahat bulup yorumlardı. Ben de merak içindeyim aslına bakarsan.

Bu pis partiye çok aykırı bir iş çünkü bu. Ama dediğim gibi, umarım yanılırız.

Cezanın infazı sırasında zaten nasıl olsun ki, adam hapishanede hapishane müdürünü veya gardiyanı şeyedemeyeceğine göre hadım edilmesine ne gerek var.Geriye kalıyor koşullu salıverilme ve af..Bu durumda hadım tabii ki lazım gelir..

Yabancı ülkelerde ceza süreleri çok uzun ve tamamladıktan sonra da hayatlarının geri kalan o kısa bölümünde hadım ediliyorlar.Oysa ki bizde genel af ne zaman çıkartılır hiç bilinmez..İyi halden dolayı şartlı tahliye nasıl edilirler?Bir pedofilinin iyi hali hapishanede nasıl anlaşılabilecek ve nasıl tahliye edileceklerse artık ..

En iyisi hukukçularla da konuşmak..

Yok mu aramızda hukukçu ???

Sitelerde Paylaş

...Ve lütfen artık bir bana tecavüz suçlularının hadım edileceğinin nerede yazdığını göstersin!...

IfeelGood elbette anladigimiz sekilde hadim degil ama buna kesinlikle "kimyasal hadim" diyebiliriz. Bu konu su an dünyanin konusu cünkü dünyanin bir yeri yokki tecavüz olmasin. Bu benim icin igrenc bir huy hastaligi ve ne yazikki etrafimizda bir kac kiside var ama bunlar cok iyi gizlenebiliyor. Kimyasal hadim nedir diye arastirinca su satirlari buldum ve paylasmak istedim.

"KİMYASAL HADIM" NASIL YAPILIYOR?

Kimyasal hadımda birtakım hormonlar, hadım edilecek erkeğe kolundan periyodik olarak enjekte ediliyor ve bu yolla, süreç içerisinde cinsel dürtüleri giderek azaltılıyor. Bu hormon bileşimlerinden biri, Depo Provera. Doktorlar, kadınlar tarafından da kullanılan hormonal bir doğum kontrol yöntemi olan Depo Provera'nın erkeklere yan etkisi olacağını iddia ediyor. Özellikle yüksek tansiyonu olanlar için zararlı. Cyproterone Acetate adlı testesteron blokaj maddesinin ise kadınsılaşmaya neden olduğu ve karaciğerde problem yarattığı da iddialar arasında. Dr. Heidi Henssen'e, Danimarka'da kimyasal hadım amacıyla kullanılan hormonların yan etkilerini sorduğumuzda, şu cevabı veriyor: "Yan etkileri olduğu doğru. Ancak iki ayda bir yaptığımız kan tahlilleriyle bunu kontrol altında tutuyoruz. Burada daha çok tartışılan konu, tedaviyi bıraktıktan sonra ne olacağı." Henssen'in vurguladığı bir başka nokta ise, kimyasal hadımın kesin çözüm değil, yalnızca bir tedavi olduğu. http://www.avukatnet.de/index.php?option=com_content&view=article&id=73%3Akimyasal-hadim-cezasi&catid=36%3Ahukuk-haberleri-tr&Itemid=49&showall=1

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

bir kere değil de ikinci de yapar sa ilaçlarlar la hormon tedavisi yapılacak olması mantıklı gelse de bunun altındaki asıl niyeti anlamak önemlidir. Burada önemli olan cezayı uygulamak mı? Böyle bir haklı sebepten şeriat kanunlarını yavaş yavaş entegre etmek mi?

1. ney se ama 2. yapana da artık ağır bir ceza olması gerekir gibi. hormonlarını kontrol altına alamıyor sa alsınlar bi zahmet ama ceza verip geçmek sadece kolaycılık olur

Bu sapık heriflerin beslendiği kaynak iyice analiz edilip bunun kökü kurutulmaya çalışıl sa daha iyi olmaz mı?

Sitelerde Paylaş

Senin dediğin gibi seri katile normaldir raporu veren psikoloğu veya psikiyatrı tarih yazmaz..Bana bir tane davayı örnek getir. Google dan araştır gerekirse...

Mavi işaretlediklerimi bir daha oku..Bunları sen mi yazdın?..Ne doğru, ne doğru değil sen iyicene karıştırmışsın...

Kavramları karıştırmamak lazım..Delinin doğrusuyla akıl sağlığı yerindekilerin doğrusunu nasıl oluyorda bir tutuyorsun?..Temelin baştan çürük,dayanağın dayanak değil..

Sadece karşı çıkmak için karşı çıkıyorsun ya da akıl sağlığın gidip gelmekte..Sana göre doğrular nedir? asıl ben onu merak ettim..

Tçk tçk .... Yine olmamış . Yine anlamamışsın .

Daha önce mantıklı çıkarım yapamamanın nedeni merhamet duygusallığıydı . Şimdi ise agresifliğe dönüşmüş . Neden yazım bu kadar tahrik etti ki seni :)

İşaretlediğin yerleri bir daha okumama gerek yok çünkü onları bizzat kendi ellerimle yazdım . Mavi pek yakışmamış onlara . Keşke ateş kırmızısı yapsaydın . Birde demişsinki 10-15 tane adam öldüren adamın akıl sağlığı yerinde olamaz . Bak bak bak . Hangi deneyimlerine dayanarak bun söylüyorsun ki ? Birde kalkıp bana araştırıp dava araştırmamı söylemişsin . E arkadaşım savıma karşı çıkan sensin . Sen araştırıp buraya getireceksin .

Böyle şey mi olur . Serii katillerin hepsi delidir diye bir saçmalığı ilk defa senden duyuyorum . Ha kendi çapında sanan göre bu suçu işleyenler deli olabilir ama sadece kendi çapında . Seni çapına göre konuşacaksak seni sana daha uygun adreslere yönlendiriyorum . Ama biz burda evrensel doğrularla hareket ediyoruz . Diğer adıyla nesnel doğrular .

Sadece karşı çıkmak için yazmak gibi bir huyum yoktur genelde . Zaten bu tartışmaya girerken kişisel olarak kimseyi hedef almayıp genele hitap ettim . Seni anlamak zor değil aslında . Tipik kadın savunma iç güdüsü bunlar . Gerçek hayattan iyi biliyorum :)

Çorba yapmışsın...

Valla yapabildiğim tek yemek menemen dir . Beğenirsem ondan yapayım . Senin alkollü kafanla iyi gider :)

Sitelerde Paylaş

>>> Birde demişsinki 10-15 tane adam öldüren adamın akıl sağlığı yerinde olamaz . Bak bak bak . Hangi deneyimlerine dayanarak bun söylüyorsun ki ? Birde kalkıp bana araştırıp dava araştırmamı söylemişsin . E arkadaşım savıma karşı çıkan sensin . Sen araştırıp buraya getireceksin .

Böyle şey mi olur . Serii katillerin hepsi delidir diye bir saçmalığı ilk defa senden duyuyorum .

Everest,

Laf olsun torba dolsun diye yazıyorsun, komik duruma düşüyorsun.

Senin seri katiller hakkındaki kişisel fikrin son derece olumlu da olabilir. Bu kimseyi bağlamaz, sana deli der çıkarlar en fazla. Şu yazdıklarınla da pek akıllı biri olmadığın anlaşılıyor ayrıca.

Abuk sabuk durumları, sapkınları ya da çok kompleks psikopatileri olan akıl hastalarını bildiğimiz doğrularla değerlendiremezsin. Onları anlamak zordur, onlar gibi düşündüğünde anlayabilirsin. Bunun için de ciddi bir eğitimden geçmek gerekli.

Electra bu eğitimden geçmiş biri. Felsefe yapmayı kes istersen.

Seri katiller de pedofiller de ağır akıl hastalarıdır, tedavi edilebilir olanları tedavi edilmeli, edilemeyenler de çeşitli tıbbi ve hukuki yollarla engellenmelidir.

Bu kadar basittir. Sen bunu ilk defa duyuyorsan acayiplik sendedir.

Kadınlarla ilgili deneyimlerin de bir kadının ya da küçük bir çocuğun tecavüze uğradığında yaşadığı o ağır travmaları anlamana yetmez. Sağlıklı insanların hayatı ve geleceği bir Sürekli suç işleyen psikopatınkinden daha önceliklidir.

Sitelerde Paylaş

çok fazla uzatılacak konu değil bence bu..sapık pedofiller planlı cinayet işleyenler gözü dönmüş caniler acımadan katledilmeli....vicdan herkese gösterilecek kadar basit olmamalı....erkeksi güdülerle karşı çkkılması beni cidden dumur ediyor..kendinizi aşmış ateistlersiniz.......cezalandırma sisteminde duyguya yer yokturki..asıl duygusal sizlersiniz ^_^ ^_^

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben halen daha anlayamıyorum.

Bu yasaya bir ateist nasıl destek verir?

Üsteli yorumlara bakıyorsun.

Bir yerde öldürelim bir yerde anasını şeyedelim vs...

Yahu bunlar için okumaya eğitime kültüre evrenselliğe ona buna gerek yok ki.

Bu eylemleri doğadaki bir ayı da yapıyor.

Yuvasına yanaşınca pençeyle pataklıyor adamı.

Duygusallık diyorum ben buna.

Çünkü genelde kadınlaırn hepsi aynı tavrı benimsiyor.

Bu duygusallıktan başka şey değil.

Sitelerde Paylaş

Hukuk konulari ile ilgili basliklarda tartismaya bayilirim.Konu ile ilgisi olmayan yazilanlar ile ilgilenmiyorum.Cigi eski moduna döndü.

Bagimsiz yargi, insan haklari, sokakta esitlik, esit adalet dagilimindan anlayanlar beri gelsin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...