Jump to content

Ve karanlık başlıyor...

Recommended Posts

Hala saçmalıyor, insanları provoke ediyorsun. CHP'nin geri zekalı sözde ilericileri de aynı saçmalığı yapıyor.

Ortada kimsenin bir yerinin kesildiği falan yok. Testosteronu azaltmaya yönelik -ki her tecavüzcü için her koşulda uygulanmaz zaten- bir tür tedavi, önleyici bir uygulamadır.

Avrupa'da da Amerika'da da uygulanır. İnsan haklarına aykırı bir durum yok.

Saçmalayıp durmayın. Ya da bilmiyorsanız gidin iyice öğrenin.

Bu işin dinle minle uzaktan yakından ilgisi yok.

Ortada çok ciddi ve tehlike saçan ağır bir hastalık ve ona yönelik tıbbi müdahale sözkonusu.

Kimsenin penisini kesecekleri falan yok.

Bu ne cehalet böyle!

Görmemişin bir hadım yasası olmuş tutmuş penisini koparmış diye bir söz var.

Bu ülkede daha çocukları doğru düzgün eğitemeyen sistemde sen tecavüzcü için gerekli kimyasal dengeyi milimetrik yapacaklarını iddia ediyorsun.

Yahu adam için normal değerleri tespit edecek de bir kurul değil mi?

Bu kurul hapishaneye veya adli tıpa ait olmayacak mı?

O ekipten biri yahu beyler bu adam için oran 13 idi biz 12 diye yanlışlık yapmışız mı diyecek?

Sen cezanın düzgün işleyeceğini neye dayanarak temin ediyorsun?

Sana kalsa gördük yukarıdaki yorumunu,

Böyle hukuk yorumu mu olur yahu...

Öyle basit değil.

Kesilmeyeceğini ben de biliyorum ama geri dönülemez şekilde yokedilmeyeceğini garanti edemezsin sen.

Kimsenin şeyinde olmaz herifin üreme fonksiyonlarını yokederler.

Bunu yaparlar.

Hiç kimse de niye yapıyorsunuz demez.

Burası öyle ülke.

Onu anlatmaya çalışıyorum.

tarihinde Ateist Bakış tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 226
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ateist Bakış,

N'olur şaka yaptığını söyle..

Bu işin standartları var. Kimse kafasına göre davranamaz. Ayrıca gökten zembille inen yepyeni bir şey de değil bu. Hep söylediğim gibi dünyanın birçok ülkesinde uzun yıllardır uygulanır vs.

Kimi davalara psikiyatrlar psikologlar da girer mesela, kurul oluştururlar ve hasta suçlunun ceza-i ehliyeti ile hukuk ehliyeti arasında kalındığı durumlarda kararı belirlemeye yönelik çalışmalar yaparlar.

Bu da ondan farklı değil.

>>>Bu ülkede daha çocukları doğru düzgün eğitemeyen sistemde sen tecavüzcü için gerekli kimyasal dengeyi milimetrik yapacaklarını iddia ediyorsun.

Buna verecek cevap bulamadım. Sen ilerde çocuğun olursa doktora da götürme.

Zaten doğru dürüst eğitemiyorlar çocuklarımızı, tedavi de edemezler..

Velhasıl bu tıbbi bir mesele.

Ya doktorlar bilerek veya bilmeyerek bir hata yapar da zavallı mağdur pedofilinin seks hayatını tümden yok ediverirse diye düşünülecek şey değil bu.

Daha ne diyeyim bilemedim.

Sitelerde Paylaş

fransada sapık pedofillere tedavi ediliyor diye biliyorum ki bu da yetmiyor adamlar hapisten tedavi merkezinden çıkınca devam ediyormuş.bu hormon azaltma güzel fikir.ayrıca üremesinler kardeşim herkes üremek zorunda değil :lol:

yaşam bir pedofile bahşedilen hediyedir şükretsin

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Madem bu yasa bu kadar evrensel ve iyi

Azıtmış kadınları ne yapacağız? (azıtmış derken erkeğe veya yaşı küçük erkeğe tecavüz eden kadınları kastediyorum)

Onların cinsel birleşmelerini nasıl engelleyeceğiz?

Bu konuya da bir açıklık getirir misin sevgili IFellGood bacım :)

Sitelerde Paylaş

Madem bu yasa bu kadar evrensel ve iyi

Azıtmış kadınlaır ne yapacağız?

Onların cinsel birleşmelerini nasıl engelleyeceğiz?

Bu konuya da bir açıklık getirir misin sevgili IFellGood bacım :)

Azıtmış kadınlar için de erkek genelevi projem var ama iş yapmayacağını bildiğim için öneremiyorum bile.

Başka bir iki önerim daha var ama burada yazamam.

Ama başlıktaki konu azıtmak değil, tecavüz. Özelde de çocuk tecavüzleri.

Onun kadını erkeği yok diyeceğim ama biliyoruz ki bu işi yapanlar -istisnası olmak kaydıyla- erkekler.

Sitelerde Paylaş

Azıtmış kadınlar için de erkek genelevi projem var ama iş yapmayacağını bildiğim için öneremiyorum bile.

Başka bir iki önerim daha var ama burada yazamam.

Ama başlıktaki konu azıtmak değil, tecavüz. Özelde de çocuk tecavüzleri.

Onun kadını erkeği yok diyeceğim ama biliyoruz ki bu işi yapanlar -istisnası olmak kaydıyla- erkekler.

Eğer erkek hadım edilecekse o zaman kadınların da şeyi dikilsin.

Al buyur işte sana adalet.

Sitelerde Paylaş

Kesilmeyeceğini ben de biliyorum ama geri dönülemez şekilde yokedilmeyeceğini garanti edemezsin sen.

Kimsenin şeyinde olmaz herifin üreme fonksiyonlarını yokederler.

Adamın üreme fonksiyonlarını yok ederlermiş..Vah vah çok acınası bir durum gerçekten de..Gebersin...

Sana noluyor ki tutmuş pedofilik sapığın üreme fonksiyonunu düşünüyorsun?..O üreme fonksiyonlarını yanlış yollarda kullanıyor..Çocukla üreme olmaz..Onu hadım edecek üstüne de hapisten burnunu dışarı çıkartmasına izin vermeyeceksin..Mümkünse öldüreceksin..Gidip başka çocuklara da tecavüz etmesini beklemek mi gerekiyor?..Tedavisi yok anlamıyor musun?.Adam bitik vaziyette zaten..Hadım tedavisiyle bu isteğinin önüne geçilerek hastanın kendisi de rahatlatılıyor.Bir nevi tedavi.Gerçek bir hadım değil...Sanki adamın organını kesecekler..Kesseler daha iyi be..

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Adamın üreme fonksiyonlarını yok ederlermiş..Vah vah çok acınası bir durum gerçekten de..Gebersin...

Sana noluyor ki tutmuş pedofilik sapığın üreme fonksiyonunu düşünüyorsun?..O üreme fonksiyonlarını yanlış yollarda kullanıyor..Çocukla üreme olmaz..Onu hadım edecek üstüne de hapisten burnunu dışarı çıkartmasına izin vermeyeceksin..Mümkünse öldüreceksin..Gidip başka çocuklara da tecavüz etmesini beklemek mi gerekiyor?..Tedavisi yok anlamıyor musun?.Adam bitik vaziyette zaten..Hadım tedavisiyle bu isteğinin önüne geçilerek hastanın kendisi de rahatlatılıyor.Bir nevi tedavi.Gerçek bir hadım değil...Sanki adamın organını kesecekler..Kesseler daha iyi be..

İyi o zaman.

Devletin insan vücuduyla temas etmesine izin verin siz.

Bugün pedofilin çüküne temas eden devlet yarın kıçınıza kazığın budaklısını sokar.

Ben genel anlamda galaksiden bahsediyorum siz bana kara delikten bahsediyorsunuz.

Kara deliği oynatınca sorun çıkıyor işte basmıyor mu kafanız?

İnsan vücuduyla teması olmayan kanun sistemi temasa geçiyor işte.

Vücut bütünlüğüne dokunuyor.

Sitelerde Paylaş

Adam penil düşünüyor Sevgili Electra. Onun derdi penisle.

Yoksa böyle absürd bir şeyin üzerinde bu kadar durur mu?

Hadım yok, bu basit tıbbi bir müdahale, hormonu baskılamak için ağır vakalarda geçici/belli durumlarda kullanılacak diyoruz, adam tınmıyor bile..

Yine kadın organı aracılığıyla öç almaya kalkmış baksana..

Ateist Bakış,

Bir çocuğa tecavüz eden kadın yakalarsak onun da vajinasına kilit taktırırız veya klitorisi kestirirz, ödeşmiş oluruz.

OK?

Sitelerde Paylaş

Hadım yok, bu basit tıbbi bir müdahale, hormonu baskılamak için ağır vakalarda geçici/belli durumlarda kullanılacak diyoruz, adam tınmıyor bile..

Ateist Bakış,

Bir çocuğa tecavüz eden kadın yakalarsak onun da vajinasına kilit taktırırız veya klitorisi kestirirz, ödeşmiş oluruz.

OK?

Tuh sana.

Bana ne canım onun bunun penisinden.

Mevcut ceza sistemi ağırlaştırılsın.

Tecritte yatsın.

Uzun yıllar düşünsün rehabilite olsun herif.

Buradaki mantığa bak sen :)

İyi o zaman onun bunun karısına bakanın gözüne de mil çektirelim.

Hızlı koşan suçluların tendonlarını keselim de yavaşlatalım.

Millete parmak atanların parmağına güç azaltıcı tedavi yapalım :)

E peki çükü kalkmayanlar hakında ne yapacağız? :)

Onlar için de bir yasa çıkaralım şeylerini kaldırsın devlet.

Çük indiren devlet çük niye kaldırmasın ki?

Sitelerde Paylaş

Penil düşünmek demek, başkalarının penisiyle ilgilenmek demek değil Ateist Bakış.

Sen istediğin kadar söylen dur.. Çağdaş yasalarda çocukları korumak için alınan tedbirler, pedofillere uygulanan tedavi yöntemleri vs. de yeni değil. Az bile. Ben 2,5 yaşındaki bir çocuğa tecavüz edip çocuğun testislerini ve penisini parçaladıktan sonra sağa sola atan erkek sapıklar biliyorum. Hepimiz biliyoruz. Bana kalsa tek saniye düşünmem asarım onları. Burada duygusal olabilirim, hatta cani olmakla da suçlanabilirim. Hepsi kabulüm.

Durumun ciddiyetine daha fazla gölge düşürmeyelim.

Netice olarak AKP de olsa BKP de olsa bu işi yapanları tebrik ediyorum ben.

Çok geç kalınmıştı zaten.

Hüseyin Üzmez sapığını aklamaya kalkarken bu kadınların sesi neden çıkmadı, onu da arada bir yerde sormak lazım.

Umarım bütün bu teklifler olduğu gibi geçer, kırpıntıya uğramaz.

Sitelerde Paylaş

Ateist Bakış,

OK?

Ataerkil bir insan kendisi..Kadın düşmanı bile olabilir..

Kaç kadının tecavüzüne uğramış acaba bu güne kadar?.Heralde sayısı onları geçmiş olmalı ki kadın denince cinleri tepesine çıkıyor...

Sitelerde Paylaş

yalnız kimse mratheistphilosopher'in sorusuna cevap vermemiş,katıldığım için bende soruyorum o soruyu

adamın cezası infaz edilip çükü direk kesilerek yada testesteron azaltıcı ayağına kimyasallarla işlevi kaybettirildikten sonra gerçek suçlu bulunur adamın suçsuzluğu ispatlanırsa ne olucak ? bütün cinsel hayatı biten bi insana devlet ne kadar tazminat öderse ödesin telafisi olucakmı ? soruyorum çünkü bu tür olayların olduğu ve olacağı bir ülke burası

Sitelerde Paylaş

Devletin insan vücuduyla temas etmesine izin verin siz.

-------------------------------------------------------

İnsan vücuduyla teması olmayan kanun sistemi temasa geçiyor işte.

Vücut bütünlüğüne dokunuyor.

Ne güzel işte bir suçun cezalandırılması için bilimden faydalanılıyor ..Daha ne?..Vücudunun hangi uzvu suçluysa nasiplenen de o oluyor..

Seni gidi müslüman ateisti seniii...İlimden bilimden bi haber olmak gerçekten de çok kötü bişey..

Kınıyorum seni...

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ataerkil bir insan kendisi..Kadın düşmanı bile olabilir..

Kaç kadının tecavüzüne uğramış acaba bu güne kadar?.Heralde sayısı onları geçmiş olmalı ki kadın denince cinleri tepesine çıkıyor...

1 tane

Sarhoştum ve çok çirkindi.

Öyle ki sonsuza kadar kadın şehvetimi en az %20 oranında azalttı.

O karının hadım edilmesini istiyorum :)

Hatta öldürsünler onu! :)

Sitelerde Paylaş

yalnız kimse mratheistphilosopher'in sorusuna cevap vermemiş,katıldığım için bende soruyorum o soruyu

adamın cezası infaz edilip çükü direk kesilerek yada testesteron azaltıcı ayağına kimyasallarla işlevi kaybettirildikten sonra gerçek suçlu bulunur adamın suçsuzluğu ispatlanırsa ne olucak ? bütün cinsel hayatı biten bi insana devlet ne kadar tazminat öderse ödesin telafisi olucakmı ? soruyorum çünkü bu tür olayların olduğu ve olacağı bir ülke burası

N'apalım, hukuki zaiyat (!) deyip geçeceğiz.

İşte bu tür durumlarda uygulanmıyor sevgili kardeşim. Kimlere nasıl uygulanacağı açıkça belirtilmiş. Yani bu adamlar nitelikli tecavüz suçu işlemiş, ağır vakalar zaten. Belli belirsiz bir tecavüz suçu değil.

Kendileri itiraf eder, anlatırlar zaten onlar. Suçu kesindir, çok ağırdır, adam gerçek bir sapıktır ve bu çok açık biçimde ortadadır vs..

Sitelerde Paylaş

N'apalım, hukuki zaiyat (!) deyip geçeceğiz.

İşte bu tür durumlarda uygulanmıyor sevgili kardeşim. Kimlere nasıl uygulanacağı açıkça belirtilmiş. Yani bu adamlar nitelikli tecavüz suçu işlemiş, ağır vakalar zaten. Belli belirsiz bir tecavüz suçu değil.

Kendileri itiraf eder, anlatırlar zaten onlar. Suçu kesindir, çok ağırdır, adam gerçek bir sapıktır ve bu çok açık biçimde ortadadır vs..

ben yinede güvenemem bu yasaya insanın başına herşey hertürlü komplo gelebilir

Sitelerde Paylaş

ben yinede güvenemem bu yasaya insanın başına herşey hertürlü komplo gelebilir

Çükü gidecek onlar olmadığı için ilgilendirmiyor onları.

Ayrıca onların lehine.

Düşünsene.

Fantastik seks yapıp kırbaç mırbaç dalgalarından sonra kadının sana oynadığı oyunu?

Aldı eline kırbacı tecavüz etti :)

Al temizle işin yoksa.

Hatta 12-16 yaş arası kız çocukları hadım çetesi bile kurarlar.

Sarıntılık da dahil ya.

Sarkıntılık etti diye.

Ne yapabilirsin ki?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...