Jump to content

Ağla Recep'im Ağla

Recommended Posts

queencim,

Bizim sonradan ateist olanlarımız var ya. Onların temel yanlışı hayata yeniden bakmamaları. İnsan biraz kendini değiştirir, kaynaklarını geliştirir en azından haber kaynaklarını çeşitlendirir filan. Alternatiflere akar değil mi :) bizimkiler ateist omuyor ki, A-kuranist oluyor. Kuranda hata olmasa inanır bunlar, al ellerinden kuranı ateistlikleri de güme gider. O parti bu parti muhabbeti değişmiyorsa adamda salla gitsinn.

takım tutar gibi parti mi tutayım?

ne alternatifi?

arada bir homoseksüel falan mı oluyorsun ?değişikliği deneyeyim diye?

kılıçdaroğlu eziğinin neresine oy vereyim.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 56
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

puhaha

Kolonyanın üstüne fazla varmayın. O zaten borsadaki ya da bankadaki -tam hatırlayamadım- paralarına bir şey olmasın diye evet demişti.

Nasıl lan, iyi prim yaptın mı kolonya?

kazanamadım yaw:)

asıl sen "allahın oy kullanamayn salağına" oy verdin de ne oldu?

konu borsadaki para değil...

buradaki konu ise hiç değil...

ben burada ekonominin kamu ağırlıklı olmasının sakıncaları ve çözüm yolunun kapitalistlikte yattığına dair bir kaç kelamım oldu....

bir diyeceğin var mı?

hatırlamak deyice ben de seni hatırladım galiba,

hani bir konuyu ben açıklamıştım ve senden cevap beklemiştim ve sen de maalsefe kapasiten olmadığı için bir bok diyememiştin?doğru mu?

tarihinde kolonya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

queencim,

Bizim sonradan ateist olanlarımız var ya. Onların temel yanlışı hayata yeniden bakmamaları. İnsan biraz kendini değiştirir, kaynaklarını geliştirir en azından haber kaynaklarını çeşitlendirir filan. Alternatiflere akar değil mi :) bizimkiler ateist omuyor ki, A-kuranist oluyor. Kuranda hata olmasa inanır bunlar, al ellerinden kuranı ateistlikleri de güme gider. O parti bu parti muhabbeti değişmiyorsa adamda salla gitsinn.

sbaktan akşama kadar oturup kuran ın yanlışları nı mı kanıtlıyorum kendimce...?bunu yapan sensin...

olayı kafamda halletim ve yaşantıma bakıyorum..

atesiliğim güme mi gider? eeee? sen atesitliğim güme gitmesin diye ne yapıyorsun?manyakmısın sen nasıl yaşıyorsun...?hayatının anlamı ne?atesit yada değil..mutlu ol...karın bir tarafata çocuğun bir tarafta paylaş ve mutlu ol..

aile kurmak sana göre değil se de kendi başına takıl..mutlu ol...

çok fazla kafayı takma kuranı muranı atayı...

ben burada iki yıl tartıştım..sonra bir yıl ara verdim dinledim biraz belki..sonra bana da saçma gelmeye başladı tanrı inancı..ve bunu sizlerle paylaştım..bu kadar.bu konuyu uzatmanı istemem.

sonrada amanda düşüncem değişti... dur dalga geçmeye başlayayaım dinciler le demişliğim yok...

tarihinde kolonya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Merak ettiğim için soruyorum...

Şimdi devlettesin sanıyorum..

Nasıl çalışıyormusunuz bari..

Yoksa amir memur bir olup aldığınız maaşamı sövüyorsunuz..

Vatandaşın önemli işlerini kendi basit keyflerinizden sonrayamı erteliyorsunuz..

Yada zorluklar çıkarıp rüşvetmi bekliyorsunuz?

Kendinizi önemli hissetmirmek için vatandaşa zorluklar çıkarırken, amirin gözüne girmek için en yakın arkadaşlarını gambazlıyormusun yoksa..

Peki nekadar çalışmanınız ve verimli olmanız gerektiğini kim nasıl belirliyor..

İşe göremi çalışılıyor yoksa mesai saatlerine göremi çalışılıyor..

Çalıştığın yer verimlimi çalışıyor..

Yani özel sektörün rekaabeti olmadığı halde kendini aşmış bir ermiş gibi tüm iyi niyetinizle aldığınızdan çok mu veriyorsunuz..

Dünya ile yarışacak enerji ve isteği kendinizde görüyormusunuz en başta..

Ciddi Psikolojik sorunların var , Bence en kısa zamanda yardım alman gerek. Senin hayatında hiç çalışmadığın halde atıp tutan biri olduğunu düşünüyorum. Eğer yanılıyorsam patronunun masasındaki kırıntılar için paçasını yalayan bir tipe benziyorsun. Kolonyaya cevap bile vermiyorum kendi kendine cevap vermekle meşgul. İkinizde Birer ''Tüketicisiniz''. ( Anlayana)

Sitelerde Paylaş

Ciddi Psikolojik sorunların var , Bence en kısa zamanda yardım alman gerek. Senin hayatında hiç çalışmadığın halde atıp tutan biri olduğunu düşünüyorum. Eğer yanılıyorsam patronunun masasındaki kırıntılar için paçasını yalayan bir tipe benziyorsun. Kolonyaya cevap bile vermiyorum kendi kendine cevap vermekle meşgul. İkinizde Birer ''Tüketicisiniz''. ( Anlayana)

cevap duyamadım?

cevap ver e memenin anlamı nedir?

yemiyor mu konuyu tartışmak?

mesela devletteki atıl kapatisenin nasıl giderileceğine dair bir kaç teorik olmayan cümle kur mesela?

Sitelerde Paylaş

takım tutar gibi parti mi tutayım?

ne alternatifi?

arada bir homoseksüel falan mı oluyorsun ?değişikliği deneyeyim diye?

kılıçdaroğlu eziğinin neresine oy vereyim.

Alternatif deyince aklına homseksuellik geliyorsa o senin sorunun kolonyacım. Referandumda partilere mi oy verdik? Koyun geldin koyun gidiyorsun. 12 eylül beslemesi bir iktidarın 12 eylül ile hesaplaşacağını anca senin gibi çapsız insanlar düşünür, Akp hayır oyu kullanınca mecliste anaa abd var arkasıdna filan diye yorum yapıyorsun. Hala zaman okuyan, samanyolu izleyen bir tip gibisin. Zaten temel kaynağı olan bir unsuru köstekmiş gibi gösterme niyetindesin.

>>>>asıl sen "allahın oy kullanamayn salağına" oy verdin de ne oldu?

Koyunsun diye boşuna demiyorum. Sen referandum ile genel seçim arasındaki farkı bile bilmiyorsun.

>>>>ben burada ekonominin kamu ağırlıklı olmasının sakıncaları ve çözüm yolunun kapitalistlikte yattığına dair bir kaç kelamım oldu....

Konu burada 12 eylül ile hesaplaşacağım diyen birine evet diyenlerin göt olması. Sen borsadaki paran için evet dedin, o da senin çapın işte. Ekonomi olayına gelince tükiyede yapılan özelleştirme ile avrupa ülkeleridneki özelleştirmeyi bize karşılaştırsana Akp savunuculuğu yapacağına.

>>>>hani bir konuyu ben açıklamıştım ve senden cevap beklemiştim ve sen de maalsefe kapasiten olmadığı için bir bok diyememiştin?doğru mu?

Yalan. 90 iq üstü herkes orada bir bok yiyemeyenin sen olduğunu kolayca anladı. Sen oturup da benden bütçe detayı istersen sana da çüş derler başka bir şey değil. Bütçe teknik bir olaydır. Kaynak yok laflarına mevcut durumdan memnun olan senin gibi beslemeler inanır sadece. Diyaneti görmeyen sensin ben değil.

>>>sbaktan akşama kadar oturup kuran ın yanlışları nı mı kanıtlıyorum kendimce...?bunu yapan sensin...

Cidden emin misin bundan? İnsanın yüzüne baka baka yalan söylemekten utanmaz olmuşsun bakıyorum. Ben mi sabahtan akşama kadar kuran yanlışı kanıtlıyorum. Puhahaha.

>>>>ben burada iki yıl tartıştım..sonra bir yıl ara verdim dinledim biraz belki..sonra bana da saçma gelmeye başladı tanrı inancı..ve bunu sizlerle paylaştım..bu kadar.bu konuyu uzatmanı istemem.

sonrada amanda düşüncem değişti... dur dalga geçmeye başlayayaım dinciler le demişliğim yok...

Ben dalga geçiyorsun demedim ki. Kuran yanlış deyip ateist olacaksanız hiç olmayın lan. Düşünce alt yapınızı yeniden kurun. İktidar, din, toplum, sermaye bunlar arasındaki ilişkilere yönelik tüm kabulleriniz hala aynı. Bir etrafınıza bakın, dinci olduğu aşikar bir partinin destekçisi olmak için o da kötü bu da kötü diye çocukça aptallıklarla açıklamlar getirmeyin. Kötü olan iktidardakiyse, ve benim dünya görüşümle ters bir anlayışa sahipse ben onu eleştiririm bana ne ulan muhalefetten.

Afiyet Olsunnn

Sitelerde Paylaş

kazanamadım yaw:)

asıl sen "allahın oy kullanamayn salağına" oy verdin de ne oldu?

konu borsadaki para değil...

buradaki konu ise hiç değil...

ben burada ekonominin kamu ağırlıklı olmasının sakıncaları ve çözüm yolunun kapitalistlikte yattığına dair bir kaç kelamım oldu....

bir diyeceğin var mı?

hatırlamak deyice ben de seni hatırladım galiba,

hani bir konuyu ben açıklamıştım ve senden cevap beklemiştim ve sen de maalsefe kapasiten olmadığı için bir bok diyememiştin?doğru mu?

Senin gerçekten sorunlu bir düşünce yapın var.Hayır oyu verenler Kılıçdaroğluna vermedi o oyu.Hayır verenler arasında bir ton Chp'li olmayan insan var.Resmen ikiye bölmüşsün, Akp'li olanlar Chp'li olanlar diye.Bir kişi Akp'li değilse Chp'lidir diye düşünüyorsun.

Kapitalizmi kaldıramıyoruz henüz biz.Evet normal olan kapitalist sistemdir.Ama bir bak şu ülkenin haline.Bir yanda açlıktan intihar edenler diğer yanda 35 odalı evini beğenmeyenler.Uçurumlar var arada.Bir ara burda bir gerizekalı vardı, sokakta ki arabalara bakıp ülkenin ekonomisi çok iyi diyordu.Seninde ona benzeyen bir düşünce yapın var.

Sitelerde Paylaş

Alternatif deyince aklına homseksuellik geliyorsa o senin sorunun kolonyacım. Referandumda partilere mi oy verdik? Koyun geldin koyun gidiyorsun. 12 eylül beslemesi bir iktidarın 12 eylül ile hesaplaşacağını anca senin gibi çapsız insanlar düşünür, Akp hayır oyu kullanınca mecliste anaa abd var arkasıdna filan diye yorum yapıyorsun. Hala zaman okuyan, samanyolu izleyen bir tip gibisin. Zaten temel kaynağı olan bir unsuru köstekmiş gibi gösterme niyetindesin.

>>>>asıl sen "allahın oy kullanamayn salağına" oy verdin de ne oldu?

Koyunsun diye boşuna demiyorum. Sen referandum ile genel seçim arasındaki farkı bile bilmiyorsun.

>>>>ben burada ekonominin kamu ağırlıklı olmasının sakıncaları ve çözüm yolunun kapitalistlikte yattığına dair bir kaç kelamım oldu....

Konu burada 12 eylül ile hesaplaşacağım diyen birine evet diyenlerin göt olması. Sen borsadaki paran için evet dedin, o da senin çapın işte. Ekonomi olayına gelince tükiyede yapılan özelleştirme ile avrupa ülkeleridneki özelleştirmeyi bize karşılaştırsana Akp savunuculuğu yapacağına.

>>>>hani bir konuyu ben açıklamıştım ve senden cevap beklemiştim ve sen de maalsefe kapasiten olmadığı için bir bok diyememiştin?doğru mu?

Yalan. 90 iq üstü herkes orada bir bok yiyemeyenin sen olduğunu kolayca anladı. Sen oturup da benden bütçe detayı istersen sana da çüş derler başka bir şey değil. Bütçe teknik bir olaydır. Kaynak yok laflarına mevcut durumdan memnun olan senin gibi beslemeler inanır sadece. Diyaneti görmeyen sensin ben değil.

>>>sbaktan akşama kadar oturup kuran ın yanlışları nı mı kanıtlıyorum kendimce...?bunu yapan sensin...

Cidden emin misin bundan? İnsanın yüzüne baka baka yalan söylemekten utanmaz olmuşsun bakıyorum. Ben mi sabahtan akşama kadar kuran yanlışı kanıtlıyorum. Puhahaha.

>>>>ben burada iki yıl tartıştım..sonra bir yıl ara verdim dinledim biraz belki..sonra bana da saçma gelmeye başladı tanrı inancı..ve bunu sizlerle paylaştım..bu kadar.bu konuyu uzatmanı istemem.

Ben dalga geçiyorsun demedim ki. Kuran yanlış deyip ateist olacaksanız hiç olmayın lan. Düşünce alt yapınızı yeniden kurun. İktidar, din, toplum, sermaye bunlar arasındaki ilişkilere yönelik tüm kabulleriniz hala aynı. Bir etrafınıza bakın, dinci olduğu aşikar bir partinin destekçisi olmak için o da kötü bu da kötü diye çocukça aptallıklarla açıklamlar getirmeyin. Kötü olan iktidardakiyse, ve benim dünya görüşümle ters bir anlayışa sahipse ben onu eleştiririm bana ne ulan muhalefetten.

Afiyet Olsunnn

1: oy kullanmak deyimini bilerek kullnadım çünkü bunuda çok tartıştık bu referandu mu yoksa aslında bir seçim provası mı diye...ve ben bir seçim provası olduğunu düşündüğümden sürekli bu terimi kullandım..ama belkide artık kullanmamalıyım.

2:dişe konunur bir cevabın ve konuyla ilgili bir açıklaman yok..tırtsın olm sen ..çok boşsun...

anca ahanda göt ettim ahanda laf soktum ...

Sitelerde Paylaş

hehe takıl sen kolonya, en büyük akp başka büyük yok diye şarkılar söyle. Seni ciddiye alanda kabahat.

Sitelerde Paylaş

Senin gerçekten sorunlu bir düşünce yapın var.Hayır oyu verenler Kılıçdaroğluna vermedi o oyu.Hayır verenler arasında bir ton Chp'li olmayan insan var.Resmen ikiye bölmüşsün, Akp'li olanlar Chp'li olanlar diye.Bir kişi Akp'li değilse Chp'lidir diye düşünüyorsun.

Kapitalizmi kaldıramıyoruz henüz biz.Evet normal olan kapitalist sistemdir.Ama bir bak şu ülkenin haline.Bir yanda açlıktan intihar edenler diğer yanda 35 odalı evini beğenmeyenler.Uçurumlar var arada.Bir ara burda bir gerizekalı vardı, sokakta ki arabalara bakıp ülkenin ekonomisi çok iyi diyordu.Seninde ona benzeyen bir düşünce yapın var.

sn PearlyGates ben olumlu bir insanım.burada insanlar boşu boşuna birbiri ile doğru tartışmıyor. ve kırıyor.

bazı cahilerin aptallığına bende dayanamıyorum.maalesef bende o furyay ya nadiren kayılıyorum..

ama seni de olumlu bir insan görüyorum..

geçen gün zeytin dalı uzattım tartışmada ..aldın..çok teşekürler...

oy olayını açıkladım...

diğer yazdıklarında haklısın...yaşanmasını istemediğimiz örnekler..ama sebebinin kapitalistlikle ilgisi yok....

Sitelerde Paylaş

hehe takıl sen kolonya, en büyük akp başka büyük yok diye şarkılar söyle. Seni ciddiye alanda kabahat.

bu iki oldu...

hani bir boktan anlamadığnın,iki lafı bir araya getiremediğinin ,iki konuyu tartışamadığının, kanıtı olarak diyorum...

şimdi bir boktan anlamadığını tüm forum anladı.kapasiteni de anladı...

güle güle.

Sitelerde Paylaş

diğer yazdıklarında haklısın...yaşanmasını istemediğimiz örnekler..ama sebebinin kapitalistlikle ilgisi yok....

Bana görede en temel sebep eğitimdir.Ama özel sektörün istihdamı sağlamayadığı alanlarda devletin devreye girmesi lazım.Ülkede ki iletişim sektörü şuan tamamen yabancıların elinde.Telekomda dahil.Devletin yaratacağı istihdamla özel sektörün ki bir olmuyor.Devletin kasasına para giriyor bunlardan ama bu kurumların stratejik önemide var.Savaş durumunda vs. Sanırım Cumhuriyet tarihinde ilk defa ekonomi büyürken işsizlik oranı arttı.Böyle garip durumlar var.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...