Jump to content

Faşist AKP, Odatv'yi de kapattırdı

Recommended Posts

Pante, İklim Bayraktar'ın Muharrem İnce ile ilgili söyledikleri hakkında ne düşünüyorsun? Chp nin kürt politikasından rahatsızlık duyduğu doğru mudur sence? Ya da chp nin şu an böyle bir politikası var mı? Ayrıca tv den izlediğim kadarıyla bu kadının konuşmaları oldukça çelişkili geldi bana. Hiç inandırıcı bulmadım.

Epitaph;

CHP hakkında düşüncelerimi önceki mesajımda yazdım.

İklim Bayraktar'ın Muharrem İnce konusunda anlattıklarına gelince;

En büyük açığı o konuda vermiştir zaten. Ve komploya alet olduğu ya da içinde olduğu hissini güçlendirmiştir.

Çünkü hem Muharrem İnce ile yalovalılıktan hemşehrilik nedeniyle bir dostluktan-yakınlıktan sözedip, hem de ortada hiç birşey yokken arkadan hançerler gibi Gürsel Tekin'e ve Soner Yalçın'a olumsuz laflar etmesi bunu göstermektedir.

Anlattıklarına göre;

Muharrem İnce parti meclisinde geçen ateşli toplantıda Kürt meselesi konusunda katılmadığı görüşler doğrultusunda kararlar alınması ve bizzat Kılıçdaroğlu tarafından "Bu tartışmalar burada kalacak, sızdıranı bilmemne yaparım ona göre" diye tehdit etmesi üzerine toplantıdan sonra öfkeden içkinin dozunu kaçırmış ve bu konunun kamuoyuna aktarılması gerektiğini düşünmüştür. Aklına İklim Bayraktar gelmiş ve saat 22.00'de telefon açıp "Bir konu var, çok önemli. Görüşmem gerekiyor, neredesin." demiş. Bayraktar, "evdeyim, buyrun siz gelin" deyince "Geliyorum ama eve çıkmam" diyerek oturduğu site girişine gitmiş, arabada konuşmuşlar. Aşırı alkollü olduğu için İnce'yi kocasıyla birlikte evine bırakmışlar, asansöre kadar bindirmişler.

Bu noktada asansör konusu bir çelişki doğuruyor. Çünkü İnce giriş katında oturuyormuş.

Bayraktar, Muharrem İnce'nin anlattığı konunun CHP'ye zarar vereceği düşüncesiyle bunu yazmak istememiş. ( Bu da çelişkili gözüküyor)

Buraya kadar İnce ile hiçbir sorunu olmayan ve yaşananı gayet doğal karşılayan Bayraktar, bu konu üzerine gitmek yerine 2 gün sonra Baykal'la görüşmeye gidiyor.

Ve ardından Gürsel'e anlatırken Muharrem İnce konusunu da anlatıyor.

Bununla da kalmıyor. Soner Yalçın'a "Sarhoş sarhoş kapıma dayandı" diye aktarıyor.

Sanki aşkından tutuşmuş da, taciz etmiş gibi.

Bu çok tuhaf.

Alkollü oluşunun nedenini bildiğin halde, bunu neden böyle aktarıyorsun?

İyiniyetle düşünüp ajan provakatör gibi görmeyip üstüste yaşanan talihsizlikler ve yanlışlar nedeniyle o konuma düştüğünü kabul ettiğimizde, Muharrem İnce'ye karşı tutumunu nasıl açıklayacağız?

Büyüklük havalarına girip abartmasına mı dayandıracağız?

Kadında bu hava var, herkese ismiyle hitap etmesinden belli.

Bu tür kadınları iyi bilirim.

Bu yapıda olanlarda ve feministlerde var bu tutum.

Basit bir bakışta bile "Ne bakıyorsun?" diye insanı toplum içinde rezil edebilirler.

Yanlışlıkla çarpsanız "Ahlaksız, utanmıyor musun taciz etmeye!" diye ortalığı velveleye verirler.

Hatta sevgilisine, kocasına bağlılığını göstermek için başkalarını karalayarak rol bile yaparlar.

Nitekim Baykal'ın davranışını iltifat diyebiliriz ya da iltifatüstü şekline çevirdi.

Böyleleri kadınlığını çok kullanır. Cilveli tavırlarıyla işini halletmeye çalışır. O andaki bakışlarıyla, konuşmalarıyla asıl tacizi yapanlar kendileridir.

Karşı taraf da o meyilde hareket edince "Vay beni taciz ediyor" diye ortaya çıkarlar.

Çok gördük böylesini.

İşine gelen erkeğin pasını alır, onunla ilişkiye girer. İşine gelmeyenin pasını tacizle nitelendirir. Almazsın pasını, o da kabul görmeyince bırakır. Bırakmıyorsa, rahatsız edecek şekilde üzerine geliyorsa o zaman taciz olur.

Ben kesin çözebilmiş değilim ama bu ders olmalı, hem siyasilere, hem de Odatv gibi kuruluşlara.

Odatv, mazisini bilmediği, doğru dürüst tanımadığı, sadece seçme 3 yazısını gördüğü birini işe almamalıydı.

Alıyorsa ona iyice güvenene kadar ciddi işler vermemeliydi. Yani, liderlerle görüşecek kadar.

Muharrem İnce gibi usta politikacılar da Odatv'den, Yalova'dan diye hemen güvenmemliydi.

Soner Yalçın gibi usta yazarlar, telefonlarının dinlendiğini bilmeli, kendi telefonundan böyle bir konu için aramaması gerektiğini bilmeliydi.

Yani, yanlış yanlış üstüne. Biraz da komplolara, tertiplere rahat çekilebilecek, kolay yakalanacak sazan gibiler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 166
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

selam kürdistan dağlarındaki kardeşlerime diyen

Abdullah öcalana kardeşim diyen

Ve bu şekilde basında yer alan adamlara bir operasyon 'adi'lik

Devletın bılmem taa neresındekı bır MİT ajanının APO ile görüşmesi devlet teröristlerle görüşüyo?

Bu nasıl bır anlayış..?

Sitelerde Paylaş
Kimim ?
Akhnaton değilse kim peki?

Söylemem.

Ondan sonra ateistbakış jurnalci der. :D

selam kürdistan dağlarındaki kardeşlerime diyen

Abdullah öcalana kardeşim diyen

Ve bu şekilde basında yer alan adamlara bir operasyon 'adi'lik

Devletın bılmem taa neresındekı bır MİT ajanının APO ile görüşmesi devlet teröristlerle görüşüyo?

Bu nasıl bır anlayış..?

SRest, asıl senin anlayışın yanlış.

Bir adam, kim olursa olsun, gazeteci-yazar, siyasi vs.

o dediklerini söylemiş olsa bile, ona operasyon düzenlemek, tutuklamak vs. doğru değil.

Eleştirirsin. "Bu adam hep saçmalar zaten" dersin.

"Bir öyle bir böyle" dersin. "Çok komplo teorisi yapıyor, çok abartıyor" dersin. Ama tutuklanmasını normal bulman yanlış.

Tutuklanan adam, suç işlemiş ve işlediği suçtan dolayı kaçma ihtimali olan adam olmalı.

Şimdi bu adam dava açılsa, kaçacak mıydı? Hayır. Zaten davalık ve kaçmış değildi.

Devletin teröristlerle görüştüğü konusu ise siyasettir. Ve normaldir.

Nitekim önce şiddetle karşı çıkan hükümet, daha sonra "Ne var bunda, ne olur görüşülmüş olsa" demiştir.

Sapla samanı karıştırmayalım.

Sitelerde Paylaş

Bir adam, kim olursa olsun, gazeteci-yazar, siyasi vs.

o dediklerini söylemiş olsa bile, ona operasyon düzenlemek, tutuklamak vs. doğru değil.

Pante..

AKP neden kapatılma davasına maruz kalıyor o zaman sebep belirtirmisin?

Demokrasi ise halkın neredeyse yarısının oy verdıgı parti demokrasının göbeği değilmi.Burda partiyi kapatmak mı yoksa

Birtakım kişilere göre yanlıs olan AKP siyasetini millete (onlara göre) dogru bılınclendırıp oy vermemelerini sağlamasımı gerekir. MIlyonlarca insana gerizekalı demek gaflet dalalet demek ne kadar dogru.

Doğru olsa dahi bunu ATATÜRK'cü düşünce derneğindekilerin söylemesi halkı nasıl etkiler?

Bu halkın sol rejıme dusman olması sagcılardan degıl CHP zihniyetindendir.

Sitelerde Paylaş
AKP neden kapatılma davasına maruz kalıyor o zaman sebep belirtirmisin?

Demokrasi ise halkın neredeyse yarısının oy verdıgı parti demokrasının göbeği değilmi.Burda partiyi kapatmak mı yoksa

Birtakım kişilere göre yanlıs olan AKP siyasetini millete (onlara göre) dogru bılınclendırıp oy vermemelerini sağlamasımı gerekir. MIlyonlarca insana gerizekalı demek gaflet dalalet demek ne kadar dogru.

Doğru olsa dahi bunu ATATÜRK'cü düşünce derneğindekilerin söylemesi halkı nasıl etkiler?

Bu halkın sol rejıme dusman olması sagcılardan degıl CHP zihniyetindendir.

Parti kapatma anlayışı yanlıştır.

Kapatmanın koşulları çok ağır olmalı, sınırları çok iyi belirlenmelidir.

Ama bence parti kapatma yerine, yanlış fiillerde bulunanlar önce uyarılmalı, sonrasında dokunulmazlığı otomatikman düşmeli ve yargılanabilmelidir.

Tabi bu yanlış fiiller de eften püften değil, çok önemli nedenlerden oluşmalıdır.

AKP'nin kapatılma gerekçeleri yetersizdi ve bu girişim de yanlıştı.

Nitekim yargıda kapatılmama kararı alındı.

Bunun CHP ile hiçbir ilgisi yoktur.

Tamamen yargıtay baş savcısının tasarrufundadır.

CHP de kapatmalara karşı olduğunu açıkça ortaya koymuştur.

Milli Nizam Partisi'nden itibaren milli görüşçülerin partileri defalarca kapatılmıştır.

Ama kurucusu ölene kadar başkan kalmayı başarabilmiştir.

Bununla da kalmamış, kendi içinden mecliste büyük çoğunluğa sahip başka bir parti çıkarmıştır.

Yani, kapatma bir cezalandırma değildir. Tersine mükafatlandırma olmuştur. Çünkü mağdura meyillenme vardır halkımızda.

ADD veya bir takım kurumların, kişilerin görüşleri kendilerini bağlar.

Çünkü içinde sadece CHP'lisi değil, DSP'lisi, MHP'lisi, İP'lisi vs. vardır.

Musiad nasıl AKP'yi bağlamazsa, Tusiad da CHP'yi bağlamaz.

Halkın yarısına yakını CHP'den nefret eder, doğru.

Bunun sebebi tek parti dönemindeki yanlış buldukları, 2. dünya savaşı sırasında ekmeğe karne uygulaması ve 60 ihtilali ile Menderes idamlarıdır.

O dönemlerin CHP'si sol değildir.

CHP, 70'lere doğru Ecevit'le "ortanın solu" görüşünü benimsemiştir.

İsmet İnönü tahtından indirilince eski kafa CHP'liler partiden ayrılıp ayrı parti kurmuşlardır. Cumhuriyetçi parti'yi.

Bu parti daha sonra Güven Partisiyle birleşip Cumhuriyetçi Güven Partisiyle yoluna devam etmiş, daha sonra da maziye gömülmüştür.

O gömülen eski CHP'dir işte. Halk bunu bilmez. Çünkü CHP muhaliflerinin en büyük silahı eskiyle eleştirmektir. Halk da onlardan böyle algılar.

Ama günümüz CHP'si de Atatürk mirasından faydalanmayı politika haline getirdiğinden tüm CHP tarihine sahip çıkmaktadır.

Aslında ilgisi yoktur. Eski CHP'nin yarısı Menderes'in Demokrat Partisi'ne geçmiş, kalanları da CGP'ne ayrılmıştır.

Ecevit'ler, Baykal'lar, Kılıçdaroğlu'lar eskinin mirasından faydalanırken nefretini de sineye çekmişlerdir.

Eski CHP-Yeni CHP

Sitelerde Paylaş

bir iklim bayraktar linci başladı..

mafya filmlerinde bol bol gördüğümüz bir olay vardır. çete enselenince, paçayı kurtarabilmek için kendi içinden bir sürü adamın ayağını gözünü kırpmadan kaydırır. bu olayı da buna benzetiyorum. bu kadının sitedeki yazılarından ( http://www.odatv.com/ara.php?q=iklim+bayraktar ) görüşü belliyken, işler istemedikleri yerlere varınca, takke düşüp kel görününce birden ajan provakatör oluverdi. kendi adamlarını lince başladılar. burada bir mağdur varsa bu bizzat iklim bayraktardır. hem taciz, hem de eski arkadaşları tarafından satılıp ajanlıkla suçlanma kolay kaldırılacak birşey değildir..

Sitelerde Paylaş
bir iklim bayraktar linci başladı..

mafya filmlerinde bol bol gördüğümüz bir olay vardır. çete enselenince, paçayı kurtarabilmek için kendi içinden bir sürü adamın ayağını gözünü kırpmadan kaydırır. bu olayı da buna benzetiyorum. bu kadının sitedeki yazılarından ( http://www.odatv.com...iklim+bayraktar ) görüşü belliyken, işler istemedikleri yerlere varınca, takke düşüp kel görününce birden ajan provakatör oluverdi. kendi adamlarını lince başladılar. burada bir mağdur varsa bu bizzat iklim bayraktardır. hem taciz, hem de eski arkadaşları tarafından satılıp ajanlıkla suçlanma kolay kaldırılacak birşey değildir..

Yazımda da belirttim:

İyi niyetle düşünüp ajan provakatör olarak bu işlere bulaşmayıp talihsizliklerin ve yanlışların üst üste gelmesiyle de bu konuma düşmüş olabilir.

Ama bunu düşündürecek yanları çok az ve çelişkiler de bir hayli fazla.

Millet ise detaylara pek inmez, hisleriyle ve 1-2 çelişkisiyle yaftalar.

Örneğin İhlas'ın elemanı olması.

Odatv'deki geçmişinin sadece 5 ay olması ve ondan öncesinin bilinmeyişi,

Muharrem İnce'yi "evine kadar götürüp asansöre bindirdik" demesi ama İnce'nin giriş katta oturuyor olması,

Kendi davet ettiği halde "Sarhoş halde kapıma dayandı" ifadeleri,

Baykal için telefonda "hem elle, hem sözle taciz" deyip Fatih Altaylı'ya "Elle değil, sözle,asılma gibi, iltifat denebilir ya da iltifatüstü" durumuna inmesi.

Eşimin fikri deyip, elinde hiçbir delil olmadığı halde basit bir konuşmayı taciz diye Gürsel Tekin'e aktarması,

Soner Yalçın'a "telefonda konuşulmayacak konular" diyerek yüz yüze anlatılması gerekenleri abartılı şekilde anlatması,

Gözaltına alınan arkadaşları emniyet sorgusunu reddederken onun en ayrıntılarına varana kadar ifade vermesi,

Savcılıkta sadece 10-15 dk. kalıp serbest bırakılması,

Serbest kalınca "Adalet tecelli etti" diyerek tutuklanan arkadaşlarını suçluymuş konumuna sokması

"Savcı bey sorulması gereken soruları sordu" diyerek eleştirilen soruşturmaları meşrulaştırması

Gerek Baykal'la olsun gerekse İnce ile olsun görüşmelerinde kayıt almaması, ama kayıtsız olarak suçlamalarda bulunması,

Kılıçdaroğlu'yla görüşmesinde kayıt alması ama oradaki büyük balık denen AKP'linin olayını davayı bahane ederek açıklamaması,

Bunlar benim gördüklerim, daha birçok çelişki ve şüphe ilave edilebilir.

Bu kadın ajan provakatör olmayabilir. Ama tavırları ve yöntemleri provakatörden farksız.

Bakın Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya'dan dinledim:

"Muharrem Sarıkaya beni taciz etti" demiş.

Sadece Sarıkaya ile kalmamış, başka gazeteciler hakkında da taciz iddiasında bulunmuş.

Kendisine kadromuz yok diyerek iş vermeyen herkesi tacizlikle suçlamış.

Baykal'la görüşmesinde demiş ki: "Güzelliğim hep öne çıkarılıyor, gazeteciliğimle ilgilenilmiyor. Kime gittiysem taciz ediyor."

Belli ki kadınlığını ve güzelliğini bir şantaj malzemesi olarak kullanıyor.

Muharrem Sarıkaya daha önce çalıştığı yerlerde de bu tür sorunlar çıkardığı ve tutunamadığını söylüyor.

Önceki mesajımda "Bu tür kadınları bilirim" diye yazdıklarım var ya, demek ki aynen doğru düşünmüşüm. Tam da o yapıda biri.

Böylelerinden hep uzak durmuşumdur. İnsanın başını belaya sokar, huzurunu bozar, rezil ederler.

Sitelerde Paylaş

Bu kadının Fatih Altaylı ile yaptığı konuşmayı izledim, kadın bende iyi bir intiba bırakmadı. Kadının geçmişi karışık. Hiç bir yerde dikiş tutturamamış ve nasıl olduysa ODATV'ye almışlar. Hatta dünkü gazetelerde basın kartı bile olmadığı söylenmiş. Bu kadının birileri tarafından kullanılmış olması olasıdır...

Not: Bu odatv'ye nedense sıcak bakamıyorum. Soner Yalçın'ın saldırılara cevap vermesini beklerken özür dileyip zavallı gibi tavır takınmasını son derece olumsuz karşıladım. Ayrıca odatv'nin bu olayların merkezinde olması da son derece garip. Bilemiyorum ama odatv bende iyi bir intiba bırakmadı...

Sitelerde Paylaş

Komplonun asıl kurgulayıcıları Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekindir. En az oyu alarak yönetime giren Tekin kendi ekibini kurmak ve nemalanmak için oprerasyon yapmaktadır. Amacları ne iktidar ne de akp'ye alternatif olmaktır. kafalarındaki tek hedef Ulusalcıları tasfiyedir.

tarihinde Yenilmez Güneş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kafalarındaki tek hedef Ulusalcıları tasfiyedir.

Bu güne kadar ne bok yedi fosiller? Partiyi iktidara mı taşıdırlar? Ben çocuktum onlar baştaydı, ben yaşımı başımı aldım hala aynı suratlar orada.. Kustuk artık bu suratlardan. Eğer amaçları gerçekten bu fosil sürüsünü tasfiye etmekse, etsinler, helal olsun onlara...

Sitelerde Paylaş

Ben sağcıyım ve AKP ye oy veriyorum belki bir cogunuz beyınsız gerızekalı yazıcak alta yorum olarak ama canınız sagolsun söylemek istediklerim şunlar.

Tamam ideolojimde sıyrılarak dusundum ve bence baykalın kasetleriyle AKP nin hiçbir alakası yok. Çünkü tam ondan siyaset için fazla degıl daha aylar once kılıcdaroglu siyasette parladı birtakım belgeler sundu ankara beledıye baskanı ile kapışmalar ..vs. kendini gösterdi. Ve ne hikmetse birde baykalın kasetı çıktı.Kılıcdaroglu yaptı yada AKP ile ortak calıstılar. Fakat bu adam gerçekten değil parti yönetmek sınıf başkanı olup konusanlara çarpı atamaz . Nitekim önder sav vardır ki Chp ye yıllarını vermemıs mi? Chp daha kurultay olayında bırbırlerını yemedılermı az kalsın 3 e 4 de bölünmüyomuydu? Her ne olursa olsun yargılananları partimize alıcaz demek ne kadar dogrudur? O parti olmaz party olurz o vakit. Bir AKP cı olarak akp yi protesto edecegine Chp cıler kemal kılıcdaroglunu prtotesto etsınler baykal gelsın bu parti bu adamlar hiçbirşey yapamaz. Ne liderlik sıfatı var. Ne konusmayı bılıyor. Ne laf yapıyor agzı. Ne bir karizması var. Ne Chp nin kendisine saygısı var. Bunlar sahsi düşüncem kendı capımda gerekcelerımıde sundum..Pante keşke herkes senın kadar saygılı olsa:) Ciddiyim..

Selametle..

Sitelerde Paylaş
Not: Bu odatv'ye nedense sıcak bakamıyorum. Soner Yalçın'ın saldırılara cevap vermesini beklerken özür dileyip zavallı gibi tavır takınmasını son derece olumsuz karşıladım. Ayrıca odatv'nin bu olayların merkezinde olması da son derece garip. Bilemiyorum ama odatv bende iyi bir intiba bırakmadı...

Odatv'yi 2-3 senedir takip etmekteyim.

Ergenekon tertiplerini-tezgahlarını ortaya çıkarmada büyük rol oynamıştır.

Diğer gazetecilerin yazamadıklarını cesaretle kaleme aldılar.

Ben Odatv'de Uğur Mumcu ruhu görmekteyim.

Hataları vardır elbette.

Örneğin İklim Bayraktar gibi geçmişini bilmedikleri bir muhabiri alıp 3-4 aylıkken liderlere varıncaya kadar görüşmelere sokmaları yanlış olmuştur.

Belki de kendi girişimleriyle bunları yapmıştır ama yine de kendisini ispatlamadan güvenilmemeliydi.

Bunu örneğin ateistforuma 3-4 aylık bir ateistin yönetici yapılması gibi düşünebiliriz.

Soner Yalçın'ı geçmişinden biraz komplo teorisyeni olarak görürüm.

Yalçın Küçük kadar olmasa da, abartılı düşünceleri olmuştur.

Ama son dönemde yani 2-3 yıldır çizgisinde, yazılarında bir hataya rastlamadım.

Özür dilemesini ise bir erdemlilik olarak nitelemekteyim. Ama ben olsam Nazlı Ilıcak'tan özür dilemezdim.

Yorumumda da şöyle yazmıştım:

pante

Ben olsam Nazlı Ilıcak'tan özür dilemezdim. Soner Yalçın'ın erdemliliğine bir bakın, bir de Nazlı Ilıcak'ın gazetecilik etiğine. Böyle bir durumda hangi taraftan, hangi görüşten olursa olsun; gerçek bir gazeteci "Olabilir canım, gazeteciliğin gereği hepimiz notlar tutarız. Tartıştığımız muhataplarımızın zayıf yanlarını, eleştirilecek yanlarını gerektiğinde kaleme almak için arşivleriz. Bu doğal birşey. Kalkıp da 15-20 sene öncesi tutulmuş notların hesabını yapıp davacı olmak bana yakışmaz." diyebilmeliydi. Diyemedi, nasıl bir gazeteci olduğunu ortaya koydu. Şiddetle kınıyorum kendisini.

Nazlı Ilıcak

Komplonun asıl kurgulayıcıları Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekindir. En az oyu alarak yönetime giren Tekin kendi ekibini kurmak ve nemalanmak için oprerasyon yapmaktadır. Amacları ne iktidar ne de akp'ye alternatif olmaktır. kafalarındaki tek hedef Ulusalcıları tasfiyedir.

Zırva!

Ne alakası var?

Bir tasfiye yok ama MHP kafalıların tasfiyesinde fayda var.

Sitelerde Paylaş

ODA TV'DEN YARI RESMİ AÇIKLAMA

ODA TV yönetiminden ayakta kalan ve sorumlu açıklama yapabilecek tek kişi Mümtaz İdil ağbimiz, ancak ona da ulaşmam inanın iki gün aldı..

İklim Bayraktar hanımı işe alıp yakından çalışan Mümtaz İdil ilk günden başlayıp etraflı bir açıklama mutlaka yapılacağını söyledi

Kamuoyunda dalga dalga yayılan tam anlamıyla aptallıklar felaketi. ODA TV'nin eksiği yanlışı günahı varsa şayet içtenlikle ifade edeceklerine inanıyorum.

Ama şu anda kamuoyunun kafası ne kadar karışıksa inanın bizim de kafamız o denli karışık ve kimseye zarar vermeden olup biteni anlamaya çalışıyoruz.

Ancak, şimdilik ODA TV'de adam yokluğundan olup biten hakkında fikirlerimizi söylemeye çalışayım.

Ankara ODA TV'de çalışkan hevesli ve gönüllü çalışmaya başlayan İklim Bayraktar arkadaşa hiç kimse parti liderleri ve toplumun çok önündeki siyasi simalarıyla git ropörtaj yap gibi bir şey demedi.

Aksine düzgün bir muhabir bir iki yıl sakin basit sıradan haberler yapıp kendini geliştirmeli tenbihi yapıldı ve ayrıca 'uçmayın kaçmayın sakin olun, meslekte yavaş yavaş ilerleyin' denildi.

Ancak izlediğimiz haber furyasından anladığımız kendi kendine büyük gazeteci havası verip siyasi liderlerle görüşmeler yapma hevesine kapılmış ve gördüğünüz üzere değil kendi yüzüne gözüne en saygın partilileri ve liderlerini töhmet altında bırakacak ve çalıştığı kurumu da cevap veremeyecek kadar şaşkın hale sokacak hadiseler yaşandı.

Bu değerli siyasi liderlerden şimdilik nasıl özür dilenir bilemeyiz ve Temel gibi idam olurken son sözü 'bu bana ders olsun' komikliğine de düşmeden birkaç şey söylemek isteriz.

Yazının devamı:

Odatv

Sitelerde Paylaş

Bu güne kadar ne bok yedi fosiller? Partiyi iktidara mı taşıdırlar? Ben çocuktum onlar baştaydı, ben yaşımı başımı aldım hala aynı suratlar orada.. Kustuk artık bu suratlardan. Eğer amaçları gerçekten bu fosil sürüsünü tasfiye etmekse, etsinler, helal olsun onlara...

Partiyi iktidara halk taşır, Halk bidon kafalı cahilse yapılabilecek şey bundan öteye geçmez.

ABD nin yeni aktörü Kılıçdaroğlu .

Sitelerde Paylaş

Bir tasfiye yok ama MHP kafalıların tasfiyesinde fayda var.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=44233

Siz Kemalist değilsiniz.

Marksizmden bozma değişik bir solculuk ruhu taşıyorsunuz ki CHP Ulusal Cumhuriyetçi bir partidir.

Ama bu seçimlerde oy dahi alamayacak, çünkü kürdistana oy atmıyacaz.

Sitelerde Paylaş

Siz Kemalist değilsiniz.

Marksizmden bozma değişik bir solculuk ruhu taşıyorsunuz ki CHP Ulusal Cumhuriyetçi bir partidir.

Ama bu seçimlerde oy dahi alamayacak, çünkü kürdistana oy atmıyacaz.

Doğru, ben Kemalist değilim.

Ulusalcıyım, yurtsever devrimci demokratım.

Çağdaş Kemalistlerle benzer düşünüyorum.

Ama 30'ların kafasına sahip olanlarla aynı konumda olmamak için Kemalistlik etiketini reddediyorum.

Ben CHP'li de değilim. Hiçbir partiden değilim.

Ama dinci faşizme geçit vermemek için CHP'yi destekliyorum.

Sen ise bir ırkçısın.

Türk Solu gibi ırkçı bir sitenin yazılarını asmandan belli.

Sizin tetikçilerden, işbirlikçi liboşlardan ne farkınız olduğunu anlamak için aşağıdaki yazıyı okuman kafi.

Bakalım bir fark bulabilecek misin?

Ben bulamadım.

Kılıçdaroğlu ve Odatv

Sitelerde Paylaş

Doğru, ben Kemalist değilim.

Ulusalcıyım, yurtsever devrimci demokratım.

Çağdaş Kemalistlerle benzer düşünüyorum.

Ama 30'ların kafasına sahip olanlarla aynı konumda olmamak için Kemalistlik etiketini reddediyorum.

Ben CHP'li de değilim. Hiçbir partiden değilim.

Ama dinci faşizme geçit vermemek için CHP'yi destekliyorum.

Sen ise bir ırkçısın.

Türk Solu gibi ırkçı bir sitenin yazılarını asmandan belli.

Sizin tetikçilerden, işbirlikçi liboşlardan ne farkınız olduğunu anlamak için aşağıdaki yazıyı okuman kafi.

Bakalım bir fark bulabilecek misin?

Ben bulamadım.

Kılıçdaroğlu ve Odatv

Kemalist değilseniz elinizi Kemalist partiden çekeceksiniz, kendinizi onların arkasına saklayıp işinizi yürütmeyip dürüstçe siyaset yapacaksınız.

Böyle dinci faşizm tarzı üçüncüü dünya söylemleri bbu topraklarda geçmez, hiç bir zaman olmadı bundan sonrada olmaz.. kemalizm sadec din karşıtlığına indirgeyip Vatanı milleti amerikaya peşkeş çeken İnönü Zihniyeti bir gün bitecek CHP içinde.

Türk Solu Irkçı bir portal değildir, tam tersi gelişmiş beyinlerin Ulusal Sol anlayışıdır, ötesi sol anlayışı Moskofculuk , Rusyanın beşinci kolu sömürüsünün ürünüdür. Bu ülke Türkiye, yani Türk Milletinin devleti , haliyle Solculukta Türk solu olacak. Rus Solu olacak hali yok.

Sn Baykala Kaset kkomplosunu hazırlayan ne Cemaattir ne de Muhafazakar demokratlar, CİA ve Kürt mafyasının oyunudur. Nasıl RTE milli görüşün Brütüsü oldu Kılıçdaroğluda CHP 'nin Brütüsüdür.

Kılıçdaroğlunu CHP başkanlığına Amerika getirmiştir, ama biz göndermesini biliriz. daha önce gönderdik, tekrar göndeririz.

Siz yanlış partidesiniz, yeriniz ÖDP .

Sitelerde Paylaş
Kemalist değilseniz elinizi Kemalist partiden çekeceksiniz, kendinizi onların arkasına saklayıp işinizi yürütmeyip dürüstçe siyaset yapacaksınız.

Böyle dinci faşizm tarzı üçüncüü dünya söylemleri bbu topraklarda geçmez, hiç bir zaman olmadı bundan sonrada olmaz.. kemalizm sadec din karşıtlığına indirgeyip Vatanı milleti amerikaya peşkeş çeken İnönü Zihniyeti bir gün bitecek CHP içinde.

Türk Solu Irkçı bir portal değildir, tam tersi gelişmiş beyinlerin Ulusal Sol anlayışıdır, ötesi sol anlayışı Moskofculuk , Rusyanın beşinci kolu sömürüsünün ürünüdür. Bu ülke Türkiye, yani Türk Milletinin devleti , haliyle Solculukta Türk solu olacak. Rus Solu olacak hali yok.

Sn Baykala Kaset kkomplosunu hazırlayan ne Cemaattir ne de Muhafazakar demokratlar, CİA ve Kürt mafyasının oyunudur. Nasıl RTE milli görüşün Brütüsü oldu Kılıçdaroğluda CHP 'nin Brütüsüdür.

Kılıçdaroğlunu CHP başkanlığına Amerika getirmiştir, ama biz göndermesini biliriz. daha önce gönderdik, tekrar göndeririz.

Siz yanlış partidesiniz, yeriniz ÖDP .

Ben CHP'li olmadığımı yazdım zaten.

İlk üye olduğum partiydi CHP. Yıl 76.

95'te SHP-CHP birleşmesinden sonra Baykal'ın başkanlığı söz konusu olunca istifa edip ayrıldım.

Yani, senin alkışladıklarını ben 16 sene önce terketmişim.

Bugün ise terkettiğimin öncesi döneme dönülmüştür CHP'de. Yani doğru çizgiye gelinmiştir.

Şimdi bizim dönüşümüz normaldir ama yine de temkinli ve mesafeli duruyorum.

ÖDP ise geçmişten bir nostaljidir sadece bizim için.

Türk Solu'nu bu kadar beğeniyorsan onların Ulusalcı Partisi var, MHP olmaz diyorsan oraya gidebilirsin.

O da senin için uygun. Ama oyunu sen yine CHP ya da MHP'ye ver. Onlara verilenler AKP'ye yazılıyor, biliyorsun.

Halkın bir kesimine kin ve nefretle bakan, onları istilacı olarak gören, asimilasyoncu-sürgüncü zihniyet ırkçıdır.

Sen de ırkçısın.

Kürt İstilası

Sitelerde Paylaş

Ben CHP'li olmadığımı yazdım zaten.

İlk üye olduğum partiydi CHP. Yıl 76.

95'te SHP-CHP birleşmesinden sonra Baykal'ın başkanlığı söz konusu olunca istifa edip ayrıldım.

Yani, senin alkışladıklarını ben 16 sene önce terketmişim.

Bugün ise terkettiğimin öncesi döneme dönülmüştür CHP'de. Yani doğru çizgiye gelinmiştir.

Şimdi bizim dönüşümüz normaldir ama yine de temkinli ve mesafeli duruyorum.

ÖDP ise geçmişten bir nostaljidir sadece bizim için.

Türk Solu'nu bu kadar beğeniyorsan onların Ulusalcı Partisi var, MHP olmaz diyorsan oraya gidebilirsin.

O da senin için uygun. Ama oyunu sen yine CHP ya da MHP'ye ver. Onlara verilenler AKP'ye yazılıyor, biliyorsun.

Halkın bir kesimine kin ve nefretle bakan, onları istilacı olarak gören, asimilasyoncu-sürgüncü zihniyet ırkçıdır.

Sen de ırkçısın.

Kürt İstilası

Adı Üstünde CUMHURİYETCİ parti, dünya üzerinde bir Cumhuriyetçi partide kurucu etnik kökenden olmayan bir genel başkan ve tayfası varsa hemen örnekle.

Böyle halkın bir kesimine kin - nefret kıl, tüy tarzı ucuz sol söylemlerle olmaz bu işler.

ASİMİLASYON NEDİR ?

Feodaliteyi, gericiliği, çapulculuğu , ilkelliği tabiki asimile edicez. Bundan niye rahatsızlık duyuyorsunuz.Ülkenin her karışında insanca yaşam için bu şarttır.

Al oku bakalım asimilasyon neymiş ne yapmış ;

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0nsan_ve_Yurtta%C5%9F_Haklar%C4%B1_Bildirisi

Madde 1 İnsanlar, haklar bakımından özgür ve eşit doğar ve yaşarlar. Sosyal farklılıklar ancak ortak faydaya dayanabilir.

Siz şu işi acık acık bizim vatanımız milletimiz olmadı politik söylem ve düşüncelerimizin baz noktası budur desenize. Biz biliyoruz ama sizde itiraf edin artık. :lol:

Bu arada CHP 'li değilsin Kılıçdaroğlunu koruyorsun , bunun sebebi Kürdistan eyalet sistemimi acaba. B)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...