Jump to content

Çiçek Harekatı

Recommended Posts

Bir yerde rastladım..

İlginç ve bir o kadar da demokratik geldi..

Türkiyede adil seçimler yapıldığını düşünmüyorum..Bir şekilde gizliden oyların çalındığını darp edildiğini veya sandıklarla oynandığını düşünüyorum.Ki zaten istediği atı oynatan bir hükümet var..Yandaşlarını istediği zaman zengin ediyor.karşıtlarınıda istediği zaman hapse koyuyor..Bunları yapan bir iktidar elbet senin oyunlada oynuyodur.Sandığı lekeliyodur.Sen de eğer bu iktidara karşıysan,sende eğer bu iktidardan bıktıysan ve sende eğer bu iktidardan bezdiysen ÇİÇEK HAREKATIna destek ver..Parti gözetmeksizin AKP ye oy vermiyeceksen,kimse desteklemiyor, bukadar oyu nasıl alıyor akp diyosan..Ve yapılan anketlere güvenmiyorsan,ÇİÇEK HAREKATIna destek ver..

ÇİÇEK HAREKATI yalnızca akp ye oy vermeyenlerin harekatıdır.

YAPILACAKLAR=AKPkarşıtı herkes bulduğu herhangi bir çiçeği arabasına,kapısına,ceket cebine veya eline alıp sokaklara çıkacak..Siyasetçilerimiz parti gözetmesizin(akp)hariç çiçek rozeti takacak..kadınlarımız sevdileri çiçekli elbiseleri giyecek..heryer çiçek dolacak..ne kadar akp karşıtı olduğunun farkına varacaz ve bunların nasıl iktidara geldiğini anlıyacağız evelallah..

ÇİÇEK HAREKATI BAŞLAMA TARİHİ=21.02.2011(BUGÜN)

ÇİÇEK HAREKATI BİTİŞ TARİHİ=12.06.2011(2011 SEÇİMLERİ)

ÇİÇEK HAREKATININ HİÇBİR PARTİ İLE İLGİSİ YOKTUR.BÜTÜN AKP YE OY VERMİYCEM DİYENLERİ BU HAREKATA KATILAMAYA DAVET EDİYORUM..SAYGILARIMLA

Kaynak: http://www.supermeydan.net/forum/forum112/thread76486.html

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...