Jump to content

Forum üyeleri nereye gitti?

Recommended Posts

• İleti 56
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sıcak tartışma neden olmuyor

adamın iki cümlesinden biri küfür hakaretse ona ne vereceksin yada ne alacaksın

Sıcak tartışmadan ne anlıyorsun?

Tüm Türkiye halkı internetteki forumlara akın edip bir sıcak tartışma olsa da izlesek; amanin neden nette hiç tartışma olmuyor diye ıkınıyor mu sanıyorsun?

Ne olacak sıcak tartışma olunca?

Millet anında dinini bırakacak mı?

Sitelerde Paylaş

bazılarımızın zaman zaman yoğun bir çalışma temposu olabilir.

ben onlardan biriyim, bu nedenle bir süre foruma gelemedim.

benim gibi başkaları da vardır mutlaka. ama unutulmasın ki istisnalar dışında hiçbirimiz forumda var olmak için ateist olmadık.

biz zaten ateisttik ve burada bizim gibi düşünen insanlarla arkadaşlık edebilmek ve düşündüklerimizi ifade sıkıntısı yaşamadan paylaşabilmek için foruma katıldık.

yani demem o ki, buraya gelemesek bile ateist yaşam biçimimiz devam etmekte. ayrıca bana göre bu forum asla ıssız kalmaz.

çünkü burada bir kemik kadro var ki, ateistler için bile çok değerli birer kaynak. bir çok meraklı göz sessizce bir kenarda durup yazdıklarını okuyor.

endişe buyurmayınız.

Sitelerde Paylaş

Astur - liberallerin ağası :)

Mürted - Manevi mod :)

Herakles - Don Juan :) Benim de püsküllüm olur...

Akhenaton - Kürt Düşmanı Ukala Tanrı :) secde ediyorum kendisine gıyabında :D

Noir - Bizim Mahallenin kızı :)

Bergüzar - Yorum yok :) ehehehe

Ve missli misterli dövüşçü klüpçü vahşi cinsinden çiçekli böcekli doktorlu hemşireli daha niceleri :)

yağmur duası gibi üye duasına çıkacak değiliz, kapının yolunu unuttularsa bacadan dalsınlar :D

Taaa bi zaman demiştim, bir foruma sadece bilgi almak veya vermek için gelinmez, forum kimliktir, orda gülünür ağlanır bilgi alınır verilir, o foruma girince BİZ olunur...

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ilginçtir yeni üyeyim ilk yazımı sizin düşüncelerinizi tamamen öğrenmek için yazmayı istemiştim. ben bi müslümanım foruma geldim ziyaretçi olarak takip ettiğim bu site çok fazla ilgimi çekti sizleri öğrenmek istedim sadece. bi ataist ve bi müslümanın konuşabileceği düzgün bi ortam die düşündüm. ziyaretçiyken de müslümanların bazen hakarete uğradığını gördüm ama bunun fazla olmaması güzeldi demekki aranızda cidden saygı bilen çok insan var ve çok da bilgilisiniz bunu da gördüm okuyan araştıran insanlarsınız. bunlar çok güsel tabi ama öyle bi şey var ki müslümanlığa hakaret eden kimseye yapmayın buna gerek yok karşılıklı konuşabiliriz diyen biri yok. ben sizleri sizden öğrenmeye geldim. amacım ne sizi müslümanlığa dönün çağrısı yapmak ne ataist olmak değil. sadece anlamak yorumlamak düşünmek dinlemek ve öğrenmek istiyorum.ama bu hakaretler beni çok üzüyo. nurcu değilim ama kalkıp fetullah gülen e deli diyemem. sizlerinde buna hakkı yok. buna gerek te yok düşüncemizi söyler geçeriz ama birine bi topluluğa ya da bi dine hakaret edemeyiz. siz bu forumda ataist olmanın zorluklarına ailenizin ve toplumun önyargılarına kadar konuşmuşsunuz. haklısınız. bu kişisel seçim saygı duyulması gerekir ama siz de inanalara hakaret etmeyin lütfen. bu dünyanın vebası da kanseri de müslğmanlardır yazmış biri forum da biri de çıkıp yapma kardeşim nasıl böyle laf edersin dememiş.hani saygı bekliyodunuz sizin saygınız nerde die düşündürdü beni açıçası bu olay. ama ben aranızda anlayışlı olacak insanlar olduğuna eminim ve sizlerle tanışmak istedim.benim sizden öğreneceğim şeyler vardır benim de size anlatacaklarım. umarım iyi tartışma konualarında artık sizinle uzun uzun konuşabilirim. hakaret olmadan sadece saygı ile. benim dinim öğren araştır diyo benim dinim hoşgörülü ol diyo. sizin inandığınız tutum ise saygılı olunması gerekir diyor. iki tarafında ortak noktası olan saygı ile başladım konuşmama. umarım böyle devam eder teşekkür ederim.

Sitelerde Paylaş

ilginçtir yeni üyeyim ilk yazımı sizin düşüncelerinizi tamamen öğrenmek için yazmayı istemiştim. ben bi müslümanım foruma geldim ziyaretçi olarak takip ettiğim bu site çok fazla ilgimi çekti sizleri öğrenmek istedim sadece. bi ataist ve bi müslümanın konuşabileceği düzgün bi ortam die düşündüm. ziyaretçiyken de müslümanların bazen hakarete uğradığını gördüm ama bunun fazla olmaması güzeldi demekki aranızda cidden saygı bilen çok insan var ve çok da bilgilisiniz bunu da gördüm okuyan araştıran insanlarsınız. bunlar çok güsel tabi ama öyle bi şey var ki müslümanlığa hakaret eden kimseye yapmayın buna gerek yok karşılıklı konuşabiliriz diyen biri yok. ben sizleri sizden öğrenmeye geldim. amacım ne sizi müslümanlığa dönün çağrısı yapmak ne ataist olmak değil. sadece anlamak yorumlamak düşünmek dinlemek ve öğrenmek istiyorum.ama bu hakaretler beni çok üzüyo. nurcu değilim ama kalkıp fetullah gülen e deli diyemem. sizlerinde buna hakkı yok. buna gerek te yok düşüncemizi söyler geçeriz ama birine bi topluluğa ya da bi dine hakaret edemeyiz. siz bu forumda ataist olmanın zorluklarına ailenizin ve toplumun önyargılarına kadar konuşmuşsunuz. haklısınız. bu kişisel seçim saygı duyulması gerekir ama siz de inanalara hakaret etmeyin lütfen. bu dünyanın vebası da kanseri de müslğmanlardır yazmış biri forum da biri de çıkıp yapma kardeşim nasıl böyle laf edersin dememiş.hani saygı bekliyodunuz sizin saygınız nerde die düşündürdü beni açıçası bu olay. ama ben aranızda anlayışlı olacak insanlar olduğuna eminim ve sizlerle tanışmak istedim.benim sizden öğreneceğim şeyler vardır benim de size anlatacaklarım. umarım iyi tartışma konualarında artık sizinle uzun uzun konuşabilirim. hakaret olmadan sadece saygı ile. benim dinim öğren araştır diyo benim dinim hoşgörülü ol diyo. sizin inandığınız tutum ise saygılı olunması gerekir diyor. iki tarafında ortak noktası olan saygı ile başladım konuşmama. umarım böyle devam eder teşekkür ederim.

İnanılır gibi değil.

Sitelerde Paylaş

dilbilgisi kurallarını iyi bilip de bilmezlikten gelmeye çalışman sırıtmış :D

zorlama :)

neyi zorluyorum anlamadım. evet dil bilgisi kurallarını iyi bilirim ama burada böyle yazmayı tercih ettim buna da müdahale etmeyi düşünmüyorsundur umarım. amaç kendimi anlatmak sizleri anlamak. derdimi anlatabiliyorsam gerisi neyi nasıl yazdığımın ne önemi var ya da kime ne:D

Sitelerde Paylaş

neyi zorluyorum anlamadım. evet dil bilgisi kurallarını iyi bilirim ama burada böyle yazmayı tercih ettim buna da müdahale etmeyi düşünmüyorsundur umarım. amaç kendimi anlatmak sizleri anlamak. derdimi anlatabiliyorsam gerisi neyi nasıl yazdığımın ne önemi var ya da kime ne:D

ben tercihlere saygılıyım :)

sevgilerimle ... :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...