Jump to content

The Oscar goes to hell...

Recommended Posts

Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Bütün dünyanın ilgiyle izlediği, imrendiği örnek insanlar kırmızı halıda ışıl ışıldı.

İşte mükemmel, medeni, kültürlü insanlardan kareler...

http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/zincirleme-taciz.html?position=3

Ben izlemedim,beni katma.Gecen benim kediye ödül verdim bakmadi bile...

Sitelerde Paylaş

Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Bütün dünyanın ilgiyle izlediği, imrendiği örnek insanlar kırmızı halıda ışıl ışıldı.

Benim görüntülerden anladığım..

Hıyarın biri kadını taciz ediyor herkesin önünde..

Genelde dünyada olduğu gibi erkek taciz edecek , kadında utanacak falan..

Diğer kadında ona misilleme yapıyor..

Taciz öyle edilmez böyle edilir..

Hoyratlıksa aha da hoyratlık diyor..

(Ama görüntülerden anlaşıldığına göre puşt geri çekilmiyor..)

Sitelerde Paylaş

Bütün dünya değilde sen imreniyor olmayasın bu kırmızı halılara , nede olsa bu görüntüler seninde hayranı olduğun kapitalist dünyanın ürünleri... tepe tepe, doya doya seyret!

Sitelerde Paylaş

kadın dekolte giyinmiş taciz bence normal.

Eflatun kardeşime katılıyorum, bence de normal.

Selçuk Üniversitesi İlahiyet Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Çeker hocam boşuna mı şöyle diyordu:

‘SORUNUN ODAĞI KADIN’

“Sorunun odağında kim var? Kadın var. Kardeşim sen dekolte giyinirsen bu tür çirkinliklerle karşılaşman sürpriz olmayacaktır. Tahrik ettikten sonra sonucundan şikâyet etmen makul değildir. Bu konuda suçu işleyenleri savunduğum anlaşılmasın. Elbette işlenen suç son derece iğrençtir. Lakin bu suçun işlenmesinde dekolte ve tahrik edici kıyafetler giyinen kadının da etkisi küçümsenmeyecek kadar büyüktür.’’

Cübbeli hocama da katılıyor ve diyorum ki çıplaklık medeniyetse maymunlar sizden daha medeni.

Sitelerde Paylaş

Eflatun kardeşime katılıyorum, bence de normal.

Selçuk Üniversitesi İlahiyet Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Çeker hocam boşuna mı şöyle diyordu:

‘SORUNUN ODAĞI KADIN’

“Sorunun odağında kim var? Kadın var. Kardeşim sen dekolte giyinirsen bu tür çirkinliklerle karşılaşman sürpriz olmayacaktır. Tahrik ettikten sonra sonucundan şikâyet etmen makul değildir. Bu konuda suçu işleyenleri savunduğum anlaşılmasın. Elbette işlenen suç son derece iğrençtir. Lakin bu suçun işlenmesinde dekolte ve tahrik edici kıyafetler giyinen kadının da etkisi küçümsenmeyecek kadar büyüktür.’’

Cübbeli hocama da katılıyor ve diyorum ki çıplaklık medeniyetse maymunlar sizden daha medeni.

çıplaklık medeniyet değil ama kişinin istediği kıyafeti giyip özgürce dolaşabilmesi medeniyet. istersen çırılçıplak gezsin bizi ilgilendirmez onun kıyafeti.

Sitelerde Paylaş

>>> Cübbeli hocama da katılıyor ve diyorum ki çıplaklık medeniyetse maymunlar sizden daha medeni.

Ha şunu bileydin birader. Emin ol maymunlar müslümanlardan daha medeni. En azından kadınlarını çuvala tıkmaya veya zina etti diye beline kadar gömüp taşlayıp öldürmeye çıkmıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Ok dusty, pardon, cübbeli.

Söyle bakalım bunda yanlış olan nedir? Senin azgın ve sapık rezil bedevinin pislik töresine ters olması mı?

Sitelerde Paylaş

<ne tacizi?

ortada ne rahatsız olan var, ne şikayet eden

her üç kişinin rızası ile sergilenmiş bir şov, gülüp geçersin

üzerinde kafa yormaya değmez.

Ama;

bizzat eşleri tarafından tacize uğrayan ve defalarca şikayet ettikleri halde,

çocuklarının gözleri önünde katledilmekten kurtulamayan kadınların

kocalarını "namuslu" sayan zihniyete elbette ters gelecektir.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Allahı Mehemmedin garı işlerine bahan KAHYA (dünür başı)durumuna sohmah adamın sikini taşşagını avuçlayıp RAHAT DUR YOKSA koparırım demekten dahamı küçük bir suçtur.

Güye ne demiş,sana zorluh olmasın deye bu ayatı gönderdimki evletliginin garısını alabilesin.

Evde 6 hanım sayısızda ceriye varkan.

Gözünü evlatlığın tek garısına dikiyor.

Hankisi daha ağır bir suçdur dersin.

Mehemmedin garıları neden ananızda Mehemmed neden babanız olmadığını umarım anlamışınızdır evlatlıgının garısını aldığı için.

Şeyhul İslam Ebussuud, parlah gençlerin ön saflarda safda durdurmayın bu parlah gençler rukua egildiklerinde götünün yarığına arhasındakiler sulanırlar.

Hoppalaaaaaaaa.Camıdadamı göt .

Müslümeniş.

Bu götle ona buna suç bulabiliyorsunuz MAŞALLAH.

TABİKİ CEMİYET İÇİNDE HOS BİRŞEY DEGİL,taşşahları avuçlamah.

ammmmmmmmmaaaaaaa ,YA SİZİN YAPTIHLARINIZ?

Açtırmayın kutuyu ,söyletmeyin kötüyü.

Padışah gizlarından bir çogunun daha 2-3 yaşlarında bebekken götünün gılı ağarmış paşalarla evlendiklerine ayıt videoları neden getirmiyorsun.

Suudi din ve kültür bahanı vaazında 1,5 yaşındakı gızlar evlendirilebilinir deyor.

Onu neden getirip asmadın?

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Başkalarının taşşak tutma fotoğraflarını getirecegine Kendi dininin başındakilerin yaptıhlarını da getirde anlından öpem seni.

Tolonbeg

Suudili Dr.Ahmat El Mubiye göre

Kızlar 1 Yaşında Evlenebilirmiş Suudi Dr.Ahmat, "Bir Kızın Bir Yaşında, Ancak Cinselliği Erteleme Koşuluyla Evlenebileceğini" Söyledi. Haberi Lübnan Televizyonundan Aktaran Fox Televizyonu, "Buna İslami Stilde Evlilik Diyebilirsiniz" Yorumunda Bulundu.

Suudi evlilik yetkilisi Dr. Ahmed El Mubi, evlilik için asgari yaş bulunmadığını, bir, yedi, sekiz ve dokuz yaşlarındaki kızların bir evlilik sözleşmesi yapabileceklerini belirtti. El Mubi, "Ama, kız cinsellik için hazır mı? Cinsellik için uygun yaş nedir? Bunlar çevre ve geleneklere göre değişir. Bu durumda babanın fikrinin alınması gerekir" dedi.

Dr. El Mubi şöyle devam etti: "Yemen’de kızlar sekiz, dokuz, 11 ve 13 yaşlarında evleniyorlar. Diğer ülkelerde ise bu 16. Bazı ülkelerin yasalarına göre 18 yaşından önce kıza seks yasağı var. Biz Peygamber’in modeline göre hareket ediyoruz. Ayşe, Peygamber’in eşi olduğunda altı yaşındaydı. İlk kez seks yaptıklarında ise Ayşe dokuz yaşındaydı.

Alıntı

(Doğan Haber Ajansı) 27.06.2008

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

>>> tolonbey size cevap vermediğim için lütfen alınmayınız. Size iyi günler dilerim. Herşey gönlünüzce olsun. Umarım bir gün kötü düşünceleriniz değişir.

Cübbeli, aşşağılık rezil ve şerefsizsiniz sadece.

Lafa geldimi islamda, pek mübarek peygamberde, kuranda, dinde diye mangalda kül bırakmazsınız, size bizzat dininizi gösterince de, sanki bunları bir koymuşuz, biz söylüyormuşuz gibi "kötü düşünceler" filan olur.

Lan p..., işte senin dinin bu. Biz söyleyince mi kötü oluyor bunlar? Kabul etmek zoruna mı gidiyor, tomurcuk memeli hurilerle sübyancılık yapmak uğruna kapıldığın bu dinin böyle bir şerefsizlikten ibaret olduğunu?

Sitelerde Paylaş

>>> tolonbey size cevap vermediğim için lütfen alınmayınız. Size iyi günler dilerim. Herşey gönlünüzce olsun. Umarım bir gün kötü düşünceleriniz değişir.

Cübbeli, aşşağılık rezil ve şerefsizsiniz sadece.

Lafa geldimi islamda, pek mübarek peygamberde, kuranda, dinde diye mangalda kül bırakmazsınız, size bizzat dininizi gösterince de, sanki bunları bir koymuşuz, biz söylüyormuşuz gibi "kötü düşünceler" filan olur.

Lan p..., işte senin dinin bu. Biz söyleyince mi kötü oluyor bunlar? Kabul etmek zoruna mı gidiyor, tomurcuk memeli hurilerle sübyancılık yapmak uğruna kapıldığın bu dinin böyle bir şerefsizlikten ibaret olduğunu?

anibal içindeki nefreti sevgiye döndürmek için elimden geleni yapmaya hazırım. Tüm güzellikler seninle olsun.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bir gün,Almanyanın kölün ilinin giriş yollarından biriyle şehre yaya giriyorum,bahdimki karşı kaldırımdan anadan doğma bir adam elinde bir naylon torba benim geldigim tarafa SİKİNİ TAŞŞAĞINI sallaya sallaya gidiyor.Beni tuttu bir gülmek ama nası.

Bir bahdım yetmedi bir daha,bir daha bahdım.

Alman erkek ve kadınlara bahtımki bahıyorlarmı?

Benden başka hiç kimsenin dikkatını çekmedi.

Kadınların erkewklerin yanından geçerken,sanki adam giynikmiş gibi,hiç kimse başını bile çevirip bahmıyor.

Gayat normal karşılıyorlar.

Bu şunu gösteriyor.

Avrupalılar bizden 500 yıl ilerdedir.

7 -8 yaşlarında bir Alman çocuğa dedimki EN GÜZEL BAYRAK HANKİ MİLLETİNDİR.Çocuğun verdigi yanıt beni ezdi geçti.Bekledimki en güzel bayrak Alman bayragıdır deyecek.

Bana sorsaydı,engüzel bayrak Türk bayragı derdim.

O çocuk ne dedi?

Herkesin bayrağı kendine engüzelidir.

Filozofmusun be çocuh?

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Aynen öyle cübbeli. Mükemmel olup olmadıklarını bilemem ama son derece medeni oldukları kesin.

Kadınla erkek arasındaki o pis cinsel ön yargı yok o görüntülerde. Kadın adamı; erkeğin, en can alıcı noktası varsaydığı yerinden yakalamış. Bu bir dolu şeyin ilanı olarak da okunabilir ki işte burada kültür sözkonusudur. Onların kültürü bizimki gibi değil. Orada kadınlar da erkekler de birbirini oldukları gibi kabullenmeyi becermiş.

Bu bir şov cübbeli. Bizim toplumumuz için anlaşılması ve kabul edilmesi mümkün olmayan bir kültüre hitabeden bir şov.

Digiturk'ün varsa Comedymax kanalını izlemeni tavsiye ederim. Yukarıdaki kültürü doğru anlamana ve tanımana yardımı olur. İnanılmaz eğlenirsin, belki kadına ve erkeğe bakış açın azıcık değişir.

Medeniyet öğrenirsin. Hem de güle oynaya, kahkahalar atarak.

Sitelerde Paylaş

Aynen öyle cübbeli. Mükemmel olup olmadıklarını bilemem ama son derece medeni oldukları kesin.

Digiturk'ün varsa Comedymax kanalını izlemeni tavsiye ederim. Yukarıdaki kültürü doğru anlamana ve tanımana yardımı olur.

Ifeelgood hanım ben de size Tatar Ramazan'ı izlemenizi tavsiye ederim. Bizim kültürü doğru anlamana ve tanımana yardımı olur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...