Jump to content

""Kuantum Işınlama""

Recommended Posts

İsra suresi(1):

""Kendisine âyetlerimizden bir kısmını gösterelim diye kulunu (Muhammed'i) bir gece Mescid-i Haram'dan çevresini bereketlendirdiğimiz Mescid-i Aksa'ya götüren Allah'ın şanı yücedir. Hiç şüphesiz o, hakkıyla işitendir, hakkıyla görendir.""

KUANTUM IŞINLAMA:

Maddenin, kendisinin bir başka hali olan enerjiye dönüştürülerek uzay-zaman'da hareket ettirilmesidir...

bakın size gelecekten haber veriyor ayet..daha tam olarak olmamış birşeyden yani..olanlara hertürlü kulpu takıyorsunuz..henüz tam olarak olmayan ışınlanma olayı olunca ne yapacaksınız çok merak ediyorum..

ne hikmetse bedeviler ışınlanmayı biliyorlarmış!!!!!!!!!!!!!

Sitelerde Paylaş

İsra suresi(1):

""Kendisine âyetlerimizden bir kısmını gösterelim diye kulunu (Muhammed'i) bir gece Mescid-i Haram'dan çevresini bereketlendirdiğimiz Mescid-i Aksa'ya götüren Allah'ın şanı yücedir. Hiç şüphesiz o, hakkıyla işitendir, hakkıyla görendir.""

KUANTUM IŞINLAMA:

Maddenin, kendisinin bir başka hali olan enerjiye dönüştürülerek uzay-zaman'da hareket ettirilmesidir...

bakın size gelecekten haber veriyor ayet..daha tam olarak olmamış birşeyden yani..olanlara hertürlü kulpu takıyorsunuz..henüz tam olarak olmayan ışınlanma olayı olunca ne yapacaksınız çok merak ediyorum..

Kuantum fiziğini Bedeviler buldu zaten. Kur'an'da da vardır..

Batının bilim adamları Kur'an'ı doğru dürüst yorumladıkları için buldular kuantum fiziğini..

Aptal Müslümanlar.. 1400 yıldır ellerinde olan Kur'an'dan hiç yararlanamıyorlar.

ABD Kur'an'ın yardımı ile aya bile gitti... Ayda ezan sesini duyanlar da Amerikalı astronotlar değil mi?

Çok geri bir ülkeyiz.

Kur'an'ı doğru yorumlamaya ihtiyacımız var..

Kur'an kurslarını her yerde açmalıyız. Belki değerli bir Müslüman çıkar da Kur'an'ı doğru yorumlamaya başlar..

Başka türlü kalkınamayacağız..

Keeeeeeeeeeeeeeh keh keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Sitelerde Paylaş

İsra suresi(1):

KUANTUM IŞINLAMA:

evet bedeviler ışınlanmayı biliyormuş ama atlarla gidiyorlarmış sağa sola macera olsun diye yapıyorlardır.

bize gerçekleri gösterdiğin için çok teşekkür ederim.

Sitelerde Paylaş

Kuantum fiziğini Bedeviler buldu zaten. Kur'an'da da vardır..

Batının bilim adamları Kur'an'ı doğru dürüst yorumladıkları için buldular kuantum fiziğini..

Aptal Müslümanlar.. 1400 yıldır ellerinde olan Kur'an'dan hiç yararlanamıyorlar.

ABD Kur'an'ın yardımı ile aya bile gitti... Ayda ezan sesini duyanlar da Amerikalı astronotlar değil mi?

Çok geri bir ülkeyiz.

Kur'an'ı doğru yorumlamaya ihtiyacımız var..

Kur'an kurslarını her yerde açmalıyız. Belki değerli bir Müslüman çıkar da Kur'an'ı doğru yorumlamaya başlar..

Başka türlü kalkınamayacağız..

Keeeeeeeeeeeeeeh keh keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

:D cok guldum haci ellerine saglik

Sitelerde Paylaş

İsra suresi(1):

KUANTUM IŞINLAMA:

Tamam . Maddenin bir başka haline dönüşüp enerji oldun . Uzay-zamanda yol almaya başladın . Eeeee . Sonra.... ?

Nasıl tekrar madde olacan sivri zekalı ? Işık olup bi yerlere çarpıp gözümüze foton parçacıkları olarak geri dönecen en sonunda .

cevap : Tühhh ulan bunu kuranda yazmayı unutmuş allah . Hemen allaha bir sms atalım ;

Slm all ;) Nbr napion ?? Baksana sna bisi sorcm . isik oldktan snra nasil gri madde oluyz ?? Hade cvp beklyrm optm xD .

Rapor : iletildi .

Sitelerde Paylaş

İsra suresi(1):

KUANTUM IŞINLAMA:

Işınlamada madde aktarımı olmaz,enerji dönüşümü yapılarak hareket de ettirilmez.ışınlanacak maddenin kuantum durumu bir yerden başka bir yere iletilir.

Bunları 21.yüzyılda sen dahi bilmezken muhammed ve etrafındaki sığırlar nerden bilsin de iman etsin.

Sitelerde Paylaş

Işınlamada madde aktarımı olmaz,enerji dönüşümü yapılarak hareket de ettirilmez.ışınlanacak maddenin kuantum durumu bir yerden başka bir yere iletilir.

Bunları 21.yüzyılda sen dahi bilmezken muhammed ve etrafındaki sığırlar nerden bilsin de iman etsin.

bu çalışmalar bu işin temelini oluşturacak..ben kahin değilim ama yakın gelecekte ışınlanma yapılacaktır..

Kuantum ışınlamanın gerçekleşmesi :

Foton çiftleri ile maddenin atomları kodlanıp diğer merkezdeki fotonlara gönderilir. Kodlar diğer merkezde işlenip, diğer merkezdeki aynı tip atomlar birleştirilir ve aynı madde elde edilir.bu işlem mevcut maddenin yok olmasına neden oluyor..ancak bu ışınlanmanın temelini oluşturacak...esas gelişmeler 20-30 yıl içinde olabilir..meta bir yerden başka bir yere saniyeler içinde taşınacaktır..

Sitelerde Paylaş

bu çalışmalar bu işin temelini oluşturacak..ben kahin değilim ama yakın gelecekte ışınlanma yapılacaktır..

Foton çiftleri ile maddenin atomları kodlanıp diğer merkezdeki fotonlara gönderilir. Kodlar diğer merkezde işlenip, diğer merkezdeki aynı tip atomlar birleştirilir ve aynı madde elde edilir.bu işlem mevcut maddenin yok olmasına neden oluyor..ancak bu ışınlanmanın temelini oluşturacak...esas gelişmeler 20-30 yıl içinde olabilir..meta bir yerden başka bir yere saniyeler içinde taşınacaktır..

Malesef verdiğin bilgiler yarım yamalak.

Kuantum iışnlama parçacık düzeyinde yapılıyor zaten.Ama burada parçacığın ya da maddenin kendisi bir yerden baka bir yere gönderilmiyor.Kuantum bilgisi gönderiliyor.Tıpkı faks makinesinde olduğu gibi;asıl yazı değil,asıl yazı ile ilgili bilgiler gönderilir,karşı taraftaki faks makinesi de bu bilgileri alarak asıl yazının kopyasını oluşturur.Işınlama olsa bile Muhammedin kendisi miraca çıkmaz,kopyası çıkar,aslı ne olur onu da sen söyle.

Ayrıca miraç arap astrolojisinde/astronomisinde andromeda(Zincirli prenses) takımyıldızında prensesin kuşağını temsil eden bir yıldızın adıdır.

Sitelerde Paylaş

Bu işlem sonucunda ruhun durumu nedir?

Sadece madde kodlandığına göre ruh burada kaldı.

Tutunacak bir beden de kalmadığına göre araf'a dönmüştür herhalde.

miraç mucizesinden sonra müslümanların ruhsuz bir rehberi oldu sanırım. :)

Sitelerde Paylaş

Kuantum Teleportasyon denen süreç biryerden biryere madde aktarımı değildir, Bir kuantum durumunun aktarımıdır. Kuantum durumu (quantum state) ise bir kuantum sistemi tarif eden bütün matematiksel değişkenlerin kümesidir.

Yani aktarılan bir çeşit "bilgidir", "nesne" değil.

Sitelerde Paylaş

Bu işlem sonucunda ruhun durumu nedir?

Sadece madde kodlandığına göre ruh burada kaldı.

Tutunacak bir beden de kalmadığına göre araf'a dönmüştür herhalde.

miraç mucizesinden sonra müslümanların ruhsuz bir rehberi oldu sanırım. :)

arkadaş daha önce de belirttim..ışınlanmanın temeli atılmıştır... ilk bilgisayarın bir oda büyüklüğünde ve sadece birkaç işlemi yapabildiği düşünüldüğünde teknolojinin şimdiki durumu çok tuhaf kalıyor..

ışınlanmanın emekleme aşamasındayız..gün gelecek ruh ile beden birlikte bir yerden başka bir yere taşınacaktır..ömrümüz yeterse göreceğiz..siz gülmeye devam edin..

Sitelerde Paylaş

arkadaş daha önce de belirttim..ışınlanmanın temeli atılmıştır... ilk bilgisayarın bir oda büyüklüğünde ve sadece birkaç işlemi yapabildiği düşünüldüğünde teknolojinin şimdiki durumu çok tuhaf kalıyor..

ışınlanmanın emekleme aşamasındayız..gün gelecek ruh ile beden birlikte bir yerden başka bir yere taşınacaktır..ömrümüz yeterse göreceğiz..siz gülmeye devam edin..

Siz benim gülme ikonlarıma takılmayın, ruh halimi yansıtabilmek için koyuyorum onları, küçümsemek için değil.

mimikleri kestirebilmek mümkün olmadığından yapay ifadelerle ifade etmeye çalışıyorum kendimi :)

yani "bunu yazarken amacım saldırmak değil, hatta kızgın bile değilim" falan gibi.

konuya gelirsek, ışınlama yoluyla ruha da yolculuk yaptıracaksak onu biraz tanımlamanız gerekecek.

Sitelerde Paylaş

Siz benim gülme ikonlarıma takılmayın, ruh halimi yansıtabilmek için koyuyorum onları, küçümsemek için değil.

mimikleri kestirebilmek mümkün olmadığından yapay ifadelerle ifade etmeye çalışıyorum kendimi :)

yani "bunu yazarken amacım saldırmak değil, hatta kızgın bile değilim" falan gibi.

konuya gelirsek, ışınlama yoluyla ruha da yolculuk yaptıracaksak onu biraz tanımlamanız gerekecek.

yanlış anlamışım kusura bakma orlof..burdaki bazı kendini bilmezlerin işi gücü sadece eğlence..o yüzden gülücükler yanlış anlamaya neden oluyor..ben bırakmıyorum mesela..

konuya dönersek.. ruh dediğimiz varlığa inanmıyorsanız bunun mantıklı bir açıklamasını yapamayız.. duyguları meta olarak açıklamak mantıklı değil... ayırıca ben gelecekte olabilmesi çok muhtemel bir olaydan bahsediyorum..daha gerçekleşmemiş birşey..bunun açıklaması sadece tahminlere dayanır...insanların ışınlanması için önümüzde uzun bir süreç var..ruh zaten her gece ışınlanıyor..geriye madde olan cesetin ışınlanması kalıyor..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...