Jump to content

2011 Seçim Anketi ve Görüşler

Seçim Anketi  

61 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

böyle şık yok onu anlatmak istedim. oy kullanmak vatandaşlık görevidir ama bu partilerden birisine mutlaka oy atmak zorundasın diyede bir zorunluluk olursa eğer pekte iç açıcı değil

tarihinde analiz25 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yüzde 90 ihtimal oy kullanmayacağm ama hayatımda bir ilk olup ta oy kullanırsam Hepar'a atarım. Tek nedeni de Osman Paşa'nın yeni ve hemşehrim olması.

Mhp'nin Akp'den farksız olduğunu düşünmüyorum, chp zaten olsa ne olur olmasa ne olur?

Sitelerde Paylaş

AKP yi alt edebilecek tek parti Atatürk'ün devrimcilerinin partisidir. Laikliği kim savunuyorsa CHP'ye vermelidir. Hatta Laikliği savunan tüm partiler birleşmelidir. Sağdan da Demokrat Parti ve HAS parti bile bize katılabilir. Vatan millet meselesi bu, ülkücüsü milliyetçisi kemalisti ayrılırsa yine onlar kazanıcak. Laiğiyle milliyetçisiyle kemalistiyle muhafazakarıyla kürdüyle oturur yeni bir anayasa yaparız. Ama Şeriatı önlemek için tam birlik şart. Önce AKP yi indirelim iktidardan, sonra içimizdeki ayrılıklara bir çözüm bulma yoluna gireriz. Ama önce AKP yi indirmek için ellerimizi birleştirmemiz gerek diye düşünüyorum.

En azından CHP-AKP koalisyonu kurulmalı. AKP nin iktidarda yalnız kalmaması bile bizim için yeterli gelecek seçimlere kadar.

tarihinde VahsisBack tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

anarşistler partimi kurmuş :D :D :D hiç anarşist parti olurmu yahu. keşke bu ülkede köklü ve sağlam bir anarşist gelenek olsa ama malesef kültürel olarak imkansız.

VahsisBack arkadaş demiş ki en azından AKePe ve CHP koalisyonu olsun. bunun kadar saçma birşey olmaz. chp değil ama stepneci devlet bahçelinin partisi ile akepe çok rahat koalisyon kurarlar merak etmeyin.

keşke adam gibi bir chp olsa ve keşke tek başına iktidar olabilse ama benim bundan ve bu ülkenin halkından hiç ümidim olmadığı için istemeye istemeye söylüyorum malesef akepe denen kötülük örgütlenmesi gene iktidarda kalacak gibi duruyor.

referandumdan sonra nasıl azıttılarsa seçimlerden galip çıkıp tek başına iktidar olurlarsa bu sefer onları kimse tutamaz. kudurmuş köpek gibi saldırıları artacak ve rejimi değiştirme yönünde daha fazla ilerliyecekler. laiklik ilkesi anayasada içeriği boşaltılmış, işlevi olmayan bir madde olacak.

bakalım ne zaman teokratik bir cumhuriyet(!) kurmaya kalkacaklar. :(:unsure:

Sitelerde Paylaş

AKP yi alt edebilecek tek parti Atatürk'ün devrimcilerinin partisidir. Laikliği kim savunuyorsa CHP'ye vermelidir. Hatta Laikliği savunan tüm partiler birleşmelidir. Sağdan da Demokrat Parti ve HAS parti bile bize katılabilir. Vatan millet meselesi bu, ülkücüsü milliyetçisi kemalisti ayrılırsa yine onlar kazanıcak. Laiğiyle milliyetçisiyle kemalistiyle muhafazakarıyla kürdüyle oturur yeni bir anayasa yaparız. Ama Şeriatı önlemek için tam birlik şart. Önce AKP yi indirelim iktidardan, sonra içimizdeki ayrılıklara bir çözüm bulma yoluna gireriz. Ama önce AKP yi indirmek için ellerimizi birleştirmemiz gerek diye düşünüyorum.

En azından CHP-AKP koalisyonu kurulmalı. AKP nin iktidarda yalnız kalmaması bile bizim için yeterli gelecek seçimlere kadar.

İnsanlar ikiye ayrılır; Allah'a inananlar ve inanmayanlar.

İnanmayanlar her daim inananlar karşısında birleşmiştir.

Sitelerde Paylaş

EDP, HAS Parti, DSİP, LDP ve daha bir çok parti seçeneklerde yer almıyor.. Bildiğim kadarıyla 27 parti seçime katılacak, ankette çok azı var.

Ayrıca HEPAR listenin en başına yazılmış.. Bunun yerine iktidardan başlayarak oy oranlarına göre liste yazılması gerekiyordu.

Sitelerde Paylaş

EDP, HAS Parti, DSİP, LDP ve daha bir çok parti seçeneklerde yer almıyor.. Bildiğim kadarıyla 27 parti seçime katılacak, ankette çok azı var.

Ayrıca HEPAR listenin en başına yazılmış.. Bunun yerine iktidardan başlayarak oy oranlarına göre liste yazılması gerekiyordu.

Sen oyunu belirt bırak listenin üstünde kim var altında kim var.

Sitelerde Paylaş

Sen oyunu belirt bırak listenin üstünde kim var altında kim var.

Ben oy kullanmayacam.. Zaten Maya Takvimi'ne göre, 2012'de Marduk gelince 3. boyuttan 5. boyuta atlamayacak mıyız?.. Ne gereği var sadece 1 yıl devam edecek bir yönetim için oy kullanmaya :lol:

Sitelerde Paylaş

Niye zevzeklere oy hakkı yokmu bu ülkede.

''2012 konusunda yanıldım.. Aslında böyle bir şey yoktu, ama inandım, bilemedim.. Uzun zamandır bu görüşü terk ettim, şimdi savunmuyorum.'' dersen, hangi partiye atacağımı söylerim :lol:

Sitelerde Paylaş

''2012 konusunda yanıldım.. Aslında böyle bir şey yoktu, ama inandım, bilemedim.. Uzun zamandır bu görüşü terk ettim, şimdi savunmuyorum.'' dersen, hangi partiye atacağımı söylerim :lol:

Vallahi marduk değil ama enerji krizi hepinizin ben de dağil canına okuyacak.

Sitelerde Paylaş

Kararımı henüz veremedim.

Normal olarak şurda bulunan partilerden hiçbirine oy vermem.

Radikal sosyalistler seçime katılmayacaklarına göre, BDP de bağımsız olarak gireceğine göre laik damarım kabarabilir ve görüşlerini hiç beğenmediğim CHP'ye oy verebilirim. Galiba vereceğim, bizi bu hale getirenlere lanet olsun :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...