Jump to content

Ateist forum facebook sayfası açıldı !

Recommended Posts

Sayfamızın şu anda 17 beğenisi , yani takipçisi var . Şu anda az tabi ancak bu sayı zamanla artacaktır . Şimdilik daha çok burda açılmış bazı başlıkları ve ateizm.org sayfasındaki makaleleri yayınlıyoruz .

Ateizmle veya bilimle ilgili yararlı siteler , bloglar tavsiye etmek isteyen olursa burada belirtebilir .

Ayrıca yayınlatmak istediğiniz önemli bilgiler , videolar , karikatürler , yazılar vs varsa yine burada belirtebilirsiniz .

Sayfanın linki : http://www.facebook.com/pages/Ateistforum/189103877793438

Lütfen beğeniniz :)

Sitelerde Paylaş

Görsellik bakımından biraz geliştirirsen iyi olur. Profil fotoğrafını dik bir biçimde yapabilirsin. Ayrıca belgeseller yükleyebilirsin.

Bu arada ben hariç kimse sayfayı gerçek adıyla beğenmemiş.

olur mu efendim var sizin dışınızda. ama çok az .

Sitelerde Paylaş

Görsellik bakımından biraz geliştirirsen iyi olur. Profil fotoğrafını dik bir biçimde yapabilirsin. Ayrıca belgeseller yükleyebilirsin.

Bu arada ben hariç kimse sayfayı gerçek adıyla beğenmemiş.

Zamanla olucak hepsi.Üye sayımız biraz artsın, yavaş yavaş geliştircez.

Sayfayı ben kurdum, gerçek adımla.Benimde tavsiyem herkesin gerçek kimliği ile katılması ama kendileri bilir tabi.

Sitelerde Paylaş

Beğenen arkadaşlar için konuşuyorum özellikle sizler yani forum üyeleri; sayfayı

arkadaşlarınızın sayfalarında paylaşın ki arkadaşlardan arkadaşlara yayılsın.

Arkadaşlarınıza önerin. kabul etmeyip ihmal edebiliyorlar o halde, kendi sayfanızda

olmak üzere arkadaşlarınızın sayfalarında tek tek paylaşın. Hep beraber bunu yapalım.

tarihinde CCR tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir önerim var: Sayfayı açan arkadaşın internete sık sık girme imkânı yoksa başka birisine şifresini versin, o kişi sayfa güncellemelerini yapsın.

Bilgehan çok güzel bir çalışma yapmış, onu da profil resmi yapmanızı dilerim.

Sitelerde Paylaş

domain unregistered diyor ve kurbağa resmi var.

Bende görünmüyor o kurbağa... Logo normal çıkıyor. Ama başka başlıklardan, başka forumlardan vs. o kurbağayı biliyorum. Imageshack iş çıkardı... Resimleri linklemeye izin vermiyor galiba... Bu Imageshack'ı terketmenin zamanı geldi...

Bu arada, teşekkürler yahya...

Sitelerde Paylaş

Bende görünmüyor o kurbağa... Logo normal çıkıyor. Ama başka başlıklardan, başka forumlardan vs. o kurbağayı biliyorum. Imageshack iş çıkardı... Resimleri linklemeye izin vermiyor galiba... Bu Imageshack'ı terketmenin zamanı geldi...

Bu arada, teşekkürler yahya...

Photobucket'e ne dersiniz :)

ben imzalarımı ya da diğer türlü kullanımlarda hep onu tercih ediyorum.

hiç upload etmedim ama sağlam site.

Sitelerde Paylaş

Bir önerim var: Sayfayı açan arkadaşın internete sık sık girme imkânı yoksa başka birisine şifresini versin, o kişi sayfa güncellemelerini yapsın.

Bilgehan çok güzel bir çalışma yapmış, onu da profil resmi yapmanızı dilerim.

zaten 3 kişiyiz ve kendi profilimizden aynı zamanda paylaşım yapabiliyoruz. sayfaya girmek için ayrı bir giriş

gerekmiyor.

Sitelerde Paylaş

BilgehanBengi;

Portaldaki banner'i dik bir biçide düzenleyebilir misin? Şu sayfadaki: http://ateizm2.org/

O banneri ben yapmadım, ben de layered hali yok. Yani Photoshop vs. programda katmanlar halinde olan orijinal hali bende yok. O yüzden dikey formatta yapmak için banneri komple yeniden yapmam, reprodükte etmem gerek.

Portalı yapan arkadaşlara da bir mesajım var; portalın banneri png formatında ve 318 kb boyutunda... JPEG'e felan çevirseniz daha hızlı yüklenir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...